mihenike 2019 nov. 14. - 21:28:45
(1367/1547)
Sziasztok!!!!! ezen a héten annyi a dolgom, hogy ma már szembejöttem Önmagammal az utcán :) de tehát a kedd&szerdai rész elemzése:
bekka51 2019 nov. 14. - 20:39:20
(1366/1547)
Anya - lánya jelenettel kezdődik a Gelinicki dráma , zsarolás , folt a böcsületén , mit tegyen ?
Sultan mindent megold, igéri, csak ha tudná mi legyen a következő lépés ...
Volkitolki öltőzik,vőlegény !!

Camil papa is jól néz ki,kicsipte magát micsoda virág és bonbon :) Sűrű hallgatások,jön a nagy pillanat, Zeynep keze kellene …

Mennyi pénzed van Volki ??? ááááá - ez a fontos ?! - nem a szív,az érzelem. Tulságosan hozzászokott a jóléthez :)
Dráma ás megalázás a köbön .

Sultan :Micsoda királynői mozdulattal emelte fel a telefont ,milyen fennségesen érkezik a villába ! -hááát elnevettem magam,még nem lehetett tudni,milyen vérfagyasztó szembenézni egy revolverrel (olyan műanyag kinézetű volt!
(Én láttam igazi fegyvert a Saint Louisi unokatestvérem házában, megmutatta a gyüjteményét...rémes látványnak tünt. Nem hinném,ha tudnám meghúzni valaha a ravaszt )
Készül a csapda az emeleten, sok titoktartással, szövetségessel, milyen feszültségek lesznek ebben a drámában..

Arda : Üdvözöllek anyósaim, (micsoda mosoly )-----hááát igen , akinek két anyja van… :D

rejtettt kamera aa zta mindenit !!

Hülya, akár egy temetésen…

Csöngetnek és Efsunka megjelent,bevonult .
Asim, a jó csöndes lélek

Kenennak fáj a hasa,de ki nem hagyná a bosszút , a tekintetek megmerevednek.
Szegény Beyzanak folyton emlegetik,hogy : " tanuld meg,hol a helyed !"


a csapdakészítés simán megy, sikerült, míg a földszinten folyik a vendetta háború, de mégiscsak Kenan terült el egy lövés után ...Huhhhh meredek.
Asimnak fegyvere a nappailban ?! Hol tartotta, a nadrágjában ??? :D
1/10
Sumomo 2019 nov. 14. - 20:37:54 1/10
(1365/1547)
itt mindenki lefagyott?
vagy még nem láttátok a mai részt?
bekka51 2019 nov. 14. - 10:07:05 Előzmény libra26
(1364/1547)
Szia:)
Valóban érdekfeszítő, ahogyan leírjátok gondolataitokat,észrevételetek a történetek és szavak mögöttes szándékáról :)
Törököknél úgy van,hogy csak úgy becsöngetnek,zajt hallottak, elfáradtak,hadd üljenek le megpihenni egy kissé.......
.... elébük tárulkozott volna egy különleges kibékülési szándék , és egy második nászút kezdete.... :D
7/10
libra26 2019 nov. 13. - 22:19:22 7/10 Előzmény bekka51
(1363/1547)
Szia:)
Az Arda&Efsun nyüglődés a valódi kutyakomédia! :D Arda pocsék módon színészkedik egyébként, néha már nekem kellemetlen :D

A megálmodott dráma a villában pedig simán lehetett volna maga a finálé is, amilyen betegek ezek :) mármint az alkotók:)
7/10
libra26 2019 nov. 13. - 22:13:46 7/10 Előzmény mihenike
(1362/1547)
Rendben, várom majd holnap :)
Egyetértek amúgy és szeretném hozzáfűzni, hogy Hülya rémálmához volt már szerencsém török verzióban, nevetséges milyen módon vagdosták össze... Itt annyit láthattunk, hogy Asimot lelőtte Kenan, utána egy szemet zavaró orbitális vágás és már az emeleten mutatják Atest, mire pedig visszatérünk az alsó szintre már Mehmet is ott fekszik... Na hát eredetiben ez nagyon nem így nézett ki, de sebaj :) azt meg abszolut kivágták, mikor Kenan bent van Baharékkal :D

Nem zavart volna engem, ha megrövidítik a vérengzést, de ez borzasztó amatőr megoldás volt!

