Téma: Smallville

10/10
Fõnix_császárnõ 2013 máj. 25. - 14:35:39 10/10
(3545/3565)
Itt van , a mi kályhánkon is ez a szimbólum!
robicsek2 2013 ápr. 16. - 00:17:09
(3544/3565)
Hát nekem nem tetszett annyira a zárás :( Fõleg az volt nagyon gáz hogy nem is tudom hány év telt el a végén, és Jimi öccse aki ugyan csak Jimi :) megnõtt és ugyanaz a a színész játszotta :) Miközben a többi szereplõt kicsit se öregítették. Nagyon gáz.
DjMcMaster 2013 ápr. 15. - 21:47:59
(3543/3565)
Hát, nem akarok senkit (fõként Rajongókat) sem megbántni, de szerintem piszok gyengére és összecsapottnak sikeredett ez az utolsó évad, a Fináléról nem is beszélve. Sokszor éreztem a sorozat alatt, hogy már bontották volna kifelé a sztorit, aztán HOPSZ, kaptak még egy évadot, gyorsan visszabutitották fõhõsünket és erõltették tovább, próbatételek címen. Szerintem az íróknak több képregényt el kellett volna olvasniuk, de összeségében érdekes sorozat volt. Azt pedig osztom, hogy a sorozat fõszereplõje, simán vihette volna a filmet, de hülyén jött volna le, hogy egy 10 évados cansas-i parasztgyerek, hogy kerûl a filmben halászok közé, vagy hová a csudába a Trailerek alapján...
Bigpapa 2013 ápr. 12. - 10:42:05
(3542/3565)
Tegnap megint megnéztem a finálét. Szerintem 4. alkalommal. Van pár kedvenc sorozatom, amit befejeztek, de ilyen jó finálét nem kapott egyik sem. Itt tele volt érzelemmel, ahogy Supermen lesz, szerintem nagyon eltalálták.Sajnálom, hogy nem csinálnak több részt, immár Acélember címmel, vagy miért nem lehetett a mozifilmet eleve a sráccal megcsinálni? Jól néz ki pasi szemmel is, magas, jóképû, jól játszik....kár hogy vége a sorozatnak.
1/10
csicsy! 2013 ápr. 12. - 02:55:29 1/10
(3541/3565)
És boldogan éltek, míg meg nem haltak. Itt a vége fuss el véle, jó messzire és vissza se gyere!

Sorozatfüggõk vigyázat, elvonási tünetekre idõben odafigyelni.
"Néha a 10. évadban elég abszurd dolgok vannak." többnyire a többi is az.
"Fantasztikus sorozat!" igen, egy "Luthor" nevû felhasználót annyira megihletett ez a sorozat, hogy azóta külön írja az igekötõs igéket.
"a 12. rész túlságosan is Mátrix-os volt, és nekem inkább paródiának tûnt, mint egy komoly sorozatnak" ezek szerint egy abszurd-fantasztikus-paródia-akciófilm-sorozatot sikerült összegyúrni.
Most akkor Michael Hogan hogy nem murdált meg a nagy alaszkai kormányépület megsemmisülésekor? Áttöltõdött egy másik testbe Download City-ben? Elég sok helyen hiányoznak a logikai láncszemek.
Michael Ironside nem hozta a megszokott formáját, nem patkolt el, mint ahogy az eddigi ismertebb filmjeiben, mint Starshiptroopers, Total recall, Highlander, Extreme Prejudice, pedig vártam, de ez tovább már nem ronthatott semmit sem.

Superman a repkedése közben észreveszi egy hálószoba ablakán keresztül, hogy egy fedetlen testû nõ vonaglik az ágyban. Nosza, gondolja, kihasználja az alkalmat. A nõ felkiált: mi a f... volt ez? Mire a láthatatlan ember: Nem tudom, de rohadtul sajog a s.ggem.
Na így vigyázzon superman!

