7/10
Theine 2010 márc. 05. - 13:59:52 7/10 Előzmény Theine
(321/5801)
Sonia halála (Alejandro felesége) is az õ lelkén szárad. Ezt elfelejtettem megemlíteni az elõzõ hsz-omban. Annyi mocsokság van ennek a nõnek a jellemében mégis vannnak itt fórumozók akik rá akarnak hasonlítani?!
Én nem dicsekednék ezzel..
7/10
Theine 2010 márc. 05. - 13:53:26 7/10
(320/5801)
Nem hiszem, hogy csak nálunk divat. Jobb ha Amerika is a saját dolgaival törõdne. Egyébként nem gondolom, hogy velünk foglalkoznának. Van ott is elég léghûtõ + tini kábszeres, hogy már a munkanélküliségrõl ne is beszéljünk...
8/10
kachorra 2010 márc. 05. - 12:37:25 8/10
(319/5801)
hát igen, ott a második esély, jó példa, hogy a Mexicó-i ember sincsenek XVIII. századi szinten. viszont a 14-5 éves kori szüzesség elvesztése csak nálunk "divat", mint pl. a fiatalkori dohányzás és ivászat is. és rajtunk röhögnek :D gáz.
offtopic
rubi.lapunk.hu 2010 márc. 05. - 09:49:42
(318/5801)
Sziasztok!
Én vagyok a http://rubi.lapunk.hu oldal tulaja.
Szeretnélek meghívni titeket az oldalamra,ahová igyekszem minél több és minél jobb dolgokat felrakni.
Ezenkívül mivel tudom,hogy sokan szeretik ezt a sorozatot amúgy is,gondoltam csinálok egy nyereményjátékot,hogy néhány személyt meg tudjak lepni.
Nem azért teszem,hogy ezzel nyerjek látogatókat,hiszen ha az oldalamat csak 1 személy látogatja meg,akkor is annyit tesz mintha 1000-en látogatták volna.Se hasznom,se vesztem.
Az egyetlen dolog az,hogy szeretem ezt a sorozatot,nagyon,és a színészeket is akik benne játszanak.
És mivel a kellemest a hasznossal jó összehozni,ezért gondoltam ki a nyereményjátékot.
Szóval légyszíves gyertek Ti is és játszatok!
Ezenkívül óriási meglepetéssel készülök Nektek,azt,hogy pontosan mivel elárulni nem szeretném...még,de hamarosan meglátjátok az oldalon.
Nagyon szeretnék egy jó közösséget kialakítani,de erre szükségem van rátok!
7/10
Theine 2010 márc. 05. - 09:18:21 7/10
(317/5801)
Ne haragudj, de mitõl illenek össze? Alejandro egy karakán, végtelenül becsületes férfi, ennek pont az ellenkezõje Rubi.

Azt hiszem Rubit itt mindenki a film alapján ítéli meg és nem mint magánembert. Nem tudom mért írod ezt?
7/10
Theine 2010 márc. 05. - 09:16:13 7/10
(316/5801)
Azért már a telenovellában is vannak modernebb sorozatok mint például a "Második esély". Ott nem volt divat a "szegény leányok egyetlen hozományát" féltve õrizni. Természetesen a másik végletet (14-15 éves korban már mindenen túllenni) is nagyon elítélem. Azért csak van egy középút!

