7/10
libra26 2019 júl. 13. - 00:39:47 7/10 Előzmény mihenike
(807/1547)
Sziaa! :)
OFF: Hát én csak a 140.körül így nekem még több van hátra:/ viszont volt ismerősöm, aki végig nézte már és említette nekem, hogy a végefelé eléggé megkavarták... Ahogy fogalmazott, összecsapták... Én így látatlanban nem tudom, de akkor ezek szerint valóban lett valami "zűrzavar" így a végén... Kíváncsi leszek nagyon!!!!

A Sorsokból holnap nézem a mait (vagyis ma :DD) aztán azt is kommentálom majd :) :D most lemaradtam
mihenike 2019 júl. 13. - 00:00:11 Előzmény libra26
(806/1547)
OFF
Szia!!!!! nem ide tartozik, ùgyhogy remélem a többieket nem fogja zavarni.
OFF
Belehùztam és már csak 2 részem maradt a Piszkos pénzböl... de ez egy elmebeteg sorozat... így megkavarni a szálakat....???? te ott éppen hanyadik résznél tartasz?!?!?
OFF
mihenike 2019 júl. 12. - 19:22:29 Előzmény libra26
(805/1547)
szia! 305! hihetetlen màr bele gondolni is, hogy ez a 305. rész :D
.........
Szóval Zeynep és Arda tényleg találkoztak, de szerintem nem történt köztük semmi...
Kenan ezzel az ùj külsövel olyan mint egy bohóc, és a rózsaszín az ùj kedvenc viselete :D ez borzalmas egy kupi, ahol Bahar lakik...
(jaaaaj ez a zene nagyon jòòò!!!!) Hoppà, elkapták Kenant :)
Szultán micsoda önkritikát gyakorol...!!!!
Lassan Sultánnak és Efsunnak is meg kell bünhödni... én csak ezt tudom erre mondani... de szerintem Arda es Zeynep nem csináltak semmit, mert Arda szereti ezt a bolond Efsunt....! (Beyza és az anyja is mi mindent láttak már itt a villában kb30 év alatt)!
........
Naneeeee :) Bahar leköpte Kenant :) hahahaha. „töröljétek meg a szemüvegem“
ez óriási volt!!!!!
.........
Sultán is jobban szereti Efsunt, mint Zeynepet.
Figyeld ezt az iróniát: Arda elköltözik az Atahan villából, mert ez már Efsun és Nuran villája!!!! és Hülya is inkább Efsunt sajnálja! oh anyám, hova kerültem? :D
Imádom!!!!! Hülya és Sultán megint összevesztek :) ez nagyon jò volt!
......
Kenan és Ates eszmecseréje se semmi... „mindig állj háttal a falnak“ :D
.....
Ömer&Kenan:
„Viszek magának tiszta gatyát“ ... „pamut legyen, mert mást nem viselek“
.......
Ez a „Zeynep-a-lányom“ „nem-a-lányom“ -téma már az agyamra megy! nem azért, de miért kell így megalázni Zeynepet?!? más büne nincs, csak az, hogy Ardát szereti... már azt várom, hogy ennyi szenvedés után mikor fog bekattanni?!?
Salih, mint valami „keresztapa“
Efsun felbontotta a szerzödést és kirùgták a sorozatból! azért ez már tùlzás!
vagy neeem?!? én most nagyon sajnálom!
......

Ebben a részben is volt minden, mint a búcsúban :D!
mihenike 2019 júl. 12. - 15:49:48
(804/1547)
304.-idilli reggel az Atahanoknál! Hülya mindjárt megveri Ardát. Cemre itt illegeti magát. Müge és Hayrie is parádéznak. Hülya pedig felkeresné az orvosát.
Efsun pedig ordít!!!! óriási ;)!!!! megérkezett Cemre „csomagja“ is...
-imádom, hogy semmi más dolguk sincs, mint egymást kínozni.
