ninjago 2019 jún. 07. - 07:09:40 Előzmény mihenike
(727/1547)
Szia! Én is ebben reménykedem, de majd biztos csak a legutolsó részben, addig még lesz egy csomó szörnyűség. Honnan szednek össze ennyi csatornatölteléket, nem tudom. Kezdődött Kenannal, aztán jött Ates apja, Affan, most meg ez a Macit, hát ez borzalom! Az ilyen ocsmány öregember fiatalnak sem lehetett valami vonzó. Egye meg Szultán, amit főzött, de mi is ehetjük, mert ez mostantól sokáig benne lesz a játékban, annyi szent.
mihenike 2019 jún. 06. - 22:45:33 Előzmény martika7
(726/1547)
szia! mondtam én hogy Zeynep be fog kattanni ... ezek szerint így lesz...!!!!
Efsun pedig ezek szerint megbünhödik mindenért! remélem legalább a végére Bahar és Ates boldogok lesznek...ha már 401 részt végig nézünk, akkor legyen már valami értelme is :)
mihenike 2019 jún. 06. - 22:42:24 Előzmény ninjago
(725/1547)
szia :) én màr egyszer végig néztem az Alpesi örjáratot :) én bírom az öreg Terence Hillt :) Forgatjàk az ùjabb évadot is, de abban már nem szerepel.
A mai ùtvesztöt még nem láttam.
De ez a Tayfun tényleg egy undorító alak!
Ates meg egy ... nem is tudom, hogy mi :)
martika7 2019 jún. 06. - 09:29:15
(724/1547)
Sziasztok!
Nagyon kiváncsi voltam a sorozat végére ezért megnéztem a fox csatornán az epizódokat. Én szebb befejezést akartam, de sajnos Ardát Zeynep lelövi és úgy tűnik meghal. Efsun pedig terhesen egyedül marad. Nem akarom lelőni a végét lesz még addig számtalan izgalom és fordulat. Nekem csalódás a vége.
ninjago 2019 jún. 06. - 08:03:37 Előzmény mihenike
(723/1547)
Szia! Teljesen igazad van, ez az egész sorozat egy nagy katyvasz. DE! DE! DE! Nem kapcsoltam ki a tévét, és utána jött egy olasz sorozat, Alpesi őrjárat/Farkas lélek címmel. Egy darabig néztem, aztán rám tört az unalom és az undor. Apám erre szokta mondani: ennek a filmnek csak a dobozáért kellett fizetni. Így aztán inkább maradok az útvesztőben. Egyébként a tegnapiban a legundorítóbb az volt, ahogy Bahar bejelentette Atesnek, hogy anya lesz, és ez az egész csak olyan futólagos lett, Atesnak ennél fontosabb volt, hogy intézkedjék apuka megmentése ügyében, aki egy szar alak, de tényleg, vannak ebben a sorozatban gonosztevők szép számmal, de ilyen jellemtelen f. a. s. z. még egyik sem volt, ennél még Kenan is különb.
mihenike 2019 jún. 05. - 19:22:56 Előzmény ninjago
(722/1547)
Szóval.... sziiiiaaaaa!!!!! ez az Elisabeth-hadmüvelet ismét kiverte a biztosítékot!!!
Efsun monológja a harcos nökröl! majd ahogy a banyák készültek, összeszedték a hàztartàsi eszközöket, aztán beöltöztették Affant nöi ruhába! eddig olyan volt, mint egy bohózat, aztán megjelentek Affan emberei, akkor olyan volt, mint egy thriller, aztán hirtelen megjelent Ömer!!!! „hiszen 12 óràt adott neki“ :) Hanife felvette az öreg beismerö vallomàsàt... ekkora katyvaszt!!!!!
Hirtelen megint átváltott Ömer és Cengiz bohózatba, amikor bevitték az örsre a „hölgyet“!!!!!
soha nem láttam még ilyen sorozatot :)
A Cemre-szàltól továbbra is rosszul leszek! szegény Hasret!
