1/10
Sumomo 2019 nov. 04. - 13:11:52 1/10
(1247/1547)
A "csoszogó" Nuránt játszó színésznő: Yesim Ceren Bozoglu. Civilben.
1/10
Sumomo 2019 nov. 04. - 13:08:22 1/10
(1246/1547)
Fogtak egy szép színésznőt, és rondát csináltak belőle. A Nuránt játszó színésznő még föl is hizlalta magát.
mihenike 2019 nov. 04. - 09:22:14 Előzmény Sumomo
(1245/1547)
oh valóban, micsoda pillanatképek :D!
Arda jobb volt szakáll nélkül. Efsun milyen csùnya volt azzal a rövid hajjal, miután a cellatársai levágták a haját! A régi Zeynepet az elsö pillanattòl kezdve visszasírom. Szegény Ilyasról már teljesen megfeledkeztem :) de csoszogós Nuran anyám volt a legjobb!
mihenike 2019 nov. 04. - 09:13:16 Előzmény Sumomo
(1244/1547)
valóban ijesztöek voltak akkor is :)
már az elsö rész közben is azon gondolkoztam, hogy honnan szedtek ilyen randa nöket?!?!?
mihenike 2019 nov. 04. - 09:06:57 Előzmény libra26
(1243/1547)
Szia! 378.(hétfö).

Szultán&Efsun nagy találkozàsa a domb tetön!!!!-ez a Szultán undorító, ennyi elég neki, hogy Efsun ellen forduljon?!? megpofozza és még le is köpi...

Arda bùcsùzkodása: „Volkán testvérem“ „Salih bátyám“ oh Allah!!!!! Majd ö magára vállalja Efsun adósságát, hiszen ö egy Atahan-azt nem tudja, hogy perpillanat minden Atahan vagyon Bechet kezében van? :D

Kivételesen Efsun tényleg nem csinált semmit, de Ö is pont ugyanígy szokott viselkedni másokkal, a bolhából elefántot csinál és megvet másokat és ùgy csavarja a dolgokat, hogy mindenki elhiszi a hazugságait.... nos most elég volt Arda és Szultán szájából hallani a többieknek a dolgokat és mindenki ellene fordult! Zeynepnek is igaza volt, hiszen vele is ugyanezt tette...! Ganimet anyám elküldi Efsunt a saját varrodájából! kész!

Bahart&Nurant láthattuk 3 percig...

„Ates herceg“ viszont mindenét pénzzé tette, hogy segítsen az Atahan családnak... és, ahogy azt mondta Mehmetnek, hogy „apuka“-kiégett az agyam :) A Bechettel való eszmefuttatás is megért egy misét :) és micsoda szentbeszédet vágott le Cemalról és arròl, hogy mi okozta a vesztét :)

Most vagy Arda a gyógyegér vagy a forgatókönyvíró, de Arda&Asim elindulnak a villába, ami ugye eme szent pillanatban még nem is az övék, hanem Hayrie anyámé! ez az Arda azt sem tudja, hogy az Atahanokat kitették a villából?!? ráadásul még Asimot is viszi .... nem beszélve arról, hogy mennyit szidta öket és most, hogy nincs hova mennie, jó lesz neki a villa is.... alkalmatlan az önálló életre!
nem baj, mire oda ér a nyomortelepröl, addigra Ates herceg visszafoglalja a várat Hófehérkének és a 7 törpének :) ;)

Hülyát milyen nagy szeretettel fogadták a cellában, és Ö 5 perc alatt mindenkit maga ellen fordított! Mondjuk attól a zenétöl és kornyikálástól nekem is megfájdult a fejem! (nem emlékszem, hogy mi lett a kezével?) „nekem nincs pénzem, csak migrénem“ haha! Kenan megjelenik nála: „egy ilyen helyen nem tud kinyílni az én virágom“ Hülya „én mindent megtettem, hogy kedveljenek, próbáltam ùrihölgyként viselkedni, de ezek máris meg akarnak fojtani“-vajon miért?!?!?!? :D! haha :)

