Téma: Salt ügynök

doritado 2010 aug. 25. - 14:43:07
(65/265)
nem tudom, hogy milyen vonalvezetésre számítottam de egy biztos végig szenvedtem a filmet. (film közben meg nem megyek ki 1 mert kifizettem 2 mert nem fogom felállítani az egész sort)
dramaturgiailag és mindenhogy pocsék volt. ehhez képest a Bourne filmnek Oscar díjas alkotások (azokat szerettem is).
ildiho 2010 aug. 25. - 10:19:43
(64/265)
Nekem nagyon bejött a film...mostanában nem is láttam ilyen jól kitalált akciófilmet. Végig izgalmas, nem kiszámítható befejezéssel. 10/10
Csupak 2010 aug. 25. - 06:08:04
(63/265)
Hát van benne valami, ezért is tetszett nekem annyira az Elcserélt életek. Abban a filmben azért elég magas szinten alakított.
Mermaid. 2010 aug. 25. - 05:58:39 Előzmény SpencerBarnes
(62/265)
Azóta már majdnem 10 év eltelt és ez látszik is rajta, hogy nem egy mai csirke õ sem. Nem modnom hogy jól néz ki, de nem is állna neki jól már egy kigyúrt lady szerep sem szerintem :).
SpencerBarnes 2010 aug. 25. - 00:15:13
(61/265)
Na te is camos verzióban nézted

****** SPOILER *********
Pont hogy a néger nyitja ki a bilincset...ezt nem vetted észre?
***********************************

Ui: nem lehetne 2010-ben a port alá tenni egy olyan fórum motort,
ahol a spoiler csak külön klikkre látszik?
Primitív ez így...
Adry88 2010 aug. 24. - 23:38:53 Előzmény wiliwonka
(60/265)
Nekem tetszett ez a film, jó kis akciófilm volt, persze a jelenetekben van egy kis "Hollywood", de ettõl még élvezhetõ, és én pl egyáltalán nem erre a végére számítottam, ami volt.
****SPOILER****
A végén nem a néger pasas engedi el Salt-ot, pont ez a lényeg, hiszen nem hisz neki (elgondolkozik, de azt kiabálja, hogy hazugság....), ezért Salt újra megszökik, hiszen nem tudja bebizonyítani az ártatlanságát, ezért ugrik ki a helikopterbõl.
****SPOILER VÉGE****
Parker 2010 aug. 24. - 23:24:12
(59/265)
Nekem tetszett a film. Itt-ott éreztem, hogy mi fog történni, de amíg be nem következett, ott volt a kétely szaga is :)

Szerintem jó film. Az, amikor egy film kettõs ügynökrõl szól, lehet sablon is, de fordulatos volt és olyan közegbe helyezve, ami még nem lerágott csont.
A végsõ menekülés, amit láthattunk a film végén, nyit(hat) egy kiskaput a folytatásra :) 10/10

Akit ez az alkotás nem elégít ki valamilyen szinten, az álljon fel a számítógép elõl és éljen kicsit!! :)
SpencerBarnes 2010 aug. 24. - 23:08:34
(58/265)
45 kiló
Ha arra gondolsz Bruce Lee se volt egy nehézbombázó...
Mégse maradt elõtte állva senki
Nem hiszem hogy súly kérdés

A másik meg az, hogy csavaros, fordulatos a film
Ne mond hogy számítottál erre a vonalvezetésre!
Ha meg sablon lenne az lenne a fikázás tárgya
doritado 2010 aug. 24. - 22:59:38
(57/265)
Ez a film kritikán aluli. Bûn rossz
akciófilmnek is vicc... hiába van benne Angelina Jolie és hiába ver agyon mindenkit (a maga 45 kilójával)
8/10
PivarnyikKrisz 2010 aug. 24. - 09:59:49 8/10
(56/265)
Én is egyetértek az elöttem szólok nagyrészével!
Jó film volt!
Angelina Jolie jó volt benne!
10/8!!!
Csupak 2010 aug. 24. - 07:07:43
(55/265)
Csatlakozom a kommentelõk 90%-ához. Jó film! Tény, hogy egyes jelenetek kissé ellettek túlozva, (liftes-ugrálós, kamionos, stb) de annyit mondok... ez egy film. Hiba és baki nélküli film nincs a világon, még az sem ,,hibátlan", ami tényleg az abszolút kedvencünk. A forgatókönyv írók emberek, a rendezõk szintén. És nincs ember, aki ne hibázna, ebbõl adódóan értem azt, hogy így tökéletes film sem létezik! Én nagyon szeretem Angelinát bár örülök, hogy most nem azt a hyperkemény lady-t játszotta. :)
SpencerBarnes 2010 aug. 23. - 19:18:35
(54/265)
Angelina szerintem szebb volt sokkal a Lara Croft filmekben, ott aztán amikor feljött a hajóra a búvár ruhában, voltak idomok.Sajna Õ is mint pl Renée Zellweger túlzásba vitte a fogyókúrát, úgy néznek ki mint a mongol futóegerek.Eres kéz, csontos láb/test.Sokkal jobbak voltak testesebben. Ez van. Független attól a SALT kurvajó kémfilm, az utóbbi idõben szerintem a legjobb, és kiszámíthatatlan... 9/10 vagy ha csak kémfilmek akkor 10/10
Verion 2010 aug. 23. - 10:31:59
(53/265)
Nem igazán találok hibát a filmben sem alakításban sem történetben.
Angelina rohadt jól alakit és rohadt jól néz ki.
Csak hiányolom a tökös fickót az oldaláról.Csinálhatnának már egy olyan filmet ahol ketten nyomják.Mondjuk Mr és Ms Smith is rohadt jó volt de akcióban ez sokkal durvább volt.
Szal nálam 8 as a film.
Charles Foster Kane 2010 aug. 23. - 10:09:13 Előzmény zee944
(52/265)
Azért ütöttek a fordulatok, mert engem pl. teljesen lekötött az akció. És jelenetek teljesen másról szóltak, mint amit végül aztán beleszõttek, és azért volt meglepõ. Ami bennem igazából legjobban megmaradt,