Hülyát imàdom!!!! ugyan mit fog szólni késöbb, amikor visszatér az emlékezete? :D
Kiütötte Kenan fogait?!? ezt nem hiszem el, akkorát röhögtem!!!! Kenan itt selypít fogak nélkül!!!! ez egy vicc!!!!! :)
Ates apjának a kiselöadásán is kifolyt az agyam :) ö megjátszotta, hogy meghalt, tudta, hogy a fia valahol ott van a házban és mégis gyáván elfutott és azért nem tért vissza, mert szégyellte magát!!!! ezt nem bírom már ép ésszel :) (a késelést is 2 perc alatt lerendezték). „Apa kihozlsk innen és együtt lehetünk“ miért is csücsül az öreg börtönben?!
Bahar (is) terhes!!!!! ez csúcs!!!! mekkora a boldogság :)
Efsun és a modern technika :) Sultán jóslása benukott :)
Hogy lehet ennyi mindent belezsùfolni egy részbe!!!!! :)
mihenike 2019 jún. 05. - 18:43:46 Előzmény ninjago
(721/1547)
„Elisabeth-hadmüvelet“ ezek teljesen megkattantak :) Chevrie és Muzzaffer megint Charlie angyalainak érzik magukat :)
haha :)
mihenike 2019 jún. 05. - 18:36:21 Előzmény Gödöllõ
(720/1547)
szia!!!! ez nekem is feltünt ám :) miért is nyílvánítottak Szultánnak külön részvétet?! :D kíváncsi leszek, hogy ma kapunk-e magyarázatot arra, hogy Taifun milyen módon élte tùl ezt a merényletet?!? és Kenan mit fog ehhez szólni???? elvileg Ö (is) ölte meg :)... meg volt még másik 2 fazon, akik magukra vállalták a gyilkosságot... :)
Gödöllõ 2019 jún. 05. - 11:09:03
(719/1547)
A sok zagyvaság közepette nekem nagyon tetszett,hogy Ismail halálakor úgy kívánt mindenki Szultánnak részvétet,mintha legalább az édesanyja lett volna.Annyira bohózat és paródia lett a sorozat,hogy már csak arra vagyok kíváncsi:mi sül ki ebből?!
mihenike 2019 jún. 04. - 18:27:47 Előzmény ninjago
(718/1547)
Szia!!!! én mostanában nem szoktam elolvasni a tartalmat, nem idegesítem magam idö elött :)

Ez a Taifun mekkora egy állat... el sem hiszem, hogy Ates apja ekkora marha!
hol volt az elmùlt 30 évben?!
Ömer nyomozó is egy vadállat!

Hülya legùjabb barátnöje Meriem! ez csùcs :) „angyalarcù barátnö“ „félek a pàpastemestöl és a szakàllas embertöl“ Hülya kihívta a rendörséget, hogy részvétet nyílvánítson!!!!!és még adományozott is :) és Meriemnek is adott egy nyakéket... fantasztikus ez a nö!!!! haha :D

Efsun hablatyolását ismét szó nélkül elhitte ez az ùj nyomozò is! (kivételesen igazat mondott). Efsun milyen csùnyán beszélt Zeyneppel... azon nagyon jót szórakoztam :)
Mehmet Emír is megbuggyant! Hasret meg forog a sírjában :(

Imádom a forgatókönyvíró fantáziáját!!!! ismét tüz van!!!! és hol vannak a tüzoltòk???? lassabban értek oda mint anno Arzu Svájcbòl Isztambulba :) Még, hogy Efsun a saját két kezével építette fel a boltot....!!!!! Az Atahanok pénzéböl Arda hordta össze a ruhákat és Affan fektetett be pénzt az üzletbe...

Csúcs!!!! Kenan a teraszon, mint Rómeó!!!! Pápaszemes szörnyeteg!!!! „ez most meghalt itt nekem“ haha

mihenike 2019 jún. 04. - 18:10:36 Előzmény Amiel
(717/1547)
szia! igen 4 évad volt eredetileg, 131 „bölüm“. ebböl csináltak 401 magyar részt. én ùgy gondolom, hogy ami náluk 1 rész volt, azt nálunk körülbelül 3 részre vágták szét. de percre pontosan nem tudom kiszámolni.