"Mikor fogok leszokni errõl a sorozatról, fogalmam nincs!" esetleg 6 láb mélyen?
CTU 2013 márc. 30. - 11:39:21
(3540/3565)
CTU 2013 márc. 17. - 20:37:21
(3539/3565)
Hát én egy hete kezdtem el nézni, az elejétõl.
Eddig egy részt sem láttam belõle.

Azóta szabályosan darálom, már a 2. évad 4. résznél tartok.

Óriási!
rockqueen 2013 márc. 08. - 13:25:22
(3538/3565)
Néha a 10. évadban elég abszurd dolgok vannak.

SPOILER!!!

Pl.: a 12. rész túlságosan is Mátrix-os volt, és nekem inkább paródiának tûnt, mint egy komoly sorozatnak. De ettõl még mindig jónak tartom a Smallvillét.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 05. - 07:14:39 10/10
(3537/3565)
Jövõ héttõl dupla részekkel adják!
És már 21órakkor is.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 21. - 20:58:32 10/10
(3536/3565)
És az a "vicc", hogy a 'konkurens' oldalon jó a tartalomismertetõ.
Mindegy, de akkor is , borzasztó hogy a legnépszerûbb programajánló oldal követi el azt a kézenfekvõ hibát.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 21. - 20:45:06 10/10
(3535/3565)
Virágszálam, nemcsak moderálgatni kéne, hanem rendesen elvégezni a szerkesztõi feladatokat!
Ne tudd meg... Direkt olvasnám hogy mi lesz a következõ részekbe, erre nem tudom mert ugyanaz van írva, nagyon kiakasztott...
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 21. - 19:09:34 10/10
(3534/3565)
Ki írja a tartalomismertetõket???
Mit csinál az írás közben???
Itt is van sok hiba, megint több résznél ugyanaz van írva.
***moderálva***
Monkfan 2013 febr. 03. - 12:44:23 Előzmény csicsy!
(3533/3565)
"csak azért halgattam fél füllel, néztem fél szemmel"
El nem tudom képzelni, hogy lehet véleményt formálni olyasvalamirõl, amire nem is figyelünk oda.Az meg pláne nem véleményformálás, ha elkezdünk fröcsögni valamirõl az alpári nyelvezet egy kissé szolídabb formájával.Az hogy "buznyák sorozat", nem létezik, nincs ilyen szóösszetétel.

"Ha lenne "-"végtelen, azt érdemelné ez a sorozat." Képzeld el van negatív végtelen is.
"Persze felmerül a kérdés: hogy van az, hogy mégis eljutottak a 10. szezonig, azaz hogyhogy volt rá igény?"Remélem ez költõi kérdés akar lenni.
"Hát úgy, hogy amíg lósz.r van, addig verebek is lesznek." Ezt nem kommentálom.
"Mindenki saját maga annyi drága idõt áldoz ilyen sorozat megnézésére, amennyit jónak lát, nem sajnál."Általános érvényû igazság, azt nézed ami tetszik.Senki sem kényszerít semmire.Ezt gondolom eddig nem tudtad, ha mégis olyat néztél ami nem tetszik.
"De azért, amiért 20mrd légy nem tévedhet, azért én ezt a fekát nem fogom bezabálni."Szóval akkor aki nem azon a véleményen van mint te, az mind téved.Logikus(NEM!)

Ui:Fontos tudni, hogy a buznyák fiktív pénz, továbbá a Kistarcsa-kerepesi Autonóm Köztársaság hivatalos fizetõeszköze is.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 02. - 18:15:47 10/10
(3532/3565)
Tényleg kiakasztó.
Nem volt pedig sértõ, csak elmondtuk a véleményünket.
Nekem is tûnnek el hozzászólásaim, de észre sem érdemes venni.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 28. - 08:02:39 10/10
(3531/3565)
Szia!

Ez a sorozat kifejezetten az a sorozat amibe nem lehet csak úgy belenézni.

Inkább kezd a 9.évad elejétõl vagy hamarabb.

Nem a semmiért 7,4 az IMDb átlaga, az itteni meg 8,1

Csak az a baj, hogy sokan csak "úgy" belenézegetnek sorozatokba, és félreértékelik egy páran.

