mihenike 2019 márc. 08. - 14:50:26
(507/1547)
Imàdom, ahogy Efsun affektál :)
Hülya itt ünnepli a gyözelmét Efsun és Szultán felett, közben Arda most is csak bambán néz ki a fejéböl... de elöbb nem kellene elvàlnia Efsunnak Ardától?!?
...ennek a szegény fiùnak nagyon szánalmas szerepet írtak!
Szóval Kenan bosszùt akar állni az Atahánokon... és eddig hol bùjkált?!?
mihenike 2019 márc. 07. - 15:55:10 Előzmény Alberia
(506/1547)
Szia!
Kenan honnan ismeri Atest?! vagy Ö mindenkit ismer és figyelte a családot 20 éve?
Láttad Fülya ostoba fejét?!? szerintem Ö kapcsolatban állt Kenannal...
Hasret meg el akar menni... jaj édes istenem...
Bolond Arzu összeesett mert kicsit sokat ivott... ez a kisgyerek tényleg hasonlít egy kicsit Atesre... na szegényke elindult otthonról egyedül! bamba Arzu keresheti!
Mindig rácsodálkozom, hogy egy ideje milyen gyorsan történnek itt az események.
mihenike 2019 márc. 07. - 15:05:48
(505/1547)
Tessék- és tényleg Edibe asszonyság választotta szét a szerelmeseket fiatalon...
Ezt a nöt sem hagyják a sírban nyugodni...
1/10
Alberia 2019 márc. 07. - 14:11:50 1/10 Előzmény mihenike
(504/1547)
Igen ezen a közlekedésen én is csodálkoztam már, hogy - hogy nem, de mindig van azonnali repülőjárat :))
Hanife egy kis álnok teremtés, de Efsun minden egyes részben egyszerűen lenyűgöz. Szerintem szenzációs a színésznő alakítása, de tetszik a karakter is amit meg kell személyesíteni. Hol rikácsolva mindenkit kioszt, hol csak lapít, de van, hogy ha egyedül van az érzelmei úrrá lesznek rajta és elsírja magát. Kenan egyenlőre fura, az meg még inkább, ahogy a kórházban amikor Atessel elmentek egymás mellett, úgy tűnt, mintha " én ezt láttam már valahol" érzést tükrözte volna az arcuk. Szóval, én kíváncsi vagyok, hol, mikor, miért "találkoztak" már korábban.
mihenike 2019 márc. 06. - 16:58:19 Előzmény Alberia
(503/1547)
Sziaaaaaaa

Azta mindenit!!!! a tegnapi részre tényleg az a legmegfelelöbb szó, hogy ÖSKÁOSZ :D

Szóval megjelent Kenan, aki Efsun szerint a bolondok házából szabadult :) haha

Kenan emberei elkábították a mi kis bünbandánkat és szépen kivitték öket az erdöbe :D még Efsunt is elrabolták a kórházból :) nem semmi :D

Nagyon stílusos, hogy a sírásó-Salit is eltemették....
(Ilyassal mi lett?! azóta is ott alszik? :D)

Viszont azon nagyon meglepödtem, hogy Kenan és emberei elmentek és a két asszonysâg megmentette Salit! (végre valami amit nem olvastam sehol :D) és az öregfiùnak még mindig van másolata!!!! ez nagyon jó :) Kenan most nem fogja levadászni?! vagy ez direkt ïgy volt kitalálva, hogy ne haljon meg....?!?

Fülya és Arzu kirohanásaitól rosszul vagyok. borzalmas karakterek a sorozatban...

Ez a pasas szerintem megint csak ùgy hirtelen pattant ki a forgatókönyvíró agyából, mert akkor Hülya màr azelött elöszedte volna a lámpásból, hogy Efsun nagy lakodalmat csinált... Na de nagy ötlet, hogy Hülya régi szerelme volt.... gondolom a nagy Edibe asszonyság választotta szét öket is, mint anno Mehmetet meg Hasretet!