Zeynepnek milyen szép lakása van... Ganime azt sem tudja, hogy hova került :)
„nincs szappan, nincs kancsó és mi ez a sok gyertya? áramkimaradás van?“
Én most elvesztettem a fonalat, Zeynep és Arda együtt voltak valahol?!?? vagy csak arról a 8 évvel ezelötti légyottról hablatyoltak?!?!?
Ganime az erkölcsszöcs!!!!! az agyamra megy!!!!!!
Ugyan Efsun hova akar költözni?!? mondjuk sikeres üzletasszony, egyedül is tud boldogulni ;) Sultánnak vág az esze, mint a borotva! -Cemrére gyanakszik :)!!!!!
Na ne! Sultan:„adjunk neki altót, vigyük ki az erdöbe és hagyjuk ott a medvékkel“
Hülya“ez a Hüllö ott áskálódik a házunkban...én bolond vagyok, papírom is van róla... olyan szépeket álmodok, hogy megöllm Cemrét“ ááá :D
Jaj én meg azt hittem hogy Ates magánakciózik, erre kiderül, hogy a töltényben egy poloska volt! bravó Ates!!!!!
Ömer nyomozò beleszerett Baharba?!?
Bahar miért lakik itt a nyomortelepen?!? ö is az agyamra megy :D haha
Kenan milyen dumát vágott le Baharnak! ez tisztára beteg!!!!
.......
Akkor egy éve Arda és Zeynep együtt voltak?! de ezt Cemre honnan tudná?!?
azt hittem Szultán tényleg ledobja Cemrét :D
.....
mihenike 2019 júl. 12. - 15:04:32 Előzmény libra26
(803/1547)
szia :)!!!! 303+304
A sötét angyalka megfenyegette Kenant...ez megint igen abszurd jelenet volt ... itt mindenki kökeménynek hiszi magát :)
Bahar ùjdonsült baràtnöje ùgy ugrál Mehmet körül, hogy szerintem 5 perc mùlva Ö lesz a legùjabb Mrs.Atahan :)
Ates találkozott Kenannal, de nem értesïtette a nyomozó?!?!?
(nagyon jó ez az ùj zene!)
Ganime-Zeynep-Sután: oh aaaanyáààám!!!! nem bíïírooom!!!!! és Salih a „testör“ :)!!!!!!
Salih is hogy „kimosakodta“ magát a koszból!
A randevùra mennek csapatostul ;) haha
Ez az ùj színésznö aki Zeynepet játsza, annyira üres... nincs benne semmi báj, semmi kisugárzása...
Oh Zeynep kidobta az anyját! nem baj, szenvedjen csak Sultán!!!!
Arda a kanapén alszik?!?!? meghalok a röhögéstöl :)
Cemre vs Hayrie vs Efsun-> ez már megint egy kabaré :) :) :)
folyt.köv.
7/10
libra26 2019 júl. 11. - 23:34:36 7/10 Előzmény mihenike
(802/1547)
Sziaa!!
Most én is később néztem a részeket... A tegnapiban konkrétan semmi sem volt, ezek a Ganime-Szultán-Zeynep jelenetek ki tudnak borítani! :D De olykor azért nevetek is, főként Ganimén...
Ehhez képest a mai! Volt megint minden...
Hülyának ismét kezdenek elmenni otthonról, de nem bánom :D ahogy sejtettem, szereti még Kenant... Ja és "fiam sose vertelek meg, soha, de most mindjárt a földön találod magad" :D imádom, mikor kicsit megkattan, az is, ahogy mesélte a pszichiáternek hogy megnyugszik Cemre megölésének gondolatától:D
JA és akkor az Arda-Zeynep kaland mégis igaz???? Most legalább is nagyon úgy tűnt... Ez az Arda komolyan egy balfék... Nem is tudom ezen a szálon kit sajnáljak hahaha :D Zeynepet semmiképp, olyan unszimpatikus, bár ha a régi időkre gondolunk, leginkább ő volt az áldozat
Ates-Kenan és a töltény!:D hát kész végem... Milyen jelenetek de ez a poloska a tölténybe kreatív volt!!! :D Bahar megint a halál kapujában, na de a hős(szerelmes) Ömer nyomozó már ott van, hogy megmentse :D
Szultán - csak a szokásos... Ízig-vérig bűnöző az a nő :)
Leginkább Beyzával tudok azonosulni!!! "Itt mi van már megint???" hát igen.... :D

Valóban úgy tűnik, elég hasonló az ízlésünk, többnyire jó sorozatokat néztünk!