7/10
Amiel 2019 jún. 04. - 17:49:16 7/10
(716/1547)
Sziasztok! Most akkor hol lehet újra nézni a sorozatot az elejétől? Vagy melyik résztől található meg online és hol? Az eleje érdekelne újra, a sok elharapózott hülyeség már nem. Már nem bírtam nézni múlt héttől tovább.
Azt találtam wikin, hogy eredetileg 4 évadból áll 131 résszel. Itt ebből lett 400? Első évad eredetileg valami 18 rész, a második már 42... Na de akkor ami ott pl. a 19. rész (= 2. évad 1. rész talán), akkor az itthon hányadik rész volt??? :D HELP!
ninjago 2019 jún. 04. - 08:58:07
(715/1547)
Sziasztok! Elolvastam a 286-290. rész tartalmát, lesznek itt még hajmeresztő históriák. A tegnapi sem volt akármi. Atesnek nem tetszik apuka, mit mondjak, nekem sem. Az új rendőr, Aziz jól helybenhagyta az öreg arabot, az meg mégse kerül börtönbe? Mehmet Emir totál megbuggyant. Hylia meg leüti a rusnya pápaszemest, ez volt a legjobb az egészben. Azért, mikor azt képzeli, hogy meghalt, ráteszi a virágcsokrot.
mihenike 2019 jún. 02. - 19:55:41 Előzmény ninjago
(714/1547)
sziaaaaa!!!! neeeee!!!! lehet, hogy két Taifun volt :D ez nagyon jó ötlet :) itt minden lehetséges! remélem még elökerül Ates egy eltitkolt testvére és Efsun meg Bahar harmadik növére :D haha :D
Az is lehet, hogy Ilyas meg Nuran voltak Ismail szülei :) haha :) mert egyszer azt mondta rájuk Bahar, hogy „gyermekkereskedök“ :)
Hülyának vajon mikor tér vissza az emlékezete?!
de tényleg akkor ki ölte meg „elvileg“ Ates szüleit?!? akik ugye meg sem haltak?!? vagy az anyja, akkor tényleg meghalt?!?
na jó, mostmár én is elvesztem az ùtvesztöben :)
ninjago 2019 jún. 02. - 08:26:22 Előzmény mihenike
(713/1547)
Szia! Most beindítottad a fantáziámat. Lehet, hogy a Tájfun az édesapja Atesnak, de azért kapta az anyja nevét, mert az anyának más volt a férje, és azt ölték meg? Lehet, hogy Ates is "törvénytelen" gyerek volt, mint Bahar? Itt minden lehetséges, és mindennek az ellenkezője is. Nagyon gyanús nekem, hogy Efsun el fogja veszíteni a gyerekét, és ettől ismét bekattan.
mihenike 2019 jún. 01. - 16:09:36 Előzmény ninjago
(712/1547)
Szia :)! a tegnapi részröl tùl sokat nem is tudok írni, csak annyit, hogy méltóképpen elbùcsùztattàk Ismailt! Mivel mindenki „testvéremnek“ szólította Ismailt, így nem tudom, hogy ki ez az ùj macskajancsi, aki megjelent a rész végén...???
Viszont Taifun hablatyolásából semmit sem értettem! Ates az anyja nevét kapta meg?!?
Azt mondja, hogy az anyja miatt ment Svàjcba és miatta tanult jogot. de az anyja (is) meghalt, nem?!? a rég nem látott nagynéni pedig tudta, hogy Taifun életben van?!? De azt nem tudjuk, hogyan élte tùl?!? lehet, hogy halhatatlan, hiszen eddig 3-an is mondták, hogy megölték Taifunt :)
ninjago 2019 jún. 01. - 08:23:48
(711/1547)
Sziasztok! Két (nagyrészt) vidám fejezet után jött ez a tragikus fordulat. Bevallom, ezt a részt megkönnyeztem. Részint, mert ismail a végtelenül jó ember volt, részint mert a törökök - legalábbis az eddig látottak szerint - meghatóan és méltóságteljesen tudnak gyászolni. Mindenki kitűzi a mellére a halott arcképét, ezt a szokást nem ismertem, valóban így van a törököknél?
