9/10
Récinew 2020 aug. 30. - 14:28:56 9/10 Előzmény Vitzilopocstli
(489/929)
A Remények földjének még nincs vége. A 2. évad a 63. résszel lett vége Törökországban. A 3. évadot elkezdték forgatni de csak szeptember 17-én adják a török tv-be. Magyarországra nem tudni mikor ér ide.
libra26 2020 aug. 30. - 11:56:58 Előzmény mihenike
(488/929)
Szia!!! :)
Én is utolértem magam...
Kezdem azzal, hogy az, hogy nem csak a klubban, az étteremben, az udvaron fut össze mindenki, de hogy még Leyla és Kerem Ali is egy napon születik, már-már nevetségesen bután irreális, de oké, kellett a drámai hangulathoz :D

Csak néhány megjegyzés így összességében mindenhez:
1. Züleyha szerintem nagyon rá fog fázni még ezzel, hogy naponta Demir szemére veti a két gyerek közti különbséget... + ezzel kapcsolatban Hünkar felől máris érzek egy kis húzást Leyla felé, mégiscsak a kislány a saját unoka és az igazi Yaman.. Nem csodálkoznék, ha idővel bele akarná lovalni Demirt, hogy a kis Adnant ne tekintse Yamannak és örökösnek :)
2. Imádom, ahogy Demir rajong a kislányért :D nekem ez nagyon tetszik, hogy egy ilyen pszicho karakternek, egy gazembernek, a nagy földesúrnak kislánya született... Ezzel szemben Yilmaz duplán fiús apuka :D
3. Züleyha megvádolja Demirt, hogy a lányt jobban szereti, de vajon ő hogyan érez az újszülött iránt?! Szereti, hiszen ő szülte, de Adnan élete szerelmétől született, míg a kisebb ahhoz az emberhez köti, akitől szabadulna
4. Neked nem támadt ilyen Zeynep-effektus érzésed Müjganra nézve?? :D hogy na most indul szegénykém pszicho vonala :D én egyébként sajnálom, de rég beszéltük már, hogy ez lesz... Müjgan hamarosan a közönség közös ellensége lesz, de én azért belegondoltam: rettegett a kórházban miután egyedül beküzdötte magát a kórházba vérezve, aztán a férjét megint Z.mellett látja azokban a nehéz pillanatokban is... Igaz totál kifordult magából, de mégis, meg lehet azt hamar bocsájtani? Szerintem nem :)
5. Hünkar vs. Behice :D minden szavaddal egyetértek az ügyben :D de valami lenyűgöző, hogy Hünkar milyen hűvös intelligenciát képvisel helyzettől függetlenül... Úgy rugdosta Behicét a szavaival, hogy közben csak azért se tudtad utálni érte :d nagy kedvencem - hozzáteszem ezekben a részekben Behice is jól alakított - és tetszett, ahogy figyelmeztette Müjgant, hogy nagyon rossz a taktika, amit Yilmazzal szemben alkalmaz
6. Tökre elfelejtettem, hogy Cetin még vár a tárgyalásra... Haha de végre kint van :D
7. Sermin fantasztikus :D meg az álbarátsága is ezzel a felületes Fusunnal (akinek a nevéről is mindig Efsun ugrik be :DDD) mondjuk azt nem tudtam hova tenni, mikor beprobalkozott Sabahattinnal... Akit egyébként nem riasztott el még Sermin se a házasság gondolatától, nem sokkal a válása kimondása után gyűrűt húz az ügyésznő ujjára :) :) :)
(+1: ugye a Hünkar&Fekeli vonalnak nincs teljesen vége?? Nekem hiányoznak együtt.. Nagyon :D)
malvinkicska 2020 aug. 30. - 10:27:33 Előzmény Vitzilopocstli
(487/929)
A Madárkában a férfi főszereplő Burak Özcevit, de az olasz színészek is nagyon jó képűek és nagy színészek , most nézem a Hölgyek Paradicsomát, ragyogóak és a téma is a másik Rózsák Harca 4 évadát csak leadják, meg sem árnyékozza a török Rózsák Harcát, én ezt látom sajnos most mindenütt török őrület van pedig vannak nagyon lapos egy kaptafára íródottak kórház zabi gyerek rendőrség a helyszín és a színészek változnak, és sorra buknak is meg, nem csoda aminek értelme lenne elkaszálják.
Vitzilopocstli 2020 aug. 30. - 09:49:48 Előzmény Vitzilopocstli
(486/929)
Legyünk őszinték, a török férfiak általában nagyon jóképűek. Pl. a Madárkában a férfi főszereplő.
Vitzilopocstli 2020 aug. 30. - 09:29:55 Előzmény mihenike
(485/929)
Az előbb nem a zt a videót linkeltem be, amelyiket szerettem volna, bocs: Remélem, most sikerül:
https://www.youtube.com/watch?v=8A05-qNmS20
Vitzilopocstli 2020 aug. 30. - 09:26:33 Előzmény mihenike
(484/929)
Nekem zuleha rokonszenvesebb, mint Müjgan. Teljesen dilis az a nő, bár érthető a féltékenysége.
Tudom, hogy attól sorozat a sorozat, hogy értelmetlenségeket szőnek bele, de akkor sem fogom fel miért nem mondja meg Züleja Yilmaznak,hogy Adnan az ő fia. Arról már nem is szólva, hogyha tud számolni akkor magától is rájöhetne. Azért reménykedem abban, hogy a végén kiderül majd. Már keresgéltem a befejező 4észt, de sem videón, sem tartalomban nem találom.
Vitzilopocstli 2020 aug. 30. - 09:18:08 Előzmény mihenike
(483/929)
Én a Tiltott szerelem című sorozatot szerettem. nagyon. Izgalmas volt és nem voltak benn lehetetlenségek. Nagyonis elképzelhető egy ilyen eset. A Feriha is jó volt, de a befejezés miatt teljesen kiakadtam. Kész kiszúrás a nézőkkel. Valóban remek volt ebben a sorozatban a kedvenc színészed
Kıvanç Tatlıtuğ. Ebben a szerepében nagyon megszívta. Mindent meg akart szerezni anélkül,hogy áldozatot kelljen hoznia, a vagyont és a szerelmet is, de a végén minden elveszíett. Szerintem azt kapta, amit érdemelt. Ez a rész volt az egyik kedvencem a sorozatban: https://www.youtube.com/watch?
v=k49Qy9yEPCs
malvinkicska 2020 aug. 29. - 18:13:18 Előzmény mihenike
(482/929)
Valóban nagyon öltöztetik őket, mert elegánsak mindig Züé s Mü is, a férfiakat is mert Demiren mindig öltöny nyakkendő és nagyon ízléles, ápolt mint aki a katujából akkor lépett volna ki. Sok szappan operás elem van már benne sajnos nekem a tűz is elég gagyi volt, na meg ez a Gaffur.
mihenike 2020 aug. 29. - 17:17:48 Előzmény malvinkicska
(481/929)
Szia, vegig neztem a reszeket tegnapig :)

