mihenike 2019 jan. 03. - 14:11:19 Előzmény dioon
(327/1547)
nagyon szép Bahar ebben a koktélruhában, a rózsaszínben. máskor mindig olyan unalmasan öltözködik.
mihenike 2019 jan. 03. - 13:38:09 Előzmény dioon
(326/1547)
végre eljutottam a szilveszteri részhez! Ates végre ùgy viselkedik mint egy okos ügyvéd :D
Efsun ezekben a részekben nagyon jól játszik!
mihenike 2019 jan. 03. - 12:53:50 Előzmény dioon
(325/1547)
ne haragudj, de hiába nézem, nem értem, hogy mi volt ez az emberrablàs? Efsun végül lemondott a „nagyapja“ örökségéröl?! mert persze a bugyuta Hasret nem is tart igényt az örökségére... :D

apropó Fülya elvesztette az egyik babát, de senkit sem érdekel :D
mihenike 2019 jan. 03. - 12:42:36 Előzmény dioon
(324/1547)
juuuuj nem tudom szó nélkül hagyni az ùj szereplöket, akikhez beköltöznek albérletbe Mucelláék! borzalmasak!
mihenike 2019 jan. 03. - 12:25:14 Előzmény dioon
(323/1547)
Szia!
amennyire vártam a bírósági tárgyalást akkora csalódás volt számomra...

Efsun azt mondja, hogy Nuran okozta Yusuf halálát és mindenféle nyomozàs nélkül el is hiszik neki?!? Csak Hülyànak és Atesnek jut eszébe, hogy erre képtelen lett volna egyedül Nuran...

Ates titkos gyereke kikészít idegileg :D

Bahar pedig ismét nem szól semmit, pedig Ö tudja, hogy mi történt... inkább mindent a halott Nuranra kennek...

Efsun olyan szabad marad, mint a kismadár és délutànra màr Mercinben is vannak... De hogy a fenébe elözték meg Ates???? :D
Hülya felbérelt vkit hogy gyùjtsa fel a házat a Gelinciken?!? ez a nö nem semmi:D
Efsunék megtalálták a fényképeket és most elrabolják öket! ez nagyon jó :D meg is érdemli a két boszorka!

mihenike 2019 jan. 02. - 18:39:03 Előzmény dioon
(322/1547)
ui. majdnem megfeledkeztem Szent Ates eltitkolt gyerekéröl???? màr csak ez hiányzott a történetböl... :D gondolom jön egy vagon ùj szereplö :D
mihenike 2019 jan. 02. - 18:37:28 Előzmény dioon
(321/1547)
Sziaaaa!!!! na még ilyet, a 167. részben csak ùgy kapkodtam a fejemet. Szakine lebukik, Efsunék követik... de miért szaladt be az építkezésre?!? már azt hittem, hogy meghal... erre visszahùzzák... na jó nem is ez a lényeg,hanem, hogy „beülök a lakásomba, a sarokba és soha nem jövök ki és senki nem fog megtalálni“ :D áàà!!!!
Apropó! amikor Iszmail követte Efsunt és Szultánt, hirtelen mintha elvágták volna a filmet és nem lett vége a nagy müveletnek... csak annyi volt, hogy Szakine hagyott egy levelet és megpattant...
Eddig behùzott kézifékkel haladt a történet, most meg ùgy sietnek, mint akit hajt a tatár :D vagy ezek a részek lehettek az eredetiben az évadzáró epizódok? (vagyis epizód amit itt ugye több részletben látunk...)
Nagyon tetszett, hogy Efsun kiállt és el akarja mondani az igazat!
folyt.köv. :D
mihenike 2019 jan. 02. - 16:00:12 Előzmény dioon
(320/1547)
szia! remélem nem idegesítelek nagyon a kommentekkel :D a 166.részben olyan gyorsan pörögnek az események, mintha egy másik sorozatot néznék!!!! Bahart elrabolják, kiderül, hogy Arda jelentette be a holttestet, elmennek megkérni Gülecer kezét! ennek a völegénynek a növére nem semmi... Efsun ordibálása a lánykérés elött-után-közben! szétröhögtem magam :D

Ilyas màr megint lemaradt mint a borravaló!

Efsunnak van lelkiismerete! nahát-nahát :D

na végre kimondták, hogy 2 év telt el. pont azt számolgattam, hogy vajon mennyi idö telt el, amióta Yusuf meghalt.
Ez az öreg hösszerelmes Sali is jó kis összetett karakter. különben miért hagyta el fiatalon Mucella?! szégyellte az égési sérüléseit?!

