Benito94 2013 aug. 04. - 22:06:10
(82/122)
Eszméletlen jó sorozat, nagyon szeretem. Lehet tudni valamit, lesz szinkronosan a 3. évad? sajnálnám ha nem fordítanák. Nagy kedvenc.
10/10
szív 2013 júl. 03. - 09:22:38 10/10 Előzmény go84
(81/122)
Annyira sajnálom, hogy Justin nem lesz,nekem annyira nagy kedvencem lett!
Nem akarok én most mindent, elszórni a sorozattal a kapcsolatban(én is láttam a 3.évadot) interneten annyit olvastam,hogy a producer, már unalmasnak találta, így tényleges halál nem lesz, ugye úgy lett vége a 3.évadnak,felszállt a hajóra és ennyi, nem volt lövés, vagy vízbe fújtás (hála a jóégnek) Azt mondta,hogy van esélye bármikor felbukkanni a sorozatban, de a 4.évadban nem lesz, legalábbis az elején biztos nem?! De mi értelme lenne,a 3.évad végén eltüntetni 4.évad közepén meg vissza, nagy hülyeség lenne!
Amúgy igen, ennél bénább idõpontot nem is találhattak volna, + pont viszont, hogy minden nap megy. És a szinkron nekem is tökéletesen tetszik! :-D
10/10
_Freddy_ 2013 jún. 29. - 16:11:16 10/10
(80/122)
Végre. Másfél évet kellett várnom, hogy tudjam nézni a 2. évadot magyar szinkronnal. Annyira jól sikerült a szinkron, hogy nem volt semmi kedvem eredeti nyelven nézni. És ha jól látom napiban adják, nagyon helyes. Az elsõ részt láttam a 2. évadból, hát én szétnevettem magam. Imádom ezt a sorozatot. :D
jameri 2013 jún. 27. - 10:58:20
(79/122)
A második kedvenc sorozatom a Breaking Bad után, (tudom, hogy összehasonlíthatatlan a kettõ)és nagyon pipa vagyok , mert nem vettem észre, hogy elkezdõdött. Az elsõ évadot még le merték adni este 11-kor.
go84 2013 jún. 26. - 00:02:24
(78/122)
+ pont a viasatnak, hogy lead ilyen sorozatot meg ha keson is csak hat a gond az, hogy en gyak ugy neztem meg es vagyok tul mar a 3. evadon ahogy azt kint amerikaban leadtak a viasaton meg csak most kezdik el a 2. evadot?! 2013-ban ekkora kesessel a gyors net es torrent koraban ezt igy nem lehet.

Justin Chatwin meg miert tunik el nem ertem? Gyak #2 foszereplo volt es az elso resztol benne van a sorozatban es az is kerdeses voltakeppen mi tortent vele a 3. evad vegen amire a 4. evead adna valaszt aztan csak igy elintezik a dolgot, hogy egy reszben se lesz majd benne a 4. evadban? Cameron Monaghan annyira nem kulcs fugura na meg ott tiszta sor miert nem tunik fel ha igy lesz a kov. evadban.
10/10
sheepworld 2013 jún. 24. - 21:57:34 10/10 Előzmény szív
(77/122)
nem túl emberi idõben adják...
10/10
szív 2013 jún. 16. - 18:35:26 10/10
(76/122)
Tááááááááááádm :D és Magyar premier – VIASAT3: 06.24 Shameless – Szégyentelenek 2. évad. Éjfél után!!!!
Terjesszétek az igét! http://www.sorozatjunkie.hu/2013/06/13/hircsutortok-249/#comments
10/10
szív 2013 jún. 06. - 15:59:57 10/10
(75/122)
Na,emberek új híreket hoztam! Steve-Jimmy NEM lesz benne a 4.évadban ezt hivatalosan is közölte a producer,meg Justin Chatwin is ki tweetelte ma. Nem nagyon örülök neki! Cameron (Ian) meg nem tudja megerõsíteni sem cáfolni,hogy benne lesz-e a 4.évadban,biztos,hogy Ian nem kerül ki a képbõl,csak az nem biztos,hogy Õ játssza majd.
