mihenike 2019 máj. 28. - 15:15:44 Előzmény ninjago
(707/1547)
szia!!!! ezzel én is így vagyok... a forgatókönyvírónak biztos hosszabbítani kellett a történetet és kitalálta ezt a holtkórost :) mert mostmár sokkal inkább nevetséges a karaktere és nem félelmetes...
Mehmet Emírnek is miért pont most jutott eszébe, hogy Hülya nem beszámítható?!?
Amùgy a tegnapiban azt sem értettem, hogy az mióta titok, hogy Ates lökte le Kenant a tetöröl?!? hiszen Cengiz és Ismail is végig nézték, ahogy lelöki... tehát a rendörség tudja :D
Fülya azt mondja, hogy még soha nem volt olyan boldog, mint most Ilyas házában... oooo anyám!!!! de jó neki :D
Valaki írta korábban hogy Ates apja élt... akkor hol volt idáig?!? illetve eddig kb hárman vallották, hogy ök ölték meg Ates szüleit... erre meg kiderül, hogy él és virul...?!?
ninjago 2019 máj. 28. - 10:39:36
(706/1547)
Sziasztok! Megjelent a 281-285. rész tartalma. Van, aki nem szereti előre tudni, hogy "ki a gyilkos", ezért nem idézem, de mondhatom, cifra dolgok fognak történni, bár az, hogy sok gagyi lesz, nyilván senki előtt nem titok.
ninjago 2019 máj. 28. - 08:51:28
(705/1547)
Szia! Még mindig nem tudom, ki ez a Kenan. Edibe asszony nevelte, és felhasználta a piszkos üzelmeihez, hogy azok ne legyenek összefüggésbe hozhatók az Atahan névvel. Aztán egymásba szerettek Hüliával, mire az anya meg Mehmet szétválasztották őket, de Hülia tudta, hol keresse, amikor szükség volt rá. És még mi? Mindenki ismeri és utálja, honnan, merre, meddig és miért? Ezt jó lenne megtudni.
Fülia megmérgezte Hüliát, ez világos, az odaadó anyuka nem fél, hogy lebukik?
mihenike 2019 máj. 27. - 19:22:30 Előzmény ninjago
(704/1547)
Na jól van, ma megint volt minden!

Ates vett egy házat! életében egyszer csinált vmi értelmeset!!!!!

Ganime színlelt rosszulléte :) Majd Sultán kidobálja a pénzt a tengerbe...
Sultán megjósulta, hogy Efsunnak lánya születik!!!!

Ez az agyalágyult Kenan kiplakátolta egész Isztambult :) haha :D

Fülyának most sikerült felfognia, hogy közte és Mehmet között mindennek vége?!? igen lassù a felfogása :)

Fülya megmérgezte Hülyát?!? :D
mihenike 2019 máj. 27. - 18:46:41 Előzmény ninjago
(703/1547)
szia!!!! „Lépesmézem“ ebben egy költö veszett el... na Charlie angyalai Zeynep után erednek a hajóval... :)
martika7 2019 máj. 27. - 11:18:19
(702/1547)
Sziasztok! Nem gondolnám, hogy a szülők rossz döntésének a gyerekeknek kell meginnia a levét. Mégis Bahar azt hangsúlyozza amikor csak lehet, hogy Efsun ellopta az életét. Efsunnak nem volt beleszólása abba, hogy becsapják a pénz reményében az Atahanokat. Elég lagymatagok ezek a részek nem történik semmi, csak mesébe illő váratlan emberek felbukkanása hosszabb rövidebb időre. A sorsok útvesztője-holdpont.hu oldalon időben megjelenik a következő öt rész tartalma. Jelenleg a 280. részig olvasható. Én csak Efsun és Arda miatt nézem de a sorozat egy zagyvaság. Sajna.
ninjago 2019 máj. 27. - 08:08:50 Előzmény mihenike
(701/1547)
Szia! Azon jót röhögtem (kacagtam olyannyira), amikor Kenanból kitört a költő: "nélküle olyan vagyok, mint vaj nélkül a kenyér, a rakott krumpli krumpli nélkül, az omlett paradicsom és paprika nélkül", hát nem egy széplélek az a pasi? Színtiszta Rómeó. mi jön még? Annyi a fordulat, hogy a végén még kiderül, hogy az a Kenan egy széplélek, és csak passzióból gyilkolgatott idáig.
mihenike 2019 máj. 24. - 21:19:35
(700/1547)
*bocsánat! Hülyának egy szentély-t állított Kenan! ez a megfelelö megfogalmazàs :)
mihenike 2019 máj. 24. - 19:30:26 Előzmény ninjago
(699/1547)
Szia!!!!!

