mihenike 2019 okt. 29. - 13:35:48 Előzmény Sumomo
(1207/1547)
ez egy ùjabb eszement szál a nagyon kreatív forgatókönyvírótól :D
Efsun életében elöször tényleg nem csinált semmit és mégis mindenki elfordul töle
-nem baj, egyszer neki is bünhödnie kell!
1/10
Sumomo 2019 okt. 29. - 09:02:29 1/10
(1206/1547)
Ez a féltékenységi mizéria előhozza belőlem a feministát, pedig ki nem állhatom őket.
Most komolyan, egy gyilkosság kisebb bűn, mint hogy egy nő egy férfi társaságában elaludt?
Az üres üvegek a bizonyíték a házasság törésre?
Ganimét pont ezért utálom, folyton ítélkezik.
Mondjuk nem sok szereplőt szeretek/karaktert.
Akiket szeretek: Efsun (first of all), Kenan, ( őket mint színész teljesítmény is) és Volkitolkit a kisembert
Nem szeretem, de a színészi teljesítményük bejön: Hülya, Sultan, Cemre nagynénje, Beysa (állati jól hozza az ostobát)
Nem sok mi? Ekkora stáblista mellett.
1/10
Sumomo 2019 okt. 29. - 08:52:39 1/10 Előzmény mihenike
(1205/1547)
OK, akkor Ti is csak ennyit tudtok, amit előadtak. Semmi múlt.
mihenike 2019 okt. 28. - 21:33:49 Előzmény Sumomo
(1204/1547)
Orkun egy (állïtolag) üzletember, aki megjelent a varrodában a nagy semmiböl és elöadta Efsunnak, hogy ùjra felvirágoztatná a L‘Efsunt. megszervezett neki egy divatbemutatót, ahol a befektetök a csekkeket Orkunnak adták, de a pénzböl a „nagy csapat“ (Efsun, Arda, Salih, Sultan, Zeynep, Volkitolki) semmit sem látott...
Ardának meg Volkitolkinak már az elaö pillanattól kezdve gyanús volt, a divatbemutatón pedig Arda botrányt csinált. Összevesztek Efsunnal, majd Orkun ùgy állította be, hogy együtt töltötték az éjszakât, ö és Efsun, erre Arda begözölt és szakított Efsunnal.
1/10
Sumomo 2019 okt. 28. - 17:19:24 1/10
(1203/1547)
Na de ki ez az Orkun?
mihenike 2019 okt. 28. - 16:56:04 Előzmény libra26
(1202/1547)
Szia!!!! gyorsan megnéztem a pénteki részt, indulás elött :D

Ez az „Efsun megcsalta Ardát“ címü történet annyira gáz volt, abból a nagy semmiböl, amit Arda látott máris arra következtetett, hogy Efsun megcsalta!

Sultán: „az én lányom ilyet nem tenne, Arda te vagy az én egyetlen fiam“
-de ha Sultán is megharagszik Efsunra, akkor egyenes lesz az ùt Zeynepnek Arda felé!

Orkun tényleg jól átvert mindenkit, micsoda emberek jelentek meg a varrodában :)!!!!!

Bahar&Ates&Nuran jelenetét viszont megkönnyeztem :) nagyon édesek voltak!

Ates elindult visszaszerezni az Atahan vagyont? durva arc :)!

Jó szórakozást!
mihenike 2019 okt. 27. - 21:43:34 Előzmény libra26
(1201/1547)
köszönöm szépen :D egy teljes hét Atahanék nélkül :D el sem tudom képzelni! nagyon fognak hiányozni :D
7/10
libra26 2019 okt. 26. - 22:07:06 7/10 Előzmény mihenike
(1200/1547)
:DDD Már félek! Remélem jól megnyomják ezt az utolsó hónapot!
De neked kellemes kikapcsolódást :) Én azért biztos írok majd, hátha olvasni tudod vagy majd akkor, ha visszatértél :D
mihenike 2019 okt. 26. - 22:02:05 Előzmény libra26
(1199/1547)

na jó, elolvastam a jövö heti elözetest, nos a legkisebb problémánk lesz, hogy Atahanék ismét költöznek... Arda&Efsun összeveszése egy ùjabb sorozatnyi bonyodalmat indít el. már alig várom a kommenteket! örültek háza!