10/10
d112 2013 máj. 22. - 00:08:47 10/10
(74/122)
A harmadik évadról annyit hogy nagyon ütõs lett fõleg az utolsó két rész, a szereplõk jellem változása, mint ahogy a valós életben, is nem jellemzõ módon történõ ábrázolása, kiteljesedését vehessük észre. Amikor a kórházi jelenethez érünk, az a pár perces jelenet könnyeket csal az ember szemébe. Összességében egy erõs, talán néhol erõltetett szál kivételével, egy kiemelkedõ évad volt.Igazából nem tudom hogy a negyedik berendelt évadban ki marad és ki megy, persze, vannak ötleteim, de ezt csak egy év múlva tudjuk meg.
Úgy általában:
a harmadik évad , ami szerintem a magyar televíziós kereteknek nem hiszem hogy megfelel mivel túlságosan is kivetíthetõ bizonyos élethelyzetekre, ezt ki élezve, szókimondó, provokatív tartalommal. Tehát legyen az a Viasat, aki ha még tervezné, is az évadok megvásárlását, egyszerûen el lehetetlenítve kerülnének adásra , mint ahogy az ORTT az elsõ évaddal tette azaz késõbbi idõpontra kerülnének stb.
Nem tudom, hogy kinek mi a véleménye de inkább nézek egy ilyen tartalmú fimet mint a kereskedelmi televíziók álságosan beállított saját gyártású mûsorait, de úgy néz ki erre van igény. Sõt egyre inkább a butító mûsorok hada lepi el a tv-t.
10/10
d112 2013 máj. 21. - 19:40:04 10/10 Előzmény sheepworld
(73/122)
Jaja, de én erre 7 rész egybe nézése után jöttem rá hogy ha végig nézem egy húzóra akkor idegeskedhettek a negyedik évad premierjéig.
10/10
sheepworld 2013 ápr. 10. - 11:04:40 10/10
(72/122)
hát ez valami eszméletlen jó!!! lassan nézem ,jól beosztom :D
Elvis81 2013 ápr. 04. - 18:32:13
(71/122)
Sziaszto! TUDJA valaki, hogy a Shameless 2. évad-át a Viasat3 idén leadja e, vagy semmi esély rá????
csancsy 2013 febr. 25. - 20:52:40
(70/122)
Na, most jutottam odáig, hogy megnézzem, rögtön 5 rész egymás után:) Huh, az 5-dik rész vége érdekes, kíváncsi vagyok, hogy másznak ki ebbõl. Én már olyasmire is gondoltam, hogy Fiona megkéri Steve-t, hogy házasodjanak és törvényesen magukhoz vehessék a gyerekeket, csak hát ennek az akadálya a maffiózó após...
Továbbra is tetszik, jól inditottak. Jól fûzték tovább a Mickey-Ian-Steve apja szerelmi szálat, akkor Mandy-Lip páros is jó, megkedveltem Mandy-t, meg jó hogy megmondta magáét Lip Karennek a telefonba. Bár remélem csak ennyi lesz, még beszélni se érdemes arról a csajról, és ne is jöjjön vissza. Viszont jó lenne ha végre Lip menni akarna fõiskolára (2. évad vége ezt sugallta).
Jody-Sheila szál is nagyon jó a kisbabával, nem csalódtam:) Babával hogy boldogulnak, meg szupi, hogy elõvették újra Jody függõségét:)
Jimmy-Fiona szál se rossz, valamiképpen megértem mindkettõjüket. Fionának nagyobb baja van mint navalygást hallgatni, de Steve problémája is megérthetõ, hisz õ nem ilyen világban nõtt fel, neki más problémák fontosak. Viszont maffiózó após (Marcó megölése, Steve ujjának eltörése) szál kicsit sok (azt hittem elhányom magam, nem akarok horrort), remélem abból visszavesznek.
Franket most utálom, most jó nagy pácba küldte a gyerekeket gyámügyisekkel. Meg látom a szex, csúnya beszéd száma se csökkent:) Amíg nem megy a történet rovására (eddig szerencsére nem így tapasztaltam), addig oksi. Várom a további részeket:)
10/10
szív 2013 jan. 30. - 17:37:35 10/10
(69/122)
Új híreket hoztam. :) Már hivatalosan is beredendelték a 4.évadot.^^És majdnem az öszes szereplõ is twittelt róla. Szóval nem csak káprázott a szemem tényeg igaz. :)
http://linkinparkhungary.tumblr.com/post/41869654692/jabarbojones-shameless-on-for-a-4th-season
grenzen 2013 jan. 20. - 19:20:57
(68/122)
És azt lehet tudni, hogy lesz-e szinkronos verzió valamelyik magyar csatornán ? Volt egy olyan felvetés, hogy január 13-tól adja a Viasat3 a második évadot, de nem látom sehol...