folyt.köv.
mihenike 2019 nov. 03. - 22:33:56 Előzmény libra26
(1242/1547)
sziaaaaa :D ez csùcs :) szétröhögtem magamat :D holnap kezdem vagyis folytatom. :D itt szépen lassan mindenki elkérhetné Hülya orvosának az elérhetöségét mert itt mindeki pszicho lett!!!!
mihenike 2019 nov. 03. - 16:27:05 Előzmény Sumomo
(1241/1547)
Mehmet&Fülya örökbe akarták fogadni, Bahar már-már hùgànak tekintette, Efsun majdnem megbuggyant, amikor tudomást szerzett egy esetleges ùjabb trònörökösröl, de végül az Atahan család botrányai miatt nem kapták meg a kislányt.
7/10
libra26 2019 nov. 02. - 12:51:26 7/10 Előzmény mihenike
(1240/1547)
Szia!!! :) gondolom hamarosan elkezded behozni a lemaradást :D néhány komment a csütörtökhöz és a péntekhez így egyben..

1. Efsun&Arda&Zeynep: hááát Zeynep nekem már most undorító... Igazából nem tudom ki undorítóbb, Arda vagy Zeynep :D olyan szinten ellenszenves ez a lány, hogy semmilyen mértékben nem tudok neki igazat adni... Lehet, ha a másik, bájosabb színésznő van itt most is helyette, akkor ez a szál akár képes is lenne lekötni a nézőt!! Mivel akkor egy tényleg egykor aranyos, kedves lány válna "szörnyeteggé", viszont most egy kezdetektől ellenszenves arc lesz napról napra ellenszenvesebb :D

2. Ez az Orkun most mégis beleszeret majd Efsunba??? Nyugtassatok meg, hogy igen, még lazán belefér a sztoriba! :D ahogy 3 emberrablás és 8 gyilkosság is... Hátha! :D

3. Külön pontot érdemel Orkun lángoló madárfészek hajú nővére!!! Micsoda fazon... És ahogy meghallja, hogy Efsun milliókat akar kiszedni a férjéből válásnál, rögtön ajnározni kezdi :D ebben a történetben mindenki rendkívül mocskos :) apropó, Efsun, Arda és a válás... Na jó, itt tényleg így megy??! Meg ne hallgassátok egymást előbb... Allahra mondom ilyen nincs!

4. Egy újabb botrányokba fulladó sajtótájékoztató az Atahan holdingnál :) először Behcet, utána Kenan... Arda itt megint milyen megalázó helyzetbe hozza az anyját! Kenant én most annyira sajnáltam, igaza van!!! Hülyának/ért ő mindig mindent megtett, ezt nem lehet tagadni... De úgy látom a végére ő lesz újra a család főellensége :/ (Hülya milyen jól nézett most ki, szinte ragyog a szeme :D 52 elektrosokk kezelés 368 tragédia és egy kis börtön után ki ne akarna így kinézni?? A sorozat főnix madara! :D)

5. Asim határozottsága honnan??? "Igen, összeházasodunk" + pénteken... "Hülya, lehetnél udvariasabb" Milyen szövegeket nyom, mire készül??? Magába bolondítja Hülyát és irányítani is tudja majd? Most ő akarja hordani a nadrágot talán?? Itt ebből még bármi lehet! :D egy biztos, kivoltam ahogy ezek ketten az esküvői előkészületeket művelik a holdingnál :D "ha már most piszkálsz, nem fog ez sokáig tartani" "és akkor? Én nem bánom, ha nem fog sokáig tartani!"

6. Behcet barátom is abba bukott bele, hogy tetszett neki Hülya??:D Kenan bekeményített! Bemelegítésként őt tetette el láb alól... Miután elvette tőle a részvényeket...

7. Allah Allah :D ezen szétröhögtem magam... Sultan elhiszi Zeynepnek, hogy Efsun bottal verte meg, ezért kinyomoztatja Salih-val hol lakik Orkun, majd odamegy egy hasonló bunkósbottal (felmerült bennem, hogy komolyan Efsunt akarja szétverni???), de csak Orkun nővére van ott... Szétcsapja a lakást, majd Orkun nővére fejbekólintja egy vázával :D :D :D nem bírom

