7/10
libra26 2019 aug. 09. - 10:32:20 7/10 Előzmény mihenike
(887/1547)
Ebben most voltak alakítások!!! Alig várom, mit fogsz hozzá szólni, ha láttad :D... :)
Ha elfelejtetted volna, milyen az igazi Hülya Atahan (a 4.évad elején visszavettek belőle Cemre mellett), akkor most mondom, visszakaptuk... :D
7/10
libra26 2019 aug. 09. - 10:28:24 7/10 Előzmény mihenike
(886/1547)
Sziaaa! :)
Hát szerintem ha majd megnézed, a 324.részen fogsz még nagyon jól szórakozni, ha az volt a tegnapi!! :D Óriási! :D

Hülya nem viccelt, karkötőig, gyűrűig mindent vitt!! A legjobb pont mégis az volt, mikor a taxiknál Salihtól elkérte a nagy fehér furgon kulcsát is... *Salih durván belenyomja a kezébe* "tessék itt van!!" Hülya" csak finoman, csak finoman.. Maga tapló" :D :D Meg Sultan: "az aprót ne ürítsem ki a táskából?" "nem drágam, azt tartsd meg, jól fog jönni a buszra" :D

Mindazonáltal fel nem foghatom, hogy Efsunék ezzel azt hiszik, vége... Bár szavát adta, hogy nem szól, de mégiscsak labilis, elég ha egyszer felkapja a vizet vagy megborul, ahogy Efsun mondta rá régen :D Lehet, hogy Efsun nagy karakter, de őszinte leszek, nagyon élveztem, mikor visszamentek a putriba... (Igen, Nuran nem ezt érdemli nyilván - de semmit se vállalnak fel, Arda sem, ha ragaszkodnak a gyerekhez, akkor...) Ebben a házban jobban mutatnak amúgy:D Persze a szomszédság máris megőrül, hogy megtudja mi történt velük...
A legjobb Efsun magyarázata volt Baharnak: tudod Bahar, Nuran olyan kis burzsuj, semmiért nem kellett megdolgoznia, ezért most elhoztuk ide... :D :D :D ja meg összevesztünk Hülyával - ez már önmagában magyarázat a nyomortanyára :)

Közben a villában: imádom, Hülya milyen rajongással néz rá a testvérére :D Na meg az a produkció se volt semmi... Mehmet gyanakodva figyeli, mert nem érti hol vannak Ardaék... Ő összevissza beszél, ebből is a legjobb "Mehmet, tudod hogy van ez... Efsun, Sultan, én összejövünk, beszélünk beszélünk, nem mondunk semmi fontosat... Lehet ma kicsit érzékenyebbek voltak" kész :D :D

Jajj és Kamil úr, aki rájött, bejön Sultannak... Majd ő átmegy hozzájuk és megtudja Sultantól mi történt :) "hiszen vagyok olyan elbűvölő, mint Leonardo DiCaprio" :D :D :D Volkan: "honnan ismeri ez DiCapriót???"

Bahar-Ömer-Ates: mindenki Ömer szavába vágott, nem tudta négyszemközt elmondani Baharnak mit akar... Ebből nyilvános lánykérés lesz... És Ates is ott ül!! :D (aki a Micsoda nő-ben érezte magát, és bevásárolt a kolduslánynak)
7/10
libra26 2019 aug. 09. - 10:06:20 7/10 Előzmény esmeralda
(885/1547)
Szia!
Pedig simán lehet, hogy úgy fogja, ha már Ates is talált helyet és beült a "közönségbe"... :D Egyértelmű, hogy Ömer most csalódni fog, az fix, hogy Bahar nem mond neki igent, de hogy nem is tart vele másik városba, az is biztos.
Efsunék ezt most nagyon megérdemelték már! Hülya :D Sajnálom a kislányt én is, mert semmit sem ért a kialakult helyzetből... De amit ez a nő leművelt ebben a részben, azt érdemes volt legalább nézni:D
Sultan akárhogy is adja az áldozatot, neki aztán főleg ennyi jár... Még a gyerekrablásnál is ő volt az ötletgazda...
esmeralda 2019 aug. 09. - 06:50:11 Előzmény libra26
(884/1547)
Sziasztok! Nehogy már a nagy nyilvánosság előtt kérje meg Ömer Bahar kezét! Hylia megint nagyot alakított , de a kislányról megfeledkezett, Efsunnál hagyta s nyomortanyán. És már megint túlteng a Ganime-Kamil-féle erőltetett baromság.
esmeralda 2019 aug. 08. - 07:28:27 Előzmény libra26
(883/1547)
Sziasztok! Csak az a baj, hogy a kis Nurán imádja a "szüleit", nem fogja megérteni, hogy az "anyja" bűnöző, apuci meg egy báb, (aki néha keménykedik, de csak mutatóban), nem fogja elfogadni Bahart és Atest. És az sem tagadható, hogy az ördög-Efsun Nuran mellett angyal-Efsun. Ez nem mentség a bűncselekményre, de tény. Kezdek már begolyózni.
mihenike 2019 aug. 08. - 05:18:44 Előzmény libra26
(882/1547)
jó reggelt :)!!!!! ezen most igazán jót szórakoztam :) már alig várom, hogy meg tudjam nézni :D
7/10
libra26 2019 aug. 07. - 21:19:14 7/10 Előzmény esmeralda
(881/1547)
Szia!!
Szerencsére most már annyira ez a szál nem fog húzódni, bár eleve húzzák azzal, hogy Hülya most nem Baharhoz rohant azonnal, ez igaz... És már ez is igazságtalan! Mindez persze amellett szinte eltörpül, amit Efsun és Sultan csinált Baharral szemben, és ennyi éven át a szemébe tudtak nézni, mosolyogni rá stb.
Egyrészről nem jó, hogy Hülya tovább húzza, de azt a részét meg tudtam érteni, hogy elvenne tőlük mindent... Itt Efsunnál és főleg Sultannal nagyobb bűnöző nincs, de még most is próbálták úgy előadni, mintha Hülya követelése után ők lennének az áldozatok... Szép! :D
7/10
libra26 2019 aug. 07. - 21:09:59 7/10 Előzmény mihenike
(880/1547)
Sziaa! :D
Jajj Ömer nekem se, én csak azért tértem ki rá, hogy Ates meg mekkora barom tud lenni sokszor, de ahogy írtad Bahar úgysem szeret mást!!! :)

