7/10
libra26 2019 okt. 18. - 10:54:03 7/10 Előzmény Sumomo
(1167/1547)
Szia! Szerintem egyáltalán nem így megy, de ez mind közül ez a legbetegebb válogatott banda a legbetegebb sztorival mellé :D
7/10
libra26 2019 okt. 18. - 10:50:03 7/10 Előzmény mihenike
(1166/1547)
4. Hogy törpülhet el ennyire, ami történik Baharral??? Szegény lánynak írtak egy halálos betegséget és konkrétan Ganime nagyonb szereplővé növi ki magát a nyomortelepen :D Nem tudom, erről mit gondolsz/gondoltok? Efsun az elejétől kezdve erősebb karakter volt, Hülya is, tehát, hogy nehéz Baharra női főszereplőként nézni, az biztos... De szerintetek miért? És miért kínozták tovább a forgatókönyvírók?? Nekem ez durva, hogy megadták neki a stáblista első helyét és a 4.,5.helyen kiírt emberek sokkal inkább vannak főszerepben :D
+ állandóan összeesik szerencsétlen, Ates meg csak szólítgatja hogy térjen magához... Ates teljesen életképtelen, szintén főszereplőként... De Mehmet megtudta az igazat legalább! Őt most tényleg sajnálom... Ja ha már Ates: a kislánnyal közös jeleneteit viszont imádom! Olyan rajongással néz arra a gyerekre :)) bár az valóban irreális, ahogy Nuran megszokta őket :D de ennyi jó azért legyen nekik :)

5. Az igazságszolgáltató török nép! :D Berontanának Sultanékhoz, mert "gyilkosok és megölték azt a rendes, nagyszerű Cemalt" kész ez abszurd... Az asszonyok, akik utcát sepernek, meg az urak akik mennének a kocsmába, egyszer csak inkább igazságot akarnak a Gelinciken... Na de akkor megjött Salih, Volkan és a haverok!!!! Ez hatalmas volt :D ahogy megjelentek ott és elzavarták a háztól a népet... Egy ismeretlen figura: "jöttünk segíteni, szeretjük Salih bátyánkat" Erre mit mondjak?? Mi is! :D :D

Elnézést mindenkitől, de néha le kell mindezt írnom, már kivagyok teljesen... :D
7/10
libra26 2019 okt. 18. - 10:38:19 7/10 Előzmény mihenike
(1165/1547)
Szia!! :D
Én eddig 3 részt láttam a héten, de már kivagyok :D várom, hogy visszatérj és elemezd... Addig csak 1-2 dolog :)

1. Müge végérvényesen az agyamra ment! Az a kín, mikor a vacsora asztalnál bevallott mindent... De csodálatos dolog, hogy Hülya és Kenan külföldre szöktették, mert a rendkívül hosszú keddi búcsújeleneteiből ítélve az a gyanúm támadt, hogy ez egy szereplő kiírás volt minden bizonnyal :D és ha így van, nem bánom :D Azért ott a kamiontelepen az a nyomozó-Hülya-Arda-Efsun jelenet :D Arda még mindig rendkívül ostoba, Hülya még mindig egy alakváltó... Efsun csak Efsun :) Hülyáról mondjuk jobban elhittem volna, hogy képes főbe lőni magát, mint múltkor Mehmetről, bár világos, hogy ez csak időhúzás volt a részéről

2.Hayriye mama mindent tud!!! Bosszút esküdött, Sultan, Zeynep + mindenki körülöttük megfizet! + Hülya és Müge... Lehet nagyon kiélesedett a fantáziám ebben a másfél évben, de Hayriye mama lesz talán Behcet új jobb keze?! Apropó, hol az a gazember? Utoljára akkor láttuk, mikor elpanaszolta Mehmetnek hogy Hülya szó (és ugyebár fizetés nélkül:D) felszívódott a hotelből... (És igen Reyhan is hova tűnt, az elgondolkodtatóbb)

3.Ates&Asim "most azonnal mondd el mi folyik itt" Ates néha úgy viselkedik ebben a villában, mintha fő góré lenne :D de ja lehet én is kivancsi lennék, Asim mit keres ott 6 év után :D
Asim&Hülya&Kenan (figyeljetek, korábban az az ölelés Hülya és Asim között Müge miatt! Mondtam én lesz valami itt a végére... :D) szóval ez is felettébb érdekes pár perc volt... Asim gondolván az ölelés visszahozott 20 évet, megfőzi a kamillateát a volt feleségének, hiszen az megnyugtatja... Alapvetően szerintem az 5 doboz nyugtató se szokott segíteni rajta, de oké Asim jobban tudja :D Hülya 10 másodpercig tartja magát, majd kiveri az egészet Asim kezéből, nem gondolván arra, hogy nincs se Beyza, se Reyhan... Lehetne kiabálni, hogy Figeeeeen, de Figenünk már megint ajtót nyit! Hát, hogy mindig arra jár csöngetésnél... És megjön Kenan!!! Végre :D majd mélységes döbbenet fog el engem, Asim miért érzi, hogy Hülya az övé??? :D :D szenzációs, 1-2 pofon, Hülya pedig inkább Kenant ápolgatja utána... Meg az a beszélgetés is... "Kenan, mondd amit akarsz és menj el, mert ha a bátyám itt talál, megöl és hát nem kéne gyilkossá tenni az ő korában" óriási :D :D :D az nem zavarja, ha Kenan meghalna, de Mehmet ne legyen gyilkos... Virágszálamnál ütősebb karakter kevés van ebben a sztoriban!
mindjárt folytatom 1-2 gondolattal még
1/10
Sumomo 2019 okt. 18. - 09:18:33 1/10
(1164/1547)
Hanem a tegnapi rész. Már nagyon nehezen viselem Mehmet jóságát. Visíthatnékom támad tőle.

