Téma: Sin City

Newcastle United 2007 ápr. 21. - 12:06:45
(44/624)
Lesz, jövõre várható az amerikai bemutató.
Brianna 2007 ápr. 21. - 10:15:46 Előzmény Gabrielle Solis
(43/624)
Hm...Ezek szerint lesz folytatása???:OOO
antalfalu 2007 ápr. 09. - 11:38:57
(42/624)
nagyon jo film
Gabrielle Solis 2007 ápr. 06. - 08:16:05
(41/624)
Én IMÁDOM ezt a filmet !!!!! Többször is megnéztem már és nem tudom megunni !!!!! Már várrom a folytatást !!!!!
Newcastle United 2007 márc. 17. - 16:38:08
(40/624)
Nem illett volna bele a film hangulatába, jó volt így.
Brianna 2007 márc. 17. - 16:24:56 Előzmény battereye
(39/624)
Én azért reménykedem hogyha "talán" lesz Sin City 2 abban kiderûl hogy Becky megmenekül-e?
Romantikus lélek lévén abban bíztam hogy a bérgyilkosnak megtetszik és akkor nem öli meg, dehát ez nem fog megtörténni.XDDD
.N!cole. 2007 márc. 16. - 12:39:20
(38/624)
Nagyon jó film ez!:)Mickey Rourke külön öröm volt számomra,de persze most kezdhetnék sorolni is de fölösleges,mert akkor szinte az egész szereplõgárdát leírhatnám.Elõször nagyon zavart a filmben,hogy ide oda ugrálunk,de rájöttem:végülis ez egy képregény,megfilmesített változata,tehát teljesen normális ez az ugrálás.
bvera13 2007 márc. 14. - 19:33:55 Előzmény Newcastle United
(37/624)
Én szerintem nem olyan jó alkotása ez Frank Millernek, a 300 jobb. Ez elég gyenge film sztem.
Newcastle United 2007 márc. 07. - 13:43:26 Előzmény Redfield
(36/624)
Szegény Mickeynek alapból eléggé el van maszkírozva az arca, nem sikerültek jól a plasztikai mûtétek.
tomeei 2007 márc. 06. - 15:09:52
(35/624)
Hát nem tudom, de sztem jó lenne oan szerencsétlennek lenni mint Mickey Rourke, biztos van ígyis egykis pénze...
9/10
Redfield 2007 febr. 15. - 16:32:33 9/10
(34/624)
Na Mickey Rourke-ot ne nagyon emlegessük sztem. Szerencsétlen fazon. Bár lehet, hogy élvezi a folytonos elmaszkírozást a filmeknél, de az õ NAGY alakításai egy kicsit korábban voltak esedékesek. (ez persze nem az õ hibája valszeg).
Zotyipotyi 2007 febr. 15. - 16:28:52
(33/624)
Nekem pedig pont a képi világa volt az, ami elõször lenyûgözött! Van ez így...:) Aztán persze maga az egész film a történetével és felépítésével nagyon tetszett. A színészek (fõleg Mickey Rourke és Bruce Willis) pedig nagyot alakítanak!
5/10
real_madrid 2007 febr. 14. - 21:44:51 5/10
(32/624)
20 percet láttam belõle aztán átkapcsoltam (nem szokásom filmek közben átnyomni), mert nekem nem jönnek be az ilyen stílusú alkotások :( az egész színvilág nem tetszett.
atis840 2007 febr. 13. - 00:16:37
(31/624)
Nagy nehezen megnéztem! *rva jó kidolgozás, 1 új stílúsban megjelent film amit azért csináltak h az ember agya szét menjen a film végére, 1szer múszály megnézni h megtudjuk merre fejlõdik a világ, de 2szer az ellenségemnek se kívánom hogy megnézze!Az egész túl lényegre törõ(az a véleményem h néha nagyon hiányzik a lényegre törés, de most inkább vmi poénos részlet, vmi kitérõ, vagy vmi elk*rt unalom a köbön hiányzott innen-onnan) Lehetett volna ebbõl a történetbõl 1 nagyon jó filmet csinálni, ehelyett egy nézhetetlen, fárasztó sz*r lett az egészbõl!
