mihenike 2019 nov. 15. - 20:02:21
(1387/1547)
Sziasztok!!!!
Íme a pénteki rész:

1. Az eljegyzés meghiùsult Kenan miatt, de Zeynep mindent bevallott Ardának. és?!? hol van a felvétel?!? az egész részben nem került elö Zeynep vallomásáról a felvétel!
Arda csak hebeg-habog, de semmi értelmeset nem tudott kinyögni Efsunnak!
„ennek 9 élete van“
„Eljegyzésre hívtak, de itt mészárlás van“
Szultán&Ganimet mit sem sejtve távoznak, bízva egy második eljegyzési partyban, de az nem tünik fel nekik, hogy a völegény nem a menyasszony után, hanem a volt feleség után futkos :)

2. Asimnak nem sikerült megölni Kenant, lett volna egy második esélye, hogy megölje, de a többiek lebeszélték róla!
A rendörség elmondása szerint figyelték Kenant és követték is és még büszkék is magukra, hogy ök bizony megállították a mészárlást... gondolom ùtközben, amíg követték Kenanomat megálltak tankolni és kávèzni, mert olyan lassùak voltak, hogy Kenannak volt ideje leadni egy negyed órás monológot is!

3. Hülya átszellemült fejjel néz Asimra,megakadályozza, hogy megölje Kenanomat, pedig Kenanom kinyitja a szemét, egy lövés ugyan mi neki, akit 2 napja leszùrtak és felgyùjtottak, annak ez gyerekjáték !?!?
Virágom nagyon hálàs, hogy megmenekült az Atahan család. Asim és Mehmet távozik a rendörökkel, Sultán is szedi a motyòját és „jobbulást kíván Hülyának“, aki eddig méltósággal viselte az eseményeket, de ahogy hozzászólt Sultán máris elbögte magát :D
Asimot gyorsan hazaengedik, mert önvédelemböl cselekedett!!!!!

4. Salih bátyám megsajnálja Volkitolkit és el kezd mormogni egy mùltbéli eseményröl, amellyel Ardát ki lehet csinálni! A részeg Volkitolki ebböl semmit sem fog fel, de Sakàl-Zuhál szimatot fog és követi Saliht a mühelyig (ami egyben egy garzon is?) Allah kérem csodát tett és még mindig van felvétel arról, ahogy Arda megöli azt a bizonyos fiùt, pedig már 2x-3x meg lett semmisítve! Itt eszembe jutott, hogy a meggyilkolt fiù családja egyszer elrabolta a csodálatos hármast és annak sem lett folytatása, el sem mentek a rendörségre, pedig tudnak mindent!

5. Efsun egyszer már elköszönt Orhántól, de most mégis felbukkant az üzletben :) ahova Nyurga is követi és ismét kudarcba fullad a békülés! miért nem hozta magával a felvételt?! ja tudom már, mert akkor az egy értelmes lépés lett volna, de az nem illene bele a sorozat stílusába!

6. Zuhal&Zeynep
Zuhal szimatot kapott, beavatja Zeynepet is és irány Salih bátyám mühelye!!!!
Tehát egy rágós trükkel és hazugsággal eltávolïtják Saliht a mühelyböl, pedig Salih igen csak borzolta a szemöldökét, hogy mégis, hogy van ez?!? -„Zuhal küldi ide Zeynepet, hogy menjen el Volkitolkinak segíteni és ez mióta is érdekli Zeynepet?“
Nem baj, elment, ezek meg 2 perc alatt megszerzik a @szigorùan örzött@ CD-t!
Elökerült egy laptop is!!!! ugyan nekik ilyen honnan van?!? Sikerül megnézi a cdt. Zeynep:@mit csináljunk? menjünk a rendörségre@ Zuhal:@ugyan, ne legyél már olyan, mint Bahar! ezzel megzsaroljuk Efsunt és Ardat és egyenes az utad a villába@
„köszönöm szépen Zuhal, nélküled ebböl semmire sem lettem volna képes“ „de Zuhál nénédröl ne feledkezz meg“
Ezen halálra röhögtem magam: Volkan hazaér! Zeynep:
„Te mit keresel itt?“ Volkan: „én itt lakom“
haha :)

