marabu 2007 jan. 31. - 21:39:12
(16/76)
Amikor ez a Danny meghalt, már sejtettem, hogy nem lesz itt pár percen belül még egy halál.
Úgy emlékszem, a regényben éppen Christinet gázolja halálra egy autó, épp amikor már minden rendbejön köztük és kezdõdhetne az új boldogság.
Kár, hogy a film nem követte a regényt, ha elõre tudom, nem csinálok belõle lemezt ... :-(
AttiM 2007 jan. 31. - 05:29:01
(15/76)
Szia, igazából nem értem. Biztosan tudok több olyanról, aki 100%-ig letöltötte magának a cuccot, és ahogy kértem is alant a letöltõktõl: seedeljék is, hadd legyen másnak is jó.
Bár nekem ez az elsõ feltöltésem, talán nem rontottam el semmit (ha már mások le tudják tölteni, akkor valszeg nem)
Azóta is elég gyakran hagyom bekapcsolva az itthoni gépem, és a legnagyobbra állítom a feltöltés mértékét, aztán mégis kevés.
Ha letöltötted, kiváncsi leszek, te tudsz-e seeder lenni?
No, hajrá!

Ma veszem fel az utolsó 2 részt, és kiteszem persze.
oricsi 2007 jan. 30. - 18:38:18 Előzmény AttiM
(14/76)
Hali!
Lehetne esetleg még egy kis seed-et kérni, mert bár 3 napja került fel a torrent a mininova-ra, mégis azt írja, hogy már több, mint 200-an letöltötték, de seeder az nincs egy sem. Vagy csak nekem nem mûködik?
Köszi!
AttiM 2007 jan. 27. - 12:17:30
(13/76)
Hát igen. Ez az ADSL nagy hátránya, hogy felfelé csak kevéssel megy (pláne, hogy más is tölti a 6-ost, plusz még Te az 5-öst is: így mindjárt harmadolódik a feltöltési sebesség).

Azért kérek mindenkit, aki már letöltötte valamelyiket, hogy ne törölje a torrent-kliensébõl a torrentet és az adatot, ne lépjen ki a kliensprogramból (ne állítsa le, stb.), és ha gépe be van kapcsolva, akkor fusson az a kliens. Ugyanis így a késõbbi letöltõk már az õ gépükrõl is fognak tölteni, és minél többen vesznek részt ebben az össznépi adok-kapok-ban, annál nagyobb lesz az össz-sebesség a letöltõk számára.
(Ráadásul most különösen örömteli megelégedettséget kell éreznünk, mert teljesen legális tartalmat osztunk meg egymással, szemben másokkal, akik csúnyák...!)
Pekob 2007 jan. 27. - 07:22:01
(12/76)
Szia!

Elindult a letöltés. Igaz csak 10 kb/mp alatti sebességgel. Holnap reggelre valószínûleg lejönnek. Még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítségedet.
AttiM 2007 jan. 27. - 06:59:32
(11/76)
Na, asszem rájöttem, hogy mit kellett volna másképpen.
Feltettem újra mind az eddigi 6 részt, onnan lehet megismerni, hogy a torrent végén ByAttim van: aki most kezdi letölteni, az ezt töltse le.
Bár az az érdekes, hogy amint föltettem újra, egybõl elindult a töltés: ketten töltik a 6-ost, és közûlük egyvalaki (Pekob?) az 5-öst is tölti. Ezek szerint lehet, hogy mindegy, hogy más a fájlnév, ha a tartalom azonos...
Szóval: ez a link továbbra is él: <a target="_blank" href="http://search.utorrent.com/search.php?q=R%c3%a9zt%c3%a1bla%20a%20kapu%20alatt&amp;e=http%3a%2f%2fwww%2emininova%2eorg%2fsearch%2f%3futorrent%26search%3d&amp;u=1" title="http://search.utorrent.com/search.php?q=R%c3%a9zt%c3%a1bla%20a%20kapu%20alatt&amp;e=http%3a%2f%2fwww%2emininova%2eorg%2fsearch%2f%3futorrent%26search%3d&amp;u=1">search.utorrent.com</a>

Ja, és aki letöltötte, ne lépjen ki a torrent kliensébõl, hanem hagyja, hogy mások már az övérõl is tölthessenek, így remélhessem, hogy néhány nap után már kikapcsolhatom a gépemet... (tudjátok, minél többen töltik le, annál többen töltenek is fel az új letöltõk számára...)
Pekob 2007 jan. 27. - 01:42:34
(10/76)
Szia!

Beraktam a mikrotorrentbe az 5. és 6. részt. A letöltés még nem indult el. Ha mikortorrent keresõjébe rákeresek az általad megadott torrentekre a mininova-ban akkor a következõ üzenetet kapom:
No results for Réztábla_a_kapu_alatt_5.avi
AttiM 2007 jan. 26. - 20:32:50
(9/76)
Én még csak most készítettem elõször torrentet, ezért nem tudom: elérhetõ-e már? Sikerült-e már valakinek legalább elkezdenie a letöltést?
Pekob 2007 jan. 26. - 16:46:08
(8/76)
Szia!

Köszönjük szépen, hogy elérhetõvé tetted számunkra az 5. és
6. részt.
Pekob 2007 jan. 25. - 15:35:10
(6/76)
Szia!

Én is hasonló cipõben járok, mint Smiley75. Nekem is hiányzik az 5. rész. Ha van rá mód, szeretném ezt pótolni.
Cronin-tól töb könyvet is olvastam (Ezt látják a csillagok, Az élet elébe, A kalapkirály, stb.) De a Réztábla a kapu alatt az egyik kedvencem.
Smiley75 2007 jan. 24. - 19:59:43
(5/76)
Szia! Én is veszem a sorozatot de sajnos a mai elsõ részrõl(5. rész) lemaradtam! Vhogy meg tudnád osztani velem? Elõre is köszönöm!

Benedek
AttiM 2007 jan. 24. - 18:45:05
(4/76)
Azt nem tudom, hogy megismétlik-e, viszont én felveszem DVD-re az egészet, és szívesen megosztom bárkivel.
Kicsi1 2007 jan. 24. - 13:42:48 Előzmény Barbarita
(3/76)
Ilyeneket kellene vetíteni, csak nem 12 éves korhatárral.!!!!!!
StJust 2007 jan. 18. - 09:38:08
(2/76)
Nos én olvastam a könyvet,sokkal jobb,bár leírva könyv alakban általában minden kifejezõbb. A rendezõ egyébként kicsit költött is a sztorin,mert a történetben eredetileg Christine-nek nincs egykori szerelme.Mindegy kell egy kis turbózás
Barbarita 2007 jan. 18. - 09:17:16
(1/76)
Nagyon jó sorozat!
Ilyeneket kellene vetíteniük a tv-csatornáknak! Nem azt a sok-sok akciósorozatot és szappanoperát!!!(Már kívülrõl fújom a tv-újságot, mert minden nap ugyanazok a borzasztó sorozatok mennek. Brrrr!!!)