7/10
libra26 2019 aug. 13. - 10:27:13 7/10 Előzmény mihenike
(907/1547)
Folyt.:
Bahar megérkezik a villába!!! Hülya totál elégedett magával... Számolgatja a visszakapott pénzt, örömmel nyugtázza, hogy megvan mind :D örülne, hogy minden oké, de...
Megdöbben, amikor Bahar megszólítja (de az a fej mikor meghallja maga mögül a hangot :D :D :D) Rögtön szólna Mehmetnek, Bahar biztos hozzá jött... Bahar számonkéri Efsunék miatt, de a legfontosabb amit kihall a dolgokból, hogy Sultan megtartott egy házat és hogy ellopták a ruhákat a raktárból!!! Hatalmas :D
7/10
libra26 2019 aug. 13. - 10:21:17 7/10 Előzmény mihenike
(906/1547)
Sziaaa!!

Igen, Salih nagyon jó volt abban a részben! :D De kiemeltél minden őrületet, amit csak ki lehetett :D Kamil úr :DDD na azon kivagyok abszolút

326.
Bahar végre közölte Atessel, hogy sehova se megy!!! Az meg vigyorog hülyén... "Ates, most min nevetsz?" ezt én is megkérdezném tőle szívesen, logikátlan az egész karakter teljesen :D Eközben a kolduslányt veri a nevelőapja és a testvére (???) otthon (izé Richard Gere lakásában)... Hősünknek megint mire kell hazaérni???

Efsun&Sultan&Salih bátyám : ismét őrületes!!! :D árulják a L'efsun kollekciót a bazárban a gelincsikdombi jó asszonyoknak :D "10 líra,20 líra,10 líra, 20 líra" ezt annyit ordibálták max hangerőn, hogy este ezzel feküdtem és ma ezzel keltem...
Bahar látja őket a piacon s tovább gyanakszik!!! Ha ezek nem mondanak semmit, majd Hülya...

Mehmet kiszabadítása az uzsorások karmai közül: micsoda ötletek!!! Kifektetik Mehmetet a vonatsínre, el is indul a vonat... Hülya otthon kemény idegrohamot kap (ez mindig jó :D) mondván, ő nem tud élni a bátyja nélkül!!! Hogy szereti már... Megérdemli ezt Mehmet?? :D És a vonat egyre közeledik (de borzasztó lassan persze), új fő maffiózónk telefonja megcsörren... "Ki hív ilyenkor?? Lehet szereztek még pénzt?" túl kíváncsi volt, felveszi... "Itt Kenan Erksan" és azonnal beijed tőle!!!! :D Végem!! Kenan komolyan megmentette a volt sógorát... Úristen, Hülya megint mennyivel fog tartozni ezért :) maffiózó Mehmetnek "miért nem mondtad, hogy Kenan Erksan a sógorod?!"

Ki ne hagyjam: ez a legújabb arc közli Mehmettel, hogy miután őt megölte, megöli minden családtagját... Mügét, Bahart, Ardát... Kivéve Hülya :D nem bírom... Még egy maffiózó, akinek Hülya kell???! :D Hülya Atahan, a rosszfiúk női ideálja haha
... és mikor épségben hazaviszik Mehmetet, meg is hívja egy aromás teára :))) nem tétovázik sokat... Csak a kiválasztott hölgy testvérét akarta kinyírni, teljesen épeszű döntés utána hódításba kezdeni... Csak Kenan meg ne tudja ezt, mert akkor tényleg kap!! :D

Ates rövid hegyibeszéde Hülyának... Most komolyan azért dorgálják mert szólt Kenannak??? "Inkább meghaltam volna, mintsem hogy Kenan mentsen meg"... Oké:D
mihenike 2019 aug. 13. - 10:00:32 Előzmény libra26
(905/1547)
Szia!!! 325(péntek)
Már megint azt sem tudom, hogy hol kezdjem :D!!!!

1-mit keres Ates és Reyhan a rendöri vacsorán?!? Reyhan: „nézd Ates, hogy tetszik az ùj ruhám?“
Miiii vaaaaan?!???

2-Ömer egy egész asztaltársaság elött kéri meg Bahart, hogy a válás után kezdjen vele ùj életet. De Bahar milyen intelligensen és határozottan utasította el!
Persze Bruce-Richard-Willis-Geere azt már nem hallgatta végig, hogy Bahar csak öt szereti, hanem inkább lelépett és folytatta az ivászatot!