7.Hülya a kórházban
Virágszálam ùgy gondolja, hogy mostmár mindennek vège és kiosztja Kenanomat, megalázza és földbe tiporja!
„Asim az én gyermekeim apja, sokat hibázott, de Ö megérdemli a szerelmemet“
-kérlek zárják ezt a nöt elmegyógyintézetbe!!!! Ezt mégis hogy volt képes kiejteni a száján?!? végülis jobb egy hütlen férj, mint egy maffiózó, sorozatgyilkos férj!-
Azért szerintem Kenanban van még kurázsi, nem fog ez börtönbe menni, még 2x-3x megpróbálja megölni Atahanèkat!!!! és ott van mèg Müge is! elvileg csak Kenan tudja, hogy Müge, hol van jelenleg!!!!!! de lehet, hogy Mügéröl soha többé nem hallunk!

8. Mehmet&Figen
Mehmet mint egy szerelmes tini meglepetést tartogat a családnak!!! Baharral mennek gyürüt venni a lánykéréshez! reméljük Hülya nem akadályozza meg az eljegyzést, mert, ha ezt meghallja biztos ismét idegösszeomlást kap! Beyza beszólogatott a torta készítö Figennek!
De Nuran&Ates cukik voltak!!!!!

Allah legyen velünk!!!! Jó hétvégét!!!!!
mihenike 2019 nov. 15. - 18:39:45 Előzmény libra26
(1386/1547)
az a durva hogy amikor ezt a jelenetet törökül láttam
a youtubeon azt hittem hogy Zeynep meg a 2 anyám ott laknak a villában, annyira otthonosan üldögéltek ott :)
mihenike 2019 nov. 15. - 18:35:22 Előzmény libra26
(1385/1547)
Sziaaaaa! csütörtök: ùristen, ez kegyetlen volt!

1. Zeynep az öngyilkossági kísérlete után remekül fest, még orvos sem kellett neki, pedig mindenki tudja, hogy Zuhal csak ál-növér :) de ezt most Sultán anyám elfelejtette!!!!
„Inkább hagyták volna meghalni, így nem élhetek tovább, hogy Arda foltot ejtett a becsületemen“
Sultan-„én nem tudom, hogy mit csináljak. öljem meg Ardát?“
Igen, miért is ne?! aztán Salih bátyám ássa el a villa kertjében és minden meg van oldva :) Anya hogy fogod megoldani?!?!
„ùgy hogy férjhez mész“

2. Déjavu érzésem van...-ezt a lánykérést már egyszer láthattuk Cemal elöadásában olyan 200 résszel ezelött, amikor is meg kellett védeni Zeynep becsületét, mert Arda foltot ejtett rajta!!!! akkor volt hozzá egy valóságos öngyilkossági kísérlet is és egy gyönyörü esküvö a müvelödési házban, amit Arda végig pityergett, mert akkor vmit érzett Zeynep iránt...

3. Leánykérés:
Zuhál figyelmezteti Volkitolkit, hogy ne csináljon magából bolondot!
az apja:-) „Minden férfi a mi családunkban a szerelemért él“ „Fiam, pengén nézel ki“
Szegény Volkán!!!!! Zeynep ocsmány képe...fuuuujjjj!!!!! De most Szultán is észre vette, hogy a lánya teljesen bolond, pedig ö máris hozzá adta volna Volkánhoz, csak, hogy a becsületét védje!!!!! Zeynep bepöccen, hiszen neki csak is Arda lehet a férje!!!!
„mennyi pénzed van neked?“ „ki sem másztál a híd alól“

4. Arda: „édesem eljössz erre az eljegyzési partyra?“ aha, Lánykérés number 2 :D hehe!!!! gyerünk és leplezzük le Zeynepet délutân!!!!!!

5. Arda hívja Zeynepemet, össze-vissza bájolog és jóvá tenné büneit! „elválok Efsuntól és ma délután megkérem a kezedet a villában“ „Sultán vissza szeretném adni Zeynep becsületét“-Sultán feje, nem is sejti, hogy itt vmi nem stimmel... :D?????
ennek honnan van pénze ùj ruhára és fodrászra?!?! természetesen a L‘Efsunba megy vásárolni és szövetkezik Orkunnal, vagy mi van? :) és még fizetnie sem kell! jó üzlet!!!!
„A kislányunk megházasodik“ haha