Ettől függetlenül sok más őrület történt, szóval tűkön ülve várom majd az összegzésed :D Mi komolyan jobb történetet írunk itt!! :D
mihenike 2019 nov. 13. - 21:53:46 Előzmény libra26
(1361/1547)
Szép jó estét ;) kedd&szerda teljesen összemosódnak mert egymás után néztem meg! eddig sem volt semmi ez a förtelmes forgatókönyv, de amik most történnek az már tényleg mindennek a teteje :)!!!!!
holnapra összeszedem a gondolataimat és megírom a regényt :) a forgatókönyvíró nem fordított ennyi energiát erre mint mi :)
bekka51 2019 nov. 13. - 20:08:58
(1360/1547)
Szultan pihen, vérnyomása alábbhagy,de jön Ganime mama és minden a plafonba ugrik,meg az a gondosan odarakott fránya kis levélke...balkézzel írva...

Zeynep megírta utolsó levelét de bolond lett volna a bogyókat mind bekapkodni :)
Sultan angyalkája kíméletlen vele s elveszíti a realítását , persze az a zugnővér is.

Arda kezében egy újabb életlen kés, fenyegetőzik Efsuntól vár, akar kicsikarni részvétet.
Oh Allah segíts, mondja Zuhal... és megvolt a meghalási színjáték Zeynep részéről :D
Hülya csalodott,a fia kikényszerít egy házasságot a volt férjével és meglóg a nyaralóba Efsunnal.

Kenan gyün … nem viccel…Lővés dördül, Asim elbukik…. aztán kiderül, csak egy rémálom, Hülya képzeleg nagy- nagy fantáziával.

bekka51 2019 nov. 13. - 19:55:17 Előzmény libra26
(1359/1547)
Bizonyára a hentes föl akarta aprítani egész Gelicnik ( ?) lakóját, kicsinyeket -nagyokat ? :D
Nem vagyok biztos a nyomortanya nevében :) sajnos :)
7/10
libra26 2019 nov. 13. - 19:44:21 7/10 Előzmény Magenta99
(1358/1547)
Szia! Ezt én is imádom, nagyjából ugyanaz a 4 ház van minden sorozatban, két kórház és egy rendőr kapitányság :D ez a hatalmas, csodálatos Isztambul... Mégis túl szűkös :D
7/10
libra26 2019 nov. 13. - 19:41:46 7/10 Előzmény mihenike
(1357/1547)
Sziaaa :)

Na ugye mekkora pillanatok voltak?! :D De ez az, jó hogy említed, Ates az agyamra ment ezzel a "Kenan megölte az anyámat és a fiamat" - kezd olyan lenni, mintha ezt mindenkinek el akarná mondani, akivel találkozik, szegény Asim pedig már 55 alkalommal meghallgathatta körülbelül.... Meg Ates milyen tapintatos nem?! Biztos ezzel akart segíteni Mehmetéknek, hogy Hülya legalább még él, de az anyám és a fiam nem!!! :D
Viszont nézd meg majd a keddiben már kedvem volna megütni, mikor Asim próbálja megtudni Hülyától mit tett vele Kenan és Ates akkor is ezt szajkózza neki...

Nagyon jó volt olvasni a hétfőről a gondolataidat, várom a további értékelést! :)
Az a "Hülya vacsorát csinál-nem semmi!" jelenet a kedvencem volt :D
mihenike 2019 nov. 13. - 18:26:50 Előzmény libra26
(1356/1547)
Szia! hétfö!!!!:)

Asim&Mehmet&Kenan&Ates:
Allah! kérlek! ennyi verést egész életében nem kapott még Kenan, mint most Asimtól!
Szent Ates megmondta, hogy ennek a módszernek nem lesz jó vége!!! így is lett, amïg a SuperTeam azonosítja a hamis-Hülya-hullát, addig Kenanomat megmentik az emberei és a „biztonsági ört“ is megölik!
Ates elmondta kb 5x hogy neki több oka lenne bosszùt állni Kenanomon, mert neki az anyját és a fiát is ö ölte meg!!!!!! kész!

