mihenike 2019 febr. 14. - 14:35:34
(467/1547)
Sziasztok!!!

Efsunnak nem nagyon „jött át“ Bahar üzenete, miszerint mindent elvett tölük! Azt hiszi Ardának van még pénze :D megvette a bùtorokat a villába a „hipsztertöl“ :D

Megint mit össze nem visítozott a hotelben :D Majd ö haza viszi a bùtorokat a hotelböl a villába :D „bonszojár“ :)
„akkora házunk, hogy lóháton megyünk a konyhából a nappaliba“

A robotzsarut hazaengedték!

Cengiz az egyetlen zsaru Isztambulban, akit hívni lehetett az erdöbe a megtalált holttesthez :) micsoda véletlen, hogy Ayhan anyjánál pont ott volt Szultán és Szali!!!!

Ez a Zeynep, az anyja meg Cemal mit meg nem engednek maguknak?! valamelyik mindig hisztizik. Arda sem jelenti fel Cemalt...

Hülya kézhez kapta a számlát! :)
ez az Efsun hogy tud ennyi marhaságot összehordani?! Beyza és Hayrettin nem néznek ki jól a nappaliban :) na még ez a hármas haj hùzogatás :)

nagyon sajnálom Hülyát, teljesen tönkre tették öket Efsun és Szultán
mihenike 2019 febr. 12. - 19:12:22
(466/1547)
egy ùjabb szürreális jelenet

Efsun menyasszonyi ruhában, sportcipöben és bundában rohan a kórházba....



Komolyan, megsajnáltam Efsunt...
mihenike 2019 febr. 12. - 18:54:37
(465/1547)
Szia :) jaj ez a Ganime kikészít a sipákolásával!!!!!
mihenike 2019 febr. 12. - 18:51:12
(464/1547)
Imádom Efsun szövegeit

„Bahar fuvarozás éjjel-nappal“

„Te ezek nem szóltak egy szót sem, vihar elötti csend“

„Beyzát is elvitték?! Ö is a cég tulajdona?“


mihenike 2019 febr. 12. - 18:41:50
(463/1547)
Gyerekeeeek! kezdödik!!!! és megint lenyomnak 10 percet az elözö részböl :D
mihenike 2019 febr. 12. - 15:35:19
(462/1547)
Szegény Ismailt meglötték!

Na,neeeee, Ganime félbe szakítja a nagy mulatozást!!!! ezek nem normálisak :D
Szultán hogy megtàncoltatta Hülyát :)

Az esküvö utáni jelenet hatalmas!!!!
Bahar Atahan, a vezérigazgató!!!! juhu!!!!!
És az üres villa!!!! :) Efsun és Szultán meg is érdemlik... de Hülya és Arda is csak áldozatok...

Ez egy nagyon jó rész volt!!!!
mihenike 2019 febr. 12. - 15:24:25
(461/1547)
Zeynep szégyenében világgá megy... de csak az esküvöig jutott el... én továbbra sem értem, hogy mikor lett ilyen szerelmes?!?

Ismailnak nagyon igaza van! „Hány embernek fáj ez az este?“
... de Efsunnak is vannak öszinte pillanatai... van amikor én is megfeledkezem róla, hogy milyen szörnyüségeket követett el....

Na még ez a bevonulás!!!!! és ahogy Efsun kimondja a „boldogtalanító“ igent :)
megint jót nevettem :)

(Ezt már több török sorozatban néztem, hogy milyen nagy székekben ülnek az esküvön és mindenki körbe üli öket.)

folyt.köv.
mihenike 2019 febr. 12. - 15:12:50
(460/1547)
Sziasztok!!!!

Nézem a 200. részt és muszáj már közben kommentálnom, mert a végére elfelejtem :D

Nagyon örülök, hogy Mehmet vállalja a kezelést!

Efsun és Arda esküvöjét milyen gyorsan megszervezték... néha semmi nem történik egy részben, máskor meg csak kapkodja az ember a fejét!

Bahar szó nélkül távozott Ates házából, mert feleslegesnek érzi magát a kis családban... meg is értem! csak Atest nem értem, hogy miért nem tesz vmit annak érdekében, hogy Bahar maradjon...????

A menyasszonyi ruha próba nem volt semmi... ilyen két alpári nöt :D Efsun zseniális ötlete a kínai varrónök 1€-s órabérezéséröl... mindig jókat nevetek a beszólásain!

De a legjobb „Salih bátyám! Én gyönyörü vagyok, de te ùgy nézel ki mint egy pingvin :D“

Juuuuj megérkeztek Szultán és Efsun vendégei valami hagyomáson dobokkal... hát ez förtelmes!!!!!

Hülya most hogyhogy nem kap idegösszeomlást?! nagyon jól tartja magát Arda kedvéért!

Szultán vörös rùzsa már már félelmetes :D

folyt.köv.
mihenike 2019 febr. 10. - 07:57:02
(459/1547)
oh... szegény Bahàr... egyszer nem mondott igazat...
mihenike 2019 febr. 09. - 20:54:21
(458/1547)
Még egy elvarratlan szál eszembe jutott, hogy amikor volt a „nagy tárgyalàs“ Yusuf ùr kapcsán, akkor Efsun vallomását minden kérdés nélkül elfogadták illetve Bahar egy szót sem szólt... ez így el is lesz felejtve, vagy egyszer majd robban a bomba?!



Sajnos láttam egy videót youtube-on:

Ates elmegy Arzuval Svájcba... de miért?! hogy hagyhatja el Bahart?????


mihenike 2019 febr. 09. - 10:30:24
(457/1547)
Szia! megnéztem a pénteki részt!!!!

Szép és megható volt a vidámparkos jelenet!

