mihenike 2019 szept. 21. - 20:22:30 Előzmény Sumomo
(1087/1547)
:) haha :)
ha valaki cipöben jön be a lakásunkba, akkor Szultánná vàltozok :) ki nem állhatom ha behozzák az utca porát :)
mihenike 2019 szept. 21. - 13:16:12 Előzmény libra26
(1086/1547)
szia:) pont azon gondolkoztam hogy amióta ezt nèzem már pàrhuzamosan másik 4 sorozatot végig néztem ???? és ennek még mindig nincs vége :) haha!

OFF
Ha erre a forgatókönyvíróra azt mondjuk, hogy teljesen örült, akkor a Carpismáé egy pszichopata... már csak 2 részem van hátra, kegyetlen sorozat... pedig gondolom így is kivágtak belöle sok brutális jelenetet-
OFF
mihenike 2019 szept. 21. - 12:29:24
(1085/1547)
Sziasztok!
351-352

Mehmetet megmenti Ates és most jut eszébe, hogy ö is részvényes és ö is tehetne vmit a cégért! neeee :)

Ezekkel a Bölüm megvágásokkal teljesen elvesztem az idöérzékemet! Hülya azt mondja, hogy 1 nap házimunka után tönkre ment a keze és még 1 éjszakát nem
bír ki a pszichopata Sultánnal :) tehát csak 1 napig volt ott, én meg azt hittem, hogy 1 hétig :)
A papucs, a fejkendö, az automata mosógép, Sultán kötötüje-kész kabaré :)
Folytatódott Hülya buszozásával a pszichopapáig, ahol Kenan lánya és Müge együtt vihognak!!!!! neeeee!!!!! és megkérdezi, hogy „jól vagy anya?“ -persze amikor az utcán fagyoskodott, akkor nem vette fel neki a telefont!!!!

Kincskeresö kisködmön ás Ilyas háza alatt-Bahar reakciója ismét felbecsülhetetlen :) - néz mint valami bamba és elsétál :)

Sultan és Salih szerelmi légyottjába Efsun ismét jól belerondított! szegény Salih bá!

Bechet gyorstalpaló vendéglátós tanfolyamán nagyon jót nevettem! Neki mindenki a bátyja és növére!!!!
Akkora hatalma lett hirtelen, hogy megszervezi a szökést a gyerekrablòknak!!!!

Ates helyében biztos nem engedtem volna oda Bahart egyedül... na mindegy! Bahart csak ùgy veri az ö Allahja! mennyi fájdalmat bír még el?!? felébred és sehol senki!!!! - de persze nem hívja Atest vagy a rendörséget! csak sírdogàl!!!!

Sultan jól ott hagyta a saját lányát...

A pénteki részt még nem lättam-de Bahar vagy terhes?!?-vagy nagyon beteg, hogy még verje az isten?!?!?

Jó hétvégét :D és Allah adj türelmet
ninjago 2019 szept. 21. - 08:47:38 Előzmény Sumomo
(1084/1547)
Szia! Hát ez jó! És mit vettünk át a később ideiglenesen itt tartózkodóktól? No, de végre a tegnapi rész tartalmas volt, előtérbe kerültek a főszereplők, és Bahar nagyon okos, hogy visszahívja Efsunt. Csak aztán jön majd Reyhan, és igyekszik mindent tönkretenni. Nehogy már egy kis nyugalom legyen, nem, azt nem engedhetik meg ezek a buggyant forgatókönyvírók. Ates meg nem veszi észre a kis szutykosnak a mesterkedéseit? Majd talán Figen. Remélem.
7/10
libra26 2019 szept. 20. - 14:09:22 7/10 Előzmény Sumomo
(1083/1547)
De milyen durva, mennyire más így! :D
1/10
Sumomo 2019 szept. 20. - 10:19:56 1/10
(1082/1547)
Szultánt játszó színésznő: Oya Başar
7/10
libra26 2019 szept. 20. - 10:10:16 7/10 Előzmény mihenike
(1081/1547)
Sziaa! :)
Hálás vagyok, hogy mindig részletesen írsz :D de kiég az agyam már mik vannak!! Viszont ezt a 10 hetet vagy mennyi van, már eszemben sincs feladni, na meg persze várom még a szórakoztató jeleneteket! :D azért érdemes nézni + azért természetesen hogy jó lesz-e a végkimenetel Baharnak és Atesnek
1/10
Sumomo 2019 szept. 20. - 10:08:00 1/10 Előzmény ninjago
(1080/1547)
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy abban a helyzetben - amikor Bahar megtudja, hogy leléptek a gyerekkel - nem a telefon (akár a férj, akár az ügyész, akár a rendőrség azonnali hívása- az első, hanem a jajgatás.
...
Látod, nem vagyunk egyformák, én nem szeretem, ha a vendégeim leveszik a cipőjüket. Persze nem tiltom meg, mert van ki mezítláb szeret mászkálni.
El nem tudom képzelni, hogy más papucsát felvegyem.
Gyanítom, hogy ezt a papucs dolgot a hazánkban ideiglenesen itt állomásozó törököktől vehettük át.
7/10
libra26 2019 szept. 20. - 10:05:44 7/10 Előzmény ninjago
(1079/1547)
Szia!