Egy kis összegzés:
Micsoda bűnbanda már ez!!! Hülya megtudott mindent, de most nekiállt az Efsun-Sultan-Salih hármasnak! :D Adjanak neki oda mindent!!! Hozzáteszem, valahol jogos dolgokat mondott"hegyi beszédként" :D Tényleg nevetséges Efsunék meggazdagodása, de főként Sultané... És végre eszébe jutott ki az az Efsun!!! Oké, hogy párszor elment az esze, de hogy ő is Efsun szerető anyósa lett... Na most majd mehet minden onnan, ahol régen abbahagyták!! :D

Arda undorító számomra... Bárhogy is viselkedett most az anyja és még ha a rosszabb utat is választotta, ő hogy beszélhet vele így??!! Pont Hülya próbálta mindig mindenből kihúzni... De ha már Arda átadta a pénzt meg a kártyát, mehet a táskába haha :D Jajjj és a kedvencem, hogy a szépfiú bele se gondol, hogy mitől vesztette most el a kontrollt az anyukája... Végül is a főbűntől, amit elkövettek! :D De ez most nem rossz azért, Hülya elveszi a vagyont, aztán nem sokkal később le is buktatja őket :D mestermű lesz
Salih: "van azért egy másik ötletem... Eltehetnénk láb alól" :) :) Salih bátyámtól nem is várna mást az ember :)

Mehmet: komolyan... Ő a legbutább!!! Voltak pénzes emberek a családban, de neki bűnbandákhoz kellett fordulni! Kész! :D Megint milyen rosszarcú figurák! És a főguru rögtön megnézte magának Hülyát... Mi lesz még ebből!!! :D

Ganime-szál: én ezen komolyan kínomban csak nevetek de mindig... Azt azért lehet rajta :D (és Sultan tegnap beleszeretett Kamil úrba???:)))

Ates-Ömer: "Ates, Bahar lehet nélküled boldogabb lenne" :) és nekiállnak verekedni... Szeretem, hogy itt Isztambul egyes kerületeiben bármi baj van, pofozkodnak és zsarolnak :)
Egyébként a kis hontalan lány no comment... Vagyis inkább Ates, hogy bár megfogadta, nem lesz jószívű, mégis segít neki :D Mindeközben hol van már Cemre Atahan??? Mindenkinek fontosabb dolga lett!! :)

