mihenike 2019 máj. 02. - 14:10:01 Előzmény ninjago
(607/1547)
Szia!!!!!
Ezt a Hülyát játszó színésznöt imádom!!!! hogy tudja így játszani ezt a nagy dráma királynöt :D
Arda a hösszerelmes :D közben Efsun milyen pofákat vág :)
Szegény Zeynep semmi rosszat sem csinált, ezek a nyomortelepen pedig kikészítik...
Cemal is közelebb kerül az Atahan-családhoz... mint Müge soförje...
A két banya „fürdözése“ no comment :D
Ez a Mehmet annyira bamba... Cemre simán behálózza!
mihenike 2019 máj. 02. - 12:08:10 Előzmény ninjago
(606/1547)
Teljesen igazad van!!!!! ez már olyan mintha egy másik sorozatot néznénk :D de én azért mindig nézem és jókat szórakozok Efsun rikácsolásán!!!! Bahar megbocsátott mindent.... de miért?!?
A tegnapi részt még nem làttam!!!!!
ninjago 2019 máj. 02. - 11:25:02
(605/1547)
Egy szappanopera arra jó, hogy az ember este 18:40 és kb. 19:20 között nézzen valamit, ami izgalmas, szórakoztató, fordulatos stb. Az eleje az is volt, bár sok nagy marhasággal, de szórakoztatott. A tegnapi rész teljesen felesleges volt, a két öregasszony éjszakai fürdőzésén nem tudtam már nevetni. Közben meg a fontos dolgok elmaradnak. Mi van Arzuval, Ilias papával, és hova lett Semre néni, amikor Ates ott állt a gyereke és Bahar között kínlódva? Ha a forgatókönyvírónak volna egy csöpp esze, kiderülhetne, hogy Arzu gyerekének nem Ates volt az apja. Ismail nem véletlenül rakta el a gyerek haját. Most meg jön ez a Cemre, a beteg gyerekével, ez már sok. Most majd Ates őt fogja pátyolgatni? Bahar egyre szürkébb, de Efsun is úgy néz ki, mint egy anorexiás tyúk, Ates meg borotválatlan. Nem tudom, honnan szedték ezt a Cemrét, de van az arcában valami visszataszító. Vajon helyrebillen még valami ebben az útvesztőben?
Caffe 2019 máj. 02. - 09:37:10
(604/1547)
Bocs, nem ide szantam
Caffe 2019 máj. 02. - 09:35:30
(603/1547)
1. Rozsa Peter szokas szerint idegesito, egy mondatot sem kepes elmondani TGM anelkul, hogy ne vagna kozbe.

2. Gratulalok a repteri karbantartashoz , amit mikor ha nem a szezonban kezdenek. Mivel az 1 - es villamos palyajat es az uttesteket egesz telen epitettek, nem kifogas az, hogy csak jo idoben lehet kifutopalyat felujitani.
mihenike 2019 máj. 02. - 09:18:09
(602/1547)
Sziasztok! hu, gyerekek :) a hétföi és keddi részen annyit nevettem, hogy már a könnyeim is potyogtak :)
1. Hülya reggeli futása... amikor meglátta Efsun ùj autójàt
2. Kenan ahogy megjátsza magát hogy nem ismeri Cemrét
3. Bahar és Efsun együtt dolgoznak... és ahogy Efsun kritizálja a modelleket
4. Hülya idegrohamai
5. Zeynep anyòsaaaaaa :D
6. Arda lánykérése szép volt, de ez az Efsun egy àllat :D
mihenike 2019 ápr. 30. - 22:09:11 Előzmény ninjago
(601/1547)
Jaj a nyomortelep-száltól kikészülök idegileg :D sokáig nem is értettem, hogy miért kellett öket behozni...?!? Hülya felgyùjtotta a Demirci házat és Mucella pont Ganimétöl bérelt ki egy házat... az egész cirkusz azért volt, hogy bevezessék Zeynepet, akiröl száz rész mùlva kiderült, hogy Szultán lánya... de mostmár jó lenne ha a többieket kiírnák a sorozatból, mert csak hùzzák az idöt!!!! Apropó...Zeynep!!!! milyen gyorsan elfogadta Szultánt az anyjának?!? :D és Hanife?!? olyan mint egy karikatùra!!!! katasztrófa!!!!!
mihenike 2019 ápr. 30. - 20:44:41 Előzmény ninjago
(600/1547)
A L‘Efsun ruhák egyáltalán hogy kerültek az üzletbe?!? Arda egyik napról a másikra berendezte Efsunnak az üzletet és kész... neki semmi köze hozzájuk... se rajzolni, se tervezni, se varrni sem tud... miért is olyan különlegesek és stílusosak ezek a ruhák?!? :D Efsunnak semmi köze nem volt a ruhák létrejöttéhez :D
mihenike 2019 ápr. 29. - 21:15:08 Előzmény ninjago
(599/1547)
Efsun lett a totális föszereplö... erös karakter... mellette sajnos Bahar szürke kisegér... értelmetlen forgatókönyv...
ninjago 2019 ápr. 29. - 19:33:27
(598/1547)
Uram atyám! Hogy ellaposodik ez az egész! Nosztalgiáztam, megnéztem néhány epizódot az elejéről, ezek után a mai óriási csalódás. A legszörnyűbb, az, hogy Bahar megcsúnyult, ezt nem értem, miért, egy fiatal kis színésznő, bájos, tényleg szép a mosolya, miért nem csinálnak vele valamit, ezt rossz nézni, nem hozhatnák rendbe a haját, meg egy kis szín sem ártana az arcára, ez csak nem kerül olyan sokba? Most már nem Bahar és Ates a főszereplők? Ki a fene kíváncsi Hanifére meg az anyjára?
mihenike 2019 ápr. 27. - 11:09:11
(597/1547)
251. Arzu ámokfutása...
„Ganime! Sultan jobban van, meg is tudná ásni a sírodat és táncolna rajta“ :D
Zeynep hamar megszokta az ùj helyzetet!
