malvinkicska 2020 aug. 26. - 13:39:27 Előzmény mihenike
(469/929)
A Fb-on szegény Müjganak nem hagynak békét ahogy viselkedik de vajon melyik nő tolerálná ha megtudja a férjének a volt szeretőtől gyereke van, azért ezek elgondolkodtató dolgok. Azt figyelem ezek a szent törököknek ahol a csók tilos azt dolgozzák fel szeretőjük van, hol a nőnek hol a férfinek akkor , hogy is van, álszentek. Amit Yilmaz csinál Müj-el csúnya dolog más emberek érzésével játszani, nem kellett volna elvenni, hanem azt a savanyú Züleyat két vadalma el bazsalyogna együtt.
malvinkicska 2020 aug. 26. - 07:46:48 Előzmény mihenike
(468/929)
A tegnapi részt néztem nekem most már nagyon gyenge , mert megint benne volt a tűz, és a kis Adnan élete került veszélybe a mama megint kóborol, nem tudnak semmi újat Müj szinte dilis amik történek vele, nyavalyognak csak. Sermin megint akarná a volt férjet de annak nem kell ez a szőke vipera.
mihenike 2020 aug. 25. - 20:25:37 Előzmény malvinkicska
(467/929)
Ma folytattam a Yaman csaläd különös eletet :)
Nagyon jokat mulatok Sermin es Behice jelenetein, ket borzalmas nöszemely :) räadäsul kiegeszültek Hatipppal... az is mindenhol ott rontja a levegöt, räadäsul megvälasztottäk a Kamara Elnökenek is... - ide vezetett Demir es Hünkar viszälya...
Hip-hop 3 honapot ugrottunk az idöben es ismet egy gyöngyörü est, ami Sermin miatt botränyba fulladt... En mär nagyon unom Yilmaz es Zühleya nyavalygäsät... nem is erte, hogy miert nem tudja kicsit megbecsülni Zühleya a ferjet es az eletet...
Közben szegeny Müjgan kezd megbolondolni, ahogy lätom... peldäul volt az a bizonyos babakocsis jelenet, amit Yilmaz rendelt es a Yaman asszonyok lecsaptak rä - persze veletlenül, hiszen nem tudtäk, hogy nem az öveke... - de ott rendesen felhuzta magät Müjgan. Remelem elköltöznek abbol a häzbol, mert ennek nem lesz jo vege...
Gaffur borzalamas egy figura... de rajta is jokat szorakozok.
Tetszik, ahogy bontakozik Cetin es Gülten szerelme. Lassan mindenki megtudja, hogy Ercüment bäntotta Gültent es, hogy Yilmaz ölte meg. Szerencsere Yilmaz es Fekeli egyengetik Cetin eletet a börtönben es hamarosan kieengedik.
A mäsik romänc, ami tenyleg tetszik, söt jobban megerint, mint Zühleya es Yilmaz, az pedig Jülide es Sabahattin :)
De az sem volt semmi, hogy Sermin nem tudott a länya esküvöjeröl...
mihenike 2020 aug. 25. - 20:14:11 Előzmény Vitzilopocstli
(466/929)
Szia! en az Idö sodräsäban c. sorozatot nem nezem. Ältaläban szoktam pärhuzamosan több török sorozatot nezni, de iden nincs tul sok idöm, ugyhogy csak a Yaman csaläd kalandos eletet nezem :) haha :)
de valo igaz, hogy annak idejen, amikor el kezdtek öket adni sokkal jobbak voltak... persze izlesek es pofonok... nekem nagy kedvencem Kivanc Tatlitug vagy nöi szereplök közül a Tuba ... igazäbol olyan sok török sorozatot nem is lättam, de amit lättam, azt nagyon szerettem....
Ezel volt az elsö amit lättam, es akärhogy is, nekem az marad a merce. Ezutän nagy kihagyäs utän jött velem szembe a duna tv-n a Vegtelen szerelem, ami szinten örök klasszikus marad szämomra. amit meg szerettem a "Bosszu vagy szerelem". "Piszkos penz,tiszta szerelem". "Egy ellopott elet" "Megtörve".
