mihenike 2019 máj. 08. - 21:39:01
(627/1547)
Jaj még egy gondolat... Efsun elöadja, hogy Zeynepet az utcán találta koldulás közben Honoluluban :) ezzel párhuzamosan pedig az ùjságírók a nyomortelepen érdeklödnek Zeynep életéröl :) ekkora fejetlenséget :D!!!!!!
1/10
Sumomo 2019 máj. 08. - 21:04:30 1/10
(626/1547)
szerintem ezeket a "vevőket" megfizették
mihenike 2019 máj. 08. - 17:29:24 Előzmény ninjago
(625/1547)
Szia! ez a tegnapi rész... :) ebböl a nászéjszakából sem lett semmi :)
Cemre sztorija „igen hihetö“...
Hülya autós-monológján annyira jót nevettem!

Efsunka boltja turkáló lett?! mindenki annyit fizet amennyit akar?!
Szultán azt mondja, Ö Zeynep ügynöke :) haha
Hanife hozza a formáját... Eyüp pedig bosszùt akar állni Kenanon ezért ment Hülya után?!
offtopic
ninjago 2019 máj. 08. - 14:11:10 Előzmény mihenike
(624/1547)
Szóval, arra megy ki a játék, hogy a két főszereplő sorsa tragikus legyen, akkor ez a forgatókönyvíró tényleg elmebeteg, és őt kéne börtönbe zárni.
ninjago 2019 máj. 08. - 07:36:21
(623/1547)
Szia! Elolvastam az előzeteseket, égnem áll a hajam. A 269. részben Ates "képtelen túltenni magát Doruk elvesztésén, Bahar viszont arra kéri, hogy alapítsanak saját családot". No, ez már sok. Kérni kell, Ates nek fontosabb a kétes származású állítólagos gyereke, minthogy boldogan éljen Baharral, és közös gyerekeik legyenek? Akkor ez a pasi skizofrén. És tényleg, mi van Arzuval? Ez a gyerek-ügy amúgy is idegesítő volt, miért kell még folytatni is? A francba az egésszel.

mihenike 2019 máj. 07. - 19:55:38 Előzmény Amiel
(622/1547)
szia :)!!!! komolyan mondom, hogy nekem az elején nem tetszett a sorozat, csak azért kezdtem el nézni, mert általában jók a török sorozatok...és vártam mi jön ki belöle...
annyira unalmas volt az eleje... aztán meghalt Nuran és (a török eredeti változat szerint a 2. évadtól) utána mintha másik sorozatot néznék... felgyorsultak az események és csak kapkodtam a fejemet. Volt az a bizonyos tàrgyalàs, ahol Efsun vallomása alapjän felmentették Mehmetet Yusuf ùr meggyilkolàsa alól... ott kifolyt az agyam! semmit nem nyomoztak, csak egyszerüen elhitték neki, amit mond!!!!!
De ez csak egy a sok közül....
Arda gyilkossàga?! egyszerüen Kenan egyik embere magàra vállalta...
És hol van Arzu?! azóta is örizetben van?! vagy mi?!?
Sultan vs. Zeynep szálat is tuti csak Nuran kiírása után találták ki! ekkora kavarást!!!! :D
Bahar és Ates teljesen hàttèrbe szorultak.
Efsun pedig soha nem bünhödik meg semmiért... talán a sorozat végén...

7/10
Amiel 2019 máj. 07. - 17:13:09 7/10 Előzmény mihenike
(621/1547)
Az az! Totál elmekattant lett a sorozat. Én is elgondolkodtam már rajta párszor, mi a fenének nézem!? Aztán valahogy mindig győz a kíváncsiság, minden őrültség és logikátlanság ellenére, ami benne van. :D
Efsunt és a hordáját (anno Nuran, majd a nagynénje) rettenetesen utáltam!!! Aztán valahogy elkezdtem megérteni Efsun karakterét, és noha meg nem szerettem, de esküszöm, néha már-már az a véleményem, hogy ő csinálja jól... Persze, ettől még saját magam nem fordultam ki, és sosem tudnék olyan lenni, nagyon sok elítélendő dolgot művel(t). De nézd meg, sajnos az életben is nagyjából így van, hogy aki pont nem érdemelné meg, annak szakad mindig a manna a nyakába és éli vígan világát, bármit tett is előtte. Míg a rendes emberek güriznek látástól vakulásig, azt mégse viszik semmire, a vágyaik meg csak gyűlnek, amik után lehet áhítozni...
És hát, valljuk be, az élet is pont tele van totál kattant dolgokkal, amiken csak pislog az ember, mint a hal. Ez meg csak egy sorozat. :)
mihenike 2019 máj. 07. - 15:19:24
(620/1547)
Sziasztok!!!!!