Hulla azonosítàs:
én már a hajáról megmondtam, hogy ez nem Hülya, mert Virágomnak sokkal ápoltabb a haja!!!!! de ezek csak bámulnak!!!! a nyomozó nem tudja hogyan nèz ki Hülya Atahan?!?!? vagy rá sem nézett a halott nöre?!?

Arda&Efsun&Zeynep&Sultan
Zeynep hogy teleportálta magát az étterembe?!? Zeynep és Zuhal most olyanok, mint eddig Sultan és Efsun voltak :)
Sultán anyámat befüti Zeynep, aki Volki tolkin keresztül kideríti, hogy hol vannak a szerelmesek éppen és belerondít a sokadik lánykérésbe :D! ez jobb mint a CIA, micsoda módszerek!!!!!
Efsun mindent elhisz és elrohan mint egy eszelös! pont Ö?!?!? hiszen Ö is pont ugyanígy szokott hazudni és kb 350 résszel ezelött így akarta elcsábítani Bruce Willist!
Salih bátyám is morcosan néz Arda fiamra! na de kérlek!!!! Allah szemére!!!!
És Arda hogyan fog elszámolni Hülyával és a kis egyezségükkel?!?!?
Apropó Asim még mindig az esküvöi szmokingjában van!!!!!!

Bahar&Arda
Jaj szegény Ardát még Bahar is kísérti a kérdéseivel: „megszúrtak, összevartak és szerinted képes voltam olyan állapotban Zeyneppel együtt lenni?“ haha :) tényleg :) azóta csak 24 óra telt el és Arda csak ùgy mászkál fel s alà!!!!!!

Hülya&Kenan:
„Megnyugodott Hülya?“ „igen, éppen föz“
„az nem semmi“
Virágszálam olyan jól játszott, hogy én is elhittem, hogy Hülya megbocsátott Kenanomnak!!!!! éééssss, jön a kés döfés és a gyùjtogatás, no meg a monológ Kenan beteges szerelméröl :)! „te vagy maga az ördög, élvezd csak a tüzer“
imádom ezt a nöt!!!!
A fekete özvegy csak ùgy kisétál az égö házból és hátra hagyja Kenanomat!

Beyza:
ennek is elment az esze?!?! mit össze nem okoskodiik:) de Figen asszony lekevert neki egy óriási pofont :) oh yeah :)

Félelmetes, hogy mennyi mindent belezsùfol egy részbe a forgatókönyvíró!!!!!
mihenike 2019 nov. 13. - 17:16:22 Előzmény libra26
(1355/1547)
szia! ez szuper volt!!!! köszönöm az élményt :D Ennek örömére kezdem is nézni!!!! aztán írok!!!!
Magenta99 2019 nov. 13. - 14:09:17
(1354/1547)
Sziasztok!
Én azt nem értem, ebben a sorozatban mindenkinek ilyen rövid a memóriája?
Efsun ugyanazt hazudta be Baharnak még az elején, hogy együtt volt éjjel Atessel - és pont Efsun az, aki ismerve Zeynepet, Arda tiltakozása ellenére is beveszi ugyanezt a mesét? Bahar sem hisz Ardának, pedig ugye Efsun őt és Atest is ugyanezzel a hazugsággal akarta szétválasztani.
Arról már nem is beszélve, hogy a forgatókönyvírók is hülyének gondolják a nézőket, hogy mi sem emlékszünk - vagy ennyire nincs fantáziájuk és csak ugyanazt a genyóságot képesek ismételgetni?

