lancelot28 2012 aug. 06. - 00:32:52 Előzmény berci83
(7/7)
Húúúú, de utállak mindannyiótokat !!!

Gumicsont-rágás, és gyûlölkodés vagytok. Pfuj !

Ha ez nem virtuális pálya lenne, kopjaviadalra hívnálak benneteket.....
1/10
berci83 2012 febr. 27. - 16:08:59 1/10
(6/7)
"árpibácsi"-ról tudjuk, hogy csak a kizsarolt paktum miatt lett köztársasági alnök, hogy aláaknázhassa a demokratikus átmenetet, mert a módszerváltás idején semmilyen társadalmi igény nem szólt Für Lajos ellen. kuncze meg egy közönséges szemfényvesztõ. Az egyetlen szerencséje neki is, hogy a hazaárulás büntetési tételébe nem esnek bele közéleti és 50 évre letitkosított ténykedéseinek nagy része és ami alapján le lehetne buktatni, az meg nincs számonkérve rajta. A "jobb" oldalon is vannak hasonlók, de õket legalább megfékezi egy erkölcsi alapokon nyugvó eszme, egy liberálisnak meg ki mondja meg, hogy milyen eszméhez igazodjon? Azt tesz, amit akar, és még az ellenkezõjét is utólag meg tudja magyarázni bûntetlenül. Ki kéri számon a kötelezettségeiket?
1/10
idlosza 2012 febr. 26. - 19:46:44 1/10
(5/7)
Kuncze ciántablettát osztana az elégedetlenkedõknek:http://www.yv.hu/play_a_video.html?uploadedfileidhash=07e0638ab006256558f270ddfe1a06ef

+ Kuncze nagyvonalú, büszke tette Wass Albert felé: http://mkdsz.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=7380&Itemid=44

+
Göncz lex...

+

Árpi bácsi lánya...


Szóval páratlan páros.
drProktor 2012 febr. 13. - 00:55:57
(4/7)
Bongyor hajú mûsorvezetõnk az antiriporter manifesztációja.
És, Isten bocsássa meg nekem, de milyn csúf!
És ezen nem segít a legragyogóbb gribedlis mosoly sem
(az nem is gribedli, az bibircsók).
Pedig, hogy igyekszik, hogy akar ilyen liberális témákban utazni,
mint az Orbánék ostoba tákolmánya, aztán a zsidómentõ svéd diplomata.
De olyanokat kérdez, hogy mindkét report maga lett a dögunalom,
a szõke nõnek szinte már könyörgött, hogy
„ugye, azért most, hogy itt van, megenyhült az alkotmányos eltökéltsége”.
Tkp, derék-derék ettõl a nõtõl, hogy aggódik. Ez talán nagyon fontos,
de azért mondott néhány marhaságot is.
A fideszes esetleges vitapartnerek gyatra elméleti felkészültségét
és a tisztességtelenségtõl mérgezett rafinériáját talán megüti õ is,csak remélni tudom.
Aztán Wallenberg rokonától ilyen ostobaságokat kérdezni(„milyen érzés volt….?”)
Az egész wallenberges mûsor a bevágott fényképekkelés férfias narrátorral!
De legalább informatív, mondjuk rá!
És, már megint Európa föltörli velünk a padlót,
a demokrácia utolsó romjait most törik porrá és
az „Ez a hét” mûsorban tanulságos eb-pszichológiai kísérletekkel
foglalkoznak vagy negyedórát! Ha mesélik, nem hiszem el!

Antiriporter, antiújságró!!
drProktor 2012 febr. 13. - 00:51:39 Előzmény Ebbe Sony
(3/7)
Mit finomkodsz ilyen nmyakatekerten?
Zsidózzál nyugodtan!
Ebbe Sony 2012 febr. 12. - 18:57:33
(2/7)
Az ATV vetítget mûsorokat; érdekelne ez a személy a NOÉ nevû régóta közismert személy MELY gyermeke leszármazottja?
1/10
berci83 2012 febr. 12. - 16:43:51 1/10
(1/7)
Viccelõdött? Nnnem mondod!? A mi alkotmányunk jobb, mint az õ rákosi-alkotmányuk. Este jön az engedményeik második tétele. Az elsõ az volt hogy már nem tekintenek minket kollektív bûnösöknek. Hát hogy köszönjük meg. Ma este pedig: a Szent Koronának helye van az alaptörvényben. Hát ez nagyon kedves tõlük. Akkor minden meg van bocsátva. Ha magyar lenne, én hazaárulónak nevezném. Szerintem legközelebb azt fogja mondani egy wieselhez hasonló azután, hogy azt mondta: nem hisz a kollektív bûnösségben. Ez lesz a következõ: „Jó, nem a mi tulajdonunk volt a nácik által elvitt értékek, de a gyilkosság mégis csak bûn.” Igen, az bûn. Amíg nem ti követitek el. Ezek után mit vallanak még be? Hogy nem volt holokauszt? Mert szerintem volt. Meddig hátrál még ez a gerinctelen nép? Amíg kiderül az igazság? Mostanában elég gyakran ad le az ATV speciális adásokat, amit szeretne úgy eladni, hogy magyarok nézzék, mert ami "õket" érdekli, azt vezeklésképpen nekünk is feltétlenül látnunk kell. Fel nem foghattam, mi olyan történik ma Magyarországon, hogy egy ATV-n rendkívüli interjúra legyen szükség. De rájöttem, hogy ez már a betelepült 500.000 új állampolgárnak szóló mûsorszolgáltatás.