mihenike 2019 márc. 30. - 18:45:55 Előzmény ninjago
(547/1547)
szia! ez nagyon jó, amit írtál.
minden szavaddal egyetértek :)! ez a sorozat annyi kérdést vet fel... és nagy részére nem is kapunk választ...
ninjago 2019 márc. 30. - 08:32:44
(546/1547)
Érdekes a török igazságszolgáltatás. Arzu majdnem megölte Bahart, de Atesnek eszébe sem jut, hogy fel kellene jelenteni a rendőrségen. Hasretet ezzel szemben letartóztatják, amikor Arzut felpofozza (bár ez még csak a jövő héten lesz), és Arzunak ez alapot ad, hogy megzsarolja Atest? Vajon mit tesz ez a nyámnyila?
Már azt sem értettem, hogy Arda miért számít elvetemült gyilkosnak, amikor jogos önvédelemből lökte meg Szultánék emberét, és ezt legjobban a felvételekkel lehetett volna bizonyítani.
Bahar helyében én már régen beleszerettem volna Ismailba.
1/10
Alberia 2019 márc. 28. - 20:20:55 1/10
(545/1547)
Kenan - al kapcsolatban: nekem az "jött le" , hogy egy nagyon szegény kallódó gyerek volt, majd megszerették egymást Hülyával, és ezt a mama úgy oldotta meg, hogy eltávolította egymástól a fiatalokat. Na de hova? Tudtak egymásról, vagy nem? de amikor Hülya bosszút akart állni, mint "régi barátot" kereste meg telefonon. Időközben Kenan menő üzletember (vagy gátlástalan?) lett, most már ismét lángolhat az a régi szerelem. És igen : miért gyűlöli mindenki? Én ennél a sorozatnál már nem várok semmilyen kibogozást, csak napi történéseket. Efsunt én megszerettem, néha olyan szöveget levág, hogy nevetek mintha kabarét néznék. Bahar és Ates: már úgy unom ezt a nyűglődést, a könnyeket, a fájdalmas egymásra nézést, aztán pukk beüt valami megint, mert az mindig beüt, és akkor jön a csalódott lemondó könnyes sértődöttség.
ninjago 2019 márc. 28. - 07:52:08
(544/1547)
Sziasztok! Már én is marhára kíváncsi vagyok Fülia további szereplésére, nagyon sunyi. a csaj.
Arzu továbbra is borzasztó, és még mi lesz ma este! Ates meg elég teszetosza, tenne már valamit, hogy Arzu eltűnjön az életéből, micsoda dolog, hogy ott lakik nála. Persze, nézem a sorozatot, minden hibája mellett magasan a leginkább élvezhető a többiekhez képest.
mihenike 2019 márc. 28. - 07:03:18 Előzmény ninjago
(543/1547)
szia :) a sorozat címe lehetne „Eltünt szereplök nyomában“ mert most meg az derült ki, hogy Beyza és Hayrettin leléptek együtt :)

Ez a valentin napi rész... Efsun kicsit tùlzásokba esett, de azért jót nevettem :) szegény Hülya össze is esett ahogy meghallotta a két kicsi Athanról való hablatyolást

szegény kis Muzzaffernek összetört a szíve

Arzu is eltünhetne màr
mihenike 2019 márc. 27. - 21:23:17 Előzmény ninjago
(542/1547)
Nekem egy ideje (talán a „nagy tárgyalàs“ óta, amikor Efsun vallott, hogy Nuran ölte meg Yusufot, vagy mit össze nem hazudozott) olyan mintha hullámvasùton ülne a forgatókönyvíró, gyorsan és összefüggéstelenül történnek az események.
Már senkit nem érdekel az alapsztori, hogy Efsun ellopta Bahar életét... meg, ahogy az egyes szereplök eltüntek... Cegil és Aszim illetve Mucella és Szakine?!?!? az ostoba rendörök soha nem találták volna meg Yusuf holttestét, ha Szakinére nem jön rá az öszinteségi roham.
Ez a baromság, hogy Zeynep nem màs, mint Szultán lánya????
Most meg Kenan körül forog minden!

De én minden hibájával együtt szeretem a sorozatot, máskülönben nem is nézném :) illetve ha 230 részt megnéztem, akkor a maradék 170-et is megnézem :)

A csatorna jó 2 évre betáblázta magát ezzel a sorozattal :)
mihenike 2019 márc. 27. - 21:13:39
(541/1547)
Szia! a tegnapi részt néztem meg most :)

Meghatódtam, amikor Ilyas és Bahar ùjra egymásra találtak :)

Bahar meghiùsította, hogy Ates átírassa egy ismeretlenre a tulajdonjogät! nagyon helyesen tette! Kenan pedig fortyog magában. Végre kinyögte azt is, hogy mennyire szereti.... majd Ates végre Arzu képébe vágta, hogy nem szereti és csak Doruk kötötte öket össze!!!!