ÖSKÁOSZ :)



mihenike 2019 márc. 06. - 16:05:12 Előzmény Alberia
(502/1547)
Én nem tudom mekkora a távolság Zürich és Isztambul között, de ezek fénysebességgel közlekednek a két ország között :D
mihenike 2019 márc. 06. - 16:03:59
(501/1547)
igazán nincs mit :D én csak arra tudok gondolni, hogy a nagy nézettség miatt folyamatosan hosszabbították a sorozatot és sokszor csak ùgy hozzá tüzött valamit a forgatókönyvíró :D
mihenike 2019 márc. 06. - 15:56:47 Előzmény Alberia
(500/1547)
szia :D

nézem a 2 részt, amivel lemaradtam!

Ez a Hanife katasztrófa! Ennyi esze van, hogy befittyen a méreg drága ruhákkal :D Ilyas és Ganime mindig itt jajgattnak, erre bepottan a Sátán, Szultán személyében :D

Miután Hülya kifizette a 2 milliót Salinak máris rohant Szultànhoz meg Efsunhoz „árulkodni“, erre Szultán néni elöhùz egy másolatot a melltartójából :D (Efsun: hogy te milyen okos vagy... haha)
Ahogy oda mondták a soförnek, hogy vigye a bolondok házába Hülyát, akkorát nevettem :D

A két nö kísérti Salit! :D

Hülya elment valakihez... ez lesz az a maffiózó, akit itt sokat emlegettek a Spoilerben?!?

Arzu végre kimutatta a foga fehérjét, hogy milyen idegbeteg!

Efsunnak néha megmutatkozik, hogy van lelke... mint például a kórházban, amikor bement Mehmethez.

Muzzaffer tényleg micsoda ínyenc (vagyis ez náluk teljesen hétköznapi)
vacsorát rittyentett :)