6. A villa nappalijában valami csoda folytán mindenki ott van, Arda bejelenti az eljegyzést. Hülya öröme, hogy megszabadult Efsuntól nem tart sokáig, mert jön egy ùjabb lány a nyomortelepröl :)
Bruce segít Ardának csapdába csalni Zeynepet :D végülis ö itt a legokosabb :) oh yeah :) Adile asszony micsoda fogadást rittyentett össze!!!!
Imádom Hülyát!!!! Hülya ruhája borzalmas, mint egy selyem
pizsama!
„bátyám, évek óta arra kérsz, hogy nyugodjak meg“ „mit ünneplünk itt“ „figyeld meg, hogy Szultán mindjárt beszambázik ide“ Mehmet pedig szakad a röhögéstöl. :) „Van egy nagy problémám Sultán! a fiam akárkit is vesz feleségül, te mindig ott vagy a rokonságban“
Figen asszony viszont csini volt!!!!!
Bruce titkolózik, nagyon mókás!!!!!
„Arda remélem mi is tùléljük a nagy zürzavart a nappaliban“

7. Zeynep&Sultán&Ganimet&Salih bevonulására nincsenek szavak, az a jelenet ùgy, ahogy van magáért beszél :)

8. „üdvözöllek kedves Anyósaim“ Salih már motyog az orra alá „hogy gondolta meg magát egy nap alatt?“
Ez a Mehmet milyen nagy szeretettel fogadja a régi/ùj családtagokat! ez az ember egy nagy marha!!!!

9. Efsun csenget-Sultan:“Hülya, vártatok mást is mára?“
Hülya:“senkit, de nálad rosszabb már ùgysem jöhet“
ÉS MÉGIS JÖHET :D Efsun nagyon kicsípte magát! ez a bevonulás :) mindenkinek leesett az àlla! nekem is :) közben Bruce kacsintgat rà :) Zeynep kiakad és felsétál a csapdába, Efsun pedig falatozik.
„Pofátlan lány“ „tuskó“

10. Miközben Arda szóra bírná Zeynepet, megérkezik Kenanom is! a vetítés pedig elmarad! ennyi drámát egy délutánra!
(Beyzának mindenki azt mondja, hogy tanulja meg, hogy hol a helye)!!!!!
Kenan szemüveg törlése :)! Efsun feje!!!! és mindenki feje!!!
És a kedvenc zeném!!!! „te elevenen felgyùjtottál“ „ki lesz az elsö?“
„mindenkit megölök“
Asim settenkedik a fotel mögött!
„Mehmet, én mindig kedveltelek“

11. Zeynep vallomása csùcsszuper!!! „Még szép, hogy nem történt köztünk semmi“ „Nekem elmondhatod kedvesem, ha házasok leszünk, akkor nem lehetnek titkaink egymás elött!“
Arda önelégült fejjel ráméri a végsö csapàst Zeynepre! „a kamera közvetített mindent“-azt te csak hiszed Nyurga!!!!!

12. Kenan létszám ellenörzést tart, azt észre veszi, hogy Nuran nincs itt, de Arda nem hiányzik neki! „eccpecckimehetsz“
Eldördül egy lövés, Kenan kifekszik ééés Asim papa lött!!!!! na neeeee!!!‘ ez honnan szedte a fegyvert?!?!?!?
ez már megint nem volt kidolgozva!!!! ezt már megint nem fogom tudni feldolgozni!!!!
7/10
libra26 2019 nov. 15. - 14:44:00 7/10 Előzmény mihenike
(1384/1547)
Ates és Bahar a kiegészítő szereplők! :D Nagyon durva, hogy mostanra ez lett minden szerepük... Asszisztálnak az Efsun-Arda-Zeynep és a Hülya-Asim-Kenan csapatnak :D meg ugye Figennek és Mehmetnek is lassan....