mihenike 2019 júl. 10. - 20:17:36 Előzmény libra26
(801/1547)
hüha, ezek szerint nagyon hasonló az ízlésünk :) nem szeretek egyszerre több sorozatot nézni ezért nem kezdtem bele a Megtörve-be.... remélem minden rész elérhetö online!
Mivel Ezel volt az elsö török sorozat, amit láttam, így mindig az fog maradni a legnagyobb kedvenc :D de ahogy írtam a többi is nagyon jò!!!!!
mihenike 2019 júl. 10. - 20:14:21 Előzmény libra26
(800/1547)
szia :) ma nem tudtam megnézni, de a tegnapi részben én is csak néztem, hogy Cemre ennyivel le van rendezve?! ejnyebejnye... látni sem bírlak és megyek kibékülni Baharral! végre kibékült Bahar az apjával.
Arda vajon tényleg megcsalta Efsunt vagy csak Cemre agyszüleménye?!? .... mert elég érdekes grimaszokat vágott...
Hayrie-mama tanácsadása Mügéhez... még hogy Zeynep a legnagyobb kavarógép?!? szerencsétlen nem csinált soha semmit, csak szerelmes lett Ardába :D
A filmforgatáson nagyon jót nevettem :D Szultán undorító! Ganime egy karikatùra :D
Ates szépen leleplezödött a „sötét angyal“ elött! jól összeszedték Kenan büneit egy csokorba!!!! tulajdonképpen Ates egész családját Kenan ölte meg!
Efsun teljesen tisztában van azzal, amit tesz/tettek, de mégsem tesz semmit, hogy esetleg kevesebb hazugság legyen az életében...
7/10
libra26 2019 júl. 09. - 20:39:50 7/10 Előzmény mihenike
(799/1547)
Szóval... Nézem a Piszkos pénzt, én is szeretem nagyon!! Pedig igazad van, olykor igen beteg! :D De ettől a nemzettől lassan semmi se lep meg! :D bírom a sztorit, a szereplőket is, le tud kötni :) csak annyi, hogy mindig nagyon le vagyok maradva vele, felvételről nézem, így van hogy a hétvégékre 10-12 részt összeszedek, aztán pörgetem (hosszú csendeket, nézéseket tekerem benne :D)
Megtörve: a család egy része nézi, szereti, ha úgy jön ki éppen, én is beszállok :D De úgy mondanám, hogy ímmel-ámmal követem, sztorit, szereplőket azért ismerem... Csak nem nézem ilyen nap szinten :) biztos jó sorozat, amennyit én láttam eddig, azt szurtem le, hogy nekem picit lassú, sok a csend... Na jó, elképzelhető, hogy a Sorsokban annyit pörögnek és ordibálnak, hogy utána egy Megtörve rész már-már túlságosan csendes! :D :D
A Bosszú vagy szerelem nagy kedvencem volt!! A Végtelen szerelmet is láttam, jó volt :) jaj és Ezel... Azzal kezdődött minden a török sorozatok terén :D
7/10
libra26 2019 júl. 09. - 20:32:27 7/10 Előzmény mihenike
(798/1547)
Sziaa :)
Tényleg nem akarok ilyen dolgokon rugózni, de ez a Mehmet sose kap egy rendes dührohamot??? Bármi, akármi :D dühöngeni is mindig sugdolózva szokott.... Most is megtudja, hogy a felesége Kenannal találkozott aztán fogja magát és lelép, "nehogy megfojtsa" :) Szerintem Cemre valóban pénzt akart Kenantól, de oly mindegy, szerintem ezt a szálat is elvágják pikkpakk :D
Efsun&Hülya :D kész, 1-2 mozzanaton is jót lehet nevetni,eleve amilyen arcokat vágnak,meg mikor Efsunt rángatja a testőr és Hülya rácsap, hogy eressze el :D nagyszerű páros,kár, hogy valószínűleg átfordul a jó viszony, ha kiderül a nagy titok majd
Bahar&Mehmet... Kedves jelenet volt! Aranyos, hogy kibékültek, de semmi több, néha komolyan halálra tudom unni magam rajtuk! :D
Zeynep filmes karrierje még mindig nevetséges:D Ganime és Sultan... No comment
Efsun tényleg nem gondol Cemrére??? Arda meg annyira bamba, mint aki meg se tudja magát védeni... És Cemre amúgy mitől ennyire kemény?? Nem áll jól neki :D....