Juj ez a Ganime vs Ates jelenet... Kenan embere ki akarta dobni a rikácsoló öregasszonyt, mert ugye Hülyàt számon akarta kérni... Erre Ates: „Hülyával nem lehet normálisan beszélni, mert Ö bolondok házába való“ :) haha. jó szöveg.
De a legdurvább az volt, hogy haza vitte Ganimet és segített a leégett ház körül pakolni, mert ezek a nök ott voltak Doruk temetésén... aszta... ennyi erövel akár én is elmehettem volna :) na jó csak vicceltem :)

Imádom Efsunt :) ahogy Bahar mondta- nem sül le a bör a képéröl, hogy Bahartól kér tökét a ruhabolt megnyitásához :) haha :) Arda egyre jobban bele éli magát a férj szerepébe... látom lassan egymásba szeretnek... mert Efsun bármilyen bünt is követ el, mindenki mindent megbocsát neki.

Ilyas hirtelen szerelemre lobbant Chevria iránt... Szultán kiakadt... Muzzaffer meg mellé fogott... ajjajjj

mihenike 2019 márc. 27. - 10:09:28 Előzmény ninjago
(540/1547)
szia! Kenanról annyi derült ki, hogy Edibe mama ùgy nevelte öt és Mehmetet, mint két testvért, majd, amikor kiderült, hogy Kenan és Hülya egymásba szerettek, akkor Edibe mami eltávolította a villábòl, mert Kenan végezte neki a piszkos munkákat és egy ilyen alak nem lehet Hülya férje.... (Asim sem volt sokkal különb)

De hogy emiatt miért gyülöli Mehmet?! mindegy... fogjuk rá, hogy Mehmet gyülöli, mert volt valami a mùltban...

De a többiek miért is gyülölik?!? Ez annyira logikátlan!!!! Ha ezt valaki tudja, akkor ossza meg velünk ezt az infót! mert Arda is inkább Efsunt választja, az anyjával szemben... ez már kész téboly

Szerintem Fülya is ismeri koräbbról.... söt... szerintem Fülya gyereke is Kenantol van :)

ninjago 2019 márc. 27. - 08:40:21
(539/1547)
Efsun még hagyján, de ki a fene ez a Kenan? Most ő a fő gonosz? Ha igen, vajon megtudjuk , mi volt a múltban, amiért mindenki gyűlöli?
Azru sem normális, ilyen nő nincs a világon, aki az örökös acsarkodásával akarja meghódítani a gyerek apját, ha ugyan tényleg Ates az apa, aki minden bizonyíték nélkül elfogadta, hogy van egy fia, és most már egész hátralévő életét a bosszúnak szenteli, de közben Bahar a végzete. Egyre zavarosabb az egész.
mihenike 2019 márc. 26. - 17:40:22 Előzmény ninjago
(538/1547)
szia! az számomra is érthetetlen, hogy Ates és Bahar miért szorulnak ennyire a háttérbe?! már Efsun lett a föszereplö!


Most Efsun kifejezetten jól viselkedett Baharral, nem értem miért fogja annyira meggyülölni hogy még a gyerekét is ellopja töle?!? talán Efsunnak nem lehet gyereke és ezért is Bahart fogja hibáztatni?!?


mihenike 2019 márc. 26. - 15:12:06
(537/1547)
haha! „Hülya meglát egy házat és felgyùjta“ „Felgyùjtotta Szakina hàzàt és a mienket is a Gelinciken“
De tényleg!!!! a forgatókönyvírónak nincs tùl színes fantáziája :)

mihenike 2019 márc. 26. - 15:08:52
(536/1547)
Szia! A tegnapi részt nézem! Ez megint nagyon jó volt! Efsun! „Megmentettem anyukát, pszicho apukát, mint Superman“ :)
Én nagyon sajnálom Hülyát. Olyan szép volt az esküvö helyszíne meg Ö maga is. Kenan egy vénkecske, ahogy Efsun mondja a pápaszemes :D
Arda támogatja a L‘Efsun butik megnyitását, csak azért, hogy idegesítse Hülyát.
A tüzvészröl szót sem ejtenék, mert ki nem állhatom az egész nyomortelep lakóit. Ilyas a másik Superman!
Zeynep az egyetlen szimpatikus közöttük.
Kenan vajon tényleg szereti Hülyát vagy csak az Atahan vagyon miatt vette feleségül?!?
ninjago 2019 márc. 26. - 08:04:09
(535/1547)
Uram atyám! Elolvastam az előzetest a 239-243. részről, hát ez borzasztó! Bahar és Ates teljesen eltűnik? Ki a franc ez a Kenan, és miért került hirtelen főszerepbe? Itt valami nem stimmel, talán a színészek akarják elhagyni a sorozatot. Úgy néz ki, mintha a forgatókönyvíró egyik napról a másikra ötletelne. Jól indult, fordulatos volt, izgalmas, sajnálom, ha teljesen nézhetetlenné válik.
mihenike 2019 márc. 23. - 21:36:06
(534/1547)
Jól látom hogy Arda és Efsun kezdenek összemelegedni?!! csak azért hogy Arda idegesítse az anyját...
Az alapsztoritól már nagyon eltávoludtunk, már nem is Bahar a föszereplö, hanem Efsun.
Egy biztos! nem egy sablonos sztori :D

