libra26 2020 máj. 05. - 15:50:47 Előzmény suxel new
(229/929)
Szia!
Az előzőben nem fejtettem igazán ki, de érdekes még mindig Demir karaktere... Beteg és megszállott, sokszor realitás érzéke sincs, nem gondol át semmit... Kíváncsi leszek mit eredményez nála a jellemfejlődés, ha lesz...
libra26 2020 máj. 05. - 15:48:49 Előzmény mihenike
(228/929)
Sziaa:)

Szeretem olvasni a meglátásaidat, mert van ami sosem változik ugye :D
Amit suxel írt most utoljára azzal egyetértek, hiába egyik kedvenc szereplőm Demir....

Na de jelentkezz, ha láttad ezt a hétfői akciódrámát! :) a cukorovai ütközet - egy Bruce Willis összesben sem láthattam volna ennyi fegyvert + hallhattam volna ennyi eldördülő lövést :D Müjgant komolyan sajnálom ebben a helyzetben, a családja se lesz már mellette míg Yilmazzal van ugye, ráadásul még egy nyugodt, meghitt eljegyzési partit sem érdemelt meg... Vagyis hát megérdemelte volna, de Yamanék alias Demir Yaman huszadmagával megérkezett :D
(Gaffur feje meg ahogy fogta azt a puskát mikor ők is odaértek Hünkar asszonnyal, fenomenális)

Ééés most megint az jön, hogy Yilmaz életét meg kell menteni... Szegény Züleyha, sose szándékosan, de mindig miatta történik valami Yilmazzal :)
Hünkar fájó szívvel, de kezdi észrevenni, hogy a kisfia pszichopata...
suxel new 2020 máj. 05. - 00:49:10 Előzmény mihenike
(227/929)
Akkor a hetfoi reszt a 85-os reszt nezd meg mindenkepp.

Birom en Demirt, tok jo ferfi fogonosz, de komolyan azzal a szokasaval, hogy csak hatba tud loni, hat nagyon kiabrandito es gusztustalan.
mihenike 2020 máj. 04. - 21:57:22 Előzmény libra26
(226/929)
Szia :)!

megnéztem a pénteki részt! ezek azt hiszik, hogy a vadnyugaton vannak :)

elöször Hünkarra és Fekelire lönek rá, aztán a két kiskakas esik egymásnak! Fekeli a hösszerelmes! imádom öket együtt :D!

Ez valami hatalmas volt, ahogy Yilmaz berontott a Yaman birtokra, miközben az Anyósa kellemesen kávézgatott Serminnel :D!!!!! csak kapkodtam a fejem :D

Hünkar és Fekeli a testükkel védik fiaikat, akik mint a Cowboyok lövöldöznek :)

Hünkár a Fekeli elleni támadásért Demírt teszi felelössé, a kedves felesége pedig kiáll mellette.... mi van?!?! „Demīr tudom, hogy te sosem tennél ilyet“ ááá

Saniye&Gaffur óriásit alakítottak ismét a két birtokot elválasztò fal építésénél :)
A pletykás szolgálók pedig kiszùrták, hogy Seher megkapta Zühleya régi zöld ruháját :) :) :) haha

Müjgan a családjával szemben Yilmazt választotta, szóval nagyon remélem, hogy Yilmaz fiam tiszteletben fogja tartani az érzéseit, nem tudok rajta eligazodni, hogy mit érez Zühleya iránt...

Cengiz barátom pedig elment Yilmazhoz bocsánatot kérni!

Vajon Zühleya megtudja, hogy a kedves férje vágatta el a fékvezetéket Yilmaz autójában?!

Várom a következö lövöldözést és Hünkar mama következö gonoszkodását :D
10/10
Çukurova 2020 máj. 01. - 10:06:21 10/10
(225/929)

Nagyon tetszett, ahogy Fekeli a testével védte Hünkart a lövésektől az étterem teraszán.
Mikor átugrotta az öreg Fekeli a korlátot, olyan vonzónak, férfiasnak találtam. Olyan volt, mint egy igazi akcióhős.
Bár a látásával gond lehet, mert mikor átugrotta a korlátot, és pisztollyal a kezében a lövöldöző után szaladt, olyan közel volt a támadóhoz, és mégsem ismerte fel a pamutot lopó munkását.
libra26 2020 ápr. 30. - 13:24:04 Előzmény Çukurova
(224/929)
Szia! Hát igen, azt gondolom nem véletlen mondja el ezt Fekeli minden harmadik részben... Yilmaz most nem gondolja át, mit jelent szerelemmel hitegetni valakit, miközben még másra gondol
libra26 2020 ápr. 30. - 12:41:22 Előzmény mihenike
(223/929)
Sziaaa! Egyetértek, most sok motívum visszatérő már... De biztos, hogy ki fogok tartani, szeretem nézni és bírom a szereplőket :)

Ez a Seher visszataszító :D Saniyét viszont imádtam mikor megtalálta a fülbevalót és utána tette-vette magát :) egyébként Gaffur mit akar a legújabb dadától?:))
Gaffur minden egyes loholása megnevettet, mikor látja Hünkar asszonyt vagy Demir urat - nincs kivétel, mindig fut!

