mihenike 2019 okt. 05. - 23:19:22 Előzmény libra26
(1127/1547)
Tényleg lenyügözö, hogy mennyi mindent belezsùfolnak 1-1 részbe! :D persze a törökök heti 1x adták, ùgyhogy fel tudták dolgozni a következö hétre... Nem tudom, hogy hívják Kenanom lányát, de ö hol rejtözködik?!? mikor fog megjelenni azzal, hogy Ö bizony mindent látott és megzsarolja Virágszálamat?!?! mert biztos, hogy nem tartja meg az infot magának!

Arra emlékszel hogy a sorozat ùgy kezdödött h Arda valami idös növel hetyegett és Asim meg Mehmet szégyenkeztem miatta, hogy mekkora nöcsàbàsz?!? ahhoz képest Zeynepen és Efsunon kívül más nöje nem is volt :)

Amùgy imádom az eltünt és elfelejtett szereplöket :D! Cemrét sem keresi senki!
Arzu is a börtönben poshad!

vajon Cemal meggyilkolását kire fogjäk räkenni?!?!
és Beyza mikor tér magához?! Beyza nélkül összeomlik a villa! ellepi öket a por! és éhen halnak!!!!

Figen tényleg jó! kicsit megnyugtatja a népet a villában!

SPOILER
A youtubeon láttam olyan hajmeresztö dolgokat:

1. Hülya megöli Kenant?
2. Hülya és Asim ûjra összeházasodnak?
3. Bahar kopaszon...
4. Efsun és Arda összevesznek, Arda összejön Zeyneppel és Zeynep meg Sultan beköltöznek a villába
5. az utolso reszröl nem is beszélve... ott aztàn lesz böven dräma -
6. Efsun visszakapja az üzletet?



Idén talân vége lesz vagy átcsùszunk a jövö évre?!?! :)
7/10
libra26 2019 okt. 05. - 22:04:47 7/10 Előzmény mihenike
(1126/1547)
Szia, sziasztok! :D

Ne viccelj, Hülya maga a gond! Még, hogy ne csináljon gondot:DD
Hahahaha tényleg Mehmet a hét hőse! Ezen a héten kezdtem elhinni, hogy ő is Edibe Atahan gyermeke!! :D egyszerűen lenyűgöz, mennyi mindent zsúfolnak akár fél órába is... Na meg, hogy az ellenségek, akik már mindenhogy igyekeztek kinyírni egymást, újra és újra kibékülnek! Imádnivaló :) ja meg persze a sorozat alapköve, hogy Efsun sosem bűnös igazán...

Asim visszatérését nagyon várom!!! Szinte biztos, hogy szenzációs jeleneteket fog kiváltani a villában :D Hogy fogadja majd a család? Hülya idegbeteg lesz vagy idegbeteg lesz??

Komolyan mondom, Figen nem sok vizet zavar, de kezdem megkedvelni... Kedves arca van, jól mutat Mehmet mellett, szereti Bahart... És nem teljesen hülye, látja ki ez a Reyhan :D Alapvetően a gonoszokat kedvelem ebben a sztoriban, bár a kedvelés nem jó szó, de azokra a szereplőkre értem, akik csinálták az eseményeket... A pörgést kedvelem, amit alkotnak :) És számomra hosszú idő után Figen az első, akivel úgy szimpatizálok, hogy nem egy bajkeverő, nem is bolond és nem velejéig romlott :D :D árad belőle a nyugalom, ami néha kifejezetten jól esik beékelve a nagy drámázásba

(Kenanomat akkor is hiányolom, na de gondolom hamarosan előkerül megint... Ha megjön Asim, akkor meg biztos még inkább :D)
mihenike 2019 okt. 05. - 21:16:19 Előzmény libra26
(1125/1547)
„Allah szemére!“ mi jöhet még ebben a 35 részben? :)
mihenike 2019 okt. 05. - 21:11:50
(1124/1547)
sziasztok! végeztem az e heti információ àradattal :D

szegény Beyzával jól elbánt Reyhan! én nem tudom, hogy mi van abban a villában?!? aki egyszer oda belép, az biztos, hogy pszichopata lesz :D

Efsunnak milyen nagy pillanatai voltak!
Belátta, hogy Nurannak az igazi szülei mellett van a helye! de amikor Arda és Salih bütyköltek a piros kisbiciklivel komolyan mondom, hogy könnyes lett a szemem!!!! Arda Atahannak nincs pénze egy piros biciklire, és elmegy Salihoz bütykölni!