De nehogy kihagyjam: a hősszerelmes Volkan taxi gyújtogatása! :D a piromániás mindenüket :D ehhez jól kapcsolódik Sultan mai megjegyzése: "vagy rágyújthatnánk Hülyára a villát, azt mindenki!!!élvezné" :D de morbid :D
mihenike 2019 aug. 07. - 20:42:42 Előzmény libra26
(879/1547)
szia!!!! jaaaaj neeeeee!!!!! nekem ez az Ömer abszolùt nem jön be!!!! de mindegy is, mert Bahar mást ùgysem szeret csak Atest!!!!! és mindent megbocsát neki!!!! és egyszer talán boldogok is lehetnek együtt, ha a forgatókönyvírò is ùgy akarja...400 rész után :D
esmeralda 2019 aug. 07. - 20:06:51
(878/1547)
Szia! Hát ma aztán Ömer is és Ates is példátlanul idétlen volt. De az a szutykos csaj Ates körüll jajajajaj!!!!!! Ez a barom meg képes lesz és befogadja. Hylia meg nekiment Efsunnak, ezt jól tette, cserében viszont félő, hogy nem hozza nyilvánosságra a gyerekrablást. Pedig az égbekiáltó igazságtalanság Baharral szemben
7/10
libra26 2019 aug. 07. - 12:06:50 7/10 Előzmény esmeralda
(877/1547)
Szia!
Na igen, Ismail esetében még drukkoltam is anno, hogy ne Efsunt szeresse, hanem Bahart, jó páros lett volna belőlük! Gondolom Ömer meg lassan szerelmet vall Baharnak... És persze, hogy a végén Ates lesz a győztes :D
esmeralda 2019 aug. 07. - 06:33:45
(876/1547)
Szia! Komolyan elgondolkoztam azon, hogy ha Ömer nem lenne olyan kis mitugrász, hanem jóképű és kedves, mint Izmail volt, Bahar jobban járna vele, mint ezzel a barom Atessel. No, persze nem így lesz, lesz majd happy end, de csak a legeslegvégén.
7/10
libra26 2019 aug. 06. - 22:00:10 7/10 Előzmény esmeralda
(875/1547)
Szia!! :)
Na ezt talán már Efsun se magyarázza meg, de hogy megfenyegetik még anyukát, az biztos :D
Igazad van amúgy... Egyszerűen minden egyes részbe jut minimum 5-10 perc totál felesleg (Kamil úr, Ganime stb.) és még szerencsénk van, amikor ez tényleg 5-10 perc és nem több (ahogy ma volt)...
Ates engem nagyon idegesít! Tényleg minden jöttmentnek segít, aztán vívódik, bánkódik miért volt hülye... Komolyan mondom, már Ömer is normálisabb figura :D Jaj az is, meghozta a fűtőanyagot Baharéknak... Aki könnyekig hatódott azonnal, rátörtek az emlékek :D
7/10
libra26 2019 aug. 06. - 21:55:06 7/10 Előzmény mihenike
(874/1547)
Így van!! :D Várom majd a visszajelzéseket, mikor megnézed, azért ha lesz valami jó (és mikor nincs???:D) biztosan kiemelem itt addig is! :)
De az igaz, hogy sok lesz az a mennyiség egyszerre!! Nagyon kemény, mennyi mindent tudnak belezsúfolni akár 40 percbe is :D
mihenike 2019 aug. 06. - 21:49:56 Előzmény libra26
(873/1547)
szia, nos, szóval jövö héten azt hiszem sokkot fogok kapni, ha egyszerre megnézem a részeket :) és màr annyira megszoktam Efsun kalandjait, hogy muszáj legalább a portot követnem :) azt sem bánom, hogy tudom mi történik/történt a héten, muszáj megnézem, mert ugyebár vannak „felbecsülhetetlen“ pillanatok :D
mihenike 2019 aug. 06. - 20:32:16 Előzmény nőinéző
(872/1547)
szia :D ezen én mindig kiakadok, hogy Bahar miért tengödik ott, amikor egyrészt Atahan, az apja már ráíratta a cégét illetve ott van Hasret öröksége is... igaz volt olyan jelenet, hogy „lemondott“ a pszichopata nagybácsik javára, mert azok elrabolták... de utána le is csukták öket, szóval ez a „lemondás“ nem tünt hivatalosnak. Nem is beszélve arról, hogy ö Germánné :) és Atesnek is van vagyona :) miért lakik ott?!? :D
esmeralda 2019 aug. 06. - 19:57:02
(871/1547)
Szia! A mai tényleg jó lehetett volna, elvégre most dördült el a nagyágyú, kiderült a gyereklopás, de belegyömöszölté Ganimet és Kamil urat, meg annak a barom Atesnek a "vendégét" is. Az a címeres ökör meg csak lelkizik, az nem is foglalkoztatja, hogy a feleségének van-e mit ennie.
Aztán megint Efsun, aki majd "megmagyarázza anyukának" .
7/10
libra26 2019 aug. 06. - 19:38:32 7/10 Előzmény mihenike
(870/1547)
Szia! :D
Hát ezt kár is kihagyni! :D (amúgy a mai rész mit is mondjak, nem is volt rossz ha lehet ezt mondani)
Persze tele van még mindig ökörséggel, de valami történés is volt :)


ha jól tudom, Hülya nem fogja sokáig magában tartani a dolgot... Az igaz, hogy előbb megpróbál mindent visszavenni a bűnbandától a hallgatásért cserébe, de azt hiszem török viszonylatban a következő részben (tehát nálunk kb.jövő hét?) felfedi az igazságot Bahar és Ates előtt :D


7/10
nőinéző 2019 aug. 06. - 18:35:24 7/10 Előzmény mihenike
(869/1547)
Szia mihenike!
Baharnak Hasret után nincs öröksége? Ott tengődik a nyomortanyán a barátnőjével ?!
mihenike 2019 aug. 06. - 17:40:05 Előzmény esmeralda
(868/1547)
szia! irtad h eololvastad az elözetest....

Sultannak megtetszik Kamil?!?
Az Atahanok megint a csöd szélén állnak???? Hülya meghallja, hogy Nuran nem más mint Bahar gyermeke ès ezért vissza kell menniük a nyomortelepre?!? és a többiek nem kérdezik meg h miért?! apropo Efsunnak nincs pénze a L’Efsunbol?!? és mit adnak át Hülyának?!? ennyi volt a nagy szeretet?! azt hittem már Hülya is megszerette Efsunt... és persze ahelyett, hogy Baharnak szólna inkább Efsunt megzsarolja.... ááá