1. Sermin reakcioja a Yaman csalädtol kapott jutalmära valami fenomenälis :) neki nem eleg egy villa. igaz, hogy amit annak idejen a Yamanektol kapott csak ugy eltapsolta, de meg Ö van megsertödve :) Pedig egy pär resszel koräbban meg Hatip Aga is megjegyezte, hogy Serminem hogy volt kepes ennyi penzt eltapsolni? :) Apropo-Sermin es Hatip Aga-mär soha nem fog kiderülni, hogy mi törtent Cengaverrel? nagyon erdekes az is, hogy Yilmaz meg Fekeli nem is törödnek a csalädjäval, meg csak szot sem ejtenek Nihalrol es a gyerekröl. Na mindegy. ez egy sorozat :)!

2. Hünkär es Behice beszelgetese a klubban nagyon jo volt :) Hünkarnak igaza volt Behicevel kapcsolatban, de azert Behice nem erdemelte meg, hogy ennyire megaläzza. Igaz, hogy Behice negativ karakter, de eddig Hünkär mama több gonszsägot követett el ebben a filmben mint Behice :) es persze Behice nem tehet rola, hogy a kedves bätyja adossägokba verte magät es nem maradt semmi penzük... De ugye mostmär Müjgännäl lakik? :) ezt hirtelen mär nem is tudom.