3-Reyhant megveri a nevelöapja, megjelenik Bruce, de öt is elverik, féltégla elökap, mostohafater kifeszik... mindenkit szétvernek, de mentöt nem kell hívni :) miért is nem?!? mert Reyhan majd ápolja Atest, aki inkább meghalna, mintsem hogy Bahar nélkül éljen!!!!!

4-Baharnak most nagyon vág az esze, gyanakszik Efsunra! persze, azért mert összevesztek Hülyával még nem kellene egy putriba költözni! de ezt nem tudja a forgatókönyvíró!!!! neki ez teljesen logikus magyarázat :D

5-Kamill ùr, a legùjabb Casanova!
„milyen furcsa hely ez? nem is tudom melyik nöt válasszam“
Elmegy Szultánhoz kémkedni, azt mondja, hogy nem tudja elfelejteni a találkozásukat és, hogy Ganimet üldözi öt :) haha :) persze Ganimet a jótündér megjelenik egy lábos levessel, hogy a putriban legyen mit enniük Szultánèknak :) az öreget mindenki lepattintja és rávetné magát Figenre :)!!!!! kééész :)

6-Hülya nem tudott elég pénzt összeszedni az uzsorásnak, így Kenantól kér segítsegét, hogy mentse meg a bátyát... attól a férfitöl, aki már jó párszor meg akarta ölni Mehmetet :) logikus :)

7-Nem semmi Szultán, még a lánya vagyonát is átadta Hülyának és nem is szòl neki róla!!!! kérdezem én, hogy ez a Zeynep mikor fog megkattanni?!? én nagyon sajnálom! annyit szenvedett már!!!!

8-Efsunnak jön a világ megváltó ötlete, hogy lopjäk el a ruhákat a L‘efsunból... Szultán: „jaj lányom és ha elkapnak lopásert?!akkor lecsuknak minket“
Efsun“nem mindegy?mi már így is tolvajok vagyunk“ááá!
Jól van, mennek busszal, hiszen régen sem jártak Taxival :) de a buszon mindenki büdös :)
Mekkora raktára van a L‘efsunnak?! ez örület :) persze a lopás sem megy zökkenömentesen! es nem is szedtek össze tùl sok ruhát! de Salih ismét jó volt!!!!
„hol fogjátok eladni öket?“
„a kereskedelem kzp-ben“
„az hol van?“
„a kis medzsizleren“
„ételt kell tennem az asztalra“
neeeeeeee :D
A legjobb az egészben, hogy Efsun és Szultán mindig meg vannak róla gyözödve, hogy ök bizony helyesen cseledkednek :)
De nagyon tetszik, hogy visszakerültek a putriba!

9-Jó fej az uzsorás! Mehmet miért nem adja el azt a kisházat? akkor nem lenne semmi gond! „Hova viszitek?! Mégsem végezhetjük ki a saját házában“ - de rendört nem hív senki!!!!!!!
De nagyon jó ez a zene!!!!!
mihenike 2019 aug. 13. - 09:33:10 Előzmény esmeralda
(904/1547)
szia!!!!! haha, ez jó volt :) ennyi török sorozat után, én soha nem szeretnék elmenni Isztambulba....
esmeralda 2019 aug. 12. - 19:52:44 Előzmény mihenike
(903/1547)
Ates itt, Ates ott, különben már olyan lepukkant, hogy beállhatna Kenan kutyái közé. Ettől a Reyhan-száltól meg már hülyét kapok, ez most minek kellett? Nézni is undorító.
Elárulom, hogy a you tubeon megnéztem a végét, van, aki nem szereti ismerni a történetet előre,
ezért nem árulom el addig még szenvedhetünk Reyhannal, Kamil úrral, Ganimével, és talán lesz még néhány gengszterbanda is, ezek úgy teremmek Isztambulban, mint a göcseji erdőben a gomba.
mihenike 2019 aug. 12. - 15:57:00 Előzmény libra26
(902/1547)
ui. mit keres Ates a rendöri vacsorán? :D
mihenike 2019 aug. 12. - 15:51:53 Előzmény libra26
(901/1547)
szia :) az biztos, hogy lefáradtam rendesen :) a csütörtöki részig jutottam el! Ahogy Hülya megmagyarázta Mehmetnek, hogy hova tünt az egész család, azon ismét csak néztem... ez magyarázat lett volna?!? és mindenki annyiban hagyta!!!!!
A „Leonardo Dicaprio“-s beszólás egyszerüen óriási volt :D
Aztán az a házikó, ahova Efsunék költöztek... Arda makkos cipöben, méregdrága öltönyben takarítja a putrit!
honnan van ez a ház? hiszen annak idején Sultán is Ilyassal lakott!
azt nem értem, hogy a kislányt miért nem vette el tölük Hülya...
Bahar nagyon gyanakszik Efsunra!
és most Zeynep hova fog költözni?!?
De ez a „Bahar és Figen éheznek“- szál nagyon gáz!
Ömer vallomására is kíváncsi leszek!
7/10
libra26 2019 aug. 12. - 14:57:29 7/10 Előzmény esmeralda
(900/1547)
Szia!!
Ates kálváriája több, mint borzasztó! :D Engem annyira nem érdekel az a szál... Szinte dühít, mikor a kolduslánnyal telnek az "értékes" percek :D (és Ates is... Bahar alig kezdi el a választ Ömernek, 3 szó után elrohan... Ez aztán igen! Nehogy többet várjon, hogy ténylegesen meghallja Bahar elmegy-e vagy marad)
7/10
libra26 2019 aug. 12. - 14:54:35 7/10 Előzmény mihenike
(899/1547)
Sziaaa!!;)

