Téma: Showder Klub

10/10
greghouse 2012 ápr. 16. - 20:46:41 10/10 Előzmény olahmiki1959
(2014/2394)
Annyiban talán más, hogy ott (a láncszemben), noha civilek voltak a szenvedõk, azért elõre felkészítettek mindenkit, és a közönség a "megalázásukat" úgy vette, mint Isaura kiszabadítására a gyûjtést: komolyan. Itt talán átmegy, hogy akik kiülnek, maguk is pár adás után a másik oldalon fognak ülni, és pontosan tudják, mit kapnak (mivel le van ez forgatókönyvezve azért), de nem tudom, tényleg más a közönség.
...Az amerikai tipusú televíziózás nálunk csak pár éve honos, és ahogy mondani szoktam, átvettünk egy nagy rakás szemetet, de néha jól is elsülhet, tehát lutri. Sok múlik azon, kik csinálják, kivel, ki rendezi, szerkeszti, hasonlók.
...Sajnos nekem is van egy érzésem, hogy azonnal a "megtámadott" védelmére fog kelni a közönség (mint Isauráéra), és lebunkózza azokat, akik egy szerepet játszanak itt is.
...Amit meg alább valaki írt, hogy "gatyaletolós", azt én sem szeretem. Itt inkább az a gond, hogy elõbb jöttek be a teljesen primitív gatyaletolások (Éden Hotel, Való Világ és társai), mint az ilyen tipusú, a látszat ellenére gondosan megkomponált showk, profikkal.
....a magyar/európai közönség tényleg érzékenyebb az ilyesmire, de szerintem az ötlet nem lenne rossz, csak nagyon borotvaélen táncolnak. Ezt csak úgy lehet megoldani, ha az elsõ showk profikat foglalkoztatnak, és az égetés is átmegy, de az is, hogy ez azért egy játék.
...Nem tudom mi lesz, úgy vagyok vele, mint székely bácsi mikor a petrencerudat faragja a viccben..."mi lesz ebbõl"..."ha..."
Nyakiglábkampó 2012 ápr. 16. - 20:13:16
(2013/2394)
az amerikai Roast-okat láttam a komédia központon,érdeklõdést mutatok a magyar iránt is.megmondom,hogy én begyöpösödött,régimódi vagyok,amikor hahotázni akarok olyankor a régi Petõfi rédióról felvett kabaré csütörtökök és havi kabarék mennek itthon,a mostanában eluralkodott stand up roppant humortalan,erõltetett,GYENGE,nem tud meghahotáztatni engem,nem üti meg a mércémet(bocsika)nagy ritkán 1-2 jó poén akad de ennyi!tehát a magyar Roastnak adok pár esélyt. holnap elmondom a kialakult véleményemet a Ferós kezdésrõl.
antimason 2012 ápr. 16. - 19:11:44
(2012/2394)
Elítéltek és a saját nemi-szervüket mutogatókra nem vagyok kíváncsi.
antimason 2012 ápr. 16. - 19:10:23
(2011/2394)
Na, akkor errõl ennyit...
olahmiki1959 2012 ápr. 16. - 17:18:56
(2010/2394)
Kíváncsi vagyok, és kicsit félek is ettõl a mûsortól, olyan értelemben, hogy a magyar nézõk ingerküszöbe mennyit visel el ebbõl a Magyarországon teljesen szokatlan stílusból.
Annak idején én is láttam néhány adást ebbõl, a William Shatnerest, aztán a Pamela Andersonost, és megmondom õszintén, néha még én is felszisszentem, olyan, a jó ízlés határát messze túllépõ dolgok hangzottak el, igaz, hogy humorosan, és mindenki által elfogadottan.
Ha visszaemlékszel, régebben voltak olyan mûsorok, pl. "A leggyengébb láncszem", amelyek szabályosan megbuktak a magyar nézõknél, mert ezt a kemény, agresszív mûsorvezetõi stílust, - hiába volt csak egy szerep, - egyszerûen nem viselték el. Már beszéltünk arról, hogy külföldön sikeres mûsorok egyáltalán nem biztos, hogy nálunk is beválnak.
Nagy kérdés, hogy a kérdezõk mennyire mernek elmenni, mikor válnak a kemény kérdések kifejezetten ízléstelenné, mikor kezd a nézõ kínosan feszengeni otthon a képernyõ elõtt, a vendégek, - habár valószínûleg elõre tudják, hogy mi fog történni, - mikor sértõdnek meg komolyan, aztán a tv benne meri-e hagyni a mûsorban az összes trágárságot, ami az egyik lényege az egésznek, vagy kivágják, esetleg kisípolják belõle a keményebb kifejezéseket. Ami viszont megöli a mûsort, mert a lényeg vész el belõle.
Ha csak egy bátortalan, gyenge lenyomata lesz a mûsor az eredetinek, akkor az elég ciki, ha viszont ugyanolyan kemény, és kíméletlen lesz, mint az, akkor megtörténhet, hogy botrány lesz belõle, és egy-két adásnál többet nem fog megérni a széria.
Mindenesetre ma megkülönböztetett figyelemmel fogok odaülni a képernyõ elé.
10/10
greghouse 2012 ápr. 16. - 11:09:53 10/10
(2009/2394)
Én nagyon várom, mert láttam párat az eredeti amerikai verzióból, abszolút 18-as karikás, piszok keményen nekimennek a kollégák, a szavak is kemények, a poénok is, de van benne humor, és nem irigylem azt, aki kiül középre, de bírni kell.
Szerintem meg pont azért van helye ennek itthon is, mert az itthoni "sztárok" nagyon elszálltak maguktól (és most nem az igazi mûvészekre gondolok, hanem a sorozat és vévé "sztárokra"), õket kellene égetni. Más kérdés, hogy a mûsor alapkoncepciója nem ez. Mindig komikus szinészek a célpont, aki ha kell vissza is tudnak vágni.
Láttam a William Shatner égetését, nem semmi volt, mikor homoszexualitásával poénkodtak (ami nem igaz, de ez is a show része), vagy az alkoholizmusával (ami viszont nem alaptalan). És nagyon jól tûrte.
Szerintem ez nálunk nem biztos, hogy menni fog, mert meg fognak sértõdni, meg nem vállalják, meg ilyenek. Az eredetiben azért, ha megfigyelitek, poénok hangzanak el, nagyon kemény poénok, de személyeskedés nincs, és ez nem ugyanaz.
10/10
Kendy 2012 ápr. 16. - 10:54:04 10/10
(2008/2394)
Kíváncsi leszek milyen lesz!
:)
Ahogy olvastam olyasmi lesz mint amit a neten láttam pár hónapja.
Ha jól emlékszem annak a címe Hogyan Égessük Le Charlie Sean-t! volt.