mihenike 2019 okt. 26. - 21:46:04 Előzmény libra26
(1198/1547)

ezt nem hiszem el, most olvastam, hogy jövö héten ismét költözünk!!!! :)


mihenike 2019 okt. 26. - 13:30:45 Előzmény libra26
(1197/1547)
szia!!!!! a péntekit még nem láttam és most 1 hétre eltünök mert szabin leszek :)
de a csütörtöki rész :)!!!!!! ismét mindent leírtál, mintha csak a saját gondolataimat olvastam volna :)
Kenan egy nagy vicc! elvileg egy maffiózó lenne, de számomra csak egy szerelmes flótàs :)
Bahart és Atest nagyon sajnálom!!!!
Mehmet és Figen jelenete ismét ember feletti volt!!!! igaza van Figennek, az Atahanok gondjai eltörpülnek az övé mellett :)
de Efsun divatbemutatója-kééész! Szultán szájából a „fent leszel instagrammon“ annyira abszurd volt, hogy visítva nevettem :)
Azt hiszem Orhan megjelenése fog véget vetni Efsun&Arda szerelmének és talá így fog Zeynep elötérbe kerülni....?!?!???
már alig várom :D
7/10
libra26 2019 okt. 26. - 10:05:54 7/10 Előzmény mihenike
(1196/1547)
Szia! :)
Hát igen, Zeynep valószínűleg még sok mindenen fog keresztül menni, de halvány fogalmam sincs miért építenek rá bármit is így az utolsó etapban :D Na mindegy, kíváncsi vagyok milyen őrületek jönnek így a végén... Mert biztos, hogy tudják fokozni...

Csütörtök:
1.Kenanom verhetetlen! szenzációs milyen kattant... A nyomozónak: "kiderítettem a nevét, tudom hogy hívják" :D úgy összességében Hülyával bezárva jó helyen vannak, bár én mindig egy diliházban képzeltem el őket együtt :) viszont az nagyon jó volt, hogy mondta, hogy ne sírj virágszálam és Hülya el is nyelte a könnyeit, legalább is megpróbálta :D
2.Mehmet&Figen... Hát ez szép volt :D a régi ház... És Mehmet nosztalgiája... "Elfelejtettük milyen kötelék van köztünk, elfelejtettük, hogy testvérek vagyunk" ???? Szerintem csak te Mehmet, de mind a 376 rész alatt :D Én azt mondom végre végre végre, eljuthattunk ide, hogy Mehmeten látszódjon, legalább egy kicsit szereti a testvérét:)
+ de nem tudok elmenni amellett, hogy Figen milyen hatásosan vigasztalta meg "Mehmet Emír úr, én megöltem a férjemet" :D :D és valóban az ilyesmik mellett szinte eltörpülnek az Atahan família gondjai...
3. Bahar kálváriája: sajnálom nagyon szegényt, most már remélem meggyógyul hamarosan... Atest még inkább sajnálom, állandóan aggódnia kell, miközben a kis Nuran előtt mindenhez jó képet kell vágni... Annak a kislánynak meg tuti megmondták, hogy mindig mosolyogjon míg az arca megfájdul, de a mosolyai néha már vicsorgásba fordulnak át :D Ez nem von le az érdemeiből, a színészi stáb 70-80%-nál jobb színésznő a kiscsaj haha :D
4. Kivagyok ezektől az Efsun-féle divatbemutatóktól, még a zene is ugyanaz, mindegy mennyi idő telik el :D ez az Orkun jól hozza az idegesítő tenyérbemászó figurát (számomra a Cennetben is az volt) Ardának meg kivételesen igaza van szerintem és jók a megérzései, de persze most bölcs Sultan anyánk és Salih bátyánk se hallgat rá... Utóbbi csak boldog, hogy nézheti a kifutós csajokat! :D
Jaj és kész a botrány, ahol Atahanok vannak, ott mindig van valami :) Arda keménykedik, összevesznek Efsunnal...

Határozottan pörgősebbek most ezek a részek, akkor is ha sok a cikázás és logikátlanság néha
7/10
libra26 2019 okt. 26. - 09:46:38 7/10 Előzmény evabloch
(1195/1547)
Jó észrevétel! :D Igaz, nekem úgy sem tetszett...
7/10
evabloch 2019 okt. 25. - 20:09:25 7/10
(1194/1547)
Én csak annyit tennék hozzá, hogy túl hamar örültünk annak, hogy Ates megborotválkozott...
mihenike 2019 okt. 24. - 23:51:30 Előzmény libra26
(1193/1547)
na de ugye-ugye, hogy morbid, hogy Beyza elöbb tudta, hogy Reyhan meghalt?!? azt pedig tudomásul sem vették, hogy Reyhan lökte le a létrától :)

De könyörgöm, mikor és hogy ölte meg Reyhant?!? erre már soha nem kapunk választ, ahogy arra sem, hogy Cemrét megették-e cápák?!?!

ez a parókája borzalmas!-mintha az egyik Beatles -tagnak öltözött volna farsangkor :)

Jaj tudom, még Zeynepröl akartam írni, ahogy ott öltöztette Efsun-mint valami akarat nélküli bábù :) pont Ardához illene :) Öt nem is érdekli semmi, de Sultán nyomná vissza a show businessbe.

