mihenike 2019 ápr. 26. - 21:46:07
(587/1547)
jaj az is jò beszólás volt, hogy „Nuran és Ilyas Demirci a gyerekkereskedöl“ haha persze :) még hogy Szent Ilyas nem akarta felnevelni Szultán gyerekét, de Bahart felnevelte... annyira keszekusza ez a szál! ez a forgatókönyvíró szerintem betépve írta a sztorit :D
mihenike 2019 ápr. 26. - 21:39:51
(586/1547)
Még mindig le vagyok maradva, de azért kommentálom a korábbi részeket. Nekem nagyon tetszett Hülya és Kenan tányértörös tánca, ùgy bùgtak mint a galambok! Hülyát sem értem, hogy nem tudja a férjéröl, hogy egy pszichopata?!? hiszen Ö hívta fel, hogy segítsen eltávolítani Efsunt... tehát tudhatná hogy piszkos eszközökkel dolgozik!

Ezek az Erkiran-fivérek is pszichopaták, csak ùgy fényes nappal elrabolnak 2 fiatal lányt... persze Efsun féltette a 2 szép fülét, ezért elmondta, hogy hol van Bahar :D

Az ankarai májas kebabon és a grillezett mókuson illetve az öregasszonyruhákon („cserébe kapnak L‘Efsun kollekció“) iszonyatosan jót szórakoztam!!!!

A két lány békülésén meg is hatódtam, és néha hajlamos vagyok elfelejteni Efsun szemétségeit, mert például nagyon szépen beszélt Nuranról és Hasretröl!

Bahart borzalmasan öltöztetik fel, viszont Efsun egyre jobban néz ki :)

A héten gondolom kiderült már, de ez a Szultán vs Hanife vs Ganime vs Zeynep-szál kikészït :)