Ha nagyon akarnád nem a végénél néznél bele, és látnád mirõl beszélünk.
1/10
csicsy! 2013 jan. 28. - 07:01:41 1/10
(3530/3565)
Ez egy Fertelmes Orbitális Semmi.
Az X/6-t csak azért halgattam fél füllel, néztem fél szemmel, hogy lássam, hogy a Viasat, az általa ennek a kapitális buznyák sorozatnak az állandó reklámozgatása, ajánlgatása más mûsorok (nem reklám vagy ajánlóblokk) ideje alatt azoknak nézhetóségét rombolva mintegy a képernyõre rá/beleélvezése mellett, vajon ebben a reklámok közötti adásidõt kitöltõ anyagba is elköveti-e elõbbit más mûsorok reklámozgatása céljából a viszonosság jegyében.

Egyébként pont ez volt az az epizód, amit a South Park 12s02e "Britney's New Look" (Mar. 19, 2008) is feldolgozott, ahol az áldozati bárány nem volt más, mint a közismert zenei szórakoztetó egység: Britney Spears. Na azon lehetett mulatni, de ezen a nyamvadtképû nyálcsorgatón nem.

Ha lenne "-"végtelen, azt érdemelné ez a sorozat.
Persze felmerül a kérdés: hogy van az, hogy mégis eljutottak a 10. szezonig, azaz hogyhogy volt rá igény?
Hát úgy, hogy amíg lósz.r van, addig verebek is lesznek.
Mindenki saját maga annyi drága idõt áldoz ilyen sorozat megnézésére, amennyit jónak lát, nem sajnál.
De azért, amiért 20mrd légy nem tévedhet, azért én ezt a fekát nem fogom bezabálni.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 19. - 21:05:39 10/10
(3529/3565)
Igen, nehezen indult.
Most a 9.évad volt, és szerintem ez volt a legjobb évada, már amikor nem hülye meteormutánsok vannak hanem az igazi történet, javaslom hogy nézd meg az utolsó évadait, láthatod hogy sokkal jobb lesz!
vlad90 2013 jan. 19. - 20:48:23
(3528/3565)
Ez a sorozat nálam elég hamar kifulladt. Kb. annyit láttam benne, hogy jött egy meteor mutáns, Lana bajba került, Klark megmentette. De majdnem minden részben. Valahogy a színészi játék is sokszor elég hiteltelen volt. Lehet, hogy azóta javult, de ez már engem nem fog visszacsábítani.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 19. - 20:29:44 10/10
(3527/3565)
Ezek a mûsorszerkesztõk..............................

Lehettek volna annyi sütnivalóval hogy elõbb leadják ezt s utána kezdik el a 10.évadot.

Most így elég gáz lett, fõleg hogy nem mindig maradunk fent a 22órás Smallvilleig.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 18. - 10:13:38 10/10 Előzmény A76
(3526/3565)
Nos, még tûrhetõ...

Mûsorra került a Remake V, a szinkronján mindenki kiakadt, én sem találok szavakat.

Kara ott Lisa, de Morena Baccarin is fõszereplõ.

Mindenkinek más magyar hangja lett , sõt rosszabb.

Morena magyar hangja Bánfalvi Eszter volt a csillagkapu sorozatban, egy idõs volt vele, erre most egy 15évvel idõsebb hangot kapott, meg szaar hogy más hangot kaptak.

Itt Haffner Anikó volt Kara hangja, illett is hozzá , jó is volt, kapott az is másikat, és még a Sorozatjunkie Ilyen lett a V szinkronja oldalán is sok kritikát kapott a szinkronja.

Régebben, még Xenában is ugyanaz volt a magyar hangja a Dr.Jaksont alakító színésznek, csak mostanság, fõleg a RatyiKlubnak köszönhetõen még inkább foos szinkronok készülnek, mert lehet ha az új V szériát a viasat vagy az axn vette volna meg jobb lett volna milliószor a szinkronja annak is.