Demir milyen szerencsétlen figurát választott a fékvezeték elvágásához!!!:D szerintem le fog bukni... Nagy kár, ezek a szép percek, Züleyha vallomása már-már idilli :) hogy jött ez tényleg?? (Ilyenkor eszembe jutnak a sorsvesztős logikátlanságok, igazából ezek ahhoz képest nagyon enyhék...:D)

A tűzhely is nagyon jó volt!!! Ez a Yilmaz mindig jól időzít! Anyuka azért jófej... "Mi van ebben az Adanaban? Müjgan azt mondja, gyönyörű a klubunk, maga azt mondja, isteni a kebabunk" :) Müjgan most tündéri volt, ahogy a hatalmas szemeivel meggyőzte anyukát, hogy neki Yilmaz kell... :) olyan igazi csupaszív karakter kedves arccal - borzasztóan sajnálnám, ha tönkremenne a Yilmazzal való kapcsolatban... Mert ugyebár a narancs exportőr textilkirály a balesetnél se tudta leplezni, kiért aggódik igazán...
(Nagyon tetszik, hogy Yilmaz kapcsolatot épít a német "Rauch céggel", míg válaszként Demir török élcsapatot farag lassacskán a Cukorova futball teamből)

Fekeli aga minden második mondata egy bölcsesség, én már elgondolkodtam rajta, hogy jegyzetfüzettel ülök le legközelebb a tv elé!:D

Amit én baromira unok (tudom, kis település stb): miért megy mindenki mindig ugyanoda enni/inni/táncolni/mulatni ugyanabban az időpontban??!! És mindig ugyanúgy sokkot kapnak egymást látva :D
mihenike 2020 ápr. 30. - 09:25:46 Előzmény libra26
(222/929)
Szia!
megtanultam a nevét, Seher :) jól felküzdötte magát a kunyhóktòl a dadus beosztásig, ráadásul Gaffur körül is legyeskedik :) eddig ö itt a leggonoszabb :) tùltesz Hünkar mamán :)

Apropó Hünkar milyen édes volt, amikor szurkolt a focicsapatnak :)

Zühleya fejében milyen változás àllt be a baleset után?!? Milyen nagy szeretettel várta otthon Demírt és szerinte öt csak Demír szereti és, hogy ez mennyire fontos neki! -én itt már nem értek semmit :) - hiszen Demír szerelme mérgezö!
Tegnap pedig azt mondja „szeretlek Demír“

Yilmaz beállított egy tüzhellyel Müjganhoz, ez csùcs volt, pont elötte morgott az Anyós, hogy nem müködik a tüzhely :)!
Ez az Adana tényleg valami varázserövel bír, a Sorsok ùtvesztöjében is, így beszéltek róla! -föleg az adanai màjas kebapról áradoztak :)!!!!!

FEKELI és a bölcsességei ...-ebböl egy könyvet lehetne írni!

A fékvezeték elvágàsát ismét megùssza Demír??

Az Anyóst levette a lábáról Yilmaz, azzal, hogy vannak kapcsolatai mint pl a Textilkirály :) De nincs diplomája, ùgyh nem elég jó Müjganhoz. de Müjgan jól visszaszólt Anyànak! és az öszinteség meglágyította a mamma köszívét! Remélem Yilmaz nem
fogja tönkre tenni! (nem szoktam youtube-n utána nézni, szóval csak reménykedni tudok)!

Fekeli&Yilmaz még az öket átverö munkäsokat is megkïmélik :D

Hova tünt az a néni, aki Isztambulból jött és mindenkinek elmesélte Yilmaz&Zühleya titkát?

mihenike 2020 ápr. 28. - 18:35:13 Előzmény libra26
(221/929)
Szia :) ismetelten naprakesz vagyok.
Hu, amennyire jol indult ez a sorozat, most csak azt tudom mondani, hogy mindig ugyanazok a dolgok ternek vissza ... de nem baj, mert mindig törtenik valami. Jelenleg ez az egyetlen sorozat amit nezek.