(Külön válaszolok az offra, csak szerintem egyben nagyon hosszú lett és az előbb nem küldte el)
mihenike 2019 júl. 09. - 17:11:31 Előzmény libra26
(797/1547)
Szia! a tegnapi részben Bahar teljesen tùlpörgött, saját magához képest!
A mi ùjdonsült Bruce Willisünknek még mindig csak Kenanon jár az esze és eszébe sem jut, hogy a gyerekével esetleg Efsun tett valamit, pedig annyi mindent tett màr ellenük! miért is felejtett el és bocsátott meg mindenki mindent?!?
Cemre mit kavar megint?!
jaj apropó!!!! Kenanról mindig azt mondták, hogy nincs családja... akkor hogyan lett neki unokahùga?!?!?
Szultán kibírhatatlan, undorító! Efsun legalább tudja, hogy amit tesznek, azért meg fognak bünhödni!
Efsun és Hülya közös jeleneteit imádom!
Arda csak egy báb... és szerintem ebben a felfordulásban Zeynep el fogja csábítani....
Bahar „ùj“ barátnöje is furcsa jelenség... de az a legfurcsább, hogy Bahar Atahan/German inkább a nyomortelepre költözött mintsem az apja villâjâba...!

OFF
Párhuzamosan nézem online a Piszkos pénzt, már csak 10 részem van, de ezek a törökök nagyon beteg elmék :) ez a sorozat olyan mint egy pszichothriller! és nekem tetszik!!!! lehet, hogy én is pszichop. vagyok? :) ha azzal végzek, akkor kezdem a Megtörve c. sorozatot. (az az rtlklubon megy) nézed?!?
Nagyon szerettem az „Ezel“-t, „Végtelem szerelem“-t és a „Bosszù vagy szerelem“-t.
Ezeket ismered?!?!?
ezek alapján, ha törökországban tényleg ennyi maffiózó és pszichopata van, akkor soha nem akarok oda elmenni!!!!
viszont nagyon jók a zenei aláfestések minden filmben!
OFF
mihenike 2019 júl. 09. - 16:53:03 Előzmény evabloch
(796/1547)
szia! azért ennél nagyobb baromságok is történtek ebben a sorozatban, mint ez a 6 éves ugrás :) ilyen ugrások szoktak lenni más sorozatokban is, csak ott jobban figyelnek az évszámokra :D!
7/10
libra26 2019 júl. 08. - 22:29:08 7/10 Előzmény mihenike
(795/1547)
Sziaa!!!
Én is kitartok, hősiesen vállalom, hogy általában remekül szórakozom ezen az egészen :D :D meg így hogy ki lehet beszélni ezeket az őrültségeket is, még jobb :)
Szerintem fogalmuk sincsen, mi tett Taifun... Néhány szereplőt elég lazán, feltűnés nélkül írtak ki :D Igazad van, a tűz, mások elásása... :D a törökök amúgy igen magas szinten űzik a bűnt, legalább is ebből a sorozatból úgy tűnik:D piromániás lövöldözős-késelős banda:D de régebben Kenan úgy fogalmazott: "Isztambulban megesik, hogy megölsz valakit aztán el is ásod..." semmi extra hahaha
DE ez most mi???? Cemre és Kenan? Megint mit művelnek?? A maiban ezen akadtam meg leginkább..... Na majd Efsun és az "anyóskám" bevetik magukat:D imádom ezt a duót
Ates megérdemelte a pofonokat Bahartól! Végre! :D Tetszik, hogy Bahar nem hajlandó belenyugodni a történtekbe, most legalább van benne valami élet... Ates pedig egy ökör...