3. Ismet idöbeli ugräs, eltelt egy honap es Kerem Ali meg Müjgan hazamehettek. Müjgän ezzel a kibontott kocos fekete hajäval tisztära olyan mär mint aki az elmeosztälyrol menekül :( szegeny nö!!!! Yilmaznak regota az egyetlen ertelmes ötlete volt, hogy menjenek vissza Fekeli häzäba, de Müjgan nem akart menni... jaj... nem lesz ennek jo vege!!!!!!

4. Zühleyänak mär üldözesi mäniäja van, ami a ket gyereket illeti. Bekepzeli magänak, hogy Demir jobban szereti a kislänyt, mint Adnant. Kiväncsi vagyok, hogy mikor fogja megkapni a következö ponfont Demirtöl, mert lassan elfogy Demir türelme.

5. Juhu, Cetin kiszabadult es boldogok lehetnek Gültennel....-bär ehhez gondolom meg Gaffurnak is lesz 1-2 szava.

6. Gaffur lebukäsa es kälväriäja annyira nem hatott meg, ezzel a Gaffurral mindig csak a baj van es most is meg egy plusz hazugsäggal tetezte a bajät. De amikor Hünkär elment Hatiphoz az nem buktatta le Gaffurt, hanem vette a lapot es ö is toväbb hazudott...

7. Müjgänt behivtäk a korhäzba es Yilmaz annyira erösködött, hogy menjen be, ebböl nagyon rosszul fog kijönni, föleg, hogy hazaterve Zühelya tartotta a kicsit a kezeben! Itt mär valaki irta, hogy Müjgän a regi, rozoga kocsijäval jär mindenhova, pedig a ferje Cukurova mäsodik leggazdagabb embere... igen tenyleg erdekes. Az is erdekes, hogy most azt mondta Yilmaz, hogy kb2 ora alatt megjärja az utat Adana es Cukorova között, mäskor pedig fenysebesseggel közlkednek a ket helyszin között... a defekt miatt pedig Müjgan 3-4 orät volt tävol a kicsitöl es persze Zühleyänak ott kellett fontoskodnia, hogy ränezett a gyerekre es nem tudom, hogy Yilmaz miert nem küldte el...vagyis elküldte, de aztän visszahivta... ez mär nagyon szappanoperäs. Persze akkor toppan be Müjgan, amikor ezek papäst-mamäst jätszanak....En nem csodäkoznek, ha most ismet rätämadna Zühelyära.

8. Meg egy gondolat Zühelyärol es Müjganrol, hogy Z. mindig olyan ruhäkban van otthon, mint aki az operaba kerszül. Müjgan pedig telejsen normälis pulcsiban es farmerben volt.
malvinkicska 2020 aug. 28. - 21:28:39 Előzmény mihenike
(480/929)
Az Asi éa a Sila is felíratos, de végül a Rüzgár Szíve 9 részes csodás történet volt azt néztem meg, mert ma feltették egymás után 2 részt.
mihenike 2020 aug. 28. - 20:18:07 Előzmény malvinkicska
(479/929)
O de jo, nagyon kiväncsi lennek a Silära is meg az Asira is :) felirattal lehet nezni csak? engem nagyon idegesit ahogy törökül hablatyolnak, ugyhogy en csak szinkronosat nezek... :)
malvinkicska 2020 aug. 28. - 18:59:20 Előzmény mihenike
(477/929)
Szia a mai rész Gaffur adóssága körül forgott, mert a a felesége utána ment és mindent hallott Hünkar adott meg pénzt annak a másik szemét Hatipnak. Behice nem igen lesz elnök asszony mert H jól beolvasott neki, hogy egy nincstelen a más pénzével nagyzol, már mint a Fekeliével. Aztán Müjnek sürgősen be kellett menni a kórházba aláírni addig a baba Yilmazzal maradt, és az nem tudta megetetni , mert csak sírt, és jött Züleya felajánlotta a segítséget, megakarta szoptatni mivel a bab a cumis üveget nem ismeri erre betoppant Müj és a gyerek Z kezébe és ezzel lett vége. Engem nem zavar a részletes leírás gondolom másokat sem, sőt örülök neki .További szép estét kívánok. A Silat fogom nézni már a 73 résznél tart a történet.
mihenike 2020 aug. 28. - 17:52:21 Előzmény malvinkicska
(476/929)
Szia :) szeretem kielemezni a törtenteket :) remelem nem zavarok ezzel senkit :)