realcowboy 2007 jan. 21. - 19:23:15 Előzmény durf2
(30/624)
azt mondod minimum kétszer? bár én bevallottan tarantinó mániás vagyok, de másodjára még csak épp képben vagyok. filmjeiben a többnyire egyszerû mondatait nyolcadszor hallva kezdem igazán értékelni. bár lehet, hogy az én agyam lassú de van olyan filmje, amit megszámlálhatalanul soxor láttam, de szórakoztat mindig. :)
durf2 2007 jan. 19. - 18:30:35
(29/624)
gyilkosság, szadizmus, prostitúció, pedofilia, alkoholizmus, bûnözés, drogfüggõség, az emberi természet azon részének megelevenítése, amit a keresztény vallás a pokolra, a társadalom a sittre küld. A szereplõk saját cselekedeteik narátorai, amit képekben nem tud átadni a rendezõ, megteszi ezáltal szóban. Érzed a bûzt, fáj a kínzás, érted amit a szereplõ érez! FIGYELEM! EZ IS TARANTINO FILM! MINIMUM 2-SZER KELL MEGNÉZNI! TÖRTÉNET A TÖRTÉNTBEN
battereye 2007 jan. 12. - 15:23:51 Előzmény Brianna
(28/624)
Nem szimbolizálja, de valószínûsíti, hogy igen....amúgy ha elég balfék a bérgyilkos, akkor Becky elmenekül, de az elsõ jelenet alapján õ igazi profi:D
Hartigan azért nyírja ki magát, mert Nancy csak így menekülhet meg....ha õ nem él, nem keresi õt Roark szenátor, így nem keresik Nancy-t se....különben rá is halál várna...
Brianna 2007 jan. 07. - 14:31:39
(27/624)
Ezek szerint a Josh által alakított bérgyilkos azt szimbolizálja a végén hogy Becky kinnyiffan? T_T
A sárga emberkéhez: nekem semmi bajom nem volt ezzel a szereplõvel,mármint volt csak nekem tetszett hogy berakták ettõl még félelmetesebbnek hatott :)
Szerintem az egész filmben a halott Jackie Fiú jelenete ütött a legnagyobbat XD
Azt viszont nem értem hogy Hartigan miért ölte meg magát? Nancy így egyedül marad T_T
battereye 2007 jan. 07. - 13:20:12 Előzmény Brianna
(26/624)
A film végével kapcsolatban írnék pár sort, mert többen értetlenkednek(jogosan):
Josh Hartnett a bérgyilkos, akit megbíznak, hogy intézzen el embereket, illetve gyakran kezd magánakcióba.Majdhogynem mindenkihez van valami köze.Ezért kezdõdik és zárul az õ jelenetével a film.
Egyébként a film eszméletlen. Szerencse, hogy angolul láttam elõször, mert a szinkron nem a legjobb (Shelley, Dwight, Rafferty, Bob hangja pl..)...
Lehet gondolkodni, hogy mi fogja össze a 3 sztorit; aki az egyikben fõszereplõ, a másikban csak éppen, hogy feltûnik----remek!
Lentebb láttam, hogy páran panaszkodtak a történet, illetve a sárga fickó feltûnése miatt: nos, vegye midenki úgy, mintha Frank Miller képregényét olvasná, mert a sztori teljesen hû az eredetihez!:D
Nah azt hiszem hirtelen ennyi, remélem a folytatások is hasonlóak lesznek!
Brianna 2007 jan. 04. - 15:43:32 Előzmény Newcastle United
(25/624)
Én sem láttam magyarúl, de õszintén szólva nem is akarom.1000x jobb az angol. Valószinûleg ez életem legjobb Akció-filmje...A szereplõ gárdában egymás után jönnek a híresebbnél híresebb Sztárok(bár ez megjegyzem nem olyan fontos :P ) a film egyszerûen leirhatatlan bárki bármit mond, nagyon jó! Egyszerre Félelmetes és Szórakoztató.Az én kedvencem Becky (amúgyis Alexis a kedvenc színésznõm)meg talán Shellie :P
Azért egyet mondjatok már meg nekem:
A végére miért kellett berakni Josh Harnettet a végére? Mert 1:nem volt szerepe
2: Nem nagyon értettem hogy "bármi megtörténhet"hez hogy passzol az õ jelenete...:P