Egyedül az utolsóként odalépő férfinak nem volt a mellén az arckép. Valószínűleg ő lesz Ismail utóda.
mihenike 2019 máj. 31. - 09:21:27 Előzmény ninjago
(710/1547)
Szia!!!!! most volt szerencsém a tegnapi részhez :) Hülya mint „falusi asszony“... imádom!!!! a nagymamaság meghatotta! visszajött a villába és ùgy viselkedik mint anno Nuran :D Azt mondja Kenanra, hogy milyen ronda ember:D ez nagyon jó :D
Efsun bepöccent és elment Affanhoz... gondolja, hogy Affan megijedt töle?!? azért nem fél mindenki Efsuntól Isztambulban :D
Bahar és Efsun enyelhése a tengerparton...???? ez a nagy szeretet, hogy fog megint gyülöletbe fordulni??? csak nem elveszíti ezt a gyereket?!?
... Taifun bemutatkozik Atesnek... ezt ugyan mivel fogja megmagyarázni a forgatókönyvírò?!?
... Affan igen gyorsan kiadta a parancsot Efsun meggyilkolásàra! fényesnappal!!!!
Közben befut Cengo és a hösszerelmes Robotzsaru, aki visszaemlékszik az elsö csókra!!!! még mindig szereti ezt a bolond nöszemélyt!
Cengiz észrevette a mesterlövészt!!!!!
Ismail miért mem költözött el Ankaraba?!?
azért hogy meghaljon Efsunért?!?
ninjago 2019 máj. 30. - 08:39:06 Előzmény mihenike
(709/1547)
Szia! Mindenben egyetértek veled. Hűlia egyszerűen fantasztikus volt ebben a részben. Mindig is úgy találtam, hogy ez egy szép nő, érdekes az arca, de eddig többnyire elcsúfította a sírás meg a gyűlölködés, de most ebben a falusi ruhában, kendővel, meg ahogy tömte magába a hagymát, aranyos, kedves, természetes, bájos volt. Ja, és amit Kenanról mondott: ronda, undorító, ördögi. Ezért nem lehet abbahagyni ezt a sorozatot, mert a sok baromság között néha vannak nagyon ütős jelenetek, mint ahogy pl. Bahar telefonra vette Arzu fenyegetéseit. De tényleg, ezt a szálat is elejtik? Kíváncsi vagyok.
Ates meg egy nagy állat, nem csak a feleségét hagyta bajban, de Ismailt is elárulta.
mihenike 2019 máj. 29. - 19:36:08 Előzmény ninjago
(708/1547)
Szia! megnéztem a tegnapi és a mai részeket... ezekben talán nem voltak annyira „gagyik“! Hülya mérgezése persze gagyi volt, de az álma és a párhuzam a két szívdobbanás között szép volt.
Ez a török igazságszolgaltatás.... ?!?!? komolyan?!? Efsun, Sultan és Salih mindent megùsznak... szent Ates pedig feladja magát és máris megy a börtönbe... szegény Bahar sírdogálhat megint... Ates csak magára gondolt... a kis feleségére nem...
A nagy szemeket meresztgetö pasi lenne az öreg German?!? akit eddig szentként emlegettek és amùgy börtönben ül...
Hülya mai szökése a „teherautó soför ùrral“ valami zseniális volt!!!! föleg a másnapi reggelije ;)
Kenan pedig ha kell Texasban is megtalálja Fülyát!!!! ennyi volt?! Fülya örökre eltünik?!
Ez az Affan-féle akció viszont durva volt! 2 öregasszonyt így megveretni?!? :)
Szegény kis Müge is koppant egyet, a mamlasz Cemal nem válik!!!!!