Ma megneztem azt a ket reszt, amiben a tüz volt a fö tema :) Tudom, hogy a nagymama nagy beteg, de engem ez a karakter nagyon bosszant. Allah bocsässon meg ezert :)

1. A kis Lejla születese utän rendezett ünnepsegen nagyon csinos volt Zühleya es Hünkärom is, es ugy lätom, hogy Zühleya meg Hünkär között kezdenek elcsitulni a kedelyek, mintha megbeketlek volna egymässal. A vendegek is megmondtäk, hogy hihetelenül csinos a kedves anyuka, ahhoz kepest, hogy egy hete szült. - nos erröl nekem is pont ez jutott eszembe. hihetelen, hogy ennyire jol nezett ki 1 hettel szüles utän... - bär akinek egesz nap semmi dolga sincs, mert kiszolgäljäk, az lehet, hogy igy nez ki :)

2. Közben ezzel pärhuzamosan mutatjäk Müjgan es Yilmaz szenvedeset. Eddig nälam meg nem volt sok Müjgan viselkedese, mert Yilmaz megerdemelte, hogy elutasitoan viselkedett vele, hiszen azzal minden tiszteletet elvesztett, hogy a szüles napjän Zühleyät vitte be a korhäzba es a felesege nem tudta elerni... Behice egy nagyon ellenszenves figura, de nekem tetszik, ahogy Müjgannal bänik. Ilyenkor azert mindig eszembe jut, hogy az anyjät es a bätyjät nem is ertesitik a törtentekröl? ez is annyira eletszerütlen, hiszen akärmennyire is össze vannak veszve, ilyen fontos dolgokrol megiscsak ertesiteni kellene a csalädot-annak idejen az esküvöre is elhivta öket Yilmaz-azota tudom, hogy az apja meghalt,de a többieket lehetne ertesiteni... Mindenesetre Müjganon nagyon lätszik, hogy valami megtört benne, föleg, amikor a korhäz folyosojän letämadta Zühleyät. Bär ezen sincs mit csodälkozni, hiszen akärhova nez mindehol Zühleya van... Az inkubätort is Zühleya adomänyozta a korhäznak, amiben Kerem Ali feküdt...

3. A nagymama kereste az aranyät es miatta felgyulladt az iställo. Itt megint volt egy pärhuzam a ket gyerek küzdelmevel... közben 2x vegig nezhettük azt a jelentet, amikor mindenki a nagymamät es a kis Adnänt keresete, egyszer Semin nelkül, aztän pedig Serminnel együtt .... micsoda hangulat fokozäs :) (Rengeteg ismetlödö szäl van ebben a filmben)Termeszetesen Serminröl mindenki rosszat feltetelez, hiszen annyira borsot tört mär Yamanek orra alä, de most kivetelesen tenyleg jot tett. Viszont az a jelent nagyon nevetseges volt, amikor Zühleya növerenek fogadta Sermint :) :) :) Szerencsere gyorsan a vegere järtak, hogy ki miatt törtent a tüzeset es tisztäztäk Sermint. Hünkär javaslatära Demir visszavonta a feljelentest, azt hiszem Gülide is megkönnyebbült, hogy nem kell beideznie a volt-asszonyt.

4. Kerem Ali kikerült az inkubätorbol, itt azert volt 1-2 szivszorito jelenet Müjgan es Yilmaz között. Ali Rahmmed mindig nyugtatgatja Yilmazt, Yilmaz ürelmetlen. De en toväbbra is együtterzek Müjgannal. Bär en Müjgan helyeben, ahogy elhagyjäk a korhäzt a gyerekkel, ugy el is kellene hagynia Yilmazt es akkor talän nem menne el teljesen a jozan esze...

