_Freddy_ 2012 jan. 30. - 05:31:54
(6/6)
Szerintem is jobb mint az Oscar, ezek az igen jó filmek, meg amiket mindenki vár, de ezeket az Oscar-on nem tudják értékelni, csak a nagyon unalmas sokak szerint gagyi filmeket. Jó, tény hogy az Oscar díj legjobb filmje kategóriában volt néhány jó film, de az már régen volt....
agarik 2012 jan. 29. - 23:01:41 Előzmény _Freddy_
(5/6)
Még akkoris ha nem teljesen értem a kategóriát, a gála egyértelmûen jobb mint az Oscar, és a díj is nyilvánvalóan többet ér.

A Szellemlovas 2 trailere jól sikerült, a Vámpír Csókját pedig érdekes volt felemlegetni (még akkoris ha a "Legundorítóbb dolgot evõ színész" díja már nincs Cage-nél).
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 03. - 07:15:37
(4/6)
na mivan semmi vélemény senkitõl?:D
_Freddy_ 2012 jan. 02. - 08:41:35
(3/6)
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 28. - 11:08:43 Előzmény KurtWagner
(2/6)
Remélem majd le lehet tölteni valahonnan, vagy online megnézni. Mert sajnos nem tudom megnézni ilyen idõpontban.
KurtWagner 2011 dec. 27. - 18:43:24
(1/6)
Örülök, hogy idén is akad csatorna, amelyik étvette a díjátadó gálát, amit tényleg a mûfaj rajongóinak készítenek (ennyi zombiet, vámpírt meg képrgényhõst ritkán látni egy rakáson). Kár, hogy sajnos erõsen lerövidiítve és megvágva. Emlékeim szerint a tavalyit vagy tavalyelõttit (amelyiken Stan Lee és Romero életmûdíjat kapott) teljes egészében leadta az animax. De sebaj, ennek is örülni kell. Igaz sok díjazottal nem értettem egyet, de Ed Brubakernek, mint legjobb képregényíró, Darth Vadernek, mint a legnagyobb gonosz, Wolverinek, mint a legjobb cameo és Robert Downey Jr.-nak, mint a legnagyobb hõs azért örültem.