malvinkicska 2020 okt. 06. - 21:34:55 Előzmény mihenike
(589/929)
Szia mától várok össze részeket úgy nézem, a Hercait meg megnéztem lefordítva, azzal nem is bosszantom magam amit ezek követnek a nézővel a vicc kategória.
gyöngyiné juli 2020 okt. 06. - 13:16:52 Előzmény mihenike
(588/929)
Igazad van teljesen, felháboritó, hogy igy elbántak a délutáni sorozatokkal
gyöngyiné juli 2020 okt. 06. - 13:15:27
(587/929)
Szépen elintézte a tv2 a délutáni sorozatokat, mi a fenének kell betenni egy ujat addig, amig valamelyiknek nincs vége!!!!!! vagy lehetett volna a sokszor leadott woker-ből 1-2 résszel kevesebbet leadni és lett volna több idő ------NEM 20 PERC!!!!!!----- a sorozatokra, sőt az esti müsor az ujratervezés is kezdődhetne korábban!!!!! tudom nem mindenki """"sorozat függő"""" de szerintem ugy igazságos, hogy mindenki nézhesse a kedvenc müsorát, vagy lehet a Majkika müsorát is 20 percben leadni!!!!!!
mihenike 2020 okt. 06. - 06:45:27 Előzmény malvinkicska
(586/929)
Nem csoda, hogy nem törtent benne semmi... 24 perc alatt nem is törtenhet sok minden :( majd igyekszem folytatni. Egyelöre ott tartok, hogy Zühleya meglötte Demirt es viszik a korhäzba...
mihenike 2020 okt. 06. - 06:43:32 Előzmény malvinkicska
(585/929)
szia! na igen, majd összevärok több reszt, es ugy fogok belenezni a Hercaiba is... mi ertelme a 30 perces resznek? itt kväzi egy heten keresztül fognak adni egy török reszt.... :(
mihenike 2020 okt. 06. - 06:42:14 Előzmény Çukurova
(584/929)
szia! nem is tudom, hogy miert csodälkozom ezen, hiszen a török sozatokban ez mindennapos, hogy kiirnak egy föszereplöt... de en azt hittem, hogy a 4 (Yilmaz, Demir, Zühleya vagy Müjgan) szerelmesböl fog az egyik meghalni.... kär erte... nagyon jol indult ez a sorozat, de mär nagyon elvittek mäs iränyba... Ami meg a tv2-t illeti... nem tudom mi ertelme a 30 perces reszeknek... na mindegy, majd összevärok több reszt es ugy fogom megnezni.... mär multkor kifejtettem a velemenyemet, hogy mennyire rosszat tesznek a sorozatoknak a megvägäsok... erre meg jobban megszabdaljäk.... :(
malvinkicska 2020 okt. 05. - 21:03:41 Előzmény mihenike
(583/929)
Tüzetesen utána néztem a Bosszú Csapdájában amit elkezdtek az első rész 2-ó 30p erre adtak 25 p belőle mire való ilyet csinálni.Az Olasz sorozat Rózsák Harca 4 -ik évadát hetente egyszer adja az Izaura 2 résszel, mert annyian írtak mikor a 3 évad lement, hogy vegyék meg ezt az évadot is legalább normálisan adják de ez mi nem tudom, ebből is egy kicsi, meg abból is.
malvinkicska 2020 okt. 05. - 20:53:30 Előzmény mihenike
(582/929)
Szia annyira butaság volt 24 -p es részeket feltenni a mai pár perc elég semmit mondó volt, Züleya 4- ig óbégatott ,mert vége lett a látogatásnak a börtönbe, és Hünkar elvitte a gyerekeket ami természetes. Aztán az a rabló Hatip, ment udvarolni Serminek az ki osztotta amiért nem válik el a feleségétől aztán Demir haza ment elég rondán van maszkolva a szakáll nem egy jól sikerült valami, beszélgettek az anyjával és nagyon haragszik amiért ügyvédet fogadott neki az anyja Züleyanak, kiment a vízpartra lehúzta a jegy gyűrűt és a vízbe dobta és vége nevetségesek ezek a tv adók amit csinálnak az emberekkel.
Aztán elkezdte a másik sorozatot az is ilyen rövid teljesen értelmetlen lesz a nézők számára egy több, mint két órás részből ennyi, egyszóval a semmi is múlóba van ami a tv adókat illeti.
10/10
Çukurova 2020 okt. 05. - 15:39:08 10/10
(581/929)