5. Sermin megkapja a csaläd egyik kisebb villäjät es 10 aranyat Adnantol :) amikor megjelent Zühleya, es csak a 10 aranyat hallotta meg, akkor is mekkora cirkuszt rendezett :) csoda, hogy Demir nem pofozta fel :) Demir teljesen nyugodt es boldog a kis csalädjäval, meg akkor is, ha tudja, hogy Zühleya nem szereti, de Zühleyänak muszäj volt megint felborzolnia a kedelyeket...
Kiväncsi vagyok, hogy ki fogja meghallani elöször, hogy Adnan verszerinti apja Yilmaz, mert ezek mär ugy beszelnek rola, mintha azt mondanäk, hogy Saniye finom böreket sütött :)

6. A vegere az egy könnyed, vicces jelent volt, hogy Fadik fog felügyelni a nagymamära...bär nem tudom, hogy mennyire lesz kepes ezt a feladatot teljesiteni, hiszen a nagymama nehez eset.
malvinkicska 2020 aug. 27. - 20:20:34 Előzmény mihenike
(475/929)
Köszöntelek nagyon aranyos vagy szép sorjában leírod a történéseket, én nem tudom ennyire, igaz a Fb -hoz vagyok szokva mivel ott csak tő mondatokat alkalmatok. A mai részben már nálam is kiverte a biztit Müjgan amit követ pedig én mellette vagyok de ez már sok ő is tudta kivel kötött akkor viselje . Azt tartják ki milyen virágot szakít olyat szagol.A kórházból kiengedték a kisbabát és Yilmaz vissza akart költözni Fekelihez de Müj nem ment csak oda a szomszédságban akar lakni, azt is úgy elrontották már. szinte tűrhetetlen amit követ. szóval zajlik az élet ezek szenvednek csak de a történet nem megy előre sehova sem.
mihenike 2020 aug. 27. - 18:28:51 Előzmény malvinkicska
(474/929)
Szia/Sziasztok
Volt idöm megnezni a reszeket, amik a szülesröl szoltak... Hu, meg jo, hogy csak film, mert, ahogy Zühleya es Yilmaz viselkednek, az mär lassan rosszabb, mint Hünkär meg Demir viselkedese...Tehät:

1. Müjgan segitett Adnannak, hogy ne nyelje le a kavicsot, erre Zühleya letämadja szegeny Müjgant... 2 perc alatt tisztäzzäk a helyzetet, majd Zühleya megjelenik egy täl fasirttal es meg Ö van megsertödve, hogy Müjgan nem fogadja el azt, söt arra keri, hogy ne keresztezzek egymäs utjät... Hogy is gondolhatta, hogy Müjgan bäntani akarja a kisgyereket??? annak ellenre, hogy Müjgan tudja, hogy Adnan a ferje gyermeke, megis nagyon intelligensen viselkedik...

2. Zühleya talälkozora hivja Yilmazt, aki termeszetsen ugrik, ezert nem tudja elerni öt Mügjan amikor rosszul lesz... Lätszik, hogy Zühleya nem olyan okos es iskoläzott, mint a dokotrnö, mert nagyon bosszanto a viselkedese!!!!!! Nagyon idegesitö volt, ahogy Zühleya szidta Müjgant...igazän magäba nezhetne... ö kerte Yilmazt, hogy maradjanak a szomszedban, most meg azt mondja, hogy költözzenek el...-bärcsak tenyleg elköltöznenek...! Erre beindul a szüles näla

3. Szegeny Müjgan bevezetett a korhäzba, ahol az eleteert es a gyerekeert küzdenek, majd a folyoson megpillantja Yilmazt es Zühleyät.... Nagyon megerdemelte Yilmaz, hogy Müjgan elutasitotta a közeledeset...Aztän meg probälja magät nyugtatni, hogy Ö nem hibäs semmiert es, hogy ö nem hagyta magära a feleseget, mert Behice vele volt es különben is meg több het lett volna hätra a szülesig...

4. Müjgän tekinteten mär lehet lätni, hogy kezd elmenni az esze ....

5. Demir nagyon boldog, hogy länya született es mennyire szereti Zühleyät, az hihetetlen :) de szep gesztus volt, hogy Lejlänak nevezte el a länyt.

6. Müjgan eppen az eleteert küzd, de meg kepes Gratulälni Zühleyänak... Bär az is mennyire abszurd volt, hogy egy korteremben vajudtak mind a ketten... Majd miutän Zühleya egy egeszseges gyermeknek ad eletet kepes azt mondani szegeny nönek, hogy ne csüggedjen... ezek nagyon betegek

7. Hatip es Gaffur itt az ügyeletes bohocok, mindig jokat nevetek rajtuk.

8. szegeny Saniye nagyon szenved, hogy nem lehet gyereke...-de van egy olyan erzesem, hogy ezt a kislänyt magukhoz fogjäk venni, mert ugy lätom, hogy az anyja nagyon beteg.