Más... a nyaraló egyik helyszíne a Tiltott szerelem c. török sorinak. Szinte még a berendezésen sem változtattak.
Ja és abban a házban, ahol Cennet (Cennet sorozat) apja élt, most az "Anya" c. soriból Zeynep nevelőanyja és "testvérei" élnek. :))) A Végtelen szerelem Kemáljának csupa üveg házikója is volt már - asszem az is a Cennetben.
Úgy látszik, van 2-3 ház, amit a törökök vagy örökre kibéreltek vagy nincs kedvük újabb maketteket gyártani. :)
7/10
libra26 2019 nov. 13. - 12:52:20 7/10 Előzmény bekka51
(1353/1547)
Szia:) örülök, hogy tetszik, én is ezért járok ide, mert nagyon szeretem olvasni, amiket írtok :D

Apropó, van még valaki, aki figyelte a hentest, mikor Ganime kezdett rosszul lenni??? Eleinte tényleg csak húst szelt, aztán a hangulat fokozása érdekében (?) módszeresen gyilkolta teljes erővel a deszkát :D :D :D szétröhögtem magam, a végén már látszott, hogy ugyanazzal a mozdulattal csapkod
bekka51 2019 nov. 13. - 12:39:08 Előzmény libra26
(1352/1547)
Szia :)
Nagyszerűen leírtad, szinte újra pörögnek lelki szemeim előtt az események.
7/10
libra26 2019 nov. 13. - 10:50:19 7/10 Előzmény bekka51
(1351/1547)
Arda nagy hősszerelmes, csak arra nem gondol mostanság hogy miben egyezett meg az anyjával! Lesz még ebből baj :D
7/10
libra26 2019 nov. 13. - 10:35:12 7/10 Előzmény mihenike
(1350/1547)
Szia!:)
Hát a keddin fogsz szerintem igazán jót szórakozni! :D boxzsák Beyza különös kalandjai :D

1. Asim megtörve a sakktábla mellett: "elveszítettem a gyermekeim anyját" mire a gyermekei anyja becsenget, újra otthon! :D persze mindenki le van taglózva, Beyza, Bahar, Asim, Ates - bambulni azt tudnak, itt volt is rá szükség :)
Hol van Mehmet??! Hülyát keresi még?:)

2. Orkun gyengéd közeledése feldühíti Efsunt... Arra meg ma már nem is emlékszem, az a vörös hajú borzadály mikről beszélt a testvérének - bajban vagyok, az agyam kezdi kiszűrni a nyomortanyás vagy ott élők jeleneteit :D elég későn

3. Hülya nem nyitja ki az ajtaját szerencsétlen férjének - továbbá magam sem hiszem el, amit láttam, Bahar szintet lépett! Kerítőnőt játszik Asim és Hülya között :D Egyébként azzal a szöveggel, hogy Asim mennyire aggódott és mennyire szereti, még engem is meghatott kicsit, nemhogy jelenleg igen csak sebezhető Virágszálunkat...

4. Arda elmondja Sultannak a házában Zeynep előtt, hogy nem szereti őt, nem fogja elvenni és csak Efsun számít!! Szóval Arda életjeleket mutat, ez is valami :)

5. Sultan rögtön kifekszik a magas vérnyomása miatt :D eközben zajlanak párhuzamosan az események, Arda megtalálja Efsunt a dombtetőn, mert ha szomorú mindig oda megy, közben felhívja az apja, hogy az anyja él és virul + ad egy szentbeszédet arról is, hogy tegyen meg mindent a szerelméért, ne járjon úgy, mint ő :)) Efsun megint elutasítaná Nyurgát, de az elráncigálja onnan, sőt szinte elrabolja :D DE Zuhal a sakál szemfüles megint és meglátja ahogy Arda magával viszi Efsunt, amit azonnal jelent Zeynepnek!!! :D

6. Zeynep már annyira kegyetlen, hogy a magas vérnyomásos anyját íziben felzaklatja a hírrel...

7. És erre Sultan lám felpattan, hogy rendet tegyen az Atahan villában - de még nem sejti, hogy ott emberére akad :D

