libra26 2020 jan. 20. - 11:16:31 Előzmény mihenike
(29/929)
Sziaa! Mert a férjét egy olyan színész alakítja, akit sehol se lehet észrevenni bárhol is játszik :D :D
mihenike 2020 jan. 19. - 22:02:10 Előzmény suxel new
(28/929)
Szerintem Veli bátyám és a szöke ciklon (bocsi még nem tudtam minden nevet megjegyezni) szeretök lesznek, hiszen a férje olyan, mintha nem is lenne....
mihenike 2020 jan. 19. - 21:59:17 Előzmény suxel new
(27/929)
szia! ooooo igeeeeen!!!!! hogy is felejthettem ki a felsorolásból? :) az kegyetlen volt :)és valóban ez lenne a szokàs, hogy a véres lepedöt kiteregetik, hogy mindenki lássa, hogy az ara megörizte tisztaságát az esküvöig?!?!? na de kérem, ezek betegek :)! jò irányba halad ez a sorozat. Különben Zühleyának 1 hónapig más dolga sem volt, mint közösülni a kedves férjével, hogy aztán visszatérve Hünkar bejelenthesse a terhességét :)
(2 résszel még le vagyok maradva)
1/10
pappperna 2020 jan. 19. - 13:48:11 1/10 Előzmény meggy100
(26/929)
A Facebook-on vannak olyan csoportok, ahol török sorozatokat feliratoznak. megszámlálhatatlan sok jó sorozat van fenn, több ezres létszámmal. Szinte észre sem veszem, hogy nem szinkronos.
libra26 2020 jan. 18. - 12:35:29 Előzmény suxel new
(25/929)
Gaffur tényleg nagy figura :D meg jók a Gaffur&Saniye jelenetek is

Igazából örülök, hogy ezt írtad, mert én is ilyen vagyok, jobban lekötnek a negatív szereplők, a mesterkedésük stb. Nem tudom miért, de szeretem keresni az emberi oldalukat, hogy mit miért tesznek, mire vezethető vissza, bár legtöbbször így is vannak felépítve (török sorozatokban legalább is), hogy valami szenvedés, bántás, akármi van a múltjukban... Mielőtt bárki letámadna ezért, tudom, hogy a kegyetlenkedés persze nem megoldás, de így a képernyőn izgalmasabb karakterek születnek ebből :)
suxel new 2020 jan. 18. - 11:36:22 Előzmény libra26
(24/929)
Az, hogy Yilmaz vedelmetol csak igy visszalep, ha megdoglik, hat megdoglik...ez netto kegyetlenseg volt. Lehetett volna benne egy kis erzes: meghagyta volna a vedelmet, meg gondoskodott volna rola, hogy halalra ne iteltessek, csak mondjuk ami neki jol jon, hosszu bortonevekre. Igy is gyakorlatilag megkapta, amit akart. A ket szerelmes szetszakitva, Zuleyha pedig a menye lett. A baba pedig uton.
Most arra nem emlekszek pontosan, hogy Hünkar mikor lepett vissza a vedelemtol. Züleyha telefonalasa elott vagy utana, mert ha utana, akkor ez bizony Züleyha probalkozasanak a megtorlasa.

Hünkar ugye feszt hadakozik Serminnel, kivancsi leszek, hogy Velivel mi lesz a helyzet. Most meg leszerelte, de latjuk, hogy Veli nem hagyta el Adanat.

Gaffur meg az, akit kedvelek. Egy igazi rohadek patkany, de megis szimpatizalok a sunyi, alattomos intezovel.
Valahogy engem a negativ karakterek mindib jobban megfognak.
suxel new 2020 jan. 18. - 11:27:18 Előzmény mihenike
(23/929)
És Hünkar mama gondoskodott a "verfoltrol" is az ágyban...imadtam ezt a pillanatot.
libra26 2020 jan. 18. - 09:41:12 Előzmény mihenike
(22/929)
Szia :)
Igen az az esküvő pikkpakk lement, de legalább a vőlegény és a barátai jól szórakoztak :D...
Akire te gondolsz, az Gülten, egyben az intéző húga, aki beleszeretett Yilmazba. Éppen emiatt eszében sem volt feladni Züleyha levelét - igen, szerintem le volt írva benne a terhesség...
Yilmaz leveleit pedig nem adják fel, mert még az igazgatónak is Hünkar asszony parancsol - ez tegnap lett egyértelmű :)

Yilmaz úgy engem se fogott meg, amivel nem leszek megint csak népszerű, hiszen ő a főszereplő, szeretik egymást és igazságtalanság érte :D sajnálom is egyébként, főleg tegnap, mikor a kihallgatásra vitték és hiába mondta a bíróságon, hogy ne vigyék még be, mert nem érkezett meg az ügyvédje, bevitték... Szegény nem tudta, hogy az ügyvéd nem is jönne, mert Hünkar asszony közben visszalépett a védelmétől... Kegyetlen :)

Eközben Demir úrban felcsillani látszik tényleg a pszicho vonal :D egyik pillanatban kedvesen fésüli a felesége haját és arról beszél milyen gyönyörű lesz a kislány, ha kislányuk lesz... Rögtön utána már ordítozik szegény lánnyal