Megint hétvégén fogok pótolni, de egy jó hír, hogy amennnyit olvastam itt, sok mindent át lehet majd pörgetni :D
Nagyon sok mindenben egyetértek veled! Az a baj, hogy hiába néha a nevetséges komédia, amivel Sultan, Hülya, Efsun vagy épp Kenan "rabolják" az időnket, akkor is kevésbé unalmas, mint az, hogy mi történik főszereplő párosunkkal :D Nekem egyébként meglepő volt, mikor valaki írta itt, hogy Sultan és Kenan komikus színészek elsősorban... Főként Sultan lepett meg, Kenan annyira nem :D Sultant amúgy nehéz hova tennem, néha azt gondolom de jól hozza, amit hoznia kell, néha meg nem értem tényleg hogy lett színésznő... :)
A Hülyát alakító színésznőről csak annyit, hogy egyszer utána néztem, török filmekben szokott játszani (nincs kiugróan sok sorozat szereplése) és tavaly vagy tavalyelőtt épp valami pszichothriller szerűségben alakított... Hát annak akkor megnéztem a 2 perces előzetesét, kemény a nő :D... Mentálisan ott sem volt rendben! De ez jól áll neki :D

Osztom a véleményed a magánéleti szálakról! Nekem a leginkább vicc kategória, az Salih szerelme!
1/10
Sumomo 2019 szept. 20. - 09:56:56 1/10
(1078/1547)
Kövezzetek meg! Nekem továbbra is Efsun a kedvencem.
Folyamatosan arra gondolok miközben nézem a jeleneteit, hogy milyen jó ember is lehetett volna, ha nem oda születik, ahova. Értsd, nem az anyja és Szultán értékrendjében szocializálódik.
1/10
Sumomo 2019 szept. 20. - 09:52:35 1/10 Előzmény mihenike
(1077/1547)
Allah adjon Neked türelmet!
:DD
ninjago 2019 szept. 19. - 09:46:05
(1076/1547)
No, és még valamit. Bahar már hetek óta ezt a kinyúlt pulóvert hordja, Ates szakálla meg torzonborz, ápolatlan, úgy néznek ki, mint a hajléktalanok. Az egész sorozatban két vagy három alkalommal viselt Bahar csinos ruhát. Ates szakáll nélkül egészen megnyerő külsejű volt, most, hogy ilyen fordulóponthoz érkeztek az események, inkább visszataszító.
Egyvalami viszont szimpatikus: a legtöbbször látni lehet, hogy ha valaki belép egy lakásba, az előszobában leveti az utcai cipőjét, és papucsba lép, még a nyomortanyán is. Ez tetszik, a kulturáltság jele.
ninjago 2019 szept. 19. - 08:28:03
(1075/1547)
Sziasztok! Most néztem meg a tegnap esti részt, hát ez eztán egy igazi kutyakomédia, amit Hülia és Szultán előadtak. Szerintem a Hüliát alakító színésznő is komika lehet, le a kalappal.
Efsun meg szökni készül, no erre kíváncsi vagyok.
Kenannak meg van egy lánya, nahát! Eddig hol volt, és ha lánya van, akkor annak van egy anyja is, az is előkerül majd? Mindenesetre, szép, hogy a sorozatgyilkos Kenan ennyire ragaszkodik az ő virágszálához. Nagyon megható.E fsun, Kenan, Szután, Szali, meg a többi bűnöző érzelmi élete tök röhej.
mihenike 2019 szept. 19. - 00:05:42
(1074/1547)
sziasztok!!!! hétfö-kedd-

nos volt itt megint minden.... de az egyik legjobb a mi „kincskeresökisködmününk“ Kamill ùr aranyat talált-és hol?! Figen háza alatt, ami mióta is Figen háza?! Ganimet háza volt és beköltöztek Ilyasék és azóta már csak Allah tudja, hogy kik nem laktak ott...
Kamill ellopta még a saját fia pénzét is! ez elmebeteg-mondja VolkiTolki ;)
Témánál maradva: Figent elüldözték az asszonyok a házból! asztaaaaa!!!! néztem mint borjù az ùj kapura! ez most komoly?!?
De nem baj, így lesz oka Baharnak, hogy beköltöztesse a villába öt is! most hogy Hülyat kidobták tùl nagy a csend!