Ez a legùjabb gyilkosság jól lefoglalt minket egész hétre, erre kiderül, hogy csak egy fél nap telt el az eset óta :D
Kenanomat jól kihagyták a sztoriból, pedig ö biztos megszabadult volna könnyen a holttestöl!
Hetek óta nem láttuk Hayriet sem, de most hirtelen feltünik mindenhol, mint egy megvadult anyatigris!

A legjobb, hogy Arda ismét nem tud semmiröl, csak bambul és mindig azt csinálja, amit épp Efsun akar :D ez már csùcs!!!!

Sultán és Hülya nagy kézsimogatós-békülös jelenete óriási volt! Sultán mindenben igazat adott neki és a lányaik kedvéért békét kötnek!!!! Amikor megérkezett az ùj nyomozò, micsoda meglepödött arcokat vágtak és mit össze nem sajnálkoztak a kedves Cemal miatt, hiszen az egyiknek az ex-veje, a másiknak az aktuális veje volt :)

De már Bechet is keresi és megvádolja Atest, hogy ö tüntette el szegény hobbitot! ùgy tünik itt mindenki akciòhösnek nézni Atest, mert Reyhan nevelöapja is Atest vádolja a fia meggyilkolásával!!!!

A legjobb Mehmet volt, aki a villában is és a vidámparkban is kiütötte a gonosz papit!!!! pedig egy pillanatra arra gondoltam, hogy lelövi Atest, aki kb 20 évre ùjra kómába esik, helyette Bahar lett ismét rosszul, akinél tuti, hogy találnak vmi daganatot, nehogy pár napig is boldog legyen!!!!

A bírósági jelenetekre nem helyeztek tùl nagy hangsùlyt, de legalább a bünbanda meghùzta magát és csendben maradt. De azt nem tudom miért kellett mondania a kislánynak hogy nem szereti már... aztàn ezen akkorát nevettem: „a villában nagyon jó lesz neked, ott lesz a nagypapa és Beyza“ - ki a fenét érdekel Beyza, amikor végre az igazi szüleivel lehet :D hehe :D

De amin nagyon jót nevettem, hogy Hülya nem tüntette el a bizonyítékokat a nyaralóból! Szultán-„neked megint elment az eszed?“ haha :) és elindulnak takarítani :) ez örület :)

A két lány ugyan miért menekül, inkább gyászolnának külön-külön, nem pedig rohangálni kellene... Mondjuk Arda meg is jegyezte, hogy „ti mióta vagytok jóban?“ -haha :)

Volki Tolki szentbeszéde nagy hatással volt Efunra, aki ezután tisztességesen fogja megkeresni a pénzt és emelt fövel fog ùjra a kislánya elé állni! Arda: „jól van drágám minden ùgy lesz, ahogy szeretnéd“ (komolyan????? nem mondod nyurgabéla)
Beindult a munka a varrodában, ahol Efsun szinte korbáccsal veri az alkalmazottakat :) ez a titokzatos pipaszár lábù megrendelö csak nem Secil? :D!

Jaj és gondolom hamarosan megjelenik Asim is, mert annyit emlegették!!!!