Gödöllõ 2019 ápr. 26. - 09:02:26
(585/1547)
Kenan: a végtelenségig irritáló figura,de egyben olyan bárgyú szituációkba keveri saját magát,hogy már nem is tudom sírjak vagy nevessek-e? Sokszor úgy viselkedik,mint egy óvodásmáskor pedig minden gaztettre képes maffiózó.Azért azon mosolyogtam,hogy amikor Ates rálépett a szemüvegére,később észre vette,hogy nincs benne üveg és a legnagyobb gondja az volt:mit fogok törölgetni?!Én is azt remélem,hogy azért nem ez az "élet" Törökországban.
ninjago 2019 ápr. 25. - 10:10:27
(584/1547)
Sziasztok! a 89. részt szerettem volna megnézni, de nem találom sehol. Alakulnak a dolgok, de miért nem tesznek valamit Baharral, szörnyen néz ki, és Ates is megborotválkozhatna végre. Csinos ez a színésznő, és az elején tényleg szép is volt, de most egészen szürke és halovány.
Egy biztos, ebben a sorozatban minden agyrém benne van, de unalmasnak nem mondható. Vajon köze van-e a jelenkor török valóságához? Ha igen, nem szeretnék ott élni...
mihenike 2019 ápr. 25. - 09:07:39
(583/1547)
Sziasztok! a mùlt heti 4 részböl 3-at sikerült már megnéznem! még jó hogy egyszerre néztem az elrablásról szóló 3 részt, mert hùzták mint a rétest! a legjobban az tetszett, amikor Efsun grillezett mókusra volt éhes! Arda mint egy óvodás... „igen Anya, Szultán a barátom“ Efsun pedig a felesegem :D
Ez a Cemre ùgy hiányzott mint egy pùp a hátama!!!!
mihenike 2019 ápr. 19. - 23:40:34 Előzmény Amiel
(582/1547)
szia, ezt én sajnos nem tudom!
mihenike 2019 ápr. 18. - 21:53:51 Előzmény ninjago
(581/1547)
Jaaaaj már alig várom, hogy az ünnepek után bepótoljam :D Asztamindent én már el is felejtettem hogy a kb70. rész körül Bahar és Ates majdnem egybe keltek, csak Efsun megakadályozta és Nuran a hajánál fogva cibálta el Bahart...
7/10
Amiel 2019 ápr. 18. - 19:11:36 7/10
(580/1547)
Még valami. Abban tud valaki segíteni, hogy hol lehet beállítani, hogy ha érkezik válasz egy hozzászólásomra, akkor kapjak róla értesítő e-mailt??
7/10
Amiel 2019 ápr. 18. - 16:17:41 7/10 Előzmény mihenike
(579/1547)
Ó, köszi. Most látom csak a választ. Nem küldött az oldal értesítőt róla.
Nekem az első résztől kellene végig. Jó lenne valahol megtalálni!
ninjago 2019 ápr. 18. - 09:32:27
(578/1547)
Sziasztok! Lám, lám hogyan változnak az emberek, Bahar és Efsun a bajban úgy összemelegedtek, hogy ihaj. Ezt az elrablási históriát is jól elhúzták, mint a rétestésztát, kit érdekel már, hogy mi lesz Baharral és Atessel, bár valamikor május elején Ates az oltárnál várja Bahart, meglepetésképpen, no, erre kíváncsi vagyok. Egyszer már álltak az oltár előtt, úgy hogy nem veszem készpénznek a dolgot. Tényleg nagyon jó lenne hosszabb részletekben újra nézni a sorozatot, a you tube nem mindig megbízható. Mindenesetre, ez a legjobb szappanopera, amit érdemes nézni.
mihenike 2019 ápr. 17. - 22:56:34
(577/1547)
ezt nem tudtam, bocsi! tényleg azt hittem, hogy az elsö résztöl fent van...
Most belegondoltam, hogy éppen egy éve indult a sorozat és már majd’250 részt végig néztünk, szóval a maradék 150 már nem foghat ki rajtunk :D
(a héten nem tudom nézni, de majd bepótolom, egy részt sem
hagyok ki, mert az elmebajos forgatòkönyvíró ùtvesztöjét még így is nehéz néha követnem :D )
mihenike 2019 ápr. 16. - 17:19:42 Előzmény Amiel
(576/1547)
szia! én a youtube-on nézem, ha jól tudom az elsö résztöl meg tudod nézni a „Sorsok ùtvesztöje-csatornán“ a youtube-on!
7/10
Amiel 2019 ápr. 16. - 14:05:01 7/10
(575/1547)
Valaki írta, hogy "csak most", meg ekkor meg akkor nézte meg a részeket.
HOL lehet online megnézni a teljes sorozatot?? Úgy értem, az elejétől, ja és magyarul persze. Adjatok linket hozzá, please! Köszi!
mihenike 2019 ápr. 15. - 08:54:26 Előzmény ninjago
(574/1547)
Szia! megnéztem a pénteki részt!