Kenan és az unokahúga: "sötét angyalom" Kenan a becenevek atyja!
Rémes, hogy ez a Szultán mennyire undorító karakter... Efsun se semmi, de talán jobban átlatja, miket követnek el... Na de a nénje...
Jajj és persze, hogy az Arda-Efsun-Bahar-Ates találkából semmi se lett... Miért is lett volna:D
Nem tudom hogy vagy vele, de ez a Figen is... Mármint ahogy Baharral együtt él, hatalmas barátnők... A nyomornegyed kellős közepén :D Hát nem is véleményezem, legalább van valaki Bahar mellett :D
7/10
libra26 2019 júl. 08. - 22:16:20 7/10 Előzmény evabloch
(794/1547)
Hááát valami olyasmi lehet... Ha az eddig kiírt évszámok alapján számolunk, csak ez lehet a magyarázat
7/10
evabloch 2019 júl. 08. - 19:30:25 7/10 Előzmény libra26
(793/1547)
Ezt értsem úgy, hogy egyszer csak egy időutazós sorozatban találtuk magunkat?
mihenike 2019 júl. 08. - 18:33:10 Előzmény libra26
(792/1547)
Sziaaaaa!!!!! igeeeeen!!!!!! a jó öreg Nuran Demirci kitaposta az összes „külvárosi“ nagyszájù asszonyságnak az ùtat a villa felé :D ha ezt látná... :D
A Hasret játszó színésznö szerintem magától távozott ebböl a bolondok házából :D
nos igen, a két apuka felbukkanàsàn már én is gondolkoztam... amilyen gyorsan jöttek, ugyanolyan gyorsan el is tüntek...
Taifun German elmùlt 30 éve is egy akkora katyvasz volt, hogy nem is akarok rajta gondolkozni... :) aztán öngyilkos lett...-erröl vajon tud vki, vagy csak azt hiszik, hogy elment...?!?!?
Mindenesetre ez a 4. évad tényleg olyan, mintha egy másik sorozat lenne...
Ezt is már biztos írtam, de „imádom“ a forgatókönyvíró hihetetlen fantáziáját :) hány tüzeset volt már? hány halottnak hitt szereplö támadt fel? hány embert ástak el Saliék?! hányszor gyùjtogatott Hülya?!? hány gyerekröl derült már ki, hogy nem is az, akinek hitték?!? és most kezdödik elölröl a „lánycsere“ :) :) :)
De az összes hibájával együtt szeretem és már nem adom fel, ezt a 100 részt meg kell nézni :D
mihenike 2019 júl. 08. - 16:50:28 Előzmény libra26
(791/1547)
tényleg :) ez jó :) ez a forgatókönyvíró egy „zseni“ :D
7/10
libra26 2019 júl. 08. - 10:13:39 7/10
(790/1547)
Szia! Áh köszi az infót, nekem ez nagyon elkerülte a figyelmemet!
7/10
libra26 2019 júl. 07. - 16:23:26 7/10 Előzmény evabloch
(789/1547)
Szia! Szerintem ők most a "jövőben" élnek mivel már akkor 2016 volt náluk mikor Ismail meghalt... Tehát a kislány is akkor született. És ezután ugrottak 6 évet... Fura belegondolni, de akkor náluk 2022 van?! :D :D
7/10
evabloch 2019 júl. 07. - 15:56:16 7/10
(788/1547)
Én csak egy dolgot nem értek: a kis Nuran hogyan lehet 6 éves, amikor a sírjára az van ráírva, hogy 2016?