És én sem értem, hogy az erősen mellékszereplő Zeynepnek mi okból kellett ilyen szerepet írni! A forgatókönyvíró(k) utolsó nagy és súlyos mellényúlása :)
bekka51 2019 nov. 15. - 14:43:11 Előzmény mihenike
(1383/1547)
Szia:)
Valóban van a törököknek nehéz,kiejthetetlen szavuk,gondolom, a mássalhangzók torlódása a magyarázat,úgy mint az orosz nyelvben. Az angol megoldja ezt a nehézséget, ki se ejti,valami mást dünnyög helyette. :D
A töröknél,egyedül a padlizsán volt egyértelmű, hiszen, nekünk is padlizsán. .... az aaaa 15o év itthagyta billogját :)))
Gondolom, azért kap több szerepet, Zeyneppel oldják meg a végkifejletet,fokozzák,csúcsra járatják a szerelmi drámáját... egy ártatlan mosolygó kislányból lesz maga a mérges kígyó,sátán...elhuzzák előtte a mézes madzagot.. .
Gondoljunk vissza, ő nem is kapálozott Ardaért, semmit sem tett,hogy észre vegye a híres Atahan gyerek, ő csak ott dolgozott a klubban...
mihenike 2019 nov. 15. - 12:25:16 Előzmény libra26
(1382/1547)
... és lenyügözö ez a változatos forgatókönyv, ismét ott tartunk, hogy Zeynep és Arda együtt töltötték az éjszakát... (harmadjára ugye...)
késelések, gyùjtogatások...
De miért adtak ekkora szerepet Zeynepnek az utolsó részekbe?!?! eddig szótlan bábként jött-ment Sultàn oldalán, most meg Ö lett maga a Sátán :) haha
mihenike 2019 nov. 15. - 12:19:14 Előzmény libra26
(1381/1547)
Juj azt elfelejtettem írni, hogy Figen mielött felpofozta Beyzát, azt mondta, hogy „Figen asszony“ vagyok! miért is? ezek talán titokban összeházasodtak Mehmetemmel?!? de Ates is felcsapott Cupidónak, mert rájött, hogy Figen lesz az anyósa, vagyis, bocsánat, a legùjabb „Anyuka“ ;)
1/10
Sumomo 2019 nov. 15. - 09:33:07 1/10 Előzmény libra26
(1380/1547)
Láttam, olvastam!
mihenike 2019 nov. 15. - 06:35:13 Előzmény libra26
(1379/1547)
jelentem elolvastam és folyik a könnyem a nevetéstöl :D
7/10
libra26 2019 nov. 15. - 00:01:06 7/10
(1378/1547)
Hol látom a 11-írt regényemet, hol nem! :D most épp igen, de ha valaki látja holnap és olvasta, jelezzen hogy megvan és nem tréfált meg a port! :D

Akkor viszont még egy dolog: mekkora abszurdum ahogy Mehmet készségesen fogadta Sultanékat!!! Az a nő rabolta el az unokáját pár éve....
7/10
libra26 2019 nov. 14. - 23:39:10 7/10 Előzmény bekka51
(1377/1547)
Szia! De jókat írtál :)
Anyósaim :D :D :D ugyanez villant be nekem is!! Akinek 2 anyja van... És lám, akad ilyen:D
7/10
libra26 2019 nov. 14. - 23:08:10 7/10
(1376/1547)
Mindenekelőtt engem is érdekelne, Asim honnan ásta elő ezt a csodálatos, mély szerelmet! "Drágám" "szívem"... :)

1. Zeyneppel én is így vagyok, nem tudok/akarok róla meg az őt érintő eseményekről hosszasan véleményt alkotni, mert képtelen vagyok elviselni :D az egyetlen, amire még tegnap felfigyeltem, hogy leengedte a csapnál Sultan összes vérnyomás csökkentő tablettáját!!! Felháborító!! Mintha úsznának a pénzben, hogy minden nap vegyenek egy adagot... Szegény Sultan, anno Fülya vitte el a készletét, hogy megmérgezze Hülyát! Őrült nők, legyen elég :D

2. Volkitolki szíve is hirtelen kapott lángra, nem győzöm sorolni, Secil, Efsun, az a tolvaj táncosnő is megtetszett neki, de már Zeynepért kalapál... Ez egy végtelen jó srác egyébként, az az undok liba meg hogy beszélt vele... Szebben is el lehetne utasítani :D Kamil úr megjelenése és színészi játéka azért mindig ott van ezeknél a jeleneteknél :D bírom a fejét, plusz egy fő, akin röhögni lehet

3. Arda világmegváltó terve!! :) Efsunnak "ugye akkor eljössz délután az eljegyzési partira?" Arda is érdemelne különben minimum 2 akkora pofont, amit Beyza kap mostanság... Hidegrázást kapok ettől a szerelmi háromszögtől :D

4. Arda csak úgy odatelefonál Zeynepnek... Kapd magad, délután eljegyezlek a család előtt a villában... Ja oké, szeretnék én olyan bolygón élni, ahol ez a válogatott banda :) csak viccelek, inkább nem, nagyon ijesztő :D

5. Sultan, akinek a becsület az első!!! :D "hozzá kell menned, úgy megmarad a becsületed" Volkanhoz is hozzáadná a lányát, mindegy neki...Sultan anyánk sem lesz már okosabb a fennnaradó 2 hétben!