Mäsfel even keresztül ment a Dunän a Sorsok utvesztöje, ami annyira rossz volt, de megis vegig neztem ,mert olyan volt mint egy drog :) nem lehetett abbahagyni :) de szinvonaltalan volt az mär biztos :) aki lätta tudja, hogy mire gondolok :) mär azert is neztem, hogy lässam, hogy meddig lehet fokozni az abszurditäst :)
Kiväncsi lennek a life tv 2 török sorozatära... bär a bemutatok alapjän az is mäs tipusu mint amit a törököktöl megszoktam vagy amit tölük värnek...
Peldäul a Madarka vagy a Cennet egyältalän nem tetszett. Az Anyät nem lättam, de kiväncsi lennek rä.
malvinkicska 2020 aug. 25. - 16:42:20 Előzmény Vitzilopocstli
(465/929)
a sorozatot elkezdtem nézni de a második évad elején abba hagytam nem bírtam minden Cemilével történik és a családjával írnak egy új karakter és velejéig romlott, nem most kezdtem el török sorozatot nézni , de ezek a mostaniak meg sem árnyékozzák az előzőket ez a véleményem , egyébb sincs sokba, mint a kórház járás, a pszichés betegségek minden formáját imitálják, az egész pereputy a a kórházba annyira hiteltelenek már, meglőnek valakit 2 nap múlva szalad, azt gondolják a XXi században ezt hisszük is, egyszóval nagyon megnézem melyiket nézem meg a mit fordítanak is. az Olasz sorozatok nagyon jók nem nyújtják, és még olvasni sem kell, és nem ilyen egy oldalú , mint ezek. A törökök drámába nagyok azt lovagolják, megérzik megy a szekér lesz benne minden csak nem az amiről szólni kellene. Az igaz a FB-on olyan nagy rajongók vannak ott csak dicsérni lehet ha egy kaki akkor is, mert kizárnak a csoportból. Lehet néha egy kicsit vastag voltam de ezt látom.
Vitzilopocstli 2020 aug. 25. - 15:04:06 Előzmény mihenike
(464/929)
Nagyon egyetértek veled, én is látok egy bizonyos színvonal zuhanást. Lassan a török rendezők is rájöttek, hogy a hülye európaiaknak mindent be lehet adni. és nem számít, hogy milyen gyagyasággal húzzák az időt, mert közben dől a lé. Hosszabb idő, több euró. Közben lehet beszélni a semmiről vagy bambán nézni a kamerába. Én stroke-os vagyok, ezért az egészségem védelmében kénytelen vagyok feladni. Néha úgy védekezem,hogy megkeresem az utolsó részeket.Megnézem, vagy elolvasom a tartalmat.Az idő sodrásában c. sorozattal megszivtam, mert úgy meg van keverve, hogy még a szereplőkre sem ismerek rá. Pl. Cemile mellől eltűnik Ali-kapitány és feltűnik a semmiből valami Arif nevű férfi, aki hasonlít Alira.
Vitzilopocstli 2020 aug. 25. - 14:50:29 Előzmény mihenike
(463/929)
Végre találtam egy normális fórumot, ahol lehet dumcsizni ezekről a sorozatokról!Hálás köszönet érte. Már átböngésztem az egész internetet, de égen-földön nem találok semmit, ahol például "Az idő sodrásában " című sorozatról lehetne beszélgetni. Ha valaki látott már ilyent, kérem linkelje be.
malvinkicska 2020 aug. 25. - 07:38:59
(462/929)
Az este megnéztem elég szép rész volt ugye van egy szép egészséges kislány Demiréknek aki a Leyla nevet kapta, mert Züleya tanárnőjének ez volt a neve és az nevelte Z-t. Yilmazéknak van egy kora szülött kisfiú, és mindenki aggódik hogy megmaradjon, nagyon szép jelenetek vannak az inkubátor előtt főleg amikor Fekeli imádkozik Demir aranyat osztott a dolgozói között úgy ünnepelték a gyerek születését. Gaffur és Sa nagyon el vannak keseredve mivel nekik nincs baba.
malvinkicska 2020 aug. 24. - 20:50:20 Előzmény mihenike
(461/929)
Nagyon szívesen tettem örülök most már lesz kivel véleményt cserélni ki ezt ki azt látja az a jó sokan lennünk, még érdekesebb lenne, a mai részt még ezután fogom nézni, mert másat néztem.
mihenike 2020 aug. 24. - 18:30:46 Előzmény malvinkicska
(460/929)
Szia köszönöm szepen az összegzeseket :)
ma el kezdtem potolni a lemaradäsomat. megneztem 4 reszt.
