Magenta99 2020 márc. 22. - 10:29:32 Előzmény Çukurova
(189/929)
Én annyit tudtam kideríteni, egy idősebb színész és az első évad 1.-17. részében szerepelt.
10/10
Çukurova 2020 márc. 21. - 13:27:52 10/10
(188/929)
Ki tudja?

Itt a stáblistában olvasom, hogy Mehmet Kara Hüseyin szerepében, egyből a főszereplők után.
Nem emlékszem erre a szereplőre. Mit csinált? Kivel volt közös jelenete?
Előre is köszönöm a választ!
offtopic
gyöngyiné juli 2020 márc. 20. - 09:39:34
(187/929)
Érdekes ez a sorozat, föleg ha egy ujszülött is belekerül a történetbe, de a rendezök elfeledkeztek arrol, ahogy a történések, események haladnak elöre a baba nagysága még mindig csak 7-8 honapos körüli, véleményem szerint legalább másfél 2 éves formájunak kellene lennie, de lehet egyszercsak majd hirtelen felindulásbol már mint egyetemistaként fog szerepelni

10/10
Çukurova 2020 márc. 19. - 11:39:55 10/10 Előzmény Magenta99
(186/929)
18 év alatt a börtönben magába szívta a könyvekből a bölcsességet.
Azért lesz sok szép dolog, amit majd mondani fog az elkövetkező részekben.

Amit én nagyon furcsának gondolok: Fekeli csak 2 hónapot ült közös cellában Yilmazzal. Ennyi idő alatt, hogy tud egy férfi annyira megkedvelni egy másik férfit, hogy fogadott apja legyen, minden vagyonát nekiadja?
Magenta99 2020 márc. 19. - 04:55:21 Előzmény Çukurova
(185/929)
Megmondom őszintén, én már kissé unom, hogy Fekeli mindig bölcselkedik. Minden helyzetre van idézete, közmondása, megoldása, mindig bölcseket mond, mintha valami Buddha lenne.
Unalmas és idegesítő számomra....
10/10
Çukurova 2020 márc. 18. - 20:00:21 10/10
(184/929)
Züleyha gonoszka volt, mikor a nyakláncot Fadiknak a nyakába tette, mert nem szeretetből adta, csak azért, hogy fájdalmat okozzon Gültennek.

Gaffurba belebújt a kisördög, mikor leitatta az új intézőt, és a lovakat elengedte.
De, legalább a végén most nem ő húzta a rövidebbet, visszakerült az áhított beosztásba.

Fekeli miből gondolta, hogy a doktornő visszaküldi az ajándékot?
Ilyen jártas az öreg a nőügyekben?
Egész fiatalon szeretett bele Hünkárba.
Akkor is nagyon fiatal volt, mikor Hünkárt Adnanhoz kényszerítették a szülei.
Fekeli Hünkár esküvője után csak 10 évre rá nősült meg, akkor is csak a szülei unszolására.
10 éves házasok voltak a feleségével, mikor börtönbe került. 18 évet töltött a börtönben, mikor amnesztiával 1974-ben szabadult.
Tehát sok tapasztalatot nőügyekben nem tudott gyűjteni.

Mikor Hünkár és Fekeli visszagondol a múltra ez a csodálatos zene hallható.

Kimseye Etmem Şikayet

" Én nem fogok panaszkodni senkinek sem a helyzetemen.
Helyette inkább csak magamat siratom.
Remegek akár egy bűnös ember, mikor a nyomorult jövőmre tekintek."
10/10
Çukurova 2020 márc. 17. - 19:58:04 10/10
(183/929)
Gaffur megint hozta a viccesen idióta formáját.
" Megijedt a gyilkos, mert csúnyán néztem rá."
Aztán jól kidobta az ujjlenyomatokkal teli fegyvert. :-)
"Beleestem a csapdájukba. Miért fogtam meg a fegyvert? Hülye Gaffur!"
Hünkar jó csapdát talált ki a számára.
10/10
Çukurova 2020 márc. 16. - 21:03:16 10/10
(182/929)
Züleyha nagyon csalódott volt, mikor a visszaküldött párnát meglátta.
Azt gondolta, hogy Sebahattinnak igaza volt. Yilmaz csak azért vette meg a párnát, hogy Demirt bosszantsa.