Igen, sajnos Hünkar meghal a 71. részben, de előtte még minden erejével támogatja Züleyha és Yilmaz kapcsolatát. Müjgant letartoztatják, mert kiderül, hogy ő lőtt rá Züleyhara. Fekeli sajnos most már Hünkar sírjára is vihet virágot.


mihenike 2020 okt. 03. - 23:11:50 Előzmény malvinkicska
(580/929)
Szia :) örülök hogy ki tudjuk itt elemezni a sorozatot :) most megint 2 résszel lemaradtam, de hétfötöl már csak 30 percet adnak, ùgyhogy gyorsan be lehet pótolni :) Az elözetest láttam és folytatódik az örület!! kellemes hétvégét
malvinkicska 2020 okt. 02. - 19:02:22 Előzmény mihenike
(579/929)
Szia nagyon szeretem olvasni a meglátásaid , mert mindenkinek más a véleménye habár a mienk nagyjából egyezik jót rosszat egybevéve. A mai részben Gaffur megszabadult az adósságtól , mert Hatip felesége tett róla, elment Saniye mindent elmondott miket csinál ez a szemét Hatip, hogy rabolja az embereket, az meg a széfből kiszedte a papírokat amin fel volt írva a tartozás , és oda adta S-nek az nagyon boldog volt. Aztán mikor hazament ugye G kérdezte hol volt ilyen késő estig, és mindent elmondott S megszabadultak az adósságtól.A börtönbe ugráltatják Züleyat, bement meglátogatni Yil és végül Hünkar bevitte mind a két gyereket hogy lássa Z. Demir még kórházba van. Behice megmondta Müjnek magának köszönhet válni akar tőle Yil, és még szóba sem áll vele , bezárkózott a kisfiúval a szobába. Szép kellemes hétvégét kívánok szeretettel.
mihenike 2020 okt. 02. - 17:56:02 Előzmény malvinkicska
(578/929)
Szia :) hu en odäig jutottam el, hogy Zühleya lelövi Demirt...

Mär nem is tudom, hogy mit irjak es mit gondoljak! En toväbbra is sajnälom Müjgant.... Gondoljunk csak bele, Behice azt mondja neki, hogy jöjjön haza, mert Yilmaz mindenhol öt keresi es Fekeli oda vitte a häzba Zühleyät, miutän az öngyilkossägot kiserelt meg. Megjelenik otthon Müjgan es minden Zühleya körül forog... egyältalän nem lehet egyszerü neki. Föleg, hogy a szüles ota teljesen megkattant az agya...
Behice reakcioi nagyon tetszenek, nagyon reälisan lätja a dolgokat, kicsit kemenyen, de probäl segiteni Müjgannak. De szegenyböl a forgatokönyvirok egy labilis idegällapotu nöt csinältak...

En itt inkäbb azt nem ertem, hogy azok utän amin Zühleya keresztül ment, ö hogyan nem bolondult meg meg? Az is erdekes volt, hogy Fekeli nappalijäban dumcsizott Z. es Y. mintha ket regi jobarät lennenek...

Helyesbitek, Behicenek inkäbb Müjgan utän kellett volna mennie Amerikäba es uj eletet kezdeni..., bär persze az sem lett volna megoldäs, hiszen, akkor a gyereket elvettek volna az apjätol.

Sermin es Sabahattin milyen normälisan beszelgettek a korhäzban, mintha Sermin semmi rosszat sem követett volna el a multban... Oh Allah ezek az összefüggestelen dolgok.... na mindegy.

Azt sem ertettem, hogy Müjgan es Yilmaz mikor költöztek vissza Fekelihez....???? mert Müjgan visszateresekor az egesz csaläd Fekeli häzäban gyülekezett... vagy ez csak egy veletlen es meg visszamennek a kis villäba?

Hatip aga meg a lotolvajok meg a felesege meg Fadik elmaradt randevuja csak idöhuzäs volt!

