5/10
F_E_B 2009 szept. 15. - 11:54:35 5/10
(7/67)
A történet gyenge volt, a zene unalmas, a párbeszédek borzalmasan erõltetettek.
Azért volt a filmnek valami bája, úgyhogy nem bántam meg, hogy megnéztem.
5/10
Semprini 2009 szept. 14. - 18:53:20 5/10
(6/67)
Tegnap megnéztem moziban, és így elsõre a legnagyobb bajom a két fõszereplõvel volt. Bezerédy Zoltán kiváló karakterszínész, számos komikus és negatív figurát oldott meg kiválóan, azt viszont képtelen vagyok elhinni, hogy egy strigulagyûjtögetõ nõcsábász macsó, akinek minden este más topmodell landol az ágyában. Ez nekem sok volt, amúgy jól játszott, de mint figura borzasztóan irritáló volt. A másik fõszereplõ, (mellesleg a filmet rendezõként is jegyzõ Tóth Barnabás) pedig meglehetõsen színtelen alakítást nyújtott. Kicsit sok volt a csúnya beszéd a filmben, ezt leszámítva korrekt kis filmecske lett ez, hangulatos és egyedi filmzenével. Bevallom, errõl a hang drum nevû, egyébként valóban létezõ hangszerrõl korábban sosem hallottam, de mindenesetre érdekes volt. A szereplõk közül különösen tetszett a francia Douceline Derréal, és ezúttal még az sem zavart, hogy a jelenetek egy része feliratozva volt, mert tökéletesen olvasható volt.
Mindent összevetve közepes a film, elsõ játékfilmnek pedig biztató és ígéretes. Azoknak pedig különösen ajánlom, akik minden magyar filmen azért sopánkodnak, hogy mindig ugyanazt a néhány színészt foglalkoztatják, itt szinte kivétel nélkül új arcok vannak.
10/5,5
8/10
alex4427 2009 szept. 14. - 18:43:26 8/10
(5/67)
Tanulságos és szórakoztató. És NEM gagyi! (Ami, ugye, a mai vígjáték trend!)
mulao 2009 szept. 10. - 14:58:17
(4/67)
Sajnos még nem láttam, amit az magyaráz, hogy nem vagyok pesti, de örülök, hogy két pozitív vélemény olvashatok itt.:) Mégis csak magyar film.:)
CsiróCsiró 2009 szept. 10. - 11:28:48
(3/67)
Nagyon aranyos film!!! :-)

Remek színészi játék,és tanulságos,aktuális történet.

Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Külön felhívnám a figyelmet arra a monológra,amelyben Dani,a fõszereplõ srác a tábortûznél összehasonlítja Magyarországot és Franciaországot!
mulao 2009 szept. 03. - 15:05:27
(2/67)
Kicsit utána néztem, s úgytûnik mozifilm lesz, akkor kíváncsian várom.
mulao 2009 szept. 03. - 14:58:20
(1/67)
Hm, megnézném.De hol? Vagy tvjáték, s majd lekell adniuk?