Fekeli olyan aranyos, mikor a telefon csörgéskor megérzi, hogy Hünkár van a vonal másik végén.
A forgatókönyvírók, nagyon jó szövegeket adnak Fekelinek:
"Nem a golyóktól kell félni, hanem a szerelem rózsájának tüskéjétől. A szerelem a legerősebb fegyver."

Tetszett, ahogy Hünkár a találkozó után, lábujjhegyen osonva, közben Demirék szobája felé tekintve megy a szobájába. Olyan volt, mint egy tini, aki késő este megy haza, és lebukik. :-)

Müjgan szép, kedves, szimpatikus szereplő, 12 cm-es cipősarokkal.
Apját alakító színészt, viszont nem jól választották ki.
Szerintem nem orvostípus.

Gaffur, akinek nem lett volna szabad elhagyni a házat, hozza a szokásos szórakoztató, vicces, okoskodó figurát.
"Lementem nyomozni a kunyhókhoz" "Ott volt egy nő, akit doktornak álcáztak."
Ja, és a mindig éhes Gaffur nem bírta ki, hogy ne kóstolja meg a gyógyszeres cukorkát. :-)

Ha valakit érdekel:
A Gaffur jelenet alatt hallható zene: Aytekin Ataş - Adanalı
libra26 2020 márc. 15. - 13:49:47 Előzmény mihenike
(181/929)
Sziaaa! :)
Na végre sikerült eljutnom ide is nyugodt körülmények között :D jó rég jöttem erre...

Szóóóval Fekeli aga nagyon nagy kedvencem, de Hünkar asszony is :) Ha már az Útvesztőt emlegeted, én mint nagy útvesztős társad haha :) éppen a napokban gondoltam bele, hogy ott is imádtam szinte minden gonoszt... pedig már-már kegyetlenkedtek néha... és hát ez a "maffia" nagyasszony szerep Hünkarnak lett kitalálva, pontosabban a színésznőnek! Szenzációs!!! Velit hogy elintézték az embereivel :D azt meg egyenesen imádom, amikor Sermin idegeit húzza... és mindenre van végül válasza, semmivel sem ijesztik meg eléggé... Félelmetes, az eszes kisfiával együtt :D
Biztos vagyok benne egyébként, hogy szereti Fekelit és Fekeli is őt, bár az sokkal egyértelműbb szál :) vajon Demir urunk hogyan dolgozza majd ezt fel?

Züleyha szemében nagy néha az látszik, mintha már nem is gyűlölné annyira Demirt, de felteszem, tévedek... vagy esetleg megszokja őt túlságosan is és gyötrik majd az ellentétes érzések??? Csak elmélkedek itt magamban :)
Még mindig a kevésbé népszerű táborba tartozhatok ezzel, de most sem utálom Demirt :D sőt, a kedvenc férfi szereplőm Fekelivel együtt... Viszont Cengaver egyre visszataszítóbb, néha egyenesen idegesítő már és igen! Pont ezen a héten gondoltam arra, hogy túl jó hozzá a felesége, ő nem üti meg azt a színvonalat!
Yilmazt a tökéletes "nép gyermeke" szereplőnek tartom, minden rosszindulatúság nélkül :) tényleg ő a szegény nép hőse, a megmentő és egy igazán kedves, szerethető figura függetlenül attól, hogy engem Demir alakítása jobban magával ragad :)

Na majd írok még, ha jutnak eszembe a dolgok, amiken pörögtem kicsit a héten :)
(nem olvastam végig most minden hozzászóló kommentjét mielőtt írtam, de átfutom majd)

Szép napot mindenkinek! :D
mihenike 2020 márc. 14. - 13:58:27
(180/929)
Sziasztok :) nos, imadom ezt a sorozatot, de Zühleya hogy a fenebe tanult meg ilyen gyorsan vezetni? :) bemegy Adanäba is es onnan hazaviszi Sermint :) a mäsik pillanatban pedig Hünkar mami azt mondja, hogy meg csak tanulo, tehät nem mehetett messzire az autoval :) na mindegy - ez legyen a legnagyobb hibäja a sorozatnak :) -/aki lätta az Utvesztöt az tudja, hogy mire gondolok hiba alatt :)/-