Zühleya pedig összeszedte minden erejet es minden fäjdalmät es elment, hogy lelöjje Demiremet... hm.... nem is tudom, ezzel kapcsolatban is vegyesek az erzeseim.... mert Demir tenyleg mindent megtett Zühleyäert, de azert megis csak csalässal kenyszeritette bele a häzassägba, többször elszakitotta a fiätol stb... szoval nehez ügy :) Häla Allahnak ott volt Sabahattin is egy elsösegelyt tudott nyujtani neki....
Mostmär Z-nak tenyleg semmi vesztenivaloja nincs... mikor fogja mär vegre elmondani Y-nak, hogy Adnan az ö fia????

Hünkär mama pedig csodälatos. Mennyire megbänta mär a tetteit es mennyire realisan lätja mär a dolgokat es mennyir nem elfogult mär a pszicho fiacskäjäval... Csodälatos szinesznö!!!!

Ha lesz egy kis idöm, akkor megnezem az Anya c. sorozatot is, hiszen Casu Deret is szeretem.


mihenike 2020 okt. 02. - 17:42:50 Előzmény Çukurova
(577/929)
szia, na neeeeeeeeeeeee. Most nagyon kiakadtam :(
10/10
Çukurova 2020 okt. 02. - 10:59:29 10/10
(576/929)

Sajnos rossz hírt olvastam a török oldalon. Vahide Perçin (Hünkar Yaman) kiszáll a sorozatból a 71. részben. Előkerül Hünkar volt férjének a szeretője, és a forgatókönyv miatt, a két színésznő közötti probléma van, így Vahide Perçin a távozás mellett dönt. (Meghal a 71.részben.)
Sebahattint és az ügyésznőt is kiírták. Ők a történet szerint a 66.részben összeházasodnak, és az esküvő után külföldi munkát kap az orvos. De az esküvő nem úgy zajlik le, ahogy az ara megálmodta. Az esküvőn Demir az apja volt szeretőjével jelenik meg, Hünkar összeveszik Demirrel és kitagadja a fiát.
A drága Sermin meg részegen megjelenik, és piros festékkel leönti az arát.
Hatip agat és a feleségét is kiírták. Hatipot dulakodás közben lelövi Gaffur. Hatip felesége, az özvegy elköltözik Adanaból, eladja a házat. Demir veszi meg az apja volt szeretőjének.
Fekelinek előkerül az unokaöccse, a törvényes örököse. Ez nem tetszik Behicenek és Müjgannak.

Visszatérve az írásom elejére, ha Vahide Perçin (Hünkar Yaman) nem lesz a sorozatban, akkor a sorozatnak
annyi.

Üdv. mindenkinek!



Üdv. mindenkinek!
malvinkicska 2020 okt. 01. - 18:56:55 Előzmény mihenike
(575/929)
Köszöntelek a mai részben letartóztatták Züleyat ami várható volt, nagyon megható jelenet volt amikor a két gyerekét ott hagyta. Aztán Fekeli és Hünkar együtt bent voltak a kórházba Demirt műtötték 3 golyó volt benne , most az intenzíven fekszik H ki van borulva Fekeli vigasztalja. Aztán Yilmaz mindenütt követi Züleyat, rendőrség börtön, már volt tárgyalás új beadványt kell írni az ügyésznőnek mivel 3 golyó volt Demizbe ez nem testi sértés ember ölési szándék, ezt mondta bíró aki tárgyalta, előzetesben van Züleya. Müjgantól el akar válni Yilmaz megmondta neki szaladt Y után de az nem állt meg, valóban nagyon elment az esze Müjnek, sajnos ezt kell neki játszani, most már hiába mondja megbánta, ez már csak hab a tortán, ez történt a mai napon, na meg az öreg mama gondozója ott hagyta a pénz sem kellett neki csak mehessen , azt mondta nem marad tovább, mert fél lövöldöznek a házba.
10/10
Çukurova 2020 okt. 01. - 17:54:33 10/10
(574/929)
Vahide Perçin (Hünkar Yaman) megint bebizonyította, hogy nagyszerű színésznő. A korház folyosóján gyönyörű színészi alakítást láthattunk tőle.
Ebben a nehéz időben ki más lenne a támasza, mint a hűséges, soha nem múló, örök szerelmet érző Fekeli. :-)
Végre Gaffur is megmutatta a keményebb, férfias oldalát.
Vajon Sebahattin doki számolja, hogy hány töltényt operált már ki, mióta Yilmaz és Demir útja keresztezte egymást? Az biztos, már nagy-nagy gyakorlata van benne.
Demir kislánya csodaszép. Sajnos a hosszú leállás miatt, a harmadik évadban lecserélik a kislányt, meg Müjgan kisfiát. A kis Szőlő és Adnan marad.
mihenike 2020 szept. 30. - 20:49:38 Előzmény malvinkicska
(573/929)
Szia :) ezen jot nevettem, hogy "teljesen elment az eszük" :) szerintem a Yaman csaläd közeleben nekem is elmenne az eszem Cukuroväban :)