Nagyon tetszett Szultán elöadása a „szégyenletes“ vacsorát illetöen :D

Efsunnak tényleg nincs önkritikája... mit gondolt, ha bemegy a nyaralóba, akkor mindenki szívesen fogja látja látni?!?

mihenike 2019 febr. 09. - 09:38:25
(456/1547)
Az elvarratlan szálakat illetöen...
mi van Iszmaillal, a robotzsaruval?!? Annyira szerették egymást Efsunnal!!!!
mihenike 2019 febr. 08. - 18:18:52
(455/1547)
Mehmet miért is nem akarja a kezelést?! hiszen épp most talàlta meg a lányát és Hasretet!!!!
mihenike 2019 febr. 08. - 18:07:37
(454/1547)
...folytköv...

Szali azt mondja, hogy Arda ùgy szereti, mint az apját :D ezek ùgy hazudnak, mint a vízfolyás!!!!

Még Efsun mondja Hülyának, hogy szedje már össze magát :) a végén még összecsiszolódnak!!!!! szép is volt, hogy együtt szunyókáltak a rendörség elött!

....

mihenike 2019 febr. 08. - 17:50:53 Előzmény Magduska
(453/1547)
Sziasztok!!!!

Ez is jó kis rész volt :D

Efsun dumâjân behalok! „figyelj csak kávézgassunk még itt és dumálgassunk hajnalig Hülya!“

Szalit is elviszik, Efsun itt kukucskál, Ates követi öket! Ez lassan már kész krimi :D Szappanopera helyett krimi :D De Ates bárcsak ki is derítene vmit, nem csak tátaná a száját!

Ilyast jól felidegesítette Ganime! Mondjuk én már rég felpofoztam volna ezt a vénasszonyt! borzalmas ezzel a dumájával! Megmondta Muzzaffer is, hogy Ö játsza itt az erkölcs-csöszt :D

Arda megjelenik vérben ázva a háznál, de Hayrettinnek nem esik le magától, hogy kórházba kellene vinni ezt a szerencsétlent!!!! Gondolom Cemált sem fogják emiatt megbüntetni, mert Arda fedezi a rendörök elött!!! de miért is fedezi?!?
Hösszerelmes Cemal homályosan elmondja Zeynepnek, hogy megbüntette Ardát....

Ez a Szali-jelenség is érthetetlen, itt sírdogált Mucella miatt hónapokig, és, ahelyett, hogy utána ment volna Mercinbe, itt maradt Isztambulban maffiózósat játszani!!!!

Efsun: „Ez egy Ilyas Demirci klasszikus“ ügyvéd ùrnak tartoznak 15 ezer lírával :D
„Ha segít megveszem magának a legdrágább talárt és egy kalapácsot“ haha

....folyt.köv.....
mihenike 2019 febr. 08. - 13:55:21 Előzmény Magduska
(452/1547)
Nem tudja valaki esetleg, hogy Ilyas mire célzott, amikor azt mondta Szultánnak, hogy Ö az egyetlen, aki tudja, hogy miért jött és miért maradt itt??? Ö lenne Efsun igazi anyja?!? :D
Magduska 2019 febr. 08. - 03:12:51
(451/1547)
Az jó volt mikor Sultan azt mondta hogy a villa őket illeti meg azért ők megdolgoztak igen gyilkoltak már egyre több a gyilkosság amit Efsun és anya aztán Efsun és nagynéni követ el azért ez már túlzás hogy büntetés nélkül megúszták
mihenike 2019 febr. 07. - 14:47:52
(450/1547)
Sziasztok! megnéztem a tegnapi részt!!!! nagyon jó volt!!!!
Mehmet, Bahar és Hasret jelenete az elején, a rosszullét illetve Mehmet monológján meghatódtam! Végre Anyának szólította Hasretet!
Fülya szóra sem érdemes! annyira felesleges a jelenléte!
Nem csodálkozom, hogy Zeynep öngyilkos akart lenni. ha nem is Arda miatt, de ezek miatt a pletykàs szomszédok miatt én is öngyilkosságra vetemednék! ennyire gonoszak!!!! Ez egy nagyon jó ábrázolása a török társadalomnak!!!! A nagy erkölcs-csöszök... inkább ök szégyelljék magukat!!!!!
Nekem az is tetszett, hogy megszólalt Efsun lelkiismerete és bement a kórházba Mehmethez!!!! Persze ott se rá, se Ardára nem volt kíváncsi senki! (viszont tetszett a ruhája, nem volt olyan bohóc, mint máskor)
Ilyas papa bekeményített és feljelentette Szultán! :D szegény öregen ezt még biztos meg fogják bosszùlni...
Muzzafer nem tudta elmondani értelmesen Efsunnak, hogy mi történt és most azt hiszik Hülyával, hogy a gyilkosság miatt vitték el... A végén még volt Efsunnak pár beszólása Hülyához.
De a legeslegvégén nagyon meglepödtem Cemal akcióján, hogy leszúrta Ardát!
Gondolom ez a kis szegény legény is megùssza büntetés nélkül, mint a többiek...
mihenike 2019 febr. 07. - 14:25:45
(449/1547)
Arzu és Doruk engem kikészítenek idegileg!!!!
mihenike 2019 febr. 07. - 14:11:13
(448/1547)
Szia!
persze, hogy màsképp is lehetett volna, de akkor nem lenne 401 rész, amit nézhetünk :D
Viszont, ahogy telik az idö és halad a történet, minden hibájával együtt, egyre jobban szeretem a sorozatot... mert sajnos vannak ilyen gonosz emberek, mint Efsun és Szultán..., akik megkeserítik a tisztességes emberek életét!!!!