Spoiler
Nem tudom, hogy pontosan mitöl fog megkattanni Zeynep, mert ugye, mint tudjuk teljesen meg fog kattanni...
Spoiler
7/10
libra26 2019 okt. 24. - 16:04:19 7/10 Előzmény mihenike
(1192/1547)
Na jó, azon, hogy Beyza milyen jól értesült a kórházban, szétnevettem magam... Jogos! :D
És azok a bunyók a holdingnál! :D Mehmet kiváló formában van mostanság, nem lehet panasz...
Bahar ezek szerint még beteg azért... És amúgy most már végig ebben a gomba parókában lesz szegény?? Lehet gondolták, hogy jó ha hasonlít Figenhez, úgyis ő lesz a "mostoha anyuka", nem? :)
Vajon ki az a másik elmebeteg, aki Virágszálamat felmentette az elmebetegség alól??? Ezt még én is kikérem magamnak! :D
mihenike 2019 okt. 24. - 15:42:32 Előzmény libra26
(1191/1547)
Szia!
Szóval a 3 párhuzamos futó száltól eldobtam magam :)

1. Bahar a mütöben
2. Atest elrabolja Reyhan nevelöapja
3. Sultanra és Zeynepre rágyùjtják a varrodát :)

Efsun a világ legjobb testvéreként sírdogál a kórházban, közben Atest valamilyen ürüggyel kirângatják a váróteremböl.... de közben sérült Beyza is beállït, aki a kórházban olyan jól informált volt, hogy hamarabb tudta mindenkinél, hogy Reyhant megölte a nevelöapja!!!!!
és mégis mikor?!???!?
azért ez a forgatókönyvíró ilyesmiböl soha nem csinált nagy ügyet ;)

De ez a Hayrie anyááám!!!!! Bechet felgyùjta ezt a borzalmas épületet, ahogy mindenki éj-nappal csak Efsun kedvéért dolgozott... még jó, hogy Sultan&Zeynep tùlélték, különben nem lenne sorozat!!!!

(sajnos nem volt idöm írni màris és tessék elfelejtettem a felét...haha)

Volki tolki most épp Zeynepbe lesz szerelmes?!?!?

A 3 hónapos ugrás ismét nagyon kellett!!
Efsunnak nem jön össze a gyerek! és ki a hibás?!?!? 3-at találhatsz :) Bahar :)!!!!!!
ÖRÜLET

Orhan/Orkun vagy ki, megjelenése olyan volt mint anno Kenané! senki nem ismeri, de máris mindenki utálja :D
Sultán beszól Volkitolkinak is, pedig nélküle nem lenne ez az épület sem nekik...

Bechet kidobta Atahanékat a villából, de ök még bepróbálkoznak a hotelben :) hátha :) Ates felajánlja a lakàsát és Hülya csak fintorog, hogy végülis jobb lesz mint az utcán :) hehe
Nem baj ö mehet a cellába, biztos lesz tetö a feje felett!
Ember nem volt még ilyen csalódott azért, mert „normálisnak“ nyilvánították :D!
Lássuk Kenanom mit fog kitalálni!

Mehmet ugyan hova megy Figennel? milyen háza van még, amit Bechet nem
foglalt le?!

És Bahar eltünt, leégette a makarónit és eltünt :) Lehet, hogy elment a Gelincsikre megkeresni Nurant&Ilyast, mert nem emlékszik az Atahanokra és az elmùlt 10 évre :D
7/10
libra26 2019 okt. 23. - 16:15:14 7/10 Előzmény mihenike
(1190/1547)
Sziaa! :) Pont akartam írni neked, hogy itt van Orhan, most Orkun néven fut haha :DD
Ne is mondd, mi lesz így a ma estémmel?!:D de nagyon várom miket gondolsz, mindenképp írd le, ha maradt benned valami!!
mihenike 2019 okt. 23. - 15:55:32 Előzmény libra26
(1189/1547)
szia, á, ma nem lesz rész, így ki tudom majd fejteni az utolsó 3 részröl a véleményemet :D!!!!!! megjelent a Cenet verekedös szívtipròja is :) oh Allah!!!!
mihenike 2019 okt. 22. - 14:12:05 Előzmény libra26
(1188/1547)
Sziaaaaaa! éppen tùl vagyok a pénteki és hétföi részen, de rohanok, az elemzést késöbb írom, de te már mindent leírtál helyettem is :D!!!!!abszurditás a tetöfokon!!!!!