Meg jó lenne, ha még valamelyik halott szereplö feltámadna, mondjuk az öreg Atahan :D

Figennek legalább feltünt, hogy Reynnal nem stimmel vmi, az meg majdnem kilapította a vasalóban :D ez kész :)

Mondjuk az a jelenet sem volt semmi, hogy nagy kegyesen haza engedték Hülyát-csak ne csináljon gondot :) jaj ezek nagyon naívak :)

Kellemes hétvégét :)
mihenike 2019 okt. 05. - 20:02:14 Előzmény ninjago
(1123/1547)
Szia! szerintem a forgatókönyvíró maga is gyülöli Bahart, azért bünteti mindig! biztos, hogy daganatot fognak nála találni, nehogy 2 napnál tovább boldog legyen, vagyis most kb 2 óra hosszáig tartott a boldogsága.
ninjago 2019 okt. 05. - 14:21:09
(1122/1547)
Sziasztok! Hát ezek a forgatókönyvírók alaposan elbánnak Baharral! Hiába kapja vissza a lányát, az még mindig nénikémnek tekinti, talán sohasem fogja elfogadni. Aztán meg a betegség. Végigéli legalább még a hátralévő epizódokat? Igaz, Mehmet papa is túlélte az agydaganatot, meg a hajó felrobbanását, most meg úgy földhöz vágta Reyhan mostohaapját, mint egy féltéglát. Az vajon nem derül ki, hogy a fiát Reyhan ölte meg,? Az a Reyhan, akit Ates tisztességesnek nevezett. Leplezze már le valaki a szutykost!
7/10
libra26 2019 okt. 04. - 14:59:35 7/10 Előzmény mihenike
(1121/1547)
És Beyza!!! :(( ezt a Reyhant takarítsák már el.... Több a soknál is amiket művel
7/10
libra26 2019 okt. 04. - 14:55:34 7/10 Előzmény mihenike
(1120/1547)
Szia!!! :)) visszaolvastam minden regényedet itt, kész! :D ;D Rengeteget nevettem....

Én most egy résszel vagyok lemaradva, de mennyi minden volt ezen a héten Allah segitsen meg minket tényleg :D az Atahan vér az Atahan vér!!! Hülya örökölte anyuka és apuka vérét, hiába adja elő mindig a ma született bárányt, benne van azért a gyilkos ösztön! :D csak tudnám miért nem hívta Kenanomat... Fél perc és eltűnt volna az a hulla... Nem szép, amit mondok, de Cemalért nem kár... (Azért, amikor Hülya bepakolta és lezárta a csomagtartót, majd összegörnyedve nyűszítő sírógörcsöt kapott, megint díjgyanús:DDD)
És visszamehettek Mügével a villába!!! Hát az a jelenet is... Ahogy Ates, mint az Atahan villa tulajdonosa körülbelül, nagyot sóhajtva engedi, hogy Hülya hazatérjen!!! ÉsBahar: "persze, legyél itt Müge mellett, csak kérlek a gondokból hagyj ki minket" nem tehetek róla én még mindig sajnálom Hülyát, a saját otthonában 360 rész alatt alig kapott jó szót:D Szenzációs, Mehmet csendkirály (igen én voltam a csendkirályozós egyén:D) továbbra is szigorú pillantásokkal operál! Legalább jöjjön már össze Figoval!!!! (Ahogy kincskereső hívja...)
Hayriye mamát pedig most borzasztóan sajnáltam....

Na én amúgy kivoltam ezen --> Sultan "imádkozzunk Ayhan lelkéért" és akkor most már mormoljanak majd egyet Cemal lelkéért is, meg a jó öreg Yusufért, akinek ide-oda ásták a testét... Minden bűn megbocsájtható, nem??? Fantasztikusak! :D
mihenike 2019 okt. 03. - 16:16:40
(1119/1547)
Sziasztok, tehát 359-360-hétfö&kedd!

Sultan&Salih&Efsun&Ganimet vs. Ayhan családja- végig olyan érzésem volt, mintha visszacsöppentem volna a 90-es évekbe és a „tudom mit tettél tavaly nyarán“+“sikoly“ c. horrorfilmeket összemixelték volna török módra :) Viszont hogy vág az esze a forgatókönyvírónak?!? nem feledkezett meg Ayhanról és a családjától :) micsoda agyafúrtság ;) De amilyen gyorsan jöttek, fenyegettek, olyan gyorsan el is tüntek.... egyik pillanatban még meg akarták ölni Efsunt, a másikban nem! Ganimet pedig meg sem kérdezte, hogy milyen gyilkosságról beszélnek :D
És az imádkozás!!!! ök imádkoznak!!!! komolyan mondom, hogy már Allah hócipöje is tele van Efsunnal :)!!!!!!