Az esküvö szép volt! Bahart a 2 apja kísérte! És még a villába is szerveztek partyt!!! Kenant jól leöntötték :) haha :)

Mi vaaaaaan?! Kenan ölte meg Azes szüleit?!? ez a forgatókönyvíró elfelejtette már, hogy a sorozat elején volt egy pasi, akire rábizonyították a gyilkosságot????? Edibe bérelte fel!!!!

Efsunka: jaj ilyenkor a filmekben közbe szoktak szólni és elmarad az esküvö... nem emlékszik, hogy Ö is megakadályozta màr 1x az esküvöt? :D

na az öreg pàpaszemes kiadta a parancsot az ifjù pàr megölésére... ez már tényleg tùlzás... :)

Hülya meg itt flangál hálóingben

na Cemre is a gonosz nagynéninek mondja az igét, ahelyett, hogy Mehmethez menne :)

mihenike 2019 máj. 07. - 15:10:15 Előzmény ninjago
(619/1547)
Szia :)
néztem pàr részletet a youtube-on .... ha gondolod leírom de nagyon Spoiler :)


Az ismeretlen nö, Zeynep, csak kicserélik a színésznöt! (vagy a nönek ment el a kedve ettöl a sok baromságtól)... Cemal összejön Mügével... Zeynep teljesen bekattan... valamit fog kavarni és Arda meg Efsun összevesznek és Zeynep is beköltözik a villába Ardaval
Bahar börtönbe kerül... de miért?! nem tudom... Ates is eltünik... majd évek telnek el... azt hiszik hogy a gyerekük halott, de Efsun és Arda neveli...
Szóval agyrém az egész!!!!!


mihenike 2019 máj. 07. - 15:02:17
(618/1547)
oh te jó ég :)!!!!!
mihenike 2019 máj. 07. - 15:01:33 Előzmény Amiel
(617/1547)
Szia :) én saját magamat sem értem hogy miért nézem mert ez annyira elmebeteg sorozat :)
És igazad van, valaki mindig keresi az eltünt lányàt... valakinek a gyerekét mindig eltünteti valaki és ugye ez a szál megint elö fog jönni Efsun és Bahar esetében...
szerintem Efsun azert fog megint bekattanni mert neki vagy nem lehet gyereke vagy pedig elveszíti a gyerekét és ezért fogja büntetni Bahart... nem tudom miért fog megvàltozni! hiszen most annyira jótét lélek!!!!!
7/10
Amiel 2019 máj. 05. - 13:58:48 7/10
(616/1547)
Uhhha! Nem tudom, miféle író volt vagy voltak, akik ezt az egészet elkövették, de nagyon idióta sztori úgy, ahogy van, és minden, ahogy alakítják! Részről részre egyre irreálisabb és szürreálisabb az egész, totál elmebeteg. Hogy alkalmazhatnak ilyen forgatókönyv írót??? Ja, és akinek mellette semmi épkézláb, értelmes új ötlete nincs, mindig csak ugyanazt a szálat veszi elő újra és újra, minden szereplőnél. Ahhha... majd mindenkivel pont ugyanaz történik meg!? :D Elképesztő, komolyan mondom! Ilyen sorozatot se láttam még, pedig az eleje kivételesen jónak indult! Kár, hogy így elszúrták.
ninjago 2019 máj. 05. - 07:32:50
(615/1547)
Sziasztok! Ez már tényleg eszetlenség. Ates az előző részben kiakadt azon, hogy Bahar Efsunnak dolgozik, most meg kiderül, hogy a meglepetést vele együtt készítette elő, Efsun volt az, akit bizalmasan beavatott a nagy titokba, aztán meg a két lány összeölelkezve megy átöltözni. De ne féljetek, lesz itt még meglepi! A You Tubon láttam egy kb. 3 perces videót, ahol Ardának óriási szakálla van, és egy eddig nem látott nővel édeleg Efsun szeme láttára. Vajon miután a két főszereplő szerelme "beteljesedik", kimaradnak majd a sorozatból, vagy valami fölborítja a házasságot? Erre nagyon kíváncsi vagyok. Főleg arra, hogy Efsun hogyan lopja el Bahar gyerekét. Bahar olyan hülye, hogy még mindig bízik a "testvérében"?
mihenike 2019 máj. 04. - 14:16:10 Előzmény ninjago
(614/1547)
Legszívesebben végig nézném az egész sorozatot egészben, de nem bírom hallgatni a török hablatyot!


a sorozat végén ùjra megjelenik Asim és ùjra összejönnek Hülyával?!