8. És Virágszálam újra főszerepben :D na ezekért a pillanatokért hiányzott már igazán... kicsit az is abszurd, hogy Figen tartja benne a lelket, de aztán nincs is idő ezen agyalni, mert jön Beyza a gyógyteával, Hülya pedig nem kéri, higgadtan elmondja, hogy majd később... Beyza tovább próbálkozik, mígnem Hülya asszony szokásos módon leordítja a fejét és odébb áll - közben csengetnek is, szóval Figen "Beyza menj, nézd meg ki áll az ajtóban"...
Élesedik a helyzet, Beyza vs.az Atahan villa asszonyai :D

9. Ez az, a dühöngő Sultan Hülyát találja be!! Újra itt :D beleszalad egy jókora pofonba, habár most nem szó szerint... És kezdődik megint, Hülya milyen fejeket vág meg hogy magyaráz! :D a csúcs annál volt, hogy "hagyjál mááár" meg "nem érdekel a lányod, nem érdekelsz te sem, de az egész csakis az én hibám, mert hagylak itt fecsegni"

10. Sultan kirakása után Hülya elkezd nekiállni a szegény népnek, már épp Figen felé intézné sértő szavait, de Beyza közbeszól és milyen rosszul teszi - leakaszt Hülyától is egy jókora taslit :D

11. Azonnal bosszút forral a konyhában és bejelenti Zeynep illetve Arda viszonyát a Postagalamb szövetkezetnél vagy hol!!!!! :D azonnal lehozza az internet is a híreket... Megáll az ész!

12. Efsun&Arda :) aranyos kis elrablás ez, még székhez is kötözi meg beragasztja a száját :) bár pont a nyaraló... Nekem csak az jut eszembe, hogy ott múlt ki Cemal :D Efsun felborulása a székkel azért jó volt! :D

13. Ganimet anyánk csak egy kis erőleveshez akarna aprólékot a hentesnél (lehet marhalábszárat vesz, erre nem figyeltem sajnos), de a pletykás gelinciki asszonyok rögtön sajnálkoznak Zeynep miatt, akit ismét megvezet az úri fiú... ezek után Ganimet utcai kifekvésén én már tényleg csak elnevettem magam, pedig sajnálom szegényt :D

13+1: Bahar és Ates lassan olyanok, mint mi! Néznek, csodálkoznak, sajnálkoznak, kommentálnak! :D

+2: Hülya meg fog békélni Asimmal.... Legyen, de ez az Asim akkor is szégyen, Hülya sokkal több ennél!!! :D
mihenike 2019 nov. 12. - 20:46:29 Előzmény libra26
(1349/1547)
Sziaaaaa!!!! asztaaaaa, én lemaradtam a pénteki résznél, de ez nem is lehet igaz! egy ùjabb életlen kés?! vagy Kenanom belehal a dupla támadásba?! késelés&gyùjtogatás?!? ha ebben sem halt bele, akkor tényleg egy zseni ez a forgatókönyvíró :D!
Lássuk csak, Hülya felgyùjtotta màr Szakine és Ilyas házát, majd a villát és most Kenanomat :) gyönyörü :)
Remélem holnap lesz idöm nézni :D!
Zseniális a beszámolód :)
bekka51 2019 nov. 12. - 20:16:39
(1348/1547)
Szép estét! :)

Senki sincs, aki megvédené Arda férfiasságát ? Késelés,műtét ,gyógyszerek után, ki a csuda tudna lamurozni ?:)-s Zeynep tisztességén még egy foltot ejteni ?
Sultan anya,még idő nap előtt kinyúl,kimúl, a magas vérnyomásával,hogyan foltozza vissza Zeynep böcsületét ?
Nagy volt amikor Hülya remegő kezekkel megjelenik az ajtóban,mindenki fellélegzett. A tapintatlan Beyza itt is megkapta a nyaklevesét. No de meg is bosszulta hamar, "a helyén" ......a "sztoryt" szétkürtölte a rádiónak.(,vagy újságnak?)

Bahar szerepe kevés,nem tudja kibontakoztatni önmagát. A jóság nem kifizetödő ezek szerint. :)
Arda elkezdett cselekedni, feleséget rabolni, s beszélni. :D