mihenike 2019 febr. 06. - 21:57:26
(447/1547)
szia, a mai részt még nem láttam, de itt többen emlegettek valami maffiózót, aki késöbb fog megjelenni, hogy tönkre tegye az Atahánokat... nekem az jutott az eszembe, hogy lehet Fülya az Ö beépített embere... csak ezt a nyuszika ábrázatot kellett felvennie 20 évig :D
De egyébként nagyon sok logikátlan és elvarratlan szál van benne!
Most ez a Zeynep... semmit nem akart Ardától... nagy ívben elkerülte, söt Hanifének is mondta, hogy felejtse el... erre most hirtelen szerelmes lett bele, mert egy éjszakát állítólag együtt töltöttek?! söt szerintem nem is feküdtek le egymással... csak Arda ezt elfelejtette vele közölni, mert a gyilkossâggal és Efsun nagyságos asszonnyal van elfoglalva...
Az Atahanok is inkább megadják magukat és kiköltöznek a villából, hogy Efsunka egyedül pöffeszkedhessen a villában...?!?!?
mihenike 2019 febr. 05. - 21:49:55
(446/1547)
Nos, a mai részben Efsun végig pöffeszkedett, meg mindenki sírt és emlékezett... szóval a bevonuláson és a vásárlási lázon kívül nem történt más :D
mihenike 2019 febr. 05. - 18:47:34
(445/1547)
Azta....Efsun visszaköltözik a villába :D
mihenike 2019 febr. 05. - 18:17:39
(444/1547)
folytköv...
Meg volt a villában a nagy cirkusz... Mehmetnek eleredt az orra vére! talán valakinek feltünik, hogy beteg?!?
A szenzációs hármas elhívja az ùjdonsült Anyóst egy „jó hangulatù“ beszélgetésre és Ates követi öket... Amikor Hülya megnézte a videókat megint azt hittem, hogy agyvérzést kap vagy legalábbis leugrik a domb oldalról. Szultán asszony erkölcsi szentbeszédet tart!!!!!
juuuuj Efsun beköltözik és részesül a vagyonból! ezek pszichopaták :D
„Megjött szimat nyomozó“
„Miért nem hisz egyikötök sem a szerelem erejében?“
„Azért jöttünk ide, mert Szali szeret fényképezni“
Hülya mennyire összeszedte magát a fia kedvéért!
De Ates meglepöen agyafùrt, ahhoz képest, hogy máskor milyen lassan mozognak az agytekervényei :D
Ez a Szultán pedig félelmetes :D mint a mesékben a gonosz boszorkány!

Ez a Ganime pedig beteg! elvitte Zeynepet nögyógyászhoz, de nem vizsgálták meg, hogy szüz-e ... és az a fürdetés... ez borzasztó!!!! a nagy erkölcs csösz!!!! és hol van Zeynep apja?! vagy a gólya hozta?!?

De én már nem is vagyok benne biztos, hogy lefeküdtek egymással, mert Ardának volt egy halvány elszólása! csak szegény fiù a gyilkossággal van elfoglalva.


Láttam, hogy Efsunnak lesz saját divatmàrkàja és Zeynep lesz az egyik modellje, szóval biztos bosszùt akar állni Ardán...


mihenike 2019 febr. 05. - 17:50:54
(443/1547)
Sziasztok! nézem a tegnapi részt! Efsun bevonulásakor azt hittem, hogy Hülya és Mehmet agyvérzést kapnak :D
Efsun „Anyukának“ hívja Hülyát :D
imádtam a szöveget, amit lenyomott a sajtónak :D
azért most mindenkit nagyon megsajnáltam!!!!! Efsun tönkre teszi az életüket.... ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogyan fognak igazán egymásba szeretni!
„Megállapodtam Arda mellett és el fogok kezdeni ici-pici Atahánokat potyogtatni“
megint akkorát röhögtem :D
Ilyas hallgatózik és semmit sem ért :D Szultàn miért is utálja ennyire Ilyast?! szerencsétlent jòl ott hagyták parlagon heverni...
Gödöllõ 2019 febr. 05. - 15:12:17
(442/1547)
Ez egyfajta illatos víz,amit üzletben lehet kapni.Mikor egyszer Törökországban nyaraltunk , egy fakultatív kirándulás alkalmával hívta fel a figyelmünket az idegenvezető erre a folyadékra.Rögvest meg is álltunk egy bolt előtt,ahol mindenki vett is magának,mert abban az esetben,ha nem volt mód kezet mosni, ezzel a folyadékkal és egy paprizsebkendővel megoldhattuk?!
mihenike 2019 febr. 04. - 21:38:04
(441/1547)
ezen már én is csomót gondolkoztam :D valami olaj lenne benne?
Szakine jól megkavarta a k****t és lelépett!!!
Ha a jó öreg Szakine nem szövegel
rá az üzenetrögzïtöre, akkor a rendörök 20 évnyi nyomozás után sem találják meg Yusuf testét!!!!
de hogy azóta sem nyomoznak, hogy tényleg Nuran Demirci csinált egyedül mindent....? Efsun egy szavára ugrott a bíróság és mindent elhittek neki :D
mihenike 2019 febr. 02. - 18:20:05
(440/1547)
Sziasztok!

