malvinkicska 2020 okt. 26. - 18:49:04 Előzmény mihenike
(609/929)
Szia megnéztem 28 p az egész de semmit nem ér, azt hiszik hogy Züleya hallucinál pedig nem az apiszok nő akarta megmérgezni, most már nagyon szappan opera lett, aztán a többi nő is mérgezett a börtönben valami rozsdás lábassal magyarázzák, Demir és az anyja veszekedtek, mert D azt gondolja az anyja hiszi ő mérgezte meg Z-t. Leállították a gyógyszereit Znak és vége is. Müjgan észre vet azon az átkozott nőn valamit az arcán de hazudik az mint a vízfolyás.
malvinkicska 2020 okt. 25. - 12:38:09 Előzmény ummogo
(608/929)
A FB-on kezdték pártolgatni, kinek a barátnője, de nekem írhatnak bármit a játékából az jön le velejéig romlott szemét nő, eddig még az ember ismeretségem nem csalt, mert már párszor igazolódott, ami lejött a játékából, olyan szemét alak a minden napokban is, mivel őket válogatják erre a szerepekre, azt is tudom színész sok mindent el kell neki játszani, de ez mindenütt szemét, és szinte virul amikor valakinek betart.
1/10
ummogo 2020 okt. 25. - 12:00:45 1/10 Előzmény malvinkicska
(607/929)
Szerintem is.
malvinkicska 2020 okt. 25. - 11:44:48 Előzmény mihenike
(606/929)
Szia az én véleményem Behicéről továbbra ia az egy haszon leső mocsok alak, majd látni fogod miket fog csinálni Züleyaval meg akarja mérgezni.
mihenike 2020 okt. 24. - 22:05:14 Előzmény malvinkicska
(605/929)
Szia :) el kezdtem nézni a részeket. Nos ezek a 24 perces részek semmit sem érnek...
Odáig jutottam, hogy Demir és Yilmaz a börtönben csücsülnek és közben Müjgan felvágta az ereit... nagyon szomorù ennek a nönek a sorsa... valahogy Müjgant jobban sajnálom, mint Zühleyát... és ezért csak Yilmaz a hibás... Rengeteg volt a visszaemlékezés, ami kicsit idegesítö.
Ami szóra érdemes, hogy Yaman asszony együttérez Z-val mert az ö férje is olyan kegyetlen volt mint Demir uraság...
Természetesen Seba vette ki mind három golyõt... de vajon még hányat kell kivennie, amíg tart a sorozat? :)
Tetszett ahogy Saniye és Hatice összejötszottak Hatip ellen :) nekem egyelöre Behice semleges, csak Müjgannak akar segíteni és bevitte a kórhàzba...
Folytatom és írok :)
malvinkicska 2020 okt. 22. - 19:15:18 Előzmény mihenike
(604/929)
Szia megnéztem a másik két részt,az a szemét Hatip terjesztette, hogy Demir megmérgezte a feleségét a börtönbe ezt Demir meghallotta jól elverte Hatipot éppen ideje volt már. aztán Sebatin utána járt , hogy ment be az ügyész nő lakásába a másik jobbik Sermin akinél a kulcsot csináltatta, megmondta neki szemébe, így az ügyésznő vissza kapta az állását.a mérgezést Behice csinálhatta, mert még a kórházban is bement de nem sikerült neki, de Züleya megismerte. Az a nő annyira egy mocsok minden kitelik tőle egyre jobban gyűlölöm, egy részt nem baj ha vége lesz már ennek a szörnyűségnek ezek csak ebből állnak ki kórház , börtön, lövés, hazugság.
malvinkicska 2020 okt. 20. - 21:03:37 Előzmény mihenike
(603/929)
Szia a heti két részt látva nem sok minden történt, Demir oda volt a gyerekeket megnézni de még mindig titok hol vannak, a kis Üzüm benne maradt a d kocsijába mikor bújócskáztak a másik gyerekkel, és a kislány látta hol vannak a gyerekek, amikor jöttek vissza elmentek enni minden jóval el látta Demir a kislányt, és megbeszélték nem mondja el hol van a kis Adnan az lesz a kettőjük titka. Valóban úgy is volt nem mondta el Sanyénak sem.Aztán Fekeli aga a polgár mester meg az emberek akiknek földjük van gyűléseztek mivel Fekelire rá lőttek, és a polgármester előbb azt hitte ez a Fekeli ügye de aztán nézték a térképen a helyeket, hogy mit akartak megvenni és rájött a polgármester is igaza van F-nek és bocsánatot kért.Azt elfeledtem , hogy az ügyésznő fel akar mondani de Seba nem engedi, mert tudja az romlott szemét Sermin követte el vissza is játszották , hogy hova tette a pénzt meg van őrülve Sebaért nagyon utálom a minden napi életben is az ilyen rámenős szemét nőket. Aztán Züleya rosszul lett a börtönbe, elvitték kórházba és mérgezés, írtam már régebben volt valaki a cellába és beadott valamit Z-nek, biztos elhúzódó hatású szer lehetett.Az lecs- pocs Hatip bement Fekeliékhez amikor volt a gyűlés és elmondta, és ezzel vége erre már most már nagyon kíváncsi vagyok ki tette. Azt látni ami szemétség és emberi aljasság van ezekben a török sorozatokban fel dolgozzák a legtöbbe.