- mindenki akkor nagy legény/leány, amikor egyedül van
- mindenki azzal fenyegetőzik (fárasztóan), hogy megöli x-et, ha
- aztán ha megtörténik véletlenül (mert valljuk be egyik szereplő halála sem volt előre megfontolt szándékú) , mindenki ajvékol, összeomlik, játssza a tisztesség bajnokát
- na meg az "én hibám, mindenről én tehetek" álszent jelenetek,
tényleg ilyen a török?
1/10
Sumomo 2019 okt. 18. - 09:06:23 1/10 Előzmény ninjago
(1163/1547)
Nekem semmi bajom, az említett atyával. Sőt, amíg azt tudnám ajánlani adott típusú embernek, addig ezt nem. Azt is letagadom, hogy ezt a sorit nézem. :DD . Nem is tudja senki , csak TI. Meg a lányom, mert a visítás lebuktatott. :)
Próbálkoztál már az Epic Drama adóval? Nagyon színvonalas, mini sorozatok is vannak rajta. NINCS REKLÁM közben. Kémek küldetése, Kurtizánok kora pl. , ami nekem nagyon bejött.
mihenike 2019 okt. 17. - 12:45:52 Előzmény evabloch
(1162/1547)
Valahol rosszban sántikál, Figen szerint :D!!!!!
ninjago 2019 okt. 17. - 10:53:00
(1161/1547)
Sziasztok! Hát, egyre durvulnak a dolgok, hová fajulhatnak még? Most Müge lépett elő főszereplőnek, vele is jól elbántak a forgatókönyvíróink. Úgy látszik , törökéknél egy betegség mindenre gyógyír, most éppen Szultánunk aggódik Baharért, Bahar meg őérte, no lám. Minden meg van bocsátva, még a gyerekrablás is. A kis csaj meg imádja vér szerinti szüleit, egyik percről a másikra, na, erre varrjatok gombot. Mi lesz, ha véget ér a sorozat, mi lép a helyébe? Egy darabig néztem a BBC-féle Brown atyát, ahhoz képest még ez a Sorsok útvesztője is színtiszta élvezet.
1/10
Sumomo 2019 okt. 17. - 07:47:00 1/10 Előzmény evabloch
(1160/1547)
valahol hegyezi a körmeit :D
mihenike 2019 okt. 16. - 20:08:39
(1159/1547)
Sziasztok!!!!! tehát a pénteki rész minden képzeletet felülmùlt :)

1) ahogy Mehmet megcibálta Mügét, hogy bizony vallja csak be a gyilkosságot, de valahogy ismét beetették Mek-mekket, hogy Müge ártatlan!

2) Szultán soha életében nem volt még ilyen bölcs, miszerint jobb lenne a világ, ha Ö meghalna! Köszönjük az értékes megállapítást :D!!!!! De gyerekek, amikor felhívta Bahart és még Bahar kezdett el aggódni Szultán miatt....!!!!! kifolyt az agyam :D és még Efsunt is megkérte, hogy vígasztalja szegény nénit :)! ááá

3) eszméletlen, hogy ilyenkor Efsun mindig elöadja, hogy ö mennyire szereti Bahart, a kishùgát :) és el kezd Allahhoz imádkozni! - az ugróiskokás jeleneten ismét kiégtem :D Efsunra senki sem tud haragudni eléggé! Ellopta Bahar életét majd a gyermekét és most ugróiskoláznak :) imádom ezt a forgatòkönyvïrot!!!!!

4) A mi szuperhös Atesünk megakadályozza az abortuszt, de hogyan toväbb?! gyorsan elvégzi az orvosit és meggyógyítja Bahart?!?!?
Nem baj, legalább volt ismét 5 percnyi boldogság a részben ;)

5) és a hab a tortán természetesen Asim felbukkanása!!!!! Müge mint egy igazi kis barbie-baba csüng az apján! Mehmet csitïtgatná Hülyát, hogy bizony Müge miatt viselje el Asimot, majd azok a párbeszédek/monológok :) kegyetlen :)

„Én már nem is vagyok emberi lény“
„miattad megbolondultam“
„én már bárkit meg tudnék ölni“
Asim @Hülya az undorïtó viselkedésed miatt ment tönkre a házasságunk@ :) haha
Erre micsoda szöveget vágott le neki Hülya, az ellopott pénzröl, fiatal nökröl és az európai utazgatásokról :)