mihenike 2019 máj. 04. - 14:00:34 Előzmény ninjago
(613/1547)
folytköv.
Hülya elmegy Fülyához! tényleg bolond ez a forgatókönyv :)
Efsun és az Extrém-Sportok!!!! juuuuj és olyan „romantikus“ volt, amikor szerelmet vallott Ardának...“szeretlek, az isten verjen meg“
Ez a szafari-tùra sem volt semmi!!!!
Baharnak meg volt a napi Efsun-adagja és Ö ugyan nem megy sehova vele, inkább eloson :) milyen vicces kedvében van Baharka! bezzeg Zeynep hozzájuk csapódik...
„Arda te csak egy pláza-csimpánz vagy! honnan tudnád melyik a helyes ùt“ ááá erre meg eltéved :) de a férjecskéje megmenti, na ez aranyos jelenet volt :)
Apropó ezek milyen fénysebességgel utazgatnak ?! (ja és miböl? Hülya pénzéböl?)
Tényleg Ilyas màr nem is szerelmes Chevriebe?!
Oh anyám! Efsun is be lett avatva a meglepetésbe :) Oh Ates talán megborotválkozott :)
Nagyon romantikus meg minden... egy lánykéréshez/eljegyzéshez rendben van... de hogy Bahar nem szervezhette meg a saját esküvöjét és nem választhatta ki a ruháját... elég fura... nem mindennapi... persze olyan, mint az egész sorozat... egy katyvasz :)
Cemal egy kis idegesitö mitugrász, de azért sajnálom is egy kicsit... ezek a maradi nézetek!!!! ezek az erkölcscsöszök kiakasztanak!!!!


mihenike 2019 máj. 04. - 13:27:06 Előzmény ninjago
(612/1547)
sziaaaaa! 15 perc ment le a tegnapi részböl, de muszáj kommentálnom :) Amikor megláttam Szultánt tevegelni sírtam a nevetéstöl :) Bahar: Efsun ha így folytatod visszaùszok Isztambulba :)
Zeynep milyen gyorsan profi modellé vált... na persze a „fönökasszonya“ sem ért semmihez, és mégis lett egy cége :) haha
Arda itt szenved, most biztos jól összezavarodott, hogy itt van Zeynep....
ATES!!!!! ugyanmár!!!! van egy szép nagy háza, jómódù... erre a nyomortelepre szervezi az esküvöt! behalok!!!!
Ilyas is itt vergödik, a végén még Muzzafer lesz az örömanya :)

folytköv
mihenike 2019 máj. 03. - 15:38:48 Előzmény ninjago
(611/1547)
jaj mindig elfelejtek valamit...
Kenan Cemalhoz: „ki ez a fiù!? jaj tudom, öt verettük meg mùltkor! mit keres itt?! több kell neki?“ és Hülyának még csak eszébe sem jut, hogy a férje egy maffiózó :D

Na de ezt a nagy marhaságot, hogy most Cemre költözik a cselédházba... ennyi erövel én is beköltözhetnék
mihenike 2019 máj. 03. - 14:54:48 Előzmény ninjago
(610/1547)
ja... és 3 perce láthattuk Ilyast is!
Ates mindkét apukától megkérte Bahar kezét, körülbelül harmadjára :) kíváncsi leszek, hogy ez az esküvö megvalósul-e?! :)
mihenike 2019 máj. 03. - 14:52:52 Előzmény ninjago
(609/1547)
Szia!!!!!
Hülya egy kicsit piromániás, mindig, mindenkit fel akar gyùjtani :D
Kenannak egyik jó beszólàsa volt... Mehmetet vigyem el urológushoz?!? amiért nem keltette fel Cemre az érdeklödését :) haha!!!!
Ates helyében biztos nem engedtem volna, hogy Bahar Efsunkának dolgozzon!!!!
Na ùgy látom itt lassan el fog szabadulni a pokol a szerelmi háromszögben, mert Zeynep még Ardát szereti, Arda szerintem maga sem tudja, hogy szeret, Efsun is Ardát szereti és a két lány között ingázik még Szultán is.... :) ez jó nagy katyvasz :)
Azt is megtudtuk, hogy Kenan mivel tartja sakkban Cemrét!
Kenan: „legyünk ùriemberek, ezután löjjük fejbe az ellenségünket“ :)
Ùgy lâtom Müge és Cemal is össze fognak melegedni...

Ha a youtubeon jól láttam Zeynepet másik színésznö fogja játszani, de az valami bün ronda lesz, és olyan gonosz mint Szultán...


ninjago 2019 máj. 03. - 09:07:19
(608/1547)
Segítség! Én is még kitartok, nézem a sorozatot, ha tudom. Lemaradtam volna valamiről? Hol marad Semre néni, akinek az elején olyan fontos szerepe volt, hiszen ő nevelte fel Atest. Egyszerűen elfelejtette ez a buggyant forgatókönyvíró?
A sok maszlag mellett vannak néha igazán ütős jelenetek, most például Cemal a vállára kapja Muget, mint egy zsákot, hát nem édes?