Müge&Cemal&Zeynep&Hülya&Kenan lánya: A forgatókönyvírót megint lecserélték?!? Cemal utolsó jelenetei egyáltalán nem illettek hozzá. Eddig nem szerette Mügét, évek óta Zeynepet szerette, másodjára is el akarta venni feleségül és most féltékeny lett Mügére, szó nélkül elment hozzá a nyaralóba és felajánlotta neki az „édes hàrmast“ és az imádott Zeynepet el kezdte verni!!!!
Müge reakciója volt a legértelmesebb, hogy hívják a rendörséget, de persze Hülya a holttest eltüntetése mellett döntött!!!! Atahanéknál 1-1 holttest eltüntetése nem ügy! Persze Kenan lánya végig nézte az egészet-meg sem lepödtem! Müge mostmár beköltözhet Hülya klinikájára, mert ezt nem fogja tudni feldolgozni. Ez a Zeynep-csere engem még mindig zavar, el nem tudom képzelni a régi nöt ezekben a szituációkban.

Bahar&Ates
Bahar valami csoda folytán jòl néz ki :) Ates felhagyott az akcióhösködéssel és felcsapott dietetikusnak :) nem tudom meddig tart ez a nagy boldogság?! ilyenkor szokott lecsapni Allah keze!!!!

Beyza és Reyhan nézeteltéréséböl nem tudom hogy mi lesz még! undorító ez a kis koszos!

Mehmet és Figen a legjobbak-egyszer írta itt vki, hogy ök a csendkirályok :D!!!!!
ninjago 2019 okt. 03. - 08:28:08
(1118/1547)
Sziasztok! Nahát, ezért a Cemalért én egy csepp könnyet sem hullatok. Milyen mocskos szöveget nyomott le, és hogy ütötte az imádott Zeynepjét. Müge meg most emiatt a gengszterpalánta miatt fog teljesen megsemmisülni. Érdekes, hogy a török igazságszolgáltatás nem ismeri a jogos önvédelem fogalmát, és minden gyilkosság egyforma, akár szándékos volt, akár véletlen. Szegény Beyza, ő meg a szutykosnak esik áldozatul, bár biztosan felépül, és a jövő héten már takarítani fog, aztán remélhetőleg szutykoska eltűnik végre. Ebben a sorozatban már volt több hasba szúrás, Szultánnak pl. meg sem kottyant. Bírják a gyűrődést, annyi szent.
mihenike 2019 okt. 02. - 19:12:39
(1117/1547)
gyerekek :)!!!! írtam egy regényt de a port nem küldte el, kezdhetem elölröl :D!
mihenike 2019 okt. 02. - 17:56:38
(1116/1547)
Sziasztok! 359-360 :)
Ganimet és Efsun titkos küldetése a világ végén! Müge és Cemal titkos találkája... mi jöhet még?!?
Jaaaaj ez az Ayhan anyja!!!!!! Akinek a fiát Arda megölte!!!!! oh Arda is jobban nézett ki szakáll nélkül!!!!
mihenike 2019 okt. 01. - 06:40:34 Előzmény ninjago
(1115/1547)
szia :) én is csak „sutyiban“ nézem :)
de most képzeld el hogy eddig nem nézed és egyszer bekapcsolod a tvt és éppen Efsun visít :) nem csoda hogy az ismerösök azt mondják hogy nem vagyok normális hogy ezt nézem :) hehe
mihenike 2019 szept. 30. - 21:12:11
(1114/1547)
Jaj én arra gondoltam hogy az a nö nem más, mint Mucella :) Salih régi nagy szerelme :) de hogy honnan lett egy másik bátyja, azt nem tudom :)
mihenike 2019 szept. 30. - 20:45:03 Előzmény Sumomo
(1113/1547)
ez valami ùj irányvonal... eddig ilyesmi nem volt
mihenike 2019 szept. 30. - 20:43:24 Előzmény Vélemény
(1112/1547)
nekem is feltünt màr :) ilyen például a Muzzafer is :)
mihenike 2019 szept. 30. - 20:39:58
(1111/1547)
Tehát befejeztem a mùlt hetet! ennyi infót?!? lefáradtam!!!!