Megvagy még??? :D Hogy bírtad ezt mind egyszerre???!!! :D :D minden elismerésem!!
De nagyon örülök, mert akkor a héten kb egyformán képben tudunk lenni!!

Mondtam neked... Kegyetlen dolgok voltak!! De 2 rész tényleg nagyon tetszett, a szerda és a csütörtök talán amiket én is hosszabban elemeztem itt :) Személy szerint nagyon örülök Efsun és Hülya "visszatérésének" :D remélhetőleg mindketten beleadnak újra mindent... Bár eddig is csak a forgatókönyvíró miatt nem tették:D

Reakció 1-2 dologra,amit kiemeltél: azon, ahogy Sultan beleszeretett Kamil úrba én is szétröhögtem magam :D :D :D meg persze több ilyen beszólás stb.volt, de ugye jól láttam akkor??? Ates nagyon Richard Gere lett :)) abszurditás csúcsa... És lám mekkora vonzereje van, ez a csaj is belebolondul :)
Még így utólag is nevettem egy-két megjegyzésen, amiket kiírtál :D
Ez a hét sem lesz unalmas, úgyhogy jöhet :D
mihenike 2019 aug. 12. - 12:25:12 Előzmény libra26
(898/1547)
Hülya Atahan is back :D
Csak finoman maga tapló!
Az aprót tartsd meg, jó lesz a buszra!
És Efsun is ismét fenyeget!
Efsun Demirci is back :D
visszatértünk a kezdetekhez :D
mihenike 2019 aug. 12. - 12:19:01 Előzmény libra26
(897/1547)
Ezt nem hiszem el :D eljutottam a 324-ig.

„Salih Bond“ : „öljük meg Hülyát“
Sultán: „szerintem gyùjtsuk rá a villát és öljük meg a zsarolókat is“!

Ganimet a randira is Secillel ment! hogy néz ki Ganimet ezzel a sminkkel és az ùj frizurával? :D :D :D

Ates csak nem tudja lerázni magáról ezt a nöt! borzalmas ez a mi Atesünk :D
és ez a kis szutykos?! öt is Kenan küldte, mint anno Cemrét?!?

O arról még nem írtam, hogy Kenan, hogy befenyítette az embereit?!? ezek szerint az emberei mindent magukra fognak vállalni és Kenant felmentik?!?

Reyhan kisasszony és Ates ùr olyanok voltak az üzletben mint Julia Robert és Richard Geere a Pretty womanban :)

folytköv
mihenike 2019 aug. 12. - 12:03:48 Előzmény libra26
(896/1547)
323. ez nagyon jó rész!

Hülya végre kiosztotta Efsunt és Szultán, hogy adják vissza a vagyonukat, erre Arda az anyja ellen fordul! és még ök vannak felháborodva, hogy Hülya miért nem kérte meg öket szépen, hogy adjanak a vállalatnak pénzt... már megint nem értették meg a lényeget, hogy mekkora bünt követtek el azzal, hogy elvették Nurant a szüleitöl....?!?
Jók voltak a visszaemlékezések arról, hogyan szereztek vagyont Efsunék!

Ömer és Ates a két kiskakas :D!
mihenike 2019 aug. 12. - 11:07:27 Előzmény libra26
(895/1547)
Szia!
322. most annyira nem részletezném, mert ti már mùlt héten jól kielemeztétek :) inkább csak 1-1 jelenetet emelek ki :D

1. Számomra továbbra is érthetetlen, hogy Bahar mit csinál ott Figennel a nyomortelepen?!? miért nincs pénze, amikor az apja Mehmet Emír Atahan?!?