Az én szememben nem érdem a legjobb barátnõm võlegényét elcsábítani akár szûzen is a házasság reményében. Ráadásul úgy, hogy egyáltalán nem szereti, mindezt a meggazdagodás reményében. Persze ez csak egy film, de ezzel az erõvel Rubi találhatott volna magának egy multimilliomos vénembert is, azzal még jobban járt volna, mert belátható idõn belül feldobja a talpát, de nem...neki a mindenben segítõ Maribeltõl kellett elhalászni a jó partit. Én majdnem végig néztem az összes részt és mondhatom, amennyi gonoszságot még el fog követni ez a lotyó, mindennek lehet nevezni csak elbüvölõnek nem!
kalanyoskitti@freemail.hu 2010 márc. 04. - 22:58:00
(315/5801)
Sziasztok!!!!Most nem azért,de olvasom amiket írtok!!!Én a saját szemszõgembõl Rubi és Alejandró sokkal jóbban összeílenek,mert azért a férfin is látszik,h igényes,okos,inteligens....stb a film alapján!!!a Hector az egésznek az ellenkezõje,én csak jómagam gondolatát írom!!!Leribancozzátok a Rubit,de nemtudom,h mire fel???Hisz õ szinésznõ és ez szerep nem az életbeli szerepüket adják elõ!!!Istenem akkor nem kell nézni a sorozatot,és nincs vélemény!!!Butaság az egész!!!!Rubi,ilyen és kész!!!Alejandró meg eléggé jóképü férfi és mit mondjak ??!!
8/10
kachorra 2010 márc. 04. - 19:46:39 8/10 Előzmény Theine
(314/5801)
nem, nem szent dolog a szüzesség megõrzése a házasságig, csak más. tudod már csak ebben a porbaf*ngó országban divat, hogy 14-5 évesen elvesztik a szüzességüket a kis rib*ncok. És ezen röhög, szánakozik egész Amerika. Szóval nem szüzek a házasságig, csak a sorozatban. Tudod, a romantika... elsõ, a nagy õ-vel stb...
10/10
kontrola 2010 márc. 04. - 19:27:50 10/10
(313/5801)
Lehet h azert furcsa neked mert a foszereplonek mar megszokhattuk a kisrivo,nyávogosakat,rubi pedig minden rosszban benne van.
nem drukkolok rubinak bar tom h mi tortenek vele és mindenkivel,kar h mindig csak félrészt tok nézni mert aztán atkapcsolok a bosszu állacára,KÁR H EGY IDOBE VAN!!!!
10/10
kontrola 2010 márc. 04. - 19:27:28 10/10
(312/5801)
Lehet h azert furcsa neked mert a foszereplonek mar megszokhattuk a kisrivo,nyávogosakat,rubi pedig minden rosszban benne van.
nem drukkolok rubinak bar tom h mi tortenek vele és mindenkivel,kar h mindig csak félrészt tok nézni mert aztán atkapcsolok a bosszu állacára,KÁR H EGY IDOBE VAN!!!!
10/10
kontrola 2010 márc. 04. - 19:26:21 10/10
(311/5801)
Lehet h azert furcsa neked mert a foszereplonek mar megszokhattuk a kisrivo,nyávogosakat,rubi pedig minden rosszban benne van.
nem drukkolok rubinak bar tom h mi tortenek vele és mindenkivel,kar h mindig csak félrészt tok nézni mert aztán atkapcsolok a bosszu állacára,KÁR H EGY IDOBE VAN!!!!
10/10
kontrola 2010 márc. 04. - 19:22:56 10/10 Előzmény kittycike
(310/5801)
Megertem a helyzetedet!!!
Én is buszozok.Te már fosulis vagy én még csak alapiskolás.
Nem vagyok szegény de gazdag se!Meg van ami kell és ha valami megtetszik akkor megvetetem.(persze ha megveszik)
Gondolom ti biztos városba laktok én pedig csak falun.
Azert jo itt is!
Tilda36 2010 márc. 04. - 19:06:06 Előzmény kalanyoskitti@freemail.hu
(309/5801)
Tényleg az szerinted mért lenne jó?
Ezek szerint te ennek a cafkának drukkolsz?
Tilda36 2010 márc. 04. - 19:03:53
(308/5801)
Ma véletlenül odakapcsoltam a Rubira. Ez a nõ egy mindenkin átgázoló mocskos ribanc. A szarkeveréshez is mesterien ért. Ennyire ellenszenves "hõsnõvel" még soha nem találkoztam telenovellában. Most errõl a ribirõl fog szólni az egész sorozat? Még jó, hogy eddig nem néztem és úgy néz ki nem is fogom.
10/10
kontrola 2010 márc. 04. - 19:02:40 10/10 Előzmény kalanyoskitti@freemail.hu
(307/5801)
Szerintem nem marhasg h Alehandro nem Rubival jon össze!!!
Amugy is jo es a rossz nem illik ossze!!!!!
SPOILER!!!!!!!!!
Negativ a vége!Vagyis Fernanda bemegy Alehandrohoz és megcsokolja!Lehet h elcsábbitja vagy nem!!!!!
7/10
Theine 2010 márc. 04. - 17:39:31 7/10
(306/5801)
"De ha hidegen átgondolod ... az élet cseppet sem szép! Sõt durva."