Ez a Kenan egy katasztrófa... mostmár én is nagyon utálom, de továbbra sem derült fény arra, hogy mit követett el a mùltban, amiért mindenki csípöböl utálja...?????
Hanife és Ganime kínlódása nagyon irritál... derüljön már ki, hogy Zeynep a igazi lánya Sultánnak...
bár most Sultàn majdnem összerakta a képet, hogy a nagy titoknak köze van Hanife balesetéhez.
Hasret halála engem is megvisel, nem csak Bahart és Mehmetet. De hogy Efsunnak
midenki megbocsát mindent és mindent elfelejtenek... Arda is szereti már Efsunt!
Hasret rokonai megint ùjabb pszichopaták!!!! De legalább a forgatókönyvíró nem felejtette el hogy ez a pasi rabolta el Efsunt meg Sultánt, amikor elmentek Merszinbe, mint két dùhvad és ellopták Bahar dolgait Yusuf házából.
ninjago 2019 ápr. 12. - 11:58:06
(573/1547)
Szia! Csak most tudtam megnézni a tegnapit, tényleg egy nagy barom ez az Ates. Efsun megint kezd normálisabb lenni, bár tényleg nem világos, hogy Bahar miért hozzá rohant elsőnek. Mindig elolvasom az előzeteseket, onnan tudom, hogy semmi remény a nyomortanya háttérbe szorulására.
Soha nem fogom megérteni, hogy működik a forgatókönyvíró agya; még az is lehet, hogy Kenanból szent lesz, Zeynep meg fő gonosz. Reméljük, a Bahar-Ates vonal legalább jól végződik valamikor.
mihenike 2019 ápr. 12. - 08:47:50 Előzmény ninjago
(572/1547)
Szia!
ez az Ates mekkora állat, szegény Baharral az egész Atahan vállalat elött közli, hogy meghalt az édesanyja...
nagyon sajnálom öket, Bahart és Mehmetet.
Mehmet és Efsun visszaemlékezése megható volt... de vajon miért az volt Bahar elsö dolga, hogy Efsunhoz rohanjon...? de végül jól beolvasott mindenkinek, magához képest elég nagy volt a szája.
Szultán-Hanife-Ganime hármasa nagyon idegesítö, remélem eltünik Hanife!
mihenike 2019 ápr. 11. - 12:05:43 Előzmény ninjago
(571/1547)
szia! igen, amikor a hajónál bùcsùzkodtak, akkor nekem is az jutott eszembe, hogy Bahar ùgy néz ki, mint egy kisiskolàs...
A sok spoilerben én is olvastam ezeket, amit írtál, ùgyhogy továbbra sem értem a forgatókönyvíró észjárását!
SPOILER
A youtube-on láttam néhány videót és ha jól raktam össze a képet, akkor a Zeynepet játszó színésznöt kicserélték és olyan gonosz lesz mint az igazi anyja, Szultán...
SPOILER
ninjago 2019 ápr. 11. - 10:28:57
(570/1547)
Sziasztok! Nekem a hétfői részben tetszett Efsun, ahogy kezdi belátni, milyen szörnyűségeket követtek el. De most, hogy így kezd emberszabásúvá válni, érthetetlen, miért rabolja majd el Bahar gyerekét, ráadásul Szultánnal közösen.
Érdekes ez a Mehmet Emir, az agydaganatban már majdnem meghalt, most súlyosan megsérült, aztán néhány résszel később meg egy újabb nővel kerül egy ágyba.
Bahar frizurájával kezdhetnének valamit, ha nagy ritkán megjelenik, furcsán néz ki azzal a középen elválasztott hülyegyerek-frizurával, a korábbi részekben sokkal szebb volt. Atesre is ráférne egy kis borotválkozás. Kenan elviselhetetlenül csúf. Attól, hogy gonosztevő, még nem lenne muszáj ennyire visszataszítóan kinézni. Hasretnek szerintem is azért kellett meghalnia, mert a színésznő nem bírta tovább ezt a sok katyvaszt.
mihenike 2019 ápr. 11. - 09:20:44
(569/1547)
Szia! megnéztem... nem értem, hogy miért kellett az egyetlen normális szereplöt megölni?! de lehet hogy éppen Ö akarta elhagyni a sorozatot, mert ez egy katyvasz...
Azt sem értem, hogy egyáltalán, hogy maradtak „egészben“ a robbanást követöen. Mehmet szenvedhet tovább, Kenan gyilkolhat tovább.
Most, hogy Szultán keresi a lányát, megint átveszi a föszerepet a nyomornegyed :D
A forgatókönyvíró nagyon szereti ezt a szálat, amikor valaki keresi a lányát... mert valaki mindig keresi az elveszett lányát... :D
mihenike 2019 ápr. 10. - 21:06:35
(568/1547)
szia!!!! neee, ilyen gyorsan végzett vele a forgatókönyvíró?!? holnap megnézem... biztos meg fogom síratni...
szegény nö egész életében szenvedett...