Mondjuk nincsenek illuzioim,hogy olyan lesz a show mint az amcsi.
Mivel ott sokkal több pénz jut 1 mûsorra.
Abban pl Slash volt a meghívott zenész.

Remélem jó lesz a mûsor.
Csípem Ferót!
A mai napig ha idõm engedi és persze ha van pénzem elmegyek a Beatrice bulikra.
Szerintem jó arc és tehetséges.
Tudom sokan fikázzák mert nyomul a médiában.
De inkább õt nézem mint pl valamelyik realitycelebet!

Ma este ezt tutti megnézem!
Andrea1984 2012 ápr. 16. - 02:35:22
(2007/2394)
Szép késõ estét Mindenkinek. :)
Nos,csakis azért regisztráltam,hogy reagálni tudjak ezekre a hozzászólásokra.
Ahogy visszaolvastam a kommenteket,néhányon felkacagtam,néhányon pedig elképedtem.
Azt szûrtem le,hogy rengeteg olyan ember van itt,aki annyira intelligensnek próbálja beállítani magát,hogy az már szinte vicces.
Volt egy olyan,hogy "Intelligens emberek nem néznek TV-t." Erre csak annyit írnék,hogy !Te jó Isten...!
Én személy szerint nem tartom magam buta embernek és mégis imádom a mûsort. 2008-tól rendszeresen nézem.
Igaz van pár emberke,akiknél elkapcsolok vagy az a 10-15 perc alatt találok más elfoglaltságot,mert tényleg akad pár,akik nekem nem viccesek,de hát van egy mondás,hogy "Kinek a pap,kinek a papné." Ezért is nem szólom le Õket,mint ahogy ennek az ellenkezõét itt egyesek tették névvel ellátva a hozzászólást.
Nem lehet mindenkinek egyforma a humorérzéke,így nem kedvelhet mindenki minden Showder Klubost.
Azok az emberek,akik viszont nem kedvelnek egyetlen egy humoristát sem a mûsorból,azoknak esetleg el kéne gondolkodni,hogy talán nem is minden ember "gyagya",hanem esetleg Ön az,akinek egy csepp humorérzéke sincs.
Valaki írt olyat,hogy nem érti miért van ennyi romániai a mûsorban.Ezen felháborodtam.(Egy lehelletnyi rasszizmus érezhetõ volt a kommentben. Vagy talán tévedek?.... Kedves kommentelõ,azért van jelen pillanatban 4 romániai humorista,mert Õk Magyarok!!!! Ha romániai Románok lennének,akik nem tudnak egy szót sem Magyarul,akkor nem lennének a mûsorban. Én például Szerbiában,Vajdaságban élek és MAGYAR vagyok. :)