Jól emlékszem, ebben a sok információ tùladagolásban végülis pénteken nem készült el a narancstorta?! és Bahárékat egyetlen pillanatra sem mutattàk?!

Helyette a buszon meghallgathattuk Ganimet feninista nagy monilógját, aminek az lett a vége, hogy lezavarják az embert a buszról a semmi közepén!!!!

Zuhalt és Kisködmönt szétverik a bárban és jóérzésü Volkitolki ezt nem hagyhatja annyiban! Micsoda találkozás és pillantások Yaprakkal!!!! a végén még apa-fia fognak hadakozni a csajért!!!!

A pénteki rész fele beillett volna egy pszicho-bohózatba! Ganimet 1967-es GPS-ét elfelejtette frissíteni és sétálnak Efsunnal a semmi közepén!
Szultán és Salih elég rossz börben vannak, de nem is értem miért mentek el azzal a rossz arccal! mondjuk ök maguk is ilyen rossz arcok ;) haha
De vajon ki lesz a növér?! lehet, hogy Ö a vasorrù bába :)!

Hülya és a sajtos tészta....!!!!! de azért a nagy monológja után semmi vältozás nem történt... hiszen Bechet jóindulatäból csövezik a hotelben! pedig elötte elmondta, hogy Ö bizony nem akar egy férfitöl sem függeni...

Müge mit kavar már?! gondolom a mai részben találkozott Cemallal?!

....
mihenike 2019 szept. 30. - 19:29:45
(1110/1547)
356-
3 perc alatt fény derül rá, hogy Sali&Sultan élnek! ez a futkározós-jelenet!!!!! Efsun fut mint egy félnótás és Arda fut utána :D
Hülya feje, amikor meghallotta a híreket a tv-ben :) haha :) Zeynep&Efsun éppen testvéreknek szólítják egymást!

„Nero-Hülya“ és „Amoramor Nilgün“ nagy találkozása :D Hülya:„nyugodt típus vagyok“
-de még mennyire! Hogy leboxolta a kis dióstortámat :) közben Bechet csak nézi a showmüsort :) ezen szétröhögtem az agyam és Bechet is
:) és a benzines beszólás visz mindent!!! „ha fel akarja gyùjtani a hotelt, én hozom neki a bezint“ imádom!

Ganimet segïteni akar megkeresni Sultänt, mert, hogy ök meg barätnök-mióta is? :D haha vààà :D és Ardát is itthon hagyja?!? hehe. Ganimet jól megmondja-sok ez a beszéd Efsun! induljunk :D a „Zeynep-Arda-fejezet“ kinyílik és bezáródik :)“:D!!!!!!

Kenannak hogy tetszik hogy Hülya rátámadt Hülyára :) - szegény Hülya félre érti a helyzetet! Kenan lefoglalja az egész szállodát :)-még az a szemüveg törlés! „itt vér fog folyni“ Szegény Hülya beáll a pisztolyok közé és levág egy akkora feminista dumát, hogy csak nèztem mint borjû az ûjkapura...! de álljunk meg egy percre, Kenan most nem is volt hibás, ö nem tehet róla, hogy Nilgün ide jött kavarni.

A villában végre valaki boldog! de régen volt már ilyen :) lufik, ajándékok, szerelmi vallomások!

Mehmet „bünözök szállták meg a holdingot, mennem kell“ haha :)!

És jön a narancstorta is :) neeeee :) kötény és nagy kupi a konyhában :)

Ganimet végre elérte hogy Efsun csöndben maradjon! micsoda pàrhuzamot vont közte, Sultán, Zeynep, Nuran, Bahar és mindenki között... és még haszna is volt! megkéri Ardát hogy vigye át Nurant a villába. Arda az akarat nélküli báb, ez soha semmit nem csinäl egyedül :)!