Gyerekek, ez a GAFFUR :) mit akar ettöl az uj szakacsnösegedtöl? :) ha a pszichopata felesege megtudja, hogy a fülbevalot bizony nem neki vette, akkor nem lesz itt kerem tojas meg börek meg baklava :) csak ne mulass :)
Gülten, aki a golyo ele ugrott es persze magära vällalja, hogy Ö hadonäszott a pisztollyal... haha... persze "Aszimom" ätlätott a szitän a Korhäzban es märis tudta, hogy vagy Demir vagy Yilmaz lött :)

Most sajnälom ezt a kis Cengot, nagyon csunyän viselkedik vele Demir. Demir is egy igazi pszichopata, de az sem baj, öt is kedvelem :)

Hünkar mami es Fekeli jeleneteit kedvelem, de ez a "nagymama" ... keszen vagyok töle... tegnap is gyümölcsöt akart szedni es lekvärt fözni...O TE JO EG :) nagyon bosszanto egy jelenseg :)

Zühleya es Müjgan autobalesetet olyan gyorsan lezavartäk, hogy mire magamhoz tertem Zühleya mär a villäban volt es hiphop a folyoparton megdumcsiztäk, hogy bizony Yilmaz Müjgane lehet :)

Nekem Zühleya toväbbra sem lett a kedvencem, szurkolok Müjgannak es Yilmaznak.
10/10
Çukurova 2020 ápr. 24. - 15:44:03 10/10
(220/929)
Yilmaz bebizonyította, hogy még mindig a Züleyhat szereti. A balesetnél Züleyhához szaladt először.
De, akkor mit akar Müjgantól? Fekeli mondta neki, hogy ha a szívében még ott van Züleyha, akkor Müjgant meg fogja bántani. Müjgan nagyon kedves, szeretheő nő. Nem érdemli meg, hogy Yilmaz miatt csalódjon.
kriptonyt 2020 ápr. 24. - 09:51:54
(219/929)
Aztamindenit. Akkor tovább bonyolódik a történet. Szuper!
Köszi az infót.
malvinkicska 2020 ápr. 24. - 08:41:04 Előzmény kriptonyt
(218/929)
Nem akarom lelőni a poént de lesz Demirnek gyereke , mert kivizsgáltatta magát és nem magtalan.
10/10
Çukurova 2020 ápr. 23. - 12:16:51 10/10
(217/929)
Boldog születésnapot Murat Ünalmış (Demir)! Mutlu yıllar Murat Ünalmış !
kriptonyt 2020 ápr. 22. - 22:50:38 Előzmény mihenike
(216/929)
Hát nem tudom lesz-e Demirnek gyereke? Nekem valami rémlik még az elejéről, hogy Demírnek nem lehet gyereke. Ezt az anyja tudja, de Demír nem.
10/10
Sárisáp 2020 ápr. 19. - 14:03:33 10/10
(215/929)
Fekeli kérdezi Yilmaztól( aki a börtönben "sinylődik"): " Jó gondodat viselik?" (Mintha szanatóriumban lenne.)
Ugyan az a helyszín, a börtön, ugyanaz a személy, Yilmaz.
Mi a különbség, az első börtönben töltött időszakhoz képest mi változott?
A pénz, a pánzes háttér.
Most senki nem akar Yilmazba belekötni, vagy megbántani, vagy az ágyát elvenni, vagy a mosdóban megkéselni.
Sőt átadják a széket neki az idősebbek, hogy az első sorból élvezhesse a Demir által bevitt tévét.

Jó sorozat.
Remélem a csatorna végig megveszi, és ledadja a sorozatot, és nem teszi át másik csatornájára!!!
10/10
Zsiguli1200 2020 ápr. 19. - 12:59:54 10/10
(214/929)
Üdv. mindenkinek!

Olvastam a hozzászólásokat.
Valaki írta, hogy Yilmazt hihetetlenül sokszor lövik le.
Ez a sorozat 1974-től, a 70-es években játszódik Törökországban, Cukorova térségben, ahol nem kevés fegyver volt forgalomban.
Ahol pedig sok a fegyver, ott használják is. Ahol pedig használják, ott néhány töltény célba is ér. A sikeres tárgyalások eléréséhez nélkülözhetetlen volt.
Szerencsére a sorozatban van egy szuper képességű orvos, a Sebahattin, aki minden körülmények között, minden golyót sikeresen el tud távolítani, így megmentve a halálra ítélt sebesültet, biztosítva így a szinész további gázsiját.
10/10
harmatlilla 2020 ápr. 19. - 12:17:33 10/10
(213/929)

Jó forgatókönyv, érdekes karakterek tényleg nagyszerű színészekkel.
Én a török oldalon is nézem. Ott már sokkal előrébb járnak.
Nagyon izgalmas, tele nem várt fordulatokkal.
Igen, tényleg azért jó a sorozat, mert nem kiszámítható.
10 csillag!
10/10
dorogi 2020 ápr. 19. - 12:09:00 10/10
(212/929)
Klassz a sorozat. Részemről tíz csillagot megérdemel!
Demir, Hünkar, Saniye, Gaffur és Fekeli szereplőket kedvelem.
Szerintem ők a sorozat húzóerői.
10/10
járóbaba 2020 ápr. 19. - 11:58:11 10/10
(211/929)
Jó ez a sorozat. Azért tetszik, mert nem olyan, mint a dél-amerikai sorozatok, melyekben már az első részből lehet tudni, hogy mi lesz a befejező részben.
libra26 2020 ápr. 18. - 14:46:07 Előzmény mihenike
(210/929)
Bocsánat, valamiért nem vette az oldal hogy neked megy a válasz:D :D de neked címeztem :D