Arda és Efsun észre sem vették, hogy egymásba szerettek.
Müge hisztizik. Kenannak megint volt egy jó beszolása, végülis az sem baj, ha Szultánt ölte meg... eggyel kevesebb... haha :)
1/10
Meli7 2019 ápr. 27. - 10:43:29 1/10 Előzmény mihenike
(596/1547)
Juj :(
mihenike 2019 ápr. 27. - 10:33:52 Előzmény Meli7
(595/1547)
összesen 401 rész (megvágott) van
1/10
Meli7 2019 ápr. 27. - 10:31:24 1/10
(594/1547)
Hany resz van meg?
mihenike 2019 ápr. 27. - 10:28:17
(593/1547)
250. Kenan törött szemüvegén nagyon jót nevettem! mostmár Ates is örök ellensége lett és ráküldi Atesre Arzut!!!!
Cemre kórházi szobájában jó nagy cirkuszt csinált Hülya :)
Zeynep igen hamar elfogadta Sultant...
Na megint egy zavar keletkezett a fejemben... :)- ki hol lakik???? :D
Bahar beköltözik Ilyashoz... miért nem Ateshez megy?!? illetve Efsun is ott lakik?!? ö miért nem megy vissza a villába?!? és most már Zeynep is itt fog lakni?! mennyi szoba van ott???? haha :D
és azt mondják, hogy Zeynep 20 éves?!?!? :)
Efsun és Bahar voltak 23 évesek a sorozat elején... azóta eltelt kb2 év és Zeynepnek még idösebbnek kellene lennie :) na de mindegy :)
mihenike 2019 ápr. 27. - 09:43:36
(592/1547)
249. végre kiderült, hogy Szultán lánya Zeynep!!!! Ates pedig elvált Arzutól!!!! eddig hùzni ezt a két szálat!!!! Még jó, hogy magyarul azt a címet adták neki, hogy Sorsok ùtvesztöje, mert ez tényleg az :D
Bahar nagyon idegesítö, miért nem hallgatja meg az apját?!
Ez a Cemre meg olyan, mint, aki az égböl pottyant ide... mindenféle átvezetés nélkül...
mihenike 2019 ápr. 27. - 09:03:40
(591/1547)
248. Ebben a részben Szultán olyan volt, mint egy sorozatgyilkos... :D Zeynep megy ellátni Szultán sebét, micsoda fordulat :D
Bahar is 2 perc alatt az Atahan család ellen fordult, ahelyett, hogy beszélne az apjával!
mihenike 2019 ápr. 27. - 08:20:23
(590/1547)
Efsun tehát Ardát választotta, szemrehányást tett Ismaelnak, amiért elhagyta... komolyan mondom, hogy Efsunnak két személyisége van. Ardának hirtelen milyen öszinte érzései vannak a felesége, az apósa, Fülya és a kis Umut iránt.
Bahar és Ates sosem töltik együtt az éjszakát?!? olyanok mint a teenagerek...
Ez a Cemre-szál valami borzalmas ismét! Mehmet Emír nagyon naív! ezt a nöt is Kenan küldte!
Az Atahanok pénze sosem fogy el? senki nem dolgozik, de mindig pumpolja öket Efsun...
én még ilyen sorozatot nem láttam, ahol ennyit változik a sorozat folyamán 1-1 szereplö személyisége!
mihenike 2019 ápr. 27. - 07:52:42
(589/1547)
247. Ez is megint egy meggondolatlan jelenet, hetek óta nem is láttuk Mügét, most pedig hirtelen megjelenik lila rùzzsal és lázad Hülya ellen...
Kenan egyébként szereti Hülyát, ugye?! ezt jól látom?!
Efsun az elrablás után felfalja az egész éttermet :) Hamuka vagy ki, ismeri Efsunt :D haha
Efsunt ki ne ismerné!!!!!!
A 3 lovag ùton van a lányok felé... szegény hös Ismail! Arda : „szia egyetlenem“ behalok :D

Fülya olyan szerencsétlen ott a nyomortelepen! itt ölelgeti Szultànt és aggódik Efsunért!!!! ezek az összefüggéstelenek jelenetek :D
Ez a Zeynep olyan szép és jó lelkü, gondolom Szultán rá is rossz hatással lesz...
mihenike 2019 ápr. 26. - 21:52:39 Előzmény ninjago
(588/1547)
mi volt a 89. részben?! olyan régen volt, hogy már igaz sem volt :D mintha egy másik sorozatot néztünk volna :) ki emlészik már Yusuf ùrra, Albra, vagy Bahar csoporttársa is a cégnél dolgozott és eltünt mint szürke szamár a ködben vagy a jó öreg Szakinére?!? :D vagy arra hogy Efsun készült a Henna estéjére, mert becsapott mindenkit és hozzá akart menni Ateshez...?!?