Ahogy sejtettem, Hülya nyomozása odáig vezet, hogy Zeynep lebukik a vaskalapos anyja elött. ezekkel az erkölcsösös maszlagokkal kikészítenek!

Efsun szépen leadta az infót a sajtónak Ates gyerekéröl és Arda titkos házasságáról... épp, amikor Arda átvette a vállalat vezetését :D csodálatos :D

Ardának volt egy elszólása, hogy Zeynep és közte nem történt semmi... akkor tényleg nem feküdtek le egymással?!

Jó volt Efsunka bevonulása :D
mihenike 2019 febr. 02. - 13:22:45 Előzmény LipTep
(439/1547)
Szia!
A youtube feldob mindig videókat, de a török hablatybòl semmit sem értek!

Kérdésem:

Zeynep, aki a végén megöli Ardát és saját magát, az ugyanaz a Zeynep, aki a duna tv-s részekben nem rég került képbe és Ganime lánya?! csak kicserélték a színésznöt?! Azt is láttam, hogy Efsunnak lesz saját divatmárkája és Zeynep lesz a modell...????


mihenike 2019 febr. 01. - 15:45:50
(438/1547)
Szia!

a tegnapi részben Ilyas jól elzavarta szegény Muzzafert!

Amikor Efsun elment Ates házába és össze-vissza hablatyolt Arzunak, szétröhögtem magamat. Aztán ellopott egy családi fényképet, ùgyhogy biztos azzal is fog kavarni...

Néha Efsunnak megmutatkozik az emberi arca, mint például most, hogy nem akarta bemocskolni Nuran nevét és tudja, hogy milyen hosszù a bünlajstroma! De jól gondoltam, hogy a verések miatt károsodott a szeme.

Bahar jól kikelt magából a bíróságon, néztem is, hogy ez tényleg Bahar?!? :D

Ez a Zeynep-szál nagyon tùl van reagálva! de láttam videókat a youtube-on és igaz, hogy a török hablatyból semmit nem értek, de a késöbbiekben Zeynepnek fontos szerepe lesz... Hülya is nyomoz utána, ùgyhogy mostmár biztos lebukik az anyja elött!

Ebben a sorozatban senkinek sincs önkritikája és senki nem fél semmitöl, ahogy Zeynep „szegény“ „udvarlõja“ berontott a villába, mint egy kiskakas. :D


mihenike 2019 febr. 01. - 11:55:43
(437/1547)
Szia! én rájöttem, hogy minden hibájával együtt szeretem ezt a sorozatot :D különben nem nézném... :D
Mostanában elég gyorsan is történnek az események, legalábbis az elsö évadhoz képest :D
mihenike 2019 jan. 31. - 12:05:11
(436/1547)
Sziasztok!

Ardát ismét megfenyegette a „szenzációs hármas“... Szali bekeményített :D

Muzzafer gyanítja, hogy Zeyneppel történt valami.

Efsunnak hirtelen mi baja lett a szemével?! a börtönben kapott verések következménye?!

Én már nem tudom követni, hogy Bahar hol lakik vagy hol alszik?!? a minap azt néztem, hogy Atesnél aludt, de nem aludtak egy ágyban!

Hasret ùgy látom, hogy megsértödött, hogy öt még nem szólította Anyának Bahar.

Ilyasnak feltünt, hogy hirtelen mennyi pénzük lett :D nagyon szemfüles :D

Hülyát is megsajnáltam, ahogy várta a kisfiát vacsorázni!

Fülya ott üldögél a nappaliban és ostobaságokat beszél. ennél több szerepe nincs!

Azon nagyon jót röhögtem, hogy Hülya megkapta Zeynep nyakláncát!

Efsun és Bahar is megkapják az ùj személyiüket :D


mihenike 2019 jan. 30. - 18:23:55
(435/1547)
Sziasztok! a tegnapi részben Dorukot jól felpofoztam volna!
Zeynepet meg Ardát nagyon sajnálom!
Efsun telefonjának nagyon kalandos története volt! hihetetlen, hogy éppen Zeynep találta meg a bolond fiùnál!!!!
Bahar a semmiböl Apának szólította Mehmetet!!!!!
mihenike 2019 jan. 29. - 22:27:27
(434/1547)
szia! 401 megvágott résznyi örület :D
ez kész bolondok háza! de mégis nézem :D
Most komolyan, Ardának eszébe sem
jut, hogy a gyilkosságba Efsun és bandája kergette bele?! nem tünik fel neki, hogy Szali bácsi milyen profi hullaszállïtó?! hogy szemrebbenés nélkül végig nézik a hulla elásását? és a hirtelen felbukkanó felvétel?! persze elhitte Szalinak, hogy leszerelt valami biztonsági kamerát!!!!
Efsun hihetetlen! ahogy meg akarja játszani a dâmât!!!! örület :D
Szent Bahart meg mindig csak veri a sors!
Ates megbolondult a fia jelenlététöl és nem látja, hogy Arzu rá akar akaszkodni!
Hasret nagyon jól néz ki, végre!!!!
mihenike 2019 jan. 29. - 12:50:36 Előzmény dioon
(433/1547)
Sziaaaaaaa