Bocsi, ma 4 részt néztem meg és tùl sok volt az infó :)
mihenike 2019 márc. 23. - 21:26:34
(533/1547)
már nagyon kíváncsi vagyok, hogy van-e kapcsolat Fülya és Kenan között és a kisfiù között, akit vár ez a borzalmas nöszemély... Ö is annyira gyülöli Kenant mintha régröl ismerné... és szerintem az a gyerek sem Mehmeté... :D de lehet hogy csak azért gondolom ezt mert ki nem állhatom Fülyát :)
De hogy Mehmet miért van még mindig Fülyával...??? ezt sem bírom
felfogni :(
mihenike 2019 márc. 23. - 19:32:14
(532/1547)
melyik a 3 legjobb pàr? :)
Mehmet&Hasret a legjobbak, megörülök Fülyától!
mihenike 2019 márc. 23. - 19:29:53
(531/1547)
folytköv a pénteki részhez: Ez a rész nagyon jó volt! Efsun el kezdett aggódni Arda miatt vagy Ardáért... megakadályozta hogy megölje Kenant! az valami borzalmas ahogy néha felöltözik :) bundakabát+sportcipö!

Te tudod esetleg hogy (Mehmetröl tudjuk nagyjâból...) miért gyülöli mindenki Kenant?!? hiszen eddig senki sem ismerte!

Az elég durva volt, ahogy megfenyegette Mehmetet. ezek most nagyon jó részek voltak.

És ég a csöcselék háza....!!!!!
mihenike 2019 márc. 23. - 11:14:46
(530/1547)
Szia! Atyaùristen!!!! mi van itt?!? a pénteki résznél tartok!!!! Szultán figyelmezteti Hülyát, hogy Kenan egy veszélyes ember!!!! Most éppen Szultán asszony akar Hülyának segíteni?!? :D jaaaaaj
Ez kész téboly! Efsun dumája ismét jó volt, amikor a zöld arcpakolásról kezdett hablatyolni :)
Hülya néha olyan mint egy ártatlan kislány, én szívböl sajnálom.
mihenike 2019 márc. 23. - 08:31:11 Előzmény Alberia
(529/1547)
A díjátadón végre kinyögte Bahar meg Ates hogy végülis senki nem ismeri ezt a „pápeszemes Kenant“ (ahogy Szultán mondanà) de mivel Mehmet papa gyülöli ezért mindenkinek gyülölni kell... haha :D

Arda elvitte magával Efsunt, hogy idegesítse az anyját, de azt elfelejti, hogy az anyja és Kenan segítségével üzték el Sultánt és Efsunt a villából, erre Ö meg visszahozza az életükbe :) mondom ez már olyan mint egy bohózat :) de Efsun bevonulása és dumálása ismét felülmùlhatatlan :) „Jó estét kívánok pszicho-papa“ Még Arda is jót nevet Efsun baromságain :D

Hülya ùgy àrulkodik Kennannak arról, hogy mit csináltak Muzzaferrék, mint egy kis óvodàs!

Ilyas is itt okoskdik, de soha nem tesz semmit, hogy megvédje a lányát.
mihenike 2019 márc. 23. - 08:01:24 Előzmény Alberia
(528/1547)
folytköv: ez ahogyan elindult a csöcselék a villàba!!!!! erre màr nincsenek szavak :D
Salih teherautójával betörtek a nyomortelep asszonyai a villába :D Efsun csak „nézöként“ vesz rész :D Salih meg kifogásolja, hogy „Ö bizony nem taxis“
U mekkora Sallert kapott Hülya!
Én nagyon sajnálom Hülyát, mert Nuran és Efsun teljesen tönkre tette a családját!
Muzzaffer majd serpenyövel megver mindenkit a családból :) Ezek a nök àllatok!!!! De tényleg azt gondolják hogy ezt megùsszák???? mondjuk itt mindenki mindent megùszott eddig is... pl Cemal is megùszta a késelést... Efsun pedig mint megùszott :D

El sem tudom mondani hogy mennyire utálom ezt a Fülyát, annyira felesleges.

Hülya bejelentette hogy hozzá megy Kenanhoz, de miért is ellenzi ezt annyira Müge és Arda?!? ennek megint nem volt semmi elözménye! azt tudjuk, hogy Mehmetnek és Kenannak volt valami ellentétje a mùltban, de Hülya gyerekei nem is ismerik! ez megint elkerülte a forgatókönyvíró figyelmét :)

Itt az egyetlen normális Hasret és Mehmet, Bahar kicsit sokat sír, de én kedvelem. Ates egy teszetosza alak!