Mégegy utolsó dolog tõlem:
Nem szitkozódni kell emberek,hanem nézni a mûsort és jókat kacagni az elõadókon. :)

Köszönöm,hogy végigolvasták :)
makailaci25 2012 ápr. 15. - 17:54:56
(2006/2394)
Anyátok vagináját a ROASTotkkal! Muszáj minden székletet majmolni, ami angol? Aki ezt kitalálta, v. alkalmazza miért nem megy nyugatra Ánuszt nyalni?
7/10
J 2012 ápr. 14. - 15:15:22 7/10
(2005/2394)
Szenzációs a mûsor. De hiányolom a politikát, az aktuális politikát, ami eddig is volt.
Vagy most 4 évig tabu, majd csak utána?
10/10
Gonzo 2012 ápr. 02. - 22:35:17 10/10
(2004/2394)
ez mekkora volt Nagy Feró és Kiss Ádám :D :D
10/10
offtopic
Endy88 2012 márc. 27. - 19:05:47 10/10 Előzmény robicsek2
(2003/2394)
Nincs mit... ;-)
10/10
offtopic
robicsek2 2012 márc. 27. - 10:32:58 10/10
(2002/2394)
Kösz az infot.
10/10
Endy88 2012 márc. 26. - 23:35:53 10/10
(2001/2394)
Nézd az rtlmost-on. ott nincs reklám, én is ott nézem most. :-)
10/10
offtopic
robicsek2 2012 márc. 26. - 22:35:20 10/10
(2000/2394)
Gratulálok az RTL -nek. Régen úgy adták hogy félidõné volt egy reklám.Most úgy adják hogy elkezdõdik hülyülnek egy percet. ajánló, reklám ajánló , Elkezdõdik, reklám ajánló és a másik fele. JA és most ráadásul még halkan is kezdõdõt, aztán adtak rá egy kis hangerõt, de még mindig nem az igazi. Gratulálok. És megint hang hiba. Úgyhogy nem csak az MTV nél van hanghiba.
Custom House for ExCeL 2012 márc. 24. - 01:42:24
(1999/2394)
Szerintem kábé 2-3 fellépõ van, aki elviselhetõ. Bödõcs, Kõhalmi, néha Beliczai és nagyjából ennyi...
A többiek botrányosan rosszak, némelyik annyira tehetségtelen, hogy az már kínos.
Andy Dufrane 2012 márc. 21. - 01:43:20 Előzmény Dhampire
(1998/2394)
Abszolút így van! Ami kivétel, az meg nem poén...
Dhampire 2012 márc. 12. - 18:38:15
(1997/2394)
Hallgassátok a rádiókabarét.
Mire adásra kerül a showder klub-ban, már minden poént lenyomtak egyszer.
9/10
Semprini 2012 márc. 11. - 14:10:29 9/10 Előzmény eszterbaby
(1996/2394)
Nem értem én ezt. Egy "évad" tart kb másfél hónapig, aztán fél éves szünet. Most akkor mi van??? Még jó,hogy vannak az ismétlések a cool-on.
sZAbIkAAA 2012 márc. 11. - 14:03:30 Előzmény eszterbaby
(1995/2394)
márc. 19 :)