Egy kis kiterö: Az Utvesztöhöz kapcsolodva, akkorät nevettem, amikor Gaffur zabälta a mäjas kebabot Adanäban, mert volt egy ilyen jelenete Efsunkänak is annak idejen :) :) :)

Zühleya jól ätverte Sermint es a ket nagy okos, hogy besetält a csapdäba :) annyira reszketnek, hogy Zühleya lelep :) Ez a Cengaver .... csatlakoznek az elöttem szolokhoz, hogy milyen ronda ember es nem tudja ertekelni a gyönyörü feleseget!

Sabahattin a csendes gyilkos, ritkän szol, de akko nagyot! imädom :) azt nem tudom, hogy vajon ö miert nem välhat el Sermintöl, amikor Demir is elvält az elsö felesegetöl? Tudja ö, hogy Sermin elviselhetetlen, ugyhogy nyugodtan tartson csak szeretöt, de nem välhat el töle :) haha :)

Persze ertem en, hogy mindent a gyerekeert tesz, de azert mär lett volna alkama beszelni Yilmazzal... de tudom, tudom, akkor nem lenne sorozat ... :)

Gyerekek, Fekelit imädom! milyen dolgokat tud mondani Yilmaznak :) es az aukcion a nagy talälkozäs Hünkärral .... - remelem läthatjuk öket meg együtt, mint szerelmesek :) :) :)

Mivel a török sorozatok mindig keseredes veget ernek, igy gondolom itt sem lesz az hogy Yühleya es Yilmaz boldogan elnek,mig meg nem halnak, de azert nezem nagy izgalommal :) A facebookon mar nem olvasom a kommenteket, mert valaki mindig leirja, hogy mi fog törtenni...

10/10
Çukurova 2020 márc. 14. - 13:23:48 10/10
(179/929)
Elég életszerútlen, hogy mikor Sermin elmondja Demirnek és Hünkárnak, hogy Züleyha a gyermekkel
Istambulba akar szökni, Demir a ruhásszekrényt nézi meg, és nem az ékszerekkel teli fiókot.
Szökéshez nagyobb szükség van pénzé tehető értékes ékszerekre, mint estélyiruhákra. :-)
suxel new 2020 márc. 12. - 23:58:28
(178/929)
Nagyon szeretem a Demir-karaktert, de Yilmaz párti vagyok, ugyanakkor most szerintem az nagyon jó volt, hogy nem Yilmaz lett az iparkamara elnöke. Nagyon mese lett volna már az a rész, hogy egy fiatalember, aki beteszi a lábát Cukurovába, pár hónap után rögtön megnyer magának mindenkit és a vidék ura lesz egy Demirrel szemben. Az is pont jó volt, hogy sikerült a választáson 25-24 arányban megszorongatnia Demirt, és természetesen a dühös, magát vesztesnek érző Yilmaznak elmondta a tanulságot belőle Fekeli aga. (jah, még csak keddig láttam)

Nem írok spoilert, viszont amit a 60. rész előzeteseként láttam youtuben, hát szemem szám elállt, mik lesznek még itt te jó ég! Szövevényes és igazán fordulatos sorozat, úgy látom a 60. bölümre sem fog veszíteni a stílusából.
10/10
Çukurova 2020 márc. 12. - 22:51:38 10/10 Előzmény mihenike
(177/929)
Én Cengavert azért nem szeretem, mert nem értékeli a helyes, fiatal feleségét. Pedig ő nem egy szépfiú.
Demírnek azt mondta, hogy nem szerelemből nősült, nem szerelmes a feleségébe. Az apja nézte ki neki a feleséget. ( Bár, majd változik a véleménye.) :-)