folyt.köv.
mihenike 2019 márc. 05. - 16:11:38 Előzmény Alberia
(499/1547)
sajnos még nem láttam a tegnapi részt, de akármennyi hibája is van a sorozatnak, én szeretem, csak az a baj, hogy sok itt a spoiler és így sokszor meg sem lepödök már
mihenike 2019 márc. 05. - 16:08:41 Előzmény Alberia
(498/1547)
szia :) igen, néha Arda, Bahar és Mehmet dolgoznak... ez még hihetö is, mert Arda is végzett egyetemet illetve Bahar is jár egyetemre, csak éppen nem fejezte be :) de neki nem is kell, mert Ö egy Atahan :D
Efsun csak bohóckodni járt be az egyetemre :)
A többiek a nyomortelepen szintén nem dolgoznak, ùgyhogy öszintén szólva fogalmasincs, hogy miböl élnek :D mert anno Ilyas dolgozott valamit, illetve Mucella csinàlta a Köfte-üzletet :)
1/10
Alberia 2019 márc. 04. - 19:52:48 1/10 Előzmény mihenike
(497/1547)
Igazad van, így a történet alakításában valóban Zeynep volt először, utána meg csak a jó ég tudja, hogy ki-mikor született. Hogy abba maradt az egyetemi szál is !!! A másik volnal a munka: Bahart még csak - csak látjuk asztal mellett ülni, de a többiek csak emlegetik a munkát :)) Mondjuk egy jó vezetőnek elég csak a megfelelő embereket megtalálni és működik a cég ! Most elköszönök, megyek a youtubra... Szép estét mindenkinek :)
1/10
Alberia 2019 márc. 04. - 19:42:00 1/10 Előzmény mihenike
(496/1547)
...nos, erre írtam korábban, hogy lesz itt még dráma, de nem akartam leírni a gyerekkel történő dolgokat. Amikor Ates a kórházban letakarja nem bírtam tovább nézni, elbőgtem magam. Nem ilyen 70 éves galamblelkű szentimentális öregasszonynak való. Azután úgy döntöttem, hogy volt már itt annyi különös fordulat, hogy ... hátha... mégse..., szóval 2 nap után csak elkezdtem nézni a youtubon. Nem értem, de a hanglejtésből gesztusokból irtóra lehet következtetni, hála a szuper színészi játéknak. A mai részben Hanifét gyűlöltem, de Muzaferta kis szerelmest imádom. ....hogy ezek milyen pikk-pakk összedobnak (sütnek - főznek ) egy rahedli ételt. Jöhetnének az én konyhámba is. :))
ninjago 2019 márc. 04. - 13:29:37
(495/1547)
Én is szerettem nézni ezt a sorozatot, más kultúra, érdekes szituációk, szép színészek, de most már kezdenek eltorzulni a dolgok, tiszta középkor, mégis csak a 21. században játszódik, de csak külsőségeiben, mint a mobiltelefon és egyéb elektronikus dolgok. Kár, hogy ennyire elfajult minden, tényleg már beteges
mihenike 2019 márc. 03. - 19:08:44 Előzmény ninjago
(494/1547)
Miiiiiii?!? mi történt ezzel a forgatókönyvíróval?!? ez már kezd nagyon beteges lenni! igaz, hogy a kisgyerek az agyamra megy, de azért nem kellene megölni...
ninjago 2019 márc. 03. - 09:40:38
(493/1547)
Na, elolvastam az előzeteseket a 220-223. részről, azt hiszem, itt a világvége. Ha Ates gyereke meghal, akkor a történet egyetlen kedves szála (Ates és Bahar szerelme) kiesik, mert a gyász erősebb a szerelemnél. Sajnálom...
mihenike 2019 márc. 02. - 21:55:43 Előzmény Alberia
(492/1547)
sziaaaaaa :)
én most azon gondolkozom, hogy ezek a lányok hány évesek lehetnek?!? mert ott van Bahar, Efsun és Zeynep.
Szerintem meg mégiscsak Zeynep a legidösebb (csak Ganime védte mint egy kismadárkát) mert ha Efsun már megszületett volna, amikor oda vitte Szultán a gyerekét, akkor nem hazudhatták volna, hogy Efsun az Ö gyereke. és még valamikor Bahar is hozzájuk került! :D
mihenike 2019 márc. 02. - 21:48:29
(491/1547)
Szia :)

Csütörtökön és pénteken volt szó erröl a nagy titokról, (amit Mucella meghallott és emiatt lépett le) és végre megértettem, hogy miért hozták be Ganimét meg Zeynepet, mert eddig csak idöhùzásként tekintettem rájuk :D

Szóval ùgy kezdödött, hogy Bahar oda ment a kórházban Szultànhoz, és kiosztotta, hogyha igazán szereti Efsunt, akkor hagyják abba a hazudozást, mert ennek rossz vége lesz, ugyanazt csinálja mint anno Nurán. (azt ne kérdezd, hogy Bahar milyen felindulásból mondta mindezt, amikor körülbelül rájuk sem kellenne néznie :D )

Ezután haza mentek a villába és amikor Efsun aludt, bement hozzá Szultán és el kezdte neki magyarázni, hogy Ö az igazi anyja és hogy mennyire szereti. Ekkor visszaemlékezett rá, hogy 23 éve megjelent Nuránnal és átadta neki a kislányát, hogy vigyázzon rà, mert ö nem tud. Közben mutatták a fiatal Ilyast is, aki már akkor is utálta Szultánt, mert, hogy az ugye örömlány volt...

