9/10
Petrapetrus 2010 júl. 12. - 19:31:50 9/10
(74/174)
bírtam = bírtak
9/10
Petrapetrus 2010 júl. 12. - 19:30:46 9/10 Előzmény Mermaid.
(73/174)
"Ez volt az eddigi leggyengébb Shrek. [...] Külön rossznak tartom hogy a mellékszereplõkbõl sem igen láttunk sokat (Gingy, Pinokkio, Farkas). 5/10"

Szerintem meg pont ez volt benne a jó. Hogy végre mutattak újat is és nem az unalomig nyomatott karakterek voltak benne túlnyomó többségben. A sztori pedig végre nem az agyatlan ökörködésen alapult, végre bírtam bele igazán komoly tartalmat tölteni. Ízlések és pofonok, persze. Nekem viszont nagyon tetszett. :)
9/10
Petrapetrus 2010 júl. 12. - 19:12:38 9/10
(72/174)
Még emésztenem kell. Az eleje nagyon nyögvenyelõsen indul be... Egészen addig untam, amíg Shrek el nem lett varázsolva. Utána már tetszett.
Szerintem még mindig a 2. rész a legjobb, de ez van olyan jó nagyjából, mint az elsõ rész. A 3. nagyon sz@r lett, az tény...
Nekem egyáltalán nem volt zavaró a Kandúr új hangja. Illett hozzá Rodrigo is...
A szamár aranyos volt, és örültem, hogy mérsékelték a korábbi szereplõket, különös tekintettel Mézire (az egyik karakter, akit utálok). A sok új ogrénak örültem, meg a rengeteg banyának is... :)
Az alapsztori pedig szerintem isteni lett... A végén el is sírtam magam. (Szerintem a párom is mellettem, mert igencsak törölgette a szemét, pedig Õ aztán minden, csak nem érzelgõs. :)) A szerzõk elõvettek egy létezõ problémát és nagyon szépen ogresítették is. Minden elismerésem. Szóval nekem tetszett. Végre nem csak az agyament ökörködésrõl szólt az egész, hanem volt valami értékelhetõ mély tartalom is.
Ney marsall 2010 júl. 12. - 14:52:55
(71/174)
Egész jó volt.A harmadik rész-nél például jobban tetszett.Az elsõ kettõnek persze ez sem ér a nyomába , de jó volt.
De mint mindenben, ebben is akad ami zavart.
Hát Selmeci Rolandot én hiányoltam.(bár ez sem volt rossz)
De a Kandúr...Gaztett volt õt így átváltoztatni.Az õ karakterében pont az a jó, hogy ilyen "Zorrós".
Komolyan, engem ez nagyon zavart.A történet némiképp kiszámítható volt, de megfelelõ.
8/10
renababa 2010 júl. 12. - 11:40:54 8/10
(70/174)
Szerintem aranyos kis mese volt,igaz,nem volt benne annyi poén, mint az elõzõekben,de így volt jó.Sokaknak nem tetszett Crespo Rodrigo mint Kandúr,hát errõl annyit,hogy nekem nem volt fura, a páromnak meg fel sem tûnt,hogy "hangváltás" történt.Nálam 10/8,de csak azért,mert kevésbé volt vidám hangulata,mint a többinek.
6/10
Horcsogg 2010 júl. 12. - 02:02:53 6/10
(69/174)
Hmm, háát, a 2-3nál jobb volt legalább.
10/6
dodo1994 2010 júl. 11. - 18:40:44
(68/174)
Nem tetszett.Túl nehéz téma Shrekhez,és kicsit nyomasztó is volt.A gonosz túl gonosz,az egész nem gyerek film...
EsztyMinds 2010 júl. 11. - 18:36:47
(67/174)
7/10..
Nem volt ez olyan rossz. A moziban telt ház volt ;)
Na de a sztori..
Nekem tetszett! A "Bömböljél" részen szakadtam a röhögéstõl.. ;)
Azt nagyon sajnáltam, hogy Szamár most nem sziporkázott annyira, nekem mindig is õ volt a kedvencem.
Bár egy-két remek beszólása azért volt! ;)
És hát a dagi Kandúr! Jaj, hát olyan kis szerencsétlen és aranyos volt!!
Na és az a bizonyos nézés!! ;)
Selmeczi Roland nagyon hiányzott nekem. Crespo Rodrigo talán nemzetileg megközelíti Banderast, de sajnos Selmeczi Roland nyomába sem ér.
Szóval én csakis ajánlani tudom mindenkinek, a 3D-s megoldás csak hab a tortán. :D
Owen069 2010 júl. 11. - 18:11:44 Előzmény Zsákos ember
(66/174)
A Shrek a TV2-n lesz!
1/10
sparrow007 2010 júl. 11. - 09:58:59 1/10
(65/174)
Szerintem nézhetetlen! az elsõ 2 rész jó volt! De a 3 és 4 vacak!
Owen069 2010 júl. 10. - 20:04:00
(64/174)
Én is ma láttam a moziba, és tök jó film!
8/10
kemimim 2010 júl. 10. - 16:56:02 8/10 Előzmény Mr. D
(63/174)
Most láttam moziban és tetszett(10/8).
Az 1 és 2-nél kicsit gyengébb, de a 3-at magasan veri.
3 filmet dolgoztak össze.
"Idétlen idõkig"-gel kezdõdik,
majd a "vissza a jövõbe 2" alternatív jelenébe csöppenünk,
és a végét egy "ördög ügyvédje" megoldással zárják le.
Akiknek ezek a filmek tetszettek, azoknak melegen ajánlom.
