Téma: Sas kabaré

offtopic
Moldávia bánata 2012 márc. 10. - 18:02:37
(165/245)
Röhej, amikor a Bencsik-Bayer emlõibõl táplálkozó jobber bármiféle erkölcsiséget kér számon a másik oldalon.
De nemcsak röhej, egyenesen szánalom is!
1/10
ennyi baromságot... 2012 márc. 10. - 17:14:51 1/10 Előzmény Angyalszív
(164/245)
Milyen "mûfajt"? Meg tudod határozni ennek az ostoba, olcsó, a régi nagyokat majmolni próbáló színpadi szenvedésnek a mûfaját? Kabaréhoz a nevén kívül nem sok köze van.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 10. - 17:10:45
(163/245)
Jó, hogy említed Karinthyt. Karinthy tudta mi a humor. Sasjózsi munkássága pedig olcsó és gagyi poénkodás. Keressél nyugodtan mély filozófiai tartalmat mögötte. Kereshetsz aranyat a szennyvízcsatornában is. A remény hal meg utoljára.
Azt hiszem elég megnézni azokat az arcokat, akik ott nyerítettek sasjózsi poénjain a Mikroszkóp Színpadon.
Csinn-Bumm cirkusz értelmi fogyatékos felnõtteknek.
10/10
csamnyenyu 2012 márc. 10. - 16:57:48 10/10 Előzmény vénasszonyok_nyara
(162/245)
"sasjózsi lehet, hogy nagyon gyorsan tud beszélni, de csak baromságokat. A hötyötyötyözõ idióta kupléiról pedig inkább nem is mondanék véleményt. Adva van mindehhez a nézhetetlen, hydrocefal, óriáscsecsemõ külseje"! Ha valamihez nem értesz,akkor azt ne kritizáld!!! Ami Neked esetleg baromság,annak aki érti,tudja,hogy az mit is jelent,komoly mondanivaló is lehet,mint ahogy a külsejét sem véletlenül alkotta meg így. Tudod,a humor nagyon komoly mûfaj,Karinthy
is megmondta:"Humorban nem ismerek tréfát!" A lényege az,hogy mindig nézz a dolgok mögé,akkor,talán,felbukkan a valódi mondandó! Bocsánat,nem akarlak kioktatni,de ez valóban így mûködik!
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 03. - 16:52:21
(161/245)
Akkor ne mondjunk senkirõl és semmirõl véleményt, mert akinek más véleménye van, azt sérti.
Tudom, hogy "Márpedig a Gusztiról egy szót se ejtsünk" vagyis "De gustibus non est disputandum", de azért , ami rettenet, az rettenet. sasjózsi lehet, hogy nagyon gyorsan tud beszélni, de csak baromságokat. A hötyötyötyözõ idióta kupléiról pedig inkább nem is mondanék véleményt. Adva van mindehhez a nézhetetlen, hydrocefal, óriáscsecsemõ külseje.

Ha valaki azt feltételezi, hogy azért ez a véleményem róla, mert ú.n. baloldali mûvésznek számít, arra nem is válaszolnék. Esetleg annyit, talán nem véletlen, hogy hova húzza szíve ezt a kiváló embert.
olahmiki1959 2012 márc. 03. - 16:29:28 Előzmény Angyalszív
(160/245)
Jól indítottál, megszívlelendõ dolgokat írtál le, de a legvégén te sem tudtad megállni, hogy oda ne szúrjál egyet azoknak, akik esetleg nem értenek egyet veled.
Sas Józseffel és mûsorával semmi baj nem lenne, nézze aki akarja, õ egyébként bizonyos dolgokban vitathatatlan tehetség, virtuóz módon tud nyelvtörõ sebességû szövegeket mondani, kitûnõ zenei érzéke van, jól énekel, hihetetlen memóriával rendelkezik. Ahogy mondani szokták, kisujjában van a szakma, miután évtizedek óta a színpad az élete.
Amiért ilyen megosztó személyiség lett, azt annak köszönheti, hogy egyértelmûen beállt az egyik politikai oldal mögé, - sajnos ezzel nincs egyedül, - azonkívül a 30 milliós üggyel is megkérdõjelezõdött a tisztessége. Nálam azzal vágta el magát, - nem mintha ez számítana bármit, - amikor 2000 körül azt nyilatkozta egy riporternek, belenézve a kamerába, hogy "Kérem, a humor az mindig ellenzéki mûfaj! Nem is lehet más, az a lényege, éltetõ eleme, mindig az aktuális hatalmat kell bírálnia, cikiznie, fricskáznia, kormánypárti humor nem lehet, legfeljebb diktatúrákban."
És látszott, hogy õszintén gondolja, amit mond. Sokan elhitték neki, én is.
Aztán 2002 után mintha elfelejtette volna ezt a nyilatkozatát, továbbra is Orbánt, a jobboldalt, és a Fideszt támadta. Tehát nem az aktuális kormányt, hanem az ellenzéket. Amivel semmi baj nem lenne, ha nem mondta volna elõtte azokat a bölcs mondatokat a humor ellenzékiségérõl.
De mondta!
Angyalszív 2012 febr. 27. - 14:50:14
(159/245)
Sas-kabaré. Hozzászólások. Emberek, ízlések, párt és ideológia. Mindent elöntõ szenny. Mindkét oldalról. Magabiztos hozzáértések. Magabiztos lenézése a másiknak és annak ízlésének. Majd én megmondom mi a frankó emberek. Hülye vagy, mert kis betûvel írsz, hülye vagy, mert naggyal. Meg egyébként is hülye vagy, mert azt én mondom. Ez a mûsor, meg az a mûsor szar! Miért? Mert én mondom...na! Ha nem értesz egyet...hülye vagy.