Tegnapi rész!!!!
Hayi néni&Ganime&Ilyas titkolóznak. ez annyira titokzatos, hogy kilyukad az oldalam :D Muzzaffer majd kinyomozza!
Ezek lehet, hogy megölték Chevria férjét?!?


Szegény Arda mindjárt megkattan, itt szelfiznek az Eiffel torony elött :D Efsun totál hülye ilyenkor amikor azt hiszi, hogy nyeregben van! És az a fehér ruhácska!
Olyan mint egy kismajom :D
„a Notre Dami toronyör és Tini nindja teknöcök“

Efsun: „olyan vagyok, mint Diana, a francia királynö“ :D
„meg akarom nézni a Pisai ferdetornyot“ Arda: „Efsun Pisa Olaszországban van, mi meg Franciaországban, Párizsban vagyunk. Itt az Eiffel torony van“ :D haha! megörülök :D „Le Arda“

Fülya meg Mehmet egy hálószobâban alszanak?!

Zeynep kijátszotta a kis Hanifét. ezek olyan felesleges jelenetek.

A forgatókönyvíró elfelejtette, hogy Asim és Cegil is Párizsban vannak?! találkozhattak volna :D

Hoppá Efsun és Arda nem is annyira különbözöek... csak az Athan vagyon érdekli öket. és még le is fotòzzák öket Párizsban.
Hülya örjöng a titokzatos hölgy miatt!

Doruk és az anyja az agyamra mennek!

mihenike 2019 jan. 27. - 22:22:28 Előzmény dioon
(432/1547)
Ne hagyd abba :)! bitte :)! én már annyi mindent össze-vissza olvastam erröl a sorozatról, hogy „csakazért“ is végig nézem :D pedig tébolyult banda, az biztos :D a forgatókönyvíró pedig pszichopata :D
9/10
dioon 2019 jan. 27. - 13:37:13 9/10 Előzmény mihenike
(431/1547)
Megint vissza került Efsun a gazdag "ízvilágba" :D imádom,ilyenkor teljesen más :D mikor teszi magát.
Különben,3 epizódot egyszerre néztem meg,köbö 1-óra alatt... folyamatosan beletekertem ...kezdem észrevenni,hogy már a történet irányultsága kezd kiábrándító lenni számomra. .. őszintén szólva,nem tudom meddig követem még. . .
mihenike 2019 jan. 26. - 18:16:11
(430/1547)
Fülya válni akart, ügyvédnél is volt, aztán amikor meg tudta, hogy terhes, meggondolta magát! szerintem Mehmettöl terhes, csak megint forgatókönyvírói baki...

vagy Fülyát teljesen félreismertük és a már sokat emlegetett maffiózótól terhes és az ö beépített embere, aki tönkre akarja tenni az Atahanokat :D haha

Lassan olyan érzésem van, hogy az alapsztoritól szépen eltávolodunk, senkit nem érdekel Bahar vs Efsun ügye.
9/10
dioon 2019 jan. 26. - 13:42:32 9/10 Előzmény mihenike
(429/1547)
Megérdemli,miért támogatja ennyire?!...Ez egyértelmű...jó,hogy nem költöznek együtt össze?! Abszúrd...
Le vagyok maradva 2 résszel,szóval pótolnom kell. :D
De most annyira összesűrűsödött minden a hétre...
mihenike 2019 jan. 26. - 08:59:55 Előzmény dioon
(428/1547)
Szia!
Száli bácsi körül bùgnak a nök, mint a galambok :D Szultán is olyan àhítattal néz rá és beszél vele, mint az Istennel! a végén ök lesznek Bonnie és Clyde :D
Arda elintézett mindent, hogy összeházasodhassanak Párizsban :D
lehet, hogy véletlenül találkoznak Asimmal és Cegillel???
Efsun megint olyan közönségesen viselkedett a repülötéren, hogy majdnem meghaltam a röhögéstöl!
Hanife, a szegény leány, milyen üzenetet olvasott el Ardáról és Zeynepröl?! csak kamuzik, nem?!
Ates igen érzéketlen Baharral szemben, hogy beköltöztette magához a gyereket meg Arzut. A gyerek kezd utálatosan viselkedni Baharral. Ezt a szegény nöt csak ùgy veri a sors!