Ezt köszönhetjük a politikusainknak és a médiának!
7/10
Theine 2010 márc. 04. - 17:37:39 7/10
(305/5801)
Persze, hogy a csábításhoz két ember kell. Hector gyenge jellemû, ezért tudta behálózni Rubi, habár igyekezett a kísértésnek sokáig ellenállni...de Rubi erõszakossága gyõzött, ráadásul még csak nem is szereti!

Arra nem gondol, hogy szegény szívbeteg édesanyja túl fogja-e élni ezt a szégyent? Egyébként nem cáfoltál meg, mert a halálát is ennek a cafkának köszönheti. Ráadásul egy aljas tolvaj mégis mit lehet rajta szeretni?

Azért az ügyvédek még ma sem halnak éhen, elõbb-utóbb biztos egzisztenciát teremtenek maguknak. Én is szegénységben nõttem fel és most sem vagyok jómódú, de igyekszem a magam által felállított értékítélet szerint élni! Különben elveszíteném az önbecsülésem. Nekem ez fontosabb, mint gazdagnak lenni!
10/10
offtopic
kittycike 2010 márc. 04. - 17:27:51 10/10
(304/5801)
* De az egész nem csak a csaj hibája,ha a pasi nem akarja,vagy nem akarta volna nem tudta volna elcsábítani.
Hidd el nekem,ki valóban szeret nem árul el.
* Rubi anyja pedig azért hal meg,mert megtudta,hogy Cayetano-t Rubi juttatta börtönbe.
_______________
Azonkívül : én csak a szimpla esélyrõl beszéltem,mert valójában egy esküvõ elõtt álló férfit elcsábítani én nem hiszem,hogy tudnék....
+ az egyetemmel sem mész sokra,pl.meg van a jogi diplomád,és egy kávéházban találsz csak munkát...
Ez a valóvilág sajna.
De aki a kényelemben,egy nagy-keretû hitelkártyával nõtt fel,az ezt nem érti.Ja és akinek vannak kapcsolatai,hogy alkalmazkodni tudjon egy jó munka érdekében.
De ha hidegen átgondolod ... az élet cseppet sem szép! Sõt durva.
7/10
Theine 2010 márc. 04. - 15:10:38 7/10
(303/5801)
"Lehet most lenéztek,vagy azt mondjátok,na ez még egy ribi,de miért lennék r*banc?
Vagy Rubi miért az?! Szerintem nem az,mert az elsõ férfi kivel kapcsolata van (intim) az a férje."

Rubi ezidáig egy szûz qurva, lényegtelen, hogy volt-e szexuális kapcsolata az elmaradhatatlan papír elõtt.

A szegénység tényleg nagyon rossz állapot, ebben egyetértek, de nem megoldás eladni magunkat a jólétért, mert egy idõ után szembetaláljuk magunkat a lelkiismeretfurdalással és ez rosszabb mintha nélkülöznél...és még a büszkeséget még csak meg sem említettem.
7/10
Theine 2010 márc. 04. - 15:01:54 7/10
(302/5801)
"Hát én nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele,de én nem tudom megítélni Rubit!
Valójában én is azt tenném,mint õ."

Elég szomorú és még le is írod!:-((
Nem igaz, hogy a saját erejébõl nem tudna elõbbre jutni csak qurválkodással, holott egyetemista...az még véletlenül sem jutott eszedbe, hogy a legjobb barátnõjétõl szedte el a võlegényét? Az anyját a sírba kergette?
Nem jutott volna neki más módosabb férjjelölt ha már a párján akar meggazdagodni? Arról nem beszélve egyre több és több kell neki, ingázik Hector és Alejandro között. Ez lenne az a követendõ tökéletes nõ szerinted?

Spoiler:

Késõbb miatta hal meg Maribel dajkája, Hector és megpróbálja Alejandro és Maribel szerelmét is tönkretenni...közben ahol lehet rikácsol mint egy banya!

Ilyen szeretnél lenni???