Ilyas annyira sajnálatra méltó karakter!!!!
9/10
dioon 2019 jan. 01. - 22:40:21 9/10 Előzmény mihenike
(319/1547)
Jó szórakozást hozzá! Izgalmas :)
mihenike 2019 jan. 01. - 22:37:58 Előzmény dioon
(318/1547)
Még van 5 részem, de Bahar karaktere olyan bugyuta, hogy Ö saját magátòl semmire sem jön rá :D
9/10
dioon 2019 jan. 01. - 22:26:52 9/10 Előzmény mihenike
(317/1547)
Ich wünsche dir auch! :)
Én már a mai részen is túl vagyok.
Most néztem énis vissza,öhmm...
Nekem, ez az "egy rész alatt új szereplők"belépősdi nem tetszik. Nincs háttérinfó,semmi történés csak bumm és ott van(nak).
Igen,mindenkinek új haja van,sőt Hasret-nak konkrétan megnőtt a haja :D
Azért kicsit jobban megspékelhették volna illetve másképp is kiderülhetett volna az igazság.
Személy szerint,én jobban örültem volna ha Bahar jön rá elsőként...
Tény,h az utóbbi pár részben csak úgy pörögnek az események,de szerintem az anyaországbeli nézettség csappanása feltehetően volt az indok. :D
A szinkrontól többet vártam,a mai epizódot 1000× megnéztem Official verzióban és hát mit ne mondjak.. azért jobb lett volna,ha bevágják Nuran-t és Bahar-t mikor a síneken kószáló Efsun sírdogál...
mihenike 2019 jan. 01. - 22:02:34 Előzmény dioon
(316/1547)
Szia :) boldog ùj évet :) ma el kezdtem nézni a felhalmozódott részeket :D
A 165-170 részek alatt kiderül a Yusuf-ügy illetve az igazság Baharról...?!?!? ennyi minden az elmùlt 100 rész alatt nem történt :) haha...
165: Hulya és Mehmet letartóztatàsa, illetve Hasret értesítése a dolgokról igen gördülékenyen ment :) a villa dolgozói teljes értelmi fogyatékosok :)
Ilyast ùgy verik át ezek a nök, ahogy csak akarják. Ùgy látom Mucellának is elmentek otthonról, ùgy sétálgat Szalivál, mint valami zöldfülü teenager :)
Efsun és Szultán néni megint nagyot alakítottak és ezt a birka Bahart megint jól átverték...
Ates megint lemaradt, mint a borravaló, most is Ö értesül legutoljàra a holttesttöl.
De az nagyon jó, hogy mindenki hisz Mehmet ártatlanságában... kivéve Arda... :D haha!
Végre egy kis izgalom!
Különben itt az eredeti bölümben évadváltás volt, mert mindenkinek jobb frizuràja van?!? :D
holnap folytköv...
mihenike 2018 dec. 30. - 08:03:01 Előzmény dioon
(315/1547)
Szia! én le vagyok maradva kb 6 résszel, erre most látom az elötetest, hogy szilveszter este is adják és akkor derül ki az igazság Baharról?!?!? juj
mihenike 2018 dec. 26. - 22:37:13 Előzmény dioon
(314/1547)
oh jaj, 131 bölüm, 4 évad :D
ez kb 400 rész...?!? akkor ezt kb2 évig biztos adni fogják :D de jó nekünk :D
mihenike 2018 dec. 26. - 22:33:54 Előzmény dioon
(313/1547)
igen, gondolom beindul a sztori a holttest megtalálásával. jaj hogy ennek évadjai is vannak??? még jó hogy nem tart a duna szünetet az évadok között mert akkor 10 évig adnák a sorozatot :D
9/10
dioon 2018 dec. 26. - 16:48:02 9/10 Előzmény mihenike
(312/1547)
Szia! Schönen Feiertag! :)
Én sem nézem most az ünnepek alatt,majd holnap visszanézem. Eszembe volt tegnap is és kiváncsi is vagyok,mert már most kicsit felpezsdült a hangulat. Az "évadváltás" megtörte az unalmat. :)
mihenike 2018 dec. 26. - 16:38:54 Előzmény dioon
(311/1547)
Szia! lemaradtam az ünnepek miatt :D aztán majd jöhet az elemzés :D
mihenike 2018 dec. 21. - 16:31:34 Előzmény dioon
(310/1547)
Sziaaa!
Hayrettin a „kincskeresö“! Hülya beszél hozzà, Ö meg hülyeségeket kérdez!
Szali és Szultán is indulnak ásni! ez egy ilyen „sportos“ nap. Szali arcáról gyorsan lefagyott a mosoly. „a bolond Hülya kiássa a sírt és Mehmet Emīr is jön... és a rendörség is“ imàdom a szinkront :D
Efsun visítozàsa még mindig meg tud lepni :D A Robotzsarut imádom!
9/10
dioon 2018 dec. 20. - 11:01:46 9/10 Előzmény mihenike
(309/1547)
Szia!
Igen,ezt már beszéltük,hogy Sakine karaktere annyira le van butítva,hogy már nem vicces.
Síralmas Güleser,ez a gyerekes,félkegyelmű tedd ide tedd oda stílus...
A kisfia szinkronján kiégtem :/
mihenike 2018 dec. 20. - 10:50:07 Előzmény dioon
(308/1547)
Szia!

Jaj ez a Szakine mindig butácska volt, de mostanában már tényleg olyan, mint, aki szellemileg fogyatékos!

Bahar éppen csak el kezdett dolgozni, erre Arda megint kirùgja! haha :D

Komolyan kínszenvedés volt kivárni, mire rájöttek, hogy Szakine egy üzenetrögzítöre beszélt! :D

Mehmet Emír milyen jól érzi magát a Gelincsiken a sok bolond között! Haszret meg itt fintorog!
Fülya is olyan semmilyen! Efsunt megpróbálja kioktatni, nem ismeri milyen idétlen?!? Kivételesen értelmes dolgokat válaszolt vissza!

Güleszer lánykérése nem semmi a mai világban! Nem akarja, de nincs más választása! Ez megérintett, hogy még vannak a mai világban, akik így házasodnak...????

Mucella itt okoskodik, ahelyett, hogy a saját maga lovagjával foglalkozna! Ugye most Szali is szentnek van beállítva, pedig màr kiàsott egy hullàt is!

Hülyának annyira mégsem ment el az esze, hiszen itt gyözködi Ardát, hogy Mehmet nem lehet gyilkos!