Odäig jutottam el, hogy Gülten beleegyezett a länykeresbe es Cetin a resz vegen hasba lötte a keröjet ...

Nehäny gondolatot kiemelnek:
1. annak ellenere, hogy Hünkar tönkre tette Zühleya es Yilmaz boldogsägät en megis sajnältam Hünkäromat, amikor az unott kepü Zühleya megjelent a nyaralonäl es kitälalt Fekeli papänak... viszont lättam Hünkär szemeben a megbänäst, amit eddig soha nem lättam rajta es tetszett, hogy meg egy lapättal rätett Zühleya nyomoräram megpedig azzal, hogy azt mondta neki, hogy innentöl kezdve mindenki elete Zühelya kezeben van...
2. Ugy lätom Hünkär mär nem olyan elfogult Demirrel mint ezelött. lehet, hogy meg a vegen Zühleya melle fog ällni az örült fiäval szemben? Tulajdonkeppen Hünkär is ugyanazon ment keresztül, a fiänak is elmondta, hogy boldogtalan volt a ferje mellett. Amit pedig Saniyenek meselt, az nagyon meghato volt.
3. Nem igazän ertettem, hogy Zühleyabol miert tört ki minden, mär nem fel Demir dühetöl? en a helyeben felnek. illetve egy kicsit sem szereti? en mär azt hitte, hogy kezd megbekelni a sorsäval.
4. Behice banya es Sermin jelenetein nagyon jokat szorakoztam :) räadäsul egyik teazgatäs közben befutott Hatip aga :) mit össze nem hebegett-habogott :)
5. Azize maminak vegre eszebe jutott a länya, nagyon meghato jelenet volt.
6. Müjgan&Yilmaz: ez a szegeny läny nem tudom, hogy meddig birja meg toväbb, föleg, hogy meghallotta, ahogy Sabahattin es Zühelya arrol beszelnek, hogy Adnan valojäban Yilmaz fia... mär mondta Yilmaznak, hogy költözzenek vissza, hiszen Fekeli egyedül maradt. De az a barom Yilmaz nem akar vissza menni, inkäbb marad a szomszedban es epekedik Zühleya utän... Behice ugy intezte, hogy Yilmaz megtalälja Müjganom naplojät, igy egy kicsit magäba szällt es kedves volt 5 percre azzal az äldott jo asszonnyal. Nem csoda, hogy mär azon is kiakadt, hogy Adnan mindig ätjär hozzäjuk.
7. Gülten&Cetin: Cetin nagyon gyorsan räjött, hogy a szerelmet bäntottäk es arra is räjött hip-hop, hogy ki is bäntotta, majd pedig Yilmaz nyakäba borult, amikor megtudta, hogy ö ölte meg Ercümentet. Komolyan ezeknek semmi sem szent, csak ugy lövöldöznek es ölnek meg embereket, mintha az lenne a viläg legtermeszetesebb dolga ... :)
8. Gaffurtol egyszerüen keszen vagyok, olyan abszurd figura, hogy aki kitalälta az egy zseni volt :)

Maga a sorozat mär tulsägosan hosszu lesz es tul sokat nyavalyognak benne... de mostmär nem fogom felbe hagyni, ha mär ennyit megneztem belöle :) es persze össze sem hasonlithato a mäsikkal, amit koräbban el kezdtem nezni a Dunän, az Azräs sorozat... az nagyon gagyi .... mär nem nezem. szinte nezhetetlen annyira unalmas.
malvinkicska 2020 aug. 21. - 10:59:22 Előzmény anonima
(459/929)
Az a gond a török sorozatokkal újabban nem a minőségre mennek , mint előzőleg amiket adtak mint az Ezel, Seherezáde meg sorolhatnám a Karaday, hanem a nézettség dominál és hetet havat bele írnak, mint itt is annyit szenvednek már ez a savanyú Yilmaz meg Zü, miért kell ezt ennyire semmivé tenni olyanokat vinni képernyőre ami nagyon hiteltelen, egyszóval nem is tudom a 3 évad miről fog szólni mikor ez is dög unalom már, kórház bosszú és kész.
anonima 2020 aug. 21. - 10:22:29 Előzmény malvinkicska
(458/929)
Én az első napokban végig néztem, az ismétléseket már nem, a fölemen is az jött már ki.