Uraim! Ez csak egy Sas-kabaré, semmi más. Réteg mûsor azoknak, akik szeretik ezt a mûfajt. Nem kötelezõ megnéznie annak, aki ezt nem szereti. De ha nem szereti, de még is megnézte, akkor ne kezdje itt szidni azért mert õ hülyén megnézte. Megnézted, hülye voltál, kussolj! Ha tetszett, dicsérd.

Okos-tojásnak meg: 30 milla nem tûnhet el nyomtalanul! Ha sikkasztott 30 millát, akkor a bíró nem is függeszthet fel, mert ennél a tételnél erre nem ad lehetõséget a Btk. Több mint valószínû nem szabályosan használta fel /hivatali visszaélés/. Itt már felfüggeszthet a bíró a tett, indíték, társadalmi veszélyesség stb,stb figyelembe vételével. Tudom most ideges lettél kissé, ezért megnyugtatlak azzal, hogy éljen az egyesített jobboldal, éljen a FIDESZ, éljen OV és élj te is!
3/10
greghouse 2012 febr. 25. - 16:54:07 3/10
(158/245)
Sas (sz. Polacsek)József állítólag kb. 30 milliót tüntetett el nyom nélkül, az akkor még fõvárosi kézben levõ Mikroszkópból. Ezért kapott két év felfüggesztettet. Namost panaszkodott az MSZP naggyûlésén vagy mijén, ahová is meghívták mint a magyar kultúra reprezentánsát, hogy nem kap pénzt másik színházra, és kilóg a fenekük a nadrágból, õ mondá, az újságok szerint. Ahhoz képest elvbarátaival gründolt egy másik színházat, némi Gyurcsány hátszéllel. Hinnye, de rosszmájú vagyok, talán mégis megvan valahol az a 30 millió?
1/10
Asperján István 2012 febr. 21. - 11:42:40 1/10
(157/245)
E helyett a pocsvadék helyett vissza közkivánom a 13-as raktárt.
offtopic
oldbone 2012 febr. 13. - 13:01:43 Előzmény crazyforyou
(156/245)
Már látom az értelmes idõtöltést: 970 hozzászólás, 61 indított téma. :)
Annak is örülök, hogy néha – lemondva a mai divatról – nagybetûvel kezdi a mondatot! :-P
Amúgy tényleg: én mostanában már nagyon ráérek sajnos. :(
1/10
kontrollpont 2012 febr. 11. - 17:58:06 1/10
(155/245)
Katasztrófa. Kb. a Gálvölgyi Show színvonala.
Ráadásul mintha a múlt héten is láttam volna a mûsorkiírásban.
Több részes, vagy még van pofájuk meg is ismételni?
Miért nincs 0?
crazyforyou 2012 febr. 06. - 09:17:01 Előzmény oldbone
(154/245)
Nem sértett meg.Lassan minden fórum arról szól,hogyan tudnánk gyorsan,hatékonyan belekötni mindenbe és mindenkibe.Ha valaki ennyire ráér,mint itt sokan,és jobb idõtöltésük sincs,hát csak csinálják.Én nem vagyok rá kíváncsi,szerencsére értelmesebben is el tudom tölteni az idõmet.
3/10
greghouse 2012 febr. 05. - 13:20:24 3/10
(153/245)
Igen. Talán van remény, most Bereményi Gézára bízták a Thália mellett ennek is a mûvészeti felügyeletét, olyan "óriási nagy mûvészek" mint Beregi Péter meg Heller Tamás elmennek. Baromira sajnálom...Talán lehet belõle egy normális kis színházat csinálni.
1/10
UserX 2012 febr. 04. - 18:24:43 1/10
(152/245)
Primitív gagyi kategóriás mûsor.
1/10
southwind 2012 febr. 04. - 17:58:33 1/10
(151/245)
inkább fáraszt
offtopic
oldbone 2012 febr. 04. - 16:49:17 Előzmény crazyforyou
(150/245)
Gratulálok látva az érdeklõdési körét. Nem szeretném megsérteni, de Ilyen fiatalon?
1/10
-csengõzoli-- 2012 jan. 09. - 19:53:59 1/10
(149/245)
Igazából sosem hittem volna,hogy ez a "humor" bejön bárkinek,de ezek szerint tévedtem.
Sorry...
Szerintem nemhogy rossz, hanem minõsíthetetlenül proli.
(szerencsére látom nem csak én látom így)
crazyforyou 2012 jan. 09. - 19:44:48 Előzmény -csengõzoli--
(148/245)
Mert? Légyszi kicsit bõvebben.Ha neked nem jön be,az is oké. Nekem és sokaknak attól még jó lehet.:)
4/10
Semprini 2012 jan. 01. - 10:59:05 4/10
(147/245)
Nyomokban humort tartalmaz... :-)
1/10
-csengõzoli-- 2012 jan. 01. - 04:10:56 1/10 Előzmény crazyforyou
(146/245)
Ez poén, ugye? :D
Nyugtass meg! :D