Cemre szerelmi vallomásától felfordult a gyomrom!!!!

Kenannak micsoda „kriptája“ van Hülya képeivel... és az a prosztó Merijem szerelmes belé!!!!! neeeeee

A bírósági jeleneten megint kifolyt az agyam!!!! Efsunka képzelgése, kár, hogy csak képzelgés volt... Bahar pedig visszavonta a feljelentést és mindent a halott anyjukra fognak!!!!!

De most annyira szeretik egymást... miért fog Efsun megint állattá változni?!?!?

Salih emberrablása is kiverte a biztosítékot!!!! Muzzaffer és Hanife hösiesen megmentették Chevriét!!!! :) Mucella és Chevrie is összetörték a szívét!!!!!
Hanife is undorító!

Zeynep szökik a milliàrdos papával :)a két bajkeverö öregasszony elindul megmenteni Zeynepet és csatlakozik hozzàjuk Chevrie és Muzzaffer és ùgy mutatja öket a kamera, mint Charlie angyalait :) :) haha!!!!!!

Beyza a bamba gratulál Efsunnak és óriási barátnök lettek!

Affan egy akkora hajón lakik mint a Titanic :) hogy néz ki ezzel a csutival a fején? :)

Atesnek végre eszébe jutott megkérdezni, hogy Zeynep mit zagyvàlt a sajtótàjékoztatón?!? :)

„Kenan elhagyta a villàt és többet nem tér vissza“-erre Kenan tüzijátékot csinàl a kertben :)

Az rendben van, hogy mostmár mindenki gyülöli Kenant, de azt továbbra sem tudtuk meg, hogy miért gyülölte öt mindenki az elsö pillanattòl kezdve....

Kellemes Efsun-mentes hétvégét :)!!!!!
mihenike 2019 máj. 24. - 19:11:05 Előzmény Amiel
(698/1547)
szia! én is nézem!!!! nehogy abba hagyd! ez csak egy sorozat!!!! :) egy elmebeteg forgatókönyvvel :)
7/10
Amiel 2019 máj. 24. - 19:08:30 7/10
(697/1547)
PFffffffffff na jó, tényleg befejeztem!!!!!!! Ez egy agyrém. Mai jelenet is a bíróságon... "álmodtam" , ahhaaaaa, Szent Bahar... úgyse tesz ilyet, na ja. Majd Efsunkát még meg is dicsérik, sőt, meg is koronázzák minden tettéért, hisz mi az, ellopni más életét, a saját testvére életét, ugyan.....................
Szultán meg Hanife totál elviselhetetlen, gutát kapok tőlük is.
Eszembe jut egy sztori, amit anyám mesélt. Munkahelyén anno annyira utálta egy munkatársa a Dallasos Jockey-t, hogy leköpte dühében a tv-t :DDDDDD. Na, ez a sorozat is kb. most ilyen már. Úgyhogy részemről THE END.
mihenike 2019 máj. 24. - 17:58:24 Előzmény ninjago
(696/1547)
Oooo édes jó istenem!!!!!ez a rész is egy jó nagy vegyes felvágott!!!!
Most nehogy már Bahar legyen a hibàs, amiért feljelentette Efsunt, amiért Ö ellopta az életét! olyan undorító ez a Szultán!
Nyurga és Efsun a börtönben!!!! még ez a vadkan, aki Arda cellatàrsa... egyik pillanatban verekedni akar, aztán ölelkeznek!