ŰEz a Gaffur igen az agyamra megy, a Mü pedig nem szimpatikus,hisztis,féltékeny liba, persze a a Zü sem különb. Meddig huzzák még,nincs értelme, hogy hülyeségekkel tömjék a nézők fejét.
malvinkicska 2020 aug. 20. - 09:04:32
(457/929)
A tegnap megszülettek a babák Demiréknek kislány Yilmazéknak kisfiú de kora szülött, és inkubátorba van nagyon sértődött Müj ami érthető is Zü kezdte kimagyarázni magát D-nek de most is szegény Müjt szapulja undok egy nő nagyon, igaz nekem nem szimpi első perctől.
malvinkicska 2020 aug. 18. - 20:32:47
(456/929)
A mai rész számomra nagyon megható volt, először a kisfiú játszott a kertben és M oda ment hozzá a szájába kavics volt kivette és Zü azt hitte bántja a kisfiút, és össze vesztek vigaszul vitt egy tányér fasírtot amit persze nem fogadott el Müjgan. Utána Zü felhívta Yilmazt telefonon és elrohant otthonnan, , kötzben rosszul lett Mü mintha megindult volna a szülés, telefonált de Yilt nem lehetett elérni valahogy bement a kocsijával a kórházba, és nem lehet még neki megszülni a babát, mert a szíve azt mondták nem elég érett a babának. Közben találkozott Zü és Yil beszélgettek szapulta Müjt, és nála is elkezdődött a szülési fájdalom, és bevitte Yil abba a kórházba ahol Müj nagy betegen feküdt a kórházi szobába , met inkább az életét áldozza fel Müj, mint a baba meghaljon, de ahogy lenni szokott, akkor lett M megint rosszul mikor Züt behozta Yil és ezt látta Müj, valami borzalom szerintem is. Voltak civódások megjöttek Demir az anyjával , mert a kórház értesítette szül a felesége, és megtudta yil hozta be szülni amilyen vehemens D össze verekedtek a kórház folyosóján a két nő meg vajúdott. ezzel lett vége.Nekem az a megrázó benne egyik nő mellett sem az volt akinek lenni kellet volna, akkor mikor gyermeknek adnak életet, és ráadásul egyik D-é a másik Yil-é.
malvinkicska 2020 aug. 17. - 20:36:40 Előzmény mihenike
(455/929)
Megnéztem a mai részt nem volt túl érdekes Gaffur bohóckodott ahogy szokott nem akar dolgozni, takarítani kellett neki. aztán Sermin és Hatip aga minden áron elakarják lehetetleníteni Demirt mind a kettő egy féreg nekem unom őket, nekem már most már nagyon gyenge. Sabati megkérte a másik nő kezét igent mondott, és vége.azt elfelejtettem a baba kocsit M vissza küldte amit tévedésből Z vett át annak idején. Nagyon zavaró a vén emberezés nekem.
mihenike 2020 aug. 16. - 22:40:17 Előzmény malvinkicska
(454/929)
oh Allah... akkor ez egy nagyon hosszù sorozat lesz :)
malvinkicska 2020 aug. 16. - 13:30:24
(453/929)
Azt olvasni a FB-on kezdik a 3-ik évadot vajon mivel rukkolnak elő epekedtek már egymásért eleget, meddig kínlódnak még.
malvinkicska 2020 aug. 14. - 07:21:48 Előzmény mihenike
(452/929)
Nagyon jó szívvel ez csak töredéke a történteknek, én a Szulejmant abba hagytam .
offtopic
mihenike 2020 aug. 13. - 21:36:16
(451/929)
Sziasztok!!!
az elmùlt egy hétben a youtube folyamatosan dobálja fel a Szulejmános videókat... emlékszem hogy annak idején amikor az rtlklub el kezdte vetíteni belenèztem viszont nem fogott meg...
Valaki nèzte?! érdemes megnézni?! amennyit most látok belöle a youtube-n rengeteg ismerös arc van benne.
Jól láttam hogy az idös kori Hürremet a mi Hunkár anyánk alakította?!?!
Kíváncsi vagyok hogy mi a véleményetek, aki látta :)
mihenike 2020 aug. 13. - 21:32:20 Előzmény malvinkicska
(450/929)
szia, köszi a beszámolókat ;)