Amikor Bechet&Cemal az Atahan Holdingot átvették és oda hívták Efsunt, aki Nyurgára való tekintettel nem fogadta el a munkaajánlatot, akkor Efsun megint minek ment be Mehmethez magyarázni?!? „te sosem szerettél engem“ - elkezdett mártírkodni, pedig Mehmet igenis szerette minden hibájával együtt!!!!!
Aztán Efsun növérem megkérte a 2maffiózó bátyámat, hogy Mehmetet kíméljék meg illetve a villát se vegyék el tölük! és hiphop Bechet azt tette amit Efsun kért :) ez kééész :)

Hülya óriási volt a Gelincsiki étteremben, ahogy kritizálta az ételt!!!! de a legjobb a magyar hangja!!!! zseniális a sipákolása!!!!!
és hova ment Anyuka?!? Ardához!!!!! most együtt lakik azokkal, akik miatt az utcára került!!!! örület!!!!! lassan nekem is fel kell hívnom Hülya orvosàt :)!!!!!
De az a ruhamosàs.... vicces jelenet volt, ahogy Hülya ott bénázott! Viszont Sultántól már hányingerem van.

Efsun és Arda még mindig azt fùjjàk, hogy Nuran az Ö gyerekük és ebböl màr nagyon elegem van!

Vajon Mehmetet ki fogja megállítani?!? mert gondolom nem lesz öngyilkos!

Zeynep hol lakik most?! beköltözött Ganimet anyámhoz?!? mert ugye Sultán csak Efsunnal foglalkozik, Zeynepre rá sem néz...

Az a Reyhan is csak rontja a levegöt a villában.

Efsun majomszeretete Nuran felé kiborító és ez a kislány is nagyon utálatos! Remélem egyszer felfogja a kis eszével, hogy Efsun elrabolta a szüleitöl....
7/10
nőinéző 2019 szept. 18. - 22:06:59 7/10
(1073/1547)
Sziasztok! Ma láthattunk egy Oszkár díj várományos bölümöt.
A 45 percből a főszereplő Bahar kb. 5 egész percet kapott, az apja kb. 7-et.
Főleg Hülya munkára nevelése és megalázása volt műsoron. Szultántól felment a vérnyomásom. Szerintem a fő nézőcsoport a törököknél a Gelincik dombi 1-2 osztályt végzett szegényeké. Nekik akarnak megfelelni. A máskor nagyon jól játszó Hülya ma nevetséges volt, ahogy Szultántól félt lefekvés után, már bohóckodás.
A legtöbb szereplő kap egy groteszk vonást is. Amit az írók humornak szánnak. Maffiózóknak ez külön szerencsés jellemvonás.:)
Efsun hatása valahogy elveszett. Műcirkusz az ügyvédnél, hogy miért fogadta el a pénzt ha nem tud segíteni, nem emlékszem rá pontosan, tudta-e az ügyvéd hogy Nuran Baharék gyereke, vagy erről elfelejtették tájékoztatni?
A "kislányuk" megint túl okos volt. Ardánk meg papucsból harcikakassá vált.



7/10
evabloch 2019 szept. 18. - 16:38:38 7/10 Előzmény mihenike
(1072/1547)
Hát igen, valószínűleg ez lett volna a következő kérdésem...
mihenike 2019 szept. 17. - 21:33:33 Előzmény evabloch
(1071/1547)
szia :) visszament Svájcba... de tudod... minden átvezetés nélkül... csak eltünt :)
és hol van Nedim ùr, aki apja helyett apja szokott lenni?!?!?
7/10
evabloch 2019 szept. 17. - 16:51:09 7/10
(1070/1547)
Szia, most hogy így mondod, mintha valami rémlene... Kösz szépen a felvilágosítást!
De még volna egy kérdésem. Ates-nek volt egy nagyon kedves, szimpatikus nagynénje, aki anyja helyett is anyja volt és aki nagyon szerette Bahart. Azzal mi lett?
mihenike 2019 szept. 17. - 15:43:03 Előzmény evabloch
(1069/1547)
szia, akkor volt a válás (bár Kenan mikor írta alá a papírokat....????) amikor kiderültek Kenan tettei és Hülya megkattant, felgyùjtotta a villát és Mehmet lett/vagy volt a „gyámja“
és gyakorlatilag Mehmet elintézte hogy a házasságot semmisnek vegyék.... vagy valami ilyesmi nyakatekert dolog történt!
7/10
evabloch 2019 szept. 17. - 11:55:04 7/10
(1068/1547)
Én egy dolgot nem értek. Ezért titeket kérlek, világosítsatok fel, hogy Kenan meg a Virágszála mikor és hogyan váltak el? Én erre egyáltalán nem emlékszem! Vagy kimaradtam volna valamiből?