Mr. D 2010 júl. 09. - 20:37:46
(62/174)
"Bömböjjél!" - ez mekkora volt! XDXDXD Még most is ezen röhögök.:D
Amugy a film maga jobb lett, mint a botrányos harmadik rész, de az elsõ két epizódtól ez is kilométerekre elmarad. Volt pár poén, ami jókor, jó helyen volt elsütve (mint pl a fenti:D), de sajna a humor sem volt már olyan sziporkázó, mint egykor. Pl. eddig szerintem Szamár volt a legviccesebb karakter, az elsõ két részben kb. majdnem minden jelenetre jutott neki egy jó beszólás, de ebben a részben inkább egy megfáradt humoristára emlékeztetett. Viszont Csizmás Kandúr XXL-es kivitelben gyilkos volt.:D A fõgonosz viszont kimondottan fantáziátlanra és jellegtelenre sikeredett.
Mindent egybevetve sikerült kicsit megerõltetniük magukat a készítõknek, és újra elfogadható színvonalra emelniük a szériát, de szerintem kár volt a lezárást eddig halogatni, bár örülök, hogy elkészült a 4. rész, mert mégse szabadott volna ezzel a botrányos harmadik epizóddal elbúcsúzni kedvenc karakterünktõl.
Naphinel 2010 júl. 09. - 13:33:17
(61/174)
Neeeem, Crespo Rodrigo??? Atyám :) Sikítok. *röhög* Érdekes lesz, bár a hangja talán valamennyire hasonlít Selmeciéhez.
Naphinel 2010 júl. 09. - 13:30:57
(60/174)
Ki szinkronizálja Kandúrt???
9/10
julcseee 2010 júl. 09. - 10:00:45 9/10
(59/174)
Tegnap láttuk, 3D-ben, szerintem teljesen jó volt, kb tényleg ezt vártam a filmtõl, amit kaptam is. Nekem 9/10 volt, könnyed esti szórakozásként ajánlom mindenkinek!
7/10
King Diamond 2010 júl. 08. - 22:22:19 7/10
(58/174)
A harmadik részénél azt írtam, hogy várom a folytatást-amirõl, mint utólag kiderült nemcsak a folytatás, hanem egyben az utolsó rész is. És azt kell mondjam, hogy nem is baj. Nem volt rossz ez sem, de sajnos tényleg nincs olyan jó, mint az elsõ kettõ, de még mint a három sem. A 3D itt is kicsit rá lett húzva a filmre, mivel alig tették azzá, ami engem nagyon zavart. A végére a szemem is megfájdult kicsit, pedig az eddigi 3D-s elõadásoknál ilyen még nem történt. A történet nem volt rossz, meg azért feltûntek itt-ott a kihagyhatatlan szereplõk is (mellékszereplõkkel együtt), az új szereplõ, Rumpelstilskin, a manó is tetszett nekem, meg a boszorkányok is.
A zene nem nagyon ragadt meg, mint az elõzõekben szinte mindig.
A szinkron szerintem Selmeczi Roland kivételével ugyanaz volt, de Csizmás kandúrhoz ez a mostani nem nagyon illett. De a kövér kiadásos nézés az nagyon ott volt megint:)
Ami még zavart, az a sok kisgyerek nyavalygása, hogy de unom már, már unom, kb. 45 perc után. Minek kell õket elrángatni a moziba, majd megnézik a tévében, oszt kész.
Hiába a 3D, nekik ettõl még nem lesz élvezhetõbb a rajzfilm.
Így visszagondolva, az elsõ rész kivételével a további hármat moziban láttam. Jó kis rajzfilm a Shrek, de nem kell túlzásba vinni. Lehet, hogy nem döntöttek rosszul, amikor pontot tettek a végére.
7/10
Bruce94 2010 júl. 07. - 12:20:43
(57/174)
Ha nem is olyan jó, mint az 1-2 azért a 3. színvonalát hozza. Elsõ nézésre [feliratosan] tízbõl nyolc pontot adok rá.
Mermaid. 2010 júl. 06. - 04:00:06
(56/174)
Valaki irt nekem és kérdezte miért nem tetszett a film. Most leirom.

SPOILER- ne olvassad ha még nem láttad, vagy nem akarod tudni

Amit nagyon de nagyon hiányoltam ebbõl a részbõl az a sok mellékszereplõ (Gingy, Pinokkio stb.) szinte teljes kihagyása, mely valahogy az eddigi Shrek szériák velejét adta. Volt a filmben sok jó poén is, de alapvetõen hiányoltam valamit egész végig, talán a Shrek-ekre jellemzõ könnyed és vidám hangulatot. Túl sok volt a borús, zord , sötét képi jelenet és az akció, melankóliázás. Szerintem. A végére meg nem láttam mást csak boszikat és ogrékat.
Nehéz megfogalmazni, de nekem nem jött be mert nem éreztem semmi Shrek-eset a filmben, az eddigi 3-al ellentétben. Vagy legalábbis nem sokat. Szerintem nem sikerült igazán jól eltalálni. Mindenképp ez a leggyengébb rész sajnos.
Mermaid. 2010 júl. 06. - 03:53:08 Előzmény Gabesto
(55/174)
Szerintem ez azért az elõzõ Shrek szériákhoz képest nagyon kevés és gyengus volt!