SPOILER

Amikor átugrik a korláton, és a fickót elkezdi fojtogatni. Általában max a pofájába köp, vagy ilyesmi. Itt meg nézem, és aztakurva.

Eleve engem az is meglepett, hogy a fickó is a program része. Nem azért, mert ha gondolkozik az ember rajta, akkor nem lehet kitalálni, hanem mert alapból lekötöttek a történések, és ezen eszemben sem volt agyalni.

Jah, és még valami. Azt sem nagyon tudtam elképzelni, hogy kapja el az orosz elnököt. Maga a MEGOLDÁS nem elõször látott. De ahogy a jelenetet felépítették, nagyon hatásos volt, és meglepõ.

VÉGE

Angelina nekem bejött. Tetszett, hogy nem nyomja a tomboy figurát. Precíz, és kimért. Inkább szakértõ, mint kegyetlen.
10/10
Fenderblues 2010 aug. 23. - 01:50:52 10/10
(51/265)
Nekem nagyon tetszett a film! Az elejétõl a végéig pörgött, nem nagyon tudtam unni magam közben. Én szívesen ajánlom mindenkinek.
wiliwonka 2010 aug. 22. - 22:18:34
(50/265)
De megvénült Angelina. Csúnya lett. Most már inkább anyukákat kéne játszania, nem akcióhõst. A film viszont jó volt, de vége baromság:_______SPOILER______ Elengedi Salt-ot a másik fickó, kizárólag arra hagyatkozva, amit a nõ mondott. Milyen titkoszolgálatos az ilyen. Ráadásul ha, jól emlékszem, az amerikai elnököt nem ölték meg, csak leütötték, úgyhogy simán meg lehetett volna kérdezni, ha felébred, hogy ki lõtte le az összes emberét a bunkerben. _______SPOILER VÉGE______ Szóval, az utolsó egy percet leszámítva ez egy egész frankó akcófilm.
8/10
Greeta 2010 aug. 22. - 22:13:20 8/10
(49/265)
Ma egy vasárnapi du mozi. Portos vélemények alapján: nem jó. Mások véleménye alapján: egyszer nézhetõ általános akció tele valótlan dolgokkal.
Saját vélemény: Szerintem jó kis akció film volt. És nekem pont most nem tûnt annyira erõltetettnek Jolie szerepe. Olyan jól adta az érzéseket amik a karaktere alapján kavarogtak benne. Volt benne izgalom és fordulat is kellõképpen. Jól fel volt építve, nekem tetszett. A valótlan dolgok meg...most mit várunk egy CIA ügynöktõl aki szinte már a világ elõl is menekül...nem lenne valami izgi, hogy ha az elsõ teherautón landoláson kinyiffanna. :)
Összesítve: 8/10
6/10
zee944 2010 aug. 22. - 18:26:16 6/10 Előzmény Charles Foster Kane
(48/265)
Milyen meglepetésre gondolsz? Nem értem. Nem volt rossz, teljesen nézhetõ, de sok váratlan dolog nem volt benne.

Jolie a maga 40 kilójával, törékenységével kicsit hiteltelen a szuperügynök-szerepben. Amúgy sem értem, miért kell annyira nyomni ezt a nõt, semmi különleges nincs benne.

6/10
zoreb 2010 aug. 22. - 15:47:00 Előzmény Második Mancika
(47/265)
Ez aranyos: "De eddig a leghiteltelenebb rész az volt, amikor megfogta a pókot. "

Szerintem amúgy élvezhetõ film, és nem tennék különbséget hogy ez hihetõbb vagy sem mint a Bourne.
Mind kettõ képtelenség.
Charles Foster Kane 2010 aug. 21. - 22:33:00
(46/265)
Bakker. Nem tudok mit kezdeni a film fogadtatásával. Simán odabasz. Az elmúlt évek egyik olyan filmje, ami elejétõl a végéig tudott meglepetéssel szolgálni. Imádtam. Nem korszakalkotó, de aki egy kémfilmtõl ilyet vár, annak nagyobb filmes rálátásra kellene szert tennie.