Juhu, készül a narancstortánk ;)
Adileék takarïthatnak :) és a mixelés :)!

Megérkezik Nuran, készül a torta, ùton a második gyerek, Sultàn életben van-micsoda boldog jelenetek! ritkán látni ilyet :)

és tessék Nurannak sem tetszett Ates szakálla :) hihi

Reyhan pedig mindjärt felrobban :)

.... folytköv
Vélemény 2019 szept. 30. - 19:22:51
(1109/1547)
Sziasztok tulajdonképpen a Deniz most férfi vagy női név? Bárhol olvasom mindenhol férfinévként szerepel, Ates is így hívatta magát mikor Nehírhez akart közel kerülni... A Végtelen szerelem című sorozatban azonban szintén így hívtak egy kislányt... Most valójában akkor hogy van ez?
mihenike 2019 szept. 30. - 18:45:40
(1108/1547)
sziasztok! Belehùztam!355-

Ates és Bahar itt enyelegnek, nagyon szerelmesek és Ates mindennap ùjra és ùjra bele szeret Baharba - közben Reyhan hallgatòzik - na már ez is kikészít idegileg - de nekem nagyon morbid, hogy beköltöztek Efsun&Arda hálószobájába....!!!!!

Közben Kincskeresökisködmön és a nööööök!!!!! ez kész!!!!!
Apropó erröl az aranyról maga Ganime-mama sem tudott?!? mármint hogy hol van elásva?!? Már csak ez a Yaprak hiányzott a felhozatalból....!!!! hogy lecsapta az öreget :D!!!!! 3 másodperc alatt megtalálták az aranyat!
jó reggelt Zuhááálnak :) nyakon önti a papát hidegvízzel és le is köpi!!!! (még ez az irgalmatlan kupi ahol ezek laknak!)

Efsun és a varroda!!!! Arda te férjek gyöngye!!!!! Volki tolki a termékmanager :D féltékeny kiskakas!!!! ennyi marhaságot :D
Oh felborult a halászhajó és Efsunék pont akkor kapcsolják be a TV-t, amikor a híreket mondják! ez megint igen abszurd jelenet volt, ahogy Ganimet tv-jében is ez megy -„Zeynep ne nézt oda!“ ááá
Még azok az elönyös képek Sultánról és Salihról!!!! Efsun nyugi, Sultán mindent tùl fog élni!!!! Ganimet, Zeynep és Efsun síránkozásán kifolyik az agyam!!!!!“nénikém!nénikém!“-és persze Bahar és Ates miatt történt!-micsoda meglepetés!

És!!!!! igen!!!!
Ates megborotvàlkozott!!!! Bahar is ùgy várta, mint mi :) eddig olyan volt mint egy „jeti“, most meg olyan mint egy „teenager“. jaj de jòl nézett ki ez a reggeli.
Reyhant jól nyakon kellett volna önteni a kancsó vízzel-már az agyamra megy!

Jaj mindenki ezt a híradót nézi és még Bahar is sajnálja Sultánt! Efsun beront mint egy fùria! „ez az egész a te hibád“ -még ez a rikácsolás- ááá :D!

Ennyi bambât! senki nem hívja a mentöket! 2 perc elteltével már Efsun is aggódik Baharért :) na ez kész téboly :)

Beyza milyen szemfüles! sokat tanult Hülyától :) o, azt hittem, hogy leszùrja Beyzát :)!

Igaz, hogy unalmasak, de aranyosak végre együtt Bahar és Ates!
Mehmet és Figen mély hallgatással támogatják öket :)!!!!!
Efsun a kórhâzban, ennek van bör a képén!!!!!
„Allah átka legyen rajtam“-micsoda remek megállapítás!!!!!
Miután jól kiordibálják magukat kiderül, hogy megmaradt a baba :) Allah áldja meg!!!!
Mehmetet még soha nem láttam ilyen boldognak!
És Efsun most is beront-megáll az eszem!
....
folytköv.