2. Szultán és Kamil ùr találkozásán halálra röhögtem magamat...!!!!

3. Hösszerelmes Volkitolki felgyùjtotta a Taxit az Atahan villa udvarán és elkezdett kiabálni a nagy titokról! miböl gondolták, hogy ott senki sem fogja meghallani öket? :)

4. Atesröl és a kis szutyokról egyszerüen nem tudok mit írni :) annyira abszurd!!!!!

5. amikor Hülya meglátogatta Kenan, milyen szépen beszélt Efsunról és most ismét csalódnia kellett benne!

6. Mehmet bünözöktöl kért pénzt, hogy fellendítse az Atahan vállalatot?!? oooo édes istenem!!!!!!

mihenike 2019 aug. 12. - 10:01:31 Előzmény libra26
(894/1547)
Az orvosnak is volt egy jó beszólása! „A mütét után a belei megteltek gázokkal és ki kell engedni“
„Maguk megörjítenek engem! nem engedek be ebbe a kórhâzba még egy Atahant, megszegem a Hippokratészi eskümet, széttöröm a sztetoazkópomat és eret vágok egy szikével:)“
mihenike 2019 aug. 12. - 09:39:22 Előzmény libra26
(893/1547)
321-
ahogy ez a szutykos megjelent Ates lakásában igen csak szürreális jelenet volt!
ha nem látnám, el sem hinném! elöször megfenyegeti, majd azért könyörög, hogy adjon neki enni :) haha!
mihenike 2019 aug. 12. - 09:25:47 Előzmény libra26
(892/1547)
Szia! indul a maraton! 320. rész!
Efsun kórházi elöadása tényleg gyenge volt, ahogy Bahar is megmondta! de nem szégyelli magát és a kis Nurant is bele keveri a hazugságba!
A nyomortelep lakói ismét támadásba lendülnek Ganimet ellen, Volkitolki pedig rohan a kórházba!
Kamil ùr: „hívjon vagy írjon smst vagy bökjön meg facebookon“ nem bírom már :) :) :)
Ates megjelenik a kórháznál, természetesen Mehmet és Bahar is öt hibáztatják mindenért és rettenetesen sajnálják Cemrét, még maga Ates is, pedig Cemre küldte a bérgyilkost, hogy leszùrja Bahart.... ááá :D!
Hülya rohan a hírrel a folyosóra... „olyan mint a macska,9 élete van és még a cápák is elkerülik!“ persze a többiek nem sajnálnák ha meghalna :)
Efsun gyorsan kiront a szobából és hiphop elmùlt az amnézia :)
Szultán mint valami anyatigris, majd ö vigyâz Efsunra a kórhâzban :) jaaaaj
„Arda ne játszd a romantikus völegényt“
A doki beszólása: „mi van itt kérem? ez nem metróállomás“ :)!
Volkitolki és Arda a két kiskakas összeverekednek a kórházban :) ez valami örület :)
folytköv
esmeralda 2019 aug. 09. - 19:55:35 Előzmény libra26
(891/1547)
Visszakaptuk Efsunt is, csőstől, Hylia meg újra előveszi Kenant, no ennek milyen vége lesz?
esmeralda 2019 aug. 09. - 19:51:17
(890/1547)
Sziasztok! Lám, Bahar milyen kedvesen és őszintén dobta Ömert. Ates viszont teljesen megőrült, Isztambulban nem lehet rendőrt hívni, ha egy alvilági nőt vernek az utcán? A szutykos meg beleszeretett, még csak ez hiányzott. Mentőt hívni nem mert, valami neki is van vaj a fején nyilván. Ebből az útvesztőből kijut valaha? Mármint a férfi főszereplő.
mihenike 2019 aug. 09. - 12:59:19 Előzmény libra26
(889/1547)
sziaaaaaa!!!!!! ezen az összefoglalón akkorát nevettem :) söt röhögtem :) pont azt akartam kérdezni, hogy Arda is ment-e velük és, hogy mivel magyarázták a többieknek a távozást?!? de ùgy látom, hogy van mindenre „logikus“ magyarázat :D!!!!!
esmeralda 2019 aug. 09. - 12:34:30
(888/1547)
Szia! Én is sejtem, hogy Bahar nem fog igent mondani, de biztos tapintatos lesz.
Efsunt most nagyon utálom. Arra nem gondol, hogy a gyereknek előbb vagy utóbb joga van megtudni, hogyan jött a világra. Hazugságra építtette a családját, ez nem tarthat örökké. Szultán ördögi ötletét el lehetett volna utasítani.(persze, akkor most nem erről kommentelnénk.