8. Imádtam nézni egyébként, ahogy Efsun megtépte Zeynepet

Várom a véleményedet a heti adag után :D
7/10
libra26 2019 nov. 02. - 12:27:48 7/10 Előzmény Sumomo
(1239/1547)
:DDD örülök, hogy tetszik egy-egy mondat, ez nagy elismerés :D
7/10
libra26 2019 nov. 02. - 12:27:05 7/10 Előzmény Sumomo
(1238/1547)
... Ez nagyon kemény!!! :DDDDD
7/10
libra26 2019 nov. 02. - 12:25:08 7/10 Előzmény Sumomo
(1237/1547)
Szia! Ezzel annyira egyetértek... Szerintem egyszerűen a Bahart alakító színésznő nem erre a pályára való... Ez nagyon nem egy rövid sorozat és itt a végén egyetlen kép se villan be Baharról, ami úgy valóban emlékezetes lett volna :D Hiába lenne szebb alapvetően, mint Efsun, hiába bájosabb, mint Hülya... Sultanról nem is beszélve :D az történt, hogy az említett színésznők keresztbe lenyelték ebben a sztoriban, a főszereplő státuszt meg nyilván formalitásból hagyták meg neki... A 100%-os főszereplő Efsun lett, Bahar nők között esetleg a dobogóra fér fel, de hát a jelenet is nagyon kevés, amiben láthatjuk/láthattuk :)
1/10
Sumomo 2019 nov. 02. - 07:54:54 1/10
(1236/1547)
1/10
Sumomo 2019 nov. 02. - 07:52:09 1/10
(1235/1547)
segítség, ő ki?
1/10
Sumomo 2019 nov. 02. - 07:46:10 1/10
(1234/1547)
azért ez ijesztő, nem?
1/10
Sumomo 2019 nov. 02. - 07:44:39 1/10
(1233/1547)
Megnézném mindkettőt a Kurázsi mamában pl. Az döntene.
1/10
Sumomo 2019 nov. 02. - 07:43:24 1/10 Előzmény mihenike
(1232/1547)
Rákerestem a két színésznőre egyszerre.
Ezgi Asaroglu számára is adott volt, hogy kihozzon valamit a karakteréből. Nem tette. Ceren Moray viszont igen, és gondolom , ahogy mi a török nézők is Efsunt kezdték favorizálni így kaphatott egyre több és több jelenetet.
Valjuk be, ha Bahar volt az epizód központi szereplője, azonnal leült a hangulat. Unalmas alakítás. Szerintem.
De hát én ki nem állhatom ahogy csak a mártírt vagy az áldott jó lelket alakítja.
1/10
Sumomo 2019 nov. 02. - 07:25:36 1/10 Előzmény Amiel
(1231/1547)
Ó, egyszerű, azért, hogy mi itt jól elszórakozzunk. :)
1/10
Sumomo 2019 nov. 02. - 07:21:25 1/10 Előzmény libra26
(1230/1547)
",,,,,de ha erre a csajra nézek.. Azt várom, mikor váltanak képkockát..."
:DDDDD
ez jobb, mint A REGGELI KÁVÉ!!!
7/10
Amiel 2019 nov. 01. - 20:14:54 7/10
(1229/1547)
Na, én már nagyon rég nem néztem be ide, de most a kíváncsiság újból ide hozott. Tartom, hogy ezt a sorozatot pontosan ott és onnantól szúrták el, amikor Nuran asszonyt kiírták a történetből (Vajon ennek mi lehetett a valódi oka?), talán a 100. rész környékén valahol. Aztán később Ismail nyomozót is. Onnan végképp baromság lett az egész. Olyan jól indult pedig!! Kivételesen jól. Odaszögezte az embert az első perctől az utolsóig a képernyő elé. Nagyszerűen volt megírva minden. Aztán az említett részektől kezdve jól elrontották. :((( Mi a fene történhetett? És ha már így elszúrták, mi a fenének kellett ennyi rész még utána? Kár érte!
7/10
libra26 2019 nov. 01. - 10:39:12 7/10 Előzmény ninjago
(1228/1547)
Szia!
Szegény Bahar... Kétlem, hogy az utolsó hetekben fogják feljavítani a stílusát :D (tényleg szörnyű)
"Rongyember Asim" :D Nagyon jó!! Kész szerencsétlenség az az ember... És igen, másodszor is Hülya férje lehet... Csodálatos
Arda undorító... Régen sem értettem, most sem értem hogy képes így ugrálni az anyja idegein:o
(A többi undormány, amit művel, arra szavak sincsenek)
Amit Zeyneprol írtál, azzal (is) tökéletesen egyetértek! :D