Zafír 2020 okt. 19. - 18:15:53
(602/929)
Zülayha írni tanítja az egyik rabtársát, azt a nőt , akivel összetűzése volt, mikor bekerült a börtönbe.
Ugyanez a nő, már akkor is a börtönben volt, mikor Sermin bekerült pár napra a börtönbe.
Akkor könyvet olvasott a cellában. Azóta elfelejtett olvasni és írni. (Nem figyelt erre a rendező!) :-)
mihenike 2020 okt. 19. - 06:57:08 Előzmény malvinkicska
(601/929)
Szia :) köszi szepen :) mostmär aztän nagyon lemaradtam… de talän igy, hogy fel oräs reszeket adnak nem lesz annyira nehez bepotolni…. mindenesetre köszönöm az összefoglaläsokat :) A YouTube folyamatosan feldobja a Cukurovas videokat es lättam ott nehäny hajmeresztö jelenetet…. :) ez a forgatokönyviro teljesen megbolondult!
malvinkicska 2020 okt. 16. - 21:30:07 Előzmény mihenike
(600/929)
Szia megnéztem a 83, 1 és 2 pár percét. Demir és az anyja veszekednek amiért elvitte a gyerekeket, Zü telefonát haza de d elvette a telefont és kiabált nem létezik számára, teljes őrültté tették D-t is. aztán Cetin és Fekeli mentek autóval megtámadták őket azok akik a földet akarták állítólag Szerencsére az a csapat sérült akik támadtak. Yilmazék úton vannak Istambul felé megálltak enni hisztizett Züleya a féltékenysége nem múlik. Cetin autóba ült és elindult Yil-ék után utol is érte őket, és elmondta Fekeli agát megakarták ölni vissza jöttek, de F nagyon haragszik amiért nem mentek tovább Yil és a családja. Demir elment a gyerekeket meglátogatni és a kis Üzüm benne maradt a kocsiba mivel oda bújt mikor bújócskáztak a másik gyerekkel, vissza felé jövet vette észre D mikor a kislánynak pisi, azt lehetett még látni valaki beakarja injekciózni Züleyat gondolom ez is az őrült D terve. Szép kellemes hétvégét kívánok.
10/10
Çukurova 2020 okt. 15. - 18:16:37 10/10
(599/929)
A mai részben nagyon "hihető" jelenet volt.
Fekelire és Çetinre lesből rátámadt négy ember. A négy támadó megsebesült.
Fekeli autóját szitává lőtték, de Fekelinek és Çetinnak a haja szála sem görbült.
malvinkicska 2020 okt. 15. - 10:42:28 Előzmény mihenike
(598/929)
Nagyon szívesen én is kétnaponta nézem tönkre tesznek mindent tiszta hűjének nézik az embert de hagyjuk magunkat, megérdemeljük.
mihenike 2020 okt. 14. - 22:58:13 Előzmény malvinkicska
(597/929)
Szia! köszi, hogy mindig leírod a történéseket :) valahogy az elmùlt 2 hétben egy percem sem volt nézni a sorozatot, de ami késik nem mùlik... :) ott hagytam abba,amikor Zühleya lelötte Demírt.... öszintén szólva, azok alapján, amiket írsz, nem sokról maradtam le.... kár, hogy így elrontották ezt a történetet... :(
malvinkicska 2020 okt. 14. - 18:55:26 Előzmény mihenike
(596/929)
Szia két részt megnéztem egybe, Züleyat látogatják a börtönbe még Sermin és Yilmaz megmondta ne menjen többet Yil meglátogatni felejtse el. Az ügyész nőt felmentették mert valaki megrágalmazta pénzt fogadott el, de Seba Serminre gyanakszik de Demir lehetett mivel S-nek nincs pénze. Aztán Hünkár elvitte a két gyereket a börtönbe Demir megjelent és elvitte mind a két gyermeket az anyjára sem hallgat már teljesen ki van fordulva magából, egy szép helyre vitte őket de még nem tudni kihez.Fekeli akármit beszél Yilnek nehezen akar szót érteni Yil kocsiba rakta a családját és elindultak Istambulba vége.