A rész végén pedig megtekinthettük Hülya és Kenan kínlódását is...
mihenike 2019 máj. 24. - 17:42:21 Előzmény Amiel
(695/1547)
szia!!!! mindig jókat mosolygok a kommenteken, amiket írsz :)
mihenike 2019 máj. 24. - 17:40:12 Előzmény ninjago
(694/1547)
folytatnám a tegnapi rész elemzését...:

egyszerüen imádom, amikor Hülya tombol!!!! ahogy szérveri a kisházat :)

Mehmet papa nem küldi el Cemrét, örület!

Kenan nagyon szánalmas, ahogy itt sérülten sétálgat, de szerencsére a haverok „megmentik“, de Ö csak a virágszálát akarja!!!!! jaaaaj de romantikus!!!!! hirtelen pedig föbe löné magát!!!!
atyaúristen!!!! vajon azóta a forgatòkönyvírót elmegyógyintézetbe zárták?!?!?

....
mihenike 2019 máj. 24. - 17:30:01
(693/1547)
Sziasztok! most nézem a tegnapi rész!!!!

Zeynep elfogadta vén kecske házassági ajánlatàt...

Salih elrabolta Chevriyet?!

A zsüri tagok jól beszóltak Efsunnak! „egy prosztó, aki soha nem vett tüt a kezébe és a bazàros ruhák szebbek mint az övéi!“

Aszta!!!! Ismail meg Cengiz még hányszor akarják letartóztatni Efsunt?!? ez egy vicc már!!!?? és ráadásul a tehetségkutató müsorból rángatják ki, hogy a sajtò is láthassa! Nyurga Atahan milyen szerelmes!!!!

...
mihenike 2019 máj. 24. - 17:23:40 Előzmény ninjago
(692/1547)
szia! jaj ismerem az oldalt, de màr nem szoktam elolvasni, hogy egy kicsit meglepödjek :) ezen a két ùj infón most kiborultam :)
7/10
Amiel 2019 máj. 24. - 17:11:23 7/10
(691/1547)
Hát :D besz.rás!!! :D
Nem hiszem, hogy spoiler, mert a következőket bárki elolvashatja a köv. tv-újságban...
Mehmet papa feleségül akarja venni Cemrét. Ennyi hülyeséget! Megjelenik Zeynep apja is. Már csak ez hiányzott. Még egy mellékszál, oldalkocsi. Nem baj, hogy Bahar a fő"hős", kb. sose látni. :D Hihetetlen. Ates hirtelen előkerült halott, mégis élő apja meg persze emberölő bűnöző és dutyiban csücsül... És még egy tűzeset, piromániás sorozat. :D Nincs új a nap alatt. Balfék író!!! Kb. elmebetegek közé való. Igaza volt valakinek alább, aki azt írta, pszicho-komi-tragédia. :D :( És még csak a 270-280. részek a 400-ból??................... Nem csoda, hogy nem bírom már a sok hülyeséget cérnával. Annyira kár ezért a sorozatért, valóban nagyon jól indult, sokkal jobb VOLT, mint bármelyik másik. Imádtam!!! Sajnos rég már csak múlt időben... :(((
7/10
Amiel 2019 máj. 24. - 17:00:47 7/10
(690/1547)
Olvasgatom kíváncsiságból ennek az elmebetegbe fordult sorozatnak a következő részeit a legújabb tv-műsorban... Meg tudja valaki mondani, mi a tökömért nem adják június 4-én? Az egy kedd, valami mást raktak a helyére. Minden mást végig adnak, ahogy szoktak hétköznap, csak fura mód ezt nem.
ninjago 2019 máj. 24. - 09:50:28 Előzmény mihenike
(689/1547)
Szia! Beírom a google keresőbe hogy Sorsok útvesztője, és alatta megjelenik egy holdpont.hu, ott néhány sorban ismertetik előre a két hét múlva következő részeket is.
Gödöllõ 2019 máj. 24. - 08:06:50
(688/1547)
ez a sorozat már inkább egy bohózat,de annak is gyenge.Hogy mégis miért nézem?Még mindig reménykedek,hogy a végére valahogy összeáll a kép.