Saniye és Gaffur jeleneteket nagyon szeretem. Hol vicces, hol megható, de mindig nagyon jól játszanak.
Hünkar és Fekeli jeleneteket is nagyon szeretem. Várom, hogy bontakozzon a 40 éves szerelem.
10/10
Çukurova 2020 márc. 12. - 22:39:30 10/10 Előzmény Magenta99
(176/929)
Önvédelemből lőtt.
Szemben voltak, Fekeli azt mondta, hogy nem lő, mert nem akarja, hogy árván maradjon a kis Demír. Megfordult, távozni akart, háttal volt a Demír apjának, mikor az lőtt, elvétette, de Fekeli pontosan célzott, így Adnan meghalt.
Az 1-2évet Hünker mondta. Ha a hamis tanuk nem lettek volna, akkor nem 20 évre ítélik a Fekelit.
offtopic
Magenta99 2020 márc. 12. - 16:55:53 Előzmény Çukurova
(175/929)
Éppenséggel a Sorsok útvesztőjében Bahar is 6 évet kapott (emlékeim szerint), amikor az a pszichopata Kenan le akarta Atest lőni és Bahar védekezésből belelőtt és Kenan, pedig megsérült.
Tehát ezek alapján kizárt, hogy Fekeli csak 1-2 évet kapott volna.
mihenike 2020 márc. 12. - 16:44:25 Előzmény Çukurova
(174/929)
nahàt-nahàt :) micsoda meglepetés :)
10/10
Çukurova 2020 márc. 12. - 08:19:16 10/10
(173/929)

Demir nem steril. Lesz egy gyönyörű kislánya Züleyhától.


10/10
Çukurova 2020 márc. 12. - 08:12:33 10/10
(172/929)
Fekeli megölte Derir apját. Demir apja nem volt fegyvertelen, mint ahogy a hamis tanuk állították.
Így a kapott 20 év ítélet nem volt jogos. Max 1-2 évet kellett volna kapnia.
A két férfi között földvita miatt tört ki a lövöldözés. Fekeli értékes földjére fájt a foga Demir apjának.
Mert a földön átfolyó folyóra építették a gátat.

Arra én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy Demir kinek a fia.
mihenike 2020 márc. 11. - 23:09:01 Előzmény suxel new
(171/929)
Fenomenális :)!!!!!!
mihenike 2020 márc. 11. - 21:28:14
(170/929)
Sziasztok! vegre beertem a tv2-t, vagyis mär csak a mai resz hiänyzik :) ez egy fantasztikus sorozat, mindenki remekül jätszik! en nem tudok utälni senki sem, vagyis Cengot nagyon nem szeretem, mert egy talpnyalo... illetve Zühleyäval sem tudtam megbarätkozni meg... Az utobbi reszekben teljesen ugy tünt, hogy belesimult a Yaman csaläd eletebe... de lehet, hogy tervez vmit :) Amikor megvette neki az autot Demir, akkor nekem is pont az volt a velmenyem, mint Hünkar mamänak, hogy "na ezzel majd jol el tud szökni" :) Ahogy Hünkar elbänt Velivel es Serminnel az valami frenetikus volt :) imädom ezt a nöt :) Gaffur pedig egy akkora barom...-de nagyon jokat szorakozom rajta :) a kedves kis felesege, a passziv-agressziv Saniye is nagyon jol jätszik :) Gaffur mindig ehes, mindig rohan, mindig nyavalyog, de lätszik rajta, hoy szereti a feleseget es amikor kiderült, hogy megsem terhes, akkor is nagyon szepen beszelt vele. Amikor bujkält a kishäzban es egyfolytäban ehen akart halni, akkor akkoräkat nevettem :) de a csucs az volt, amikor a felresikerült gyilkossägi kiserlet utän "szemenütöttek" es a hazugsägät a felesege nem hitte el, miszerint Ö egy nöt vedelmezett a värosban :) haha Fekeli es Hünkar jeleneteit nagyon szeretem es nekem is az a velemenyem, hogy ök szerettek egymäst, Demir apja Fekeli (mert hogy Hünkar ferje is steril volt) es Fekeli nem ölte meg az öreg Yamant! a szenilis mami toväbbra is idegesit :) - bocsänat, tudom, hogy beteg szegeny feje, de bosszanto :)! Gültent nehogy kihagyjam... - borzalmas, nagyon idegesit ez a läny!!!! - nehogy aztän Yilmaz felesegül vegye a vegen, hogy elfelejtse Zühleyat...!!!! Es milyen gyorsan törtennek az esemenyek! nem hagynak minket unatkozni :) szuper :)