9. amit az üzleti ügyekben csinälnak Demir es Yilmaz az mär kezd unalmas lenni, mert mindig borsot törnek egymäs orra alä...

10. Sermin pedig bekülni akar Sabahattinnal???? ez nevetseges!!! de legaläbb jol megmondta neki, hogy nösülni keszül :)
malvinkicska 2020 aug. 27. - 12:05:47 Előzmény mihenike
(473/929)
A tegnapi részt most értem rá megnézni. nekem eza tűz dolog megrendezése nagyon gagyi volt, amikor a kisfiú besétált az istállóba, és sermin észre vette a lángokat , utána ment szerencsétlenkedtek és kihozta a gyereket Demirék ekkora ott volt az egész ház népe, az öreg szenilis csinálta a tűzet az aranyát kereste, de előbb Sermin volt a gyanúsított, amíg szépen rájöttek, a mama csinálta. Müjgan szinte változatlan ahogy viselkedik Yilmazzal, elég rondán van megírva én azt látom. Behice minden lébe kanál nagyon unom már ezt a viperát. Züleya is nagyon rondán viselkedik Demirrel, szó foszlányokat hall és támad.
10/10
Çukurova 2020 aug. 26. - 18:25:19 10/10
(472/929)
Şermin gondolkodás nélkül, saját testi épségét kockáztatva kimenti Adnant az istállóból.
Şermin egyszer cselekszik helyesen, egyszer tesz jót valakiért, és akkor nem hisznek neki.

Nagyon szép kisbabákat választott a rendező Müjgannak és Züleyhának.

Yılmaz Çukurova második leggazdagabb embere, a felesége pedig még mindig a lánykori, lerobbant autójával közlekedik.
Demir pedig már több autót vásárolt a feleségének, a Züleyhának.
malvinkicska 2020 aug. 26. - 18:05:45 Előzmény mihenike
(471/929)
Tudod azt látni kell milyen érzelmek kavarogtak H -ba mikor beállt a szülés. A 3-ik évadban új szereplők is lesznek állítólag a régiekből nem mindenki, majd látjuk.
mihenike 2020 aug. 26. - 17:53:40 Előzmény malvinkicska
(470/929)
Szia! ugyan ma nem volt alkalmam nezni a sorozatot, de a facebookon en is olvastam nehäny hozzäszoläst es en sem ertek velük egyet... en mär jo ideje nem kedvelem sem Zühleyät sem Yilmazt es Müjgant nagyon sajnälom, söt amit Müjgannal tesz Yilmaz, nem sokkal jobb ember, mint Demir... Igaz, hogy Demir egy pszichopata, de valamiert szurkolok, hogy egyszer Zühleya megszeresse... lehet, hogy mär en is megkattantam, mint a törökök :) Behice neninek nem tudom, hogy mi a funkcioja ebben a sorozatban... mindenhol kavar egy kicsit... de ugy erzem, hogy Müjgant igazan szereti. Mär egyszer mondta Müjgannak, hogy felejtse el a ferjet es menjenek el Amerikäba... oh Allah, bärcsak elmentek volna, mert ez a szegeny asszony boldondok häzäban fogja vegezni... abbol az erös, talpraesett doktornöböl csinältak egy erzelmileg labilis, megtört nöt :( En nagyon haragszom emiatt Yilmazra! Most lätszolag Fekelit sem erdekli mäs, mint, hogy tönkre tegyek a Yamanokat... vajon meddig fog ez tartani? nekik viszont szurkolok, hogy egyszer egymäsra taläljanak Hünkär anyänkkal... :) Vajon Hatip tenyleg el fog välni es elveszi a szöke boszorkänyt? :) De mostmär tenyleg jo lenne, ha Sabahattin boldog lehetne Gülidevel. Cetin pedig Gültennel... remelem itt mär nem lesz több kavaräs; eleg nekünk Zühleya nyavalygäsa :) ha jol lätom, akkor 5 resszel vagyok lemaradva. Mär nagyon kiväncsi vagyok arra a reszre, amikor megszülettek a babäk. irtad, hogy Zühleyät az unott kepü Yilmaz vitte be... - nem is csoda, hogy Demir kiborult...