Én úgy gondolom akadnak ebben nekünk való "útvesztős" jelenségek :D
mihenike 2020 jan. 18. - 09:12:39 Előzmény libra26
(21/929)
Szia! ez a 10. rész kicsit hajazott az Ùtvesztöje :) egy részben lánykérés, esküvöszervezés 5 perc alatt, elökészületek, szökés, csatornába ugrás, Hünkár asszony mentöakciója. Párizsi ruha levesz, egy másik menyasszonyi ruhát leakaszt a szekrényböl! (nekem jobban is tetszett ez a 40 éves ruha, ami Hürkan mamáé volt) Demír ùr bizony lefekteti a szabàlyokat, hogy ezentùl azt kell tenni, amit Ö mond! haha! közben a menyasszony kócosan, fancsali képpel üli végig a nagy eseményt. Közben mi van ezekkel a levelekkel, amiket egymásnak írnak Yilmazzal? nem adják fel öket?
Nem tudom a cselédek nevét, de az egyik tudja az igazat a két fiatalról és bele is olvasott az egyik levélbe, abban volt szò esetleg a terhességröl? Eddig engem ez a Yilmaz nem fogott meg... te hogy vele?
libra26 2020 jan. 17. - 21:54:07 Előzmény suxel new
(20/929)
Teljesen egyetértek Hünkar asszonnyal kapcsolatban :) sok mindennek ki kell még derülni a múltról - gondolom
Sermin visszataszító egy jellem, viszont igen jól játszik, szerintem is nagyobb kígyó...
A mait még nem láttam, de ezek szerint valahol jó megérzés volt, hogy Demir úr is előveszi hamarosan valódi arcát :D jól felépített karakter, az ahogyan megkérte Züleyha kezét majd ahogy elvette, megmondta milyen ruhát vegyen fel, jól ábrázolja hogy egész életében szó nélkül elsőre megkapta, amit kinézett magának... Érthető hogy rendesen kizökkenti majd, ha meg tudja hogy átverték :D Hünkar 1-1 anyai cselekedetét még meg is lehetne érteni, de a saját fiát is rendesen bevitte az erdőbe
suxel new 2020 jan. 17. - 20:28:45 Előzmény libra26
(19/929)
Kíváncsi leszek a jövő hétre, a végén Demir úr elég félelmetes volt, amikor Züleyhától azt kérte, hogy szólítsa végre a nevén. Szólítsa?! Haha. Úgy látom kezd előbújni a pszicho belőle.
Sejtettem, hogy lassan elkezdődik a szívóág Yilmaz számára is, hisz a börtön azért nem lehet csak úgy egy sétagalopp.

Nekem Hünkar a személyes kedvencem. Látszik, hogy egyébként van egy emberi oldala, csak történt valami a múltban, ami megkeményítette, gondolom a már emlegetett Fekeliákkel kapcsolatban. Illetve itt az egyetlen szem fia, akiért tényleg bármire képes még az ördögnek is eladni a lelkét. Imádom a harcot, amit Serminnel vívnak. Egyébként én úgy érzem, hogy Sermin sokkal nagyobb kígyó, mint Hünkar, mégha a főhősnőt és a főhőst Hünkar volt az, aki szétszedte.
10/10
Judy321 2020 jan. 17. - 19:03:57 10/10
(18/929)
Nagyon jó sorozat! Eddig a legjobb!!
Magenta99 2020 jan. 17. - 17:53:53
(17/929)
Igen, ez a mama egy hatalmas mocsadék.
Amúgy meg milyen "vicces", hogy a bíró ilyen-olyan számú törvényre hivatkozik - de a védelemhez nincs joga egy vádlottnak?
libra26 2020 jan. 17. - 13:11:35 Előzmény mihenike
(16/929)
Szia! :)
Igen a mama elég nagy játékos - még :D de ugyancsak nagyot koppanhat...
Gyanítom Demir úr egyáltalán nem lesz kenyérre kenhető,jóságos ember, ha kiderül számára az igazság... (Egyébként nem semmi, hogy Züleyhának válaszolnia sem kellett a házassági ajánlatra - már jött is az esküvő :D "útvesztői" magasságokban így az elején az események pörgése)
Bevallom neked, Demir urat én megkedveltem valamiért, de ha hamarosan átcsap kegyetlenkedésbe, megint kénytelen leszek kedvelni egy negatív szereplőt??? :) Hüseyin bátyánk után szabadon!!! :D

Szép hétvégét neked is!
mihenike 2020 jan. 17. - 12:49:35 Előzmény Elhaym
(15/929)
Én nem bánom ha hosszù, csak jó legyen!
De az Ùtvesztö után àtértékrlödött bennem a „hosszù sorozat“ fogalma :) haha :)
Mondjuk a Kara Sevda is igen hosszù volt, de én imádtam minden pillanatát :) (kivéve a befejezést...)
mihenike 2020 jan. 17. - 12:09:31 Előzmény libra26
(14/929)
Szia! a 9. résznél járok. ez a nagyságos asszony mekkora játékos!!!!! kíváncsi leszek, hogy Demír ùr meddig marad ilyen jóságos ùriember... remélem megjelenik a szokásos pszicho-török-szál :) haha :)
„Ayhan“ bátyám után nyomoztam és ùgy tünik a wikipedia alapján, hogy valóban olyan szerepet fog betölteni Yilmaz mellett, mint anno „Kemalom“ -„ùrfi“- mellett :)
Kellemes hétvégét :)
10/10
meggy100 2020 jan. 17. - 11:08:57 10/10 Előzmény pappperna
(13/929)
szia....írnál példákat címükkel, hogy szerinted melyek a nagyon jó izgalmas török sorozatok ?? köszi
Magenta99 2020 jan. 17. - 10:37:18 Előzmény pappperna
(12/929)
Tudod, kinek a pap, kinek a papné....
1/10
pappperna 2020 jan. 17. - 05:27:42 1/10
(11/929)
Úgy látszik a TV2 döntéshozója nemigazán tud elszakadni a brazil szappanoperáktól. Nagyon sok, tartalmas, izgalmas török sorozat van, ez nem azok közül való!!!
mihenike 2020 jan. 16. - 17:08:25 Előzmény libra26
(10/929)
sziaaaaaaa, most látom, hogy annyira nem is vagyok lemaradva :) még 3 rész :)