7/10
iris 2020 okt. 14. - 17:26:01 7/10
(595/929)
Jó kis történet volt, kár, hogy szétszabdalták, így nézhetetlen.
Rebbeka 2020 okt. 13. - 17:52:00
(594/929)
Felháboritó! Nézhetetlenné tették! Szerintem direkt leakarják amortizálni a TV2-őt!Nincs már mit nézni rajta, nincs egy normális müsor, a saját gyártású sz@arjaikat nyomatják és az egyetlen nézhető sorozatot, nézhetetlenné tették! Ez nem ok nélküli. Szerintem elakarják adni valakinek áron alul! Mindig ezt csinálják, ha valaki zsebre nyerészkedik. Más okot nem lehet látni. Mióta meghalt a cukros bácsi azóta folyamatosan, szép csendesen épitik le.
malvinkicska 2020 okt. 12. - 18:44:50 Előzmény mihenike
(593/929)
Szia elkezdődött a hét nagyon rövid ezt a történetet nem szabad lett volna így ellehetetleníteni, mert nem sok a mondani valója , sajnos, Hünkar szeretné ha Demir rendesen viselkedne a gyerekek miatt Z-vel de az hajthatatlan kemény fejű igazi török férfi, minden kép. D és Yil kiszabadultak a börtönből és most szépen normálisan beszélgettek Müj-el, miért akarta megölni magát nem gondolt a gyerekre meg egyebek, arra kérte M Y-t ne hagyja el a családját ne váljanak el és vége.
malvinkicska 2020 okt. 09. - 18:58:16 Előzmény mihenike
(592/929)
Szia megnéztem 2 részt újból Müj a kórházban volt mellette Behice, aztán elment Sabati is meglátogatni
beszéltek neki miért tette a kisfiú anya nélkül marad Hünkar és Fekeli értelmesen beszélgettek nagyon jó szöveg van írva különösen Fekelinek úgy beszél mintha valóság lenne ez a sztori, abban állapodtak meg imádkoznak a családért. Müjgan haza került a kórházból ajnározta az a szemét Behice , most meg a személyzetbe kötött bele de kihazudta Fekeli előtt bocsánatot kért, annyira azt látom azon a nőn élvezi ha lMegjelent a másik jobbik Hatip kérte tőle a váltót, ejárat és megbánt valakit, az a ronda szemei kaján cinikus mosolyai nekem fertelem.Aztán Gaffurnak megjelent a másik jobbik Hatip kérte tőle a váltót és minden mocskára fény derült , mert megjelent a felesége és az elmondta Hünkaréknak milyen egy aljas alak Hatip raboltat meg egyebek. Szóval ennyi idő alatt túl sok minden nem történik de ez van. Szép hétvégét kívánok szeretettel.
mihenike 2020 okt. 08. - 06:22:12 Előzmény malvinkicska
(591/929)
Szia! en toväbbra is le vagyok maradva, mint a borravalo, de majd behozom, amikor lesz nehäny szabad oräm :) Oh szegeny dräga Müjgan... remelem, ha ebböl felepül, akkor elmennek Behicevel Amerikäba es ök is kiszällnak a sorozatbol... Ugy lätom Hünkär mama teljesen megvältozott es vedi Zühleyät.... vegülis mindenert ö a hibäs, märmint Hünkär, ö inditotta el az összes szerencsetlenseget.... Persze, ha Yilmaz meghalt volna egy sötet börtöncelläban, akkor Zühleya is beletörödött volna a sorsäba...- hiszen ez volt Hünkar terve... :(
malvinkicska 2020 okt. 07. - 18:43:25 Előzmény mihenike
(590/929)
Köszöntelek megnéztem a tegnapi és a mai kis részeket, hát nem sokat mondóak voltak, először Müjgan beszélni akart Yilmazzal de az kidobta a lakásból elege van belőle. Hünkar győzködte Demirt ne valljon Züleya ellen. Aztán Müjgan elküldte a babát Beniceval és beleült a kádba és meg vagdalta magát, sokára talált rá Behice , ment a cumis üvegért megtalálta a búcsú levelet keresni kedte és vérben találta a kádban M-t elvitette a kórházba. A tárgyaláson Demir Züleya ellen vallott, aztán egymásnak ment pisztollyal Yol és D ezért őket is letartóztatták, mivel a tárgyaló terembe puskát vittek be.Aztán Sebatin bement a börtönbe meglátogatni Z-t beszélgettek, hogy az ügyésznő próbál neki segíteni és vége lett.