Mehmetnek is volt 2 jó beszólása
„te jársz még a pszichiáterhez?!? á, mostmár értek mindent“ :)
„mindannyiunknak el kellene menni egy pszichiâterhez“
:D hehehe
Hülya „Ardát én neveltem fel! majdÖ elveri Asimot! de nem tudom, hogy a fogait rendezi-e át vagy ad neki két szép monoklit?!?“
kééész

Arda elindul a villába-„én ezt az embert felszeletelem és apró darabokban visszaküldöm Franciaországba“-erre meg a villában ùgy csinál, mintha minden rendben lenne-mi van?!?!? :D
7/10
evabloch 2019 okt. 16. - 19:42:01 7/10
(1158/1547)
Tudja valaki hogy hova tűnt el Reyhan?
mihenike 2019 okt. 16. - 18:52:56 Előzmény Sumomo
(1157/1547)
köszi :D
7/10
evabloch 2019 okt. 16. - 12:23:57 7/10
(1156/1547)
Türelmetlenül várjuk...!!!
1/10
Sumomo 2019 okt. 16. - 08:14:48 1/10 Előzmény mihenike
(1155/1547)
Mihenike nyújtja az élvezetet!
:D
mihenike 2019 okt. 15. - 21:45:45 Előzmény libra26
(1154/1547)
Szia! ùgy látszik ez a hét ismét olyan, hogy lemaradok mint a borravaló, de jelentkezem egy regénnyel, ha ùjra a fedélzeten leszek :D
7/10
libra26 2019 okt. 13. - 22:36:14 7/10 Előzmény mihenike
(1153/1547)
Alig várom mit szólsz hozzá, ha láttad!
Hát Asim majdnem azonnal le is lépett, mert nem bírta elviselni Hülyát :D de van egy olyan érzésem, hogy marad ott... Hülya Mehmetnek kétségbeesetten szinte sírva súgva "bőrönddel jött! Be akar költözni!"
Gyerekek, tudom ez már sok lenne, de szívből remélem, hogy láthatjuk ahogyan Hülya és Asim minden várakozást meghazudtolva egy életre egymásba szeret! :D :D :D ....
mihenike 2019 okt. 13. - 22:26:19 Előzmény libra26
(1152/1547)
sziaaaa! igaz, még a pénteki részt nem láttam, de ezen a kommenten akkoràt nevettem :D
Lassan a villát átalakïthatnák egy pszichiátriává illetve az isztambuli rendörségre felvehetnének vkit aki csak az eltünt szereplök után nyomozna :D az megtalálna mindenit és beköltözhetne mindenki a villába :)
Asim be is költözött a villába, hogy Müge boldog legyen?!?
:D :D :D
7/10
libra26 2019 okt. 13. - 11:37:33 7/10 Előzmény mihenike
(1151/1547)
Szia! :D
Jajj jajj és a péntek! Asim is back :D ezt az őrült tekintetű Hülya Atahant nagyon kedvelem :) mégis Mehmet szólta a legnagyobbat: "mindannyiunknak el kéne menni egy pszichiáterhez" :D :D micsoda félmondatok voltak ebben a részben
"Hülya, te jársz még a pszichiáterhez?" "néha-néha, ha szükség van rá..." "néha-néha...már mindent értek" :D
"Asim, látod ezt a villát? Felgyújtottam az egészet a családommal együtt" :D "megváltoztam, azt mondanám, lehet már nem is vagyok emberi lény" :D szinte láttam Asim szemében, hogy nem tudja 6 évig hogy élhetett enélkül... De ő is mondott igazságot, el kell ismerni...

Arda viselkedése minden logikátlanság, bugyutaság és pipogyaság megtestesítője! De legalább a "világ legjobb képű apukája" és a sziklából is vízet fakaszt...

Ates meg közbelépett! Mégse vetessék el a babát... Allah mutasson utat, mi vár még szegény főszereplőkre! De ezen mindig kiég az agyam, hogy Efsunkának ilyenkor kötelező ott jópofizni és húgocskámnak hívnia Bahart...
mihenike 2019 okt. 12. - 20:28:16 Előzmény Sumomo
(1150/1547)
Imádom ezeket a hozzászólásokat :)
és igen, az ügyvédek ismét kitettek magukért :) „egy maffiózó szavára adnak?“ :) mert ugye Cemal „embere“ tudta, hogy mindenki a nyaralóba készült :)
1/10
Sumomo 2019 okt. 12. - 08:15:14 1/10 Előzmény mihenike
(1149/1547)
Ebben a részben nekem a két ügyvéd volt a csúcs, meg se nyikkantak a kihallgatás alatt, de amikor kijöttek, úgy viselkedtek, mint győztes sztárügyvédek.
1/10
Sumomo 2019 okt. 12. - 08:12:46 1/10 Előzmény Sumomo
(1148/1547)
Mehmet a nulla.