Valakinek valami tuti infó?
bélby 2013 jan. 16. - 07:28:42
(67/122)
Hurrá!!! Nem gondoltam, hogy lesz 3. évad, tényleg elég jól lezárták, akár finálénak is mondhatóan, de azért nagyon jó, hogy folytatják. Azért nem bánnám, ha lenne felirat, de ahogy látom a 2. évadnál is minden rész után kb. egy hét múlva rakták fel. :-(
10/10
szív 2013 jan. 14. - 14:58:20 10/10 Előzmény csancsy
(66/122)
Igen,ugyanaz a producer ezt már nézegettem én is. Úgy tudom,hogy a prudcernek volt ez a Szégyentelen gyerekkora. Durva. Szerintem én is a körül kezdtem nézni,tavaly márciusban kezdõdött az elsõ évad nálunk,gondolom akkor Amerikában már a bõven a 2. ment. :) Én nagyon ragaszkodnék a felirathoz,mert igencsak rigónyelvjárásban "beszélek" angolul. :$ Remélem másnak is felkeltette érdeklõdését és megszán minket felirattal.:) Nagyon sok mindenre kíváncsi vagyok pl: hogy Ian-nél mennyire gondolják komolyan ezt a katonáskodást,vagy hogy Karen mit csinál egyedül....na meg Lip meg úgy konkrétan az egész bagázs. :D
csancsy 2013 jan. 12. - 22:55:28
(65/122)
Jaja, én is:) Elég rossz, mert én késõbb hallottam a sorozatról (kb. akkor, mikor kijött a 2. évad utolsó része Amerikában) és egyhuzamban le tudtam nyomni az 1-2 évadot. Most meg hetente kell várnom 1 részre. Hát, ha pár napon belül nem lesz magyar felirat, megnézem angolul (bár lehet ettõl függetlenül is megnézem angolul, bár max. a 20-30%át fogom megérteni szövegnek).
Igen, jobb az amerikai, pedig ugyanaz a producer, de gondolom forgatókönyvírók mások és a színészek is jobban idomultak karaktereikhez.
Elõször féltem, hogy lesz 3. évad, mert elég jó lett a 2. évad finálé (rendes végnek is lehetett venni), viszont annyi kiaknáznivaló van még a sztoriban: pl. Jimmy apja, akkor a Jimmy házassága brazillal, Lip továbbtanulása, Jordin-Sheila az ázsiai babával boldogulása(fergeteges páros õk is, pedig Jordint nem kedveltem elején, de csak Karen miatt, Sheila-val nagyon jók).
10/10
szív 2013 jan. 12. - 22:07:45 10/10 Előzmény csancsy
(64/122)
Dettó! Mintha magamat hallanám. Nyár óta katarzisba vagyok kábé. De végre holnap start! :) Utána meg azután izgulhatok, hogy mikor találok mellé feliratot.
Kíváncsian várom õket, nagyon el lett találva az összes karakter. Én is néztem az UK-ból pár részt az US után...de nálam is az amerikaiak nyertek. Az Uk-ba nem már elsõ pá részben is túl sok volt a szereplõ. De le a kalappal elõttük, mert ha ott nincsen Shameless akkor amcsik sem tudtak volna "koppintani". Sokan azt mondják, hogy biztos azért szeretem õket, mert ott mindenki szép és csinos...én nem hiszem, csak szimplán jobban tetszenek.
csancsy 2013 jan. 05. - 13:56:57
(63/122)
Már csak kb. 1 hét és jön Amerikában a 3. évad. Tûkön ülve várom (kijött képekbõl ítélve lesznek érdekes dolgok), remélem lesz felirat:):):) Úgy tûnik Fiona, Steve és Lip maradnak továbbra is:) Õk a kedvenceim. Belenéztem a brit verzióba, hát az amerikai nekem jobban bejön, talán a színészek, talán a forgatókönyvíró miatt is jobb (pl. Franket is néha megfojtanám egy kanál vízben, de ugyanakkor azok a monológok, amiket elmond saját maga érdekében, az zseniális, ez az író érdeme is).