Ezzel párhuzamosan a nyomortelepen magához hívatta a haldokló Hayi néni a drága Ganimét és Ilyast és itt derült ki, hogy Szultán lánya ZEYNEP, akit Ilyas elvitt Hayi nénihez (ne kérdezd, hogy miért, ennek se füle, se farka, mintha a forgatókönyvíró ekkor találta volna ki...) 23 éve, mert Ö látni sem bírta Szultán gyerekét (számomra ez is érthetetlen, mert Ilyasnak ennél sokkal jobb szíve van). Hayi néni pedig oda adta Ganimének, aki most tudta meg, hogy SZULTAN az anyja Zeynepnek :D!!!!! (azt sem lehet tudni, hogy Ganimének volt-e férje vagy nem lehetett gyereke...stb?!?)

Ilyas még elmondta, hogy Nuran azt hazudta Szultánnak, hogy Efsun az Ö lánya.
(ezek szerint nagyon ritkán találkozhattak, hogy nem látta Nuránt terhesen... meg szerintem Zeynep és Efsun még csak nem is hasonló korùak... illetve még Bahar is ott volt velük....)

(néha olyan érzésem van, hogy a forgatókönyvíró 1-1 szálat hirtelen talált ki, a magas nézettség miatt, mert talán mindig meghosszabbították velük a szerzödést ?!?)

Hanife a temetésen kihallgatta Ilyas és Ganime beszélgetését és most sakkban tartja Ganimét.
mihenike 2019 márc. 02. - 09:51:52 Előzmény Alberia
(490/1547)
szia!

Fülyát bezárták a szobájába és elvették a telefonját! ezen nagyon jót nevettem :) ezzel aztán örökre megállították Fülyát :)

A temetésen elhangzott Ilyas féle monológ alapján nagyjából értem már ezt a Zeynep-fonalat... és mostmár azt is értem, hogy miért is hozták be öket a történetbe... mert eddig csak idöhùzásként tekintettem rájuk :D

Ez a Hanife nagyon idegesítö! ennyire féltékeny és rosszindulatù!

Efsun kikapcsolódás képpen elmegy a nyomortelepre Ilyashoz :) haha! Az nagyon tetszett, hogy azt mondta „Tudod nénikém Hayi néni volt a helyi fekete doboz, mindenki neki mondott el minden titkot“

Mehmet egyértelmüen még mindig Hasretet szereti, de továbbra is Fülyával alszik egy hálószobában .... jaaaaj.... Nem is tudtam, hogy visszahívta Atest!!!!! de jól tette! Arzu meg forrjon a levében Svájcban :)

Ardának lesz még valami szerepe ebben a sorozatban, azon kívül, hogy vagy Hülya vagy Efsun rángatja?!?!?

Csak egy megjegyzés, hirtelen hogy lett nekik megint pénzük és Arda ismét bejár dolgozni a céghez?!? Eddig tartott a tiltás?!?
1/10
Alberia 2019 márc. 01. - 19:30:57 1/10 Előzmény mihenike
(489/1547)
....nos a mai részt akár át is ugorhattuk volna, semmi új nem történt, legfeljebb Hanifét lehet még jobban utálni, amiért ekkora kavaró gép.:))
mihenike 2019 márc. 01. - 18:04:19 Előzmény Alberia
(488/1547)
Szia ismét :) nos, ember legyen a talpán, aki érti ezt az ùtvesztöt :D
Szultàn tehát oda adta Nurannak a kislányát, akit meg Ilyas oda adott Hayi néninek, Ö pedig Ganimének :D de eddig Ganime sem tudta, hogy Zeynep anyja Szultán. Szultán pedig azt hiszi, hogy Efsun az Ö lánya :D
Ez megint olyan mintha csak most találta volna ki a kedves forgatókönyvíró :) ez a Hayi néni is kb2x szerepelt és most meg is halt!
Az pedig nem is vall Ilyásra, hogy nem esett volna meg a szíve Szultán lányán, hanem inkább másnak adja?!? Ö ennél jobb szívübb!!!! ez nagyon nagy baromság!!!!
Nuran és Szultán pedig 23 évig nem beszéltek egymással? :D
Ez kegyetlen :D