Megneztem a penteki es hetföi reszeket.

Zühleya: nagyon megräzo volt Zühleya szenvedese... föleg, ha nem dobälna fel a youtube folyamatosan Cukurovas jelenteket, akkor talän meg el is hittem volna, hogy Z. meghalt az erdöben. De ahogy ott vonult szerencsetlen az erdöben, aztän ahogy megjelent a villänäl veres fejjel... majd a kunyhoknäl rejtözködött... nagyon sajnältam. Demir pedig hogy räncigatta... mär azt hittem, hogy agyonveri...

Hünkär viselkedese nagyon meglepö, ahogy tämogatja Zühleyät. Megällitotta, hogy a csatornäba vesse magät es segitett neki, hogy talälkozhasson a gyermekeivel... Aztän pedig Sermint is megijesztette Demir, ott sem maradhatott Zühleya... de a leghätborzongatobb jelenet az volt, amikor fel akarta magät gyujtani... az a monolog, amit ott levägott az nagyon jol össze volt hozva :) Es persze hös Fekeli megmentette az eletet :)

Müjgan&Yilmaz: Azert az nagyon kegyetlen volt Yilmaztol, hogy azt mondta a felesegenek, hogy bärcsak soha ne ismerte volna meg.... azert ezt tenyleg nem erdemelte meg, hiszen miatta lett az asszonysäg teljesen örült... en nagyon sajnälom a doktornöt is... Azota pedig csak menekül Yilmazom elött.

Behice most nagyon szimpatikusan viselkedik.... nem tudom, hogy ez csak szinjätek Fekeli elött, vagy tenyleg ugy gondolja, hogy Müjgan nem normälis es a többiekkel erez együtt...
malvinkicska 2020 szept. 30. - 18:42:43 Előzmény mihenike
(572/929)
Szia ezeknek teljesen elment az eszük. Müjgan vissza jött mikor megtudta Züleyat befogadta Fekeli, és veszekedtek most elég törhető Behice viselkedése, mert mondta fejezze be M ezt a cirkuszt. Züleya ott hagyta a házat elment haza és lelőtte Demirt, elvitte a mentő ott volt az orvos is Seba mikor ez történt.
mihenike 2020 szept. 30. - 15:26:13 Előzmény Récinew
(571/929)
igaz, hogy nem ertek belöle semmit, amikor törökül beszelnek, de az elözetesekböl is lätszik, hogy igenyes munka. a ket föszereplö miatt pedig nälam telitalälat :) Remelem egyszer megveszik Magyarorszägon is. A szituäcio, amit irtäl biztos nagyon erdekes lehet, jo kis hasonlat :) De a Cukuroväban Yilmaz majden összeköltöztette a ket nöt :) haha - legaläbbis nekem mär a közös kert is durva volt. :)
malvinkicska 2020 szept. 30. - 11:24:40 Előzmény mihenike
(570/929)
Megnéztem de sok helyen húzta, annyi érdekes történt Fekeli kiosztotta Demit mikor elment a házába Züleyaért annak értelmes hiteles szöveg van írva nem blabla. Aztán Hatip aga a saját lovát akarta ellopatni de a munkása lelőtte a lókötőt, nem is néztem mert amúgy is irritál már ez a sok töltelék benne. Aztán véletlen során Yilmazt letartóztatták mikor Müjgant kereste de ez is csak idő húzás volt, mert lopott holmi után nyomoztak és nem jó műhelyben mentek a rendőrök, úgy nagyjából ennyi más érdemleges nem történt.