6. Hülya Atahan még mindig üde színfolt a sok eszetlenség közben! :D mindig is imádtam, de amit ma is levágott a nappaliban - minden pillanata megéri, azok a fejvágások!...
Először is: fantasztikus volt az a hálóingnek álcázott selyemruha magassarkúval!!! :D ahogy kiakad, azt nem kell részletezni - máris rosszul van, hogy Efsunt Zeynep váltja!
Pár perccel később: csapkod, hogy minek kellett így kiöltözni!!! De már egy újabb ruhakölteményben! :DD
"Mehmet, te évek óta csak ezt mondod nekem, hogy nyugodjak meg" jogos!!!

7. Megjön Sultan és Ganimet anyánk Salih bátyánk kíseretében! Ja meg Zeynep... Sultan és az alkalmi vörös rúzs!!:D az a bevonulás!!! Utálom a karakterét, de kész, Sultan is egy ikon:D gyerekek ez már nagyon kemény :)

8. Hülya vs Sultan :D "Sultan, miért van az, hogy ha a fiam elvesz valakit, biztos, hogy te is a rokonságában vagy???"
*Csengő*"Hülya! Vártok még valakit?" - "nem tudom Sultan... De nálad rosszabb már úgysem jöhet" :D ÉS DE! Efsun bevonul!!! Milyen jól néz ki már megint :)

9. Ates Willis German segít Ardának lebonyolítani a kész átverés showt!!! Hogy örül, hogy szerepet kapott... Na jó, a kedvencem hogy őt és Bahart ültették a rendezők a nappali hátsó foteleibe, messze a középponttól! :)

10. Efsun jelenlétét Atesen kívül senki sem érti... Kivételesen Sultan és Hülya egyre gondolnak! Valaki adjon különdíjat ennek a két nőnek! :D

11. Asim a láthatatlan szereplő! Csak sajnos mégis látni... Hogy elvész a díva neje mellett:D

12. Efsun tömi a fejét, kit zavar! :D kész, ő is csúcs meg az ő fejvágásai is megérnek mindent

13. Arda elhiszi, hogy már mindenki a kis filmet nézi a nappaliban és Zeynep végre lebukott... Na de nem!!! Megjött Kenanom,stílusosan, ahogy szokott - Beyza tudd már hol a helyed!! :D

14. Kenan mennyire beteg!!! :) eccpecc kimehetsz...

15. és mai napunk katarzisa: eldördül a lövés... Asim!!!! Asim pisztollyal az öltönyében üldögél otthon a családdal :D csúúúcs

16. Jaaa Salih fehér szmokingja nem gyenge amúgy!!! Erről az jut eszembe, mikor Efsun anno menyasszonyként rákiabált: "Salih bátyám, én gyönyörű vagyok, de te úgy nézel ki, mint egy pingvin!"

Ebből is sok minden beférne a Hülya Atahan best ofba :D nos, emberek... Én ezen a részen komolyan jól szórakoztam!
7/10
libra26 2019 nov. 14. - 22:21:40 7/10 Előzmény mihenike
(1375/1547)
Vagy Hülya a legváratlanabb pillanatban mosolyogva átállhatna Kenan mellé és együtt pusztítanak el mindent! :D ha megfeszülnek is a gyűlölködésben, Kenanom és Viragszálam számomra egy pár marad!!!:D

Na de akkor nézzük mi történt ezen a szép csütörtök estén!
bekka51 2019 nov. 14. - 22:20:42 Előzmény mihenike
(1374/1547)
Ó igen, derüljünk,humorizáljunk :)))
7/10
libra26 2019 nov. 14. - 22:13:36 7/10 Előzmény mihenike
(1373/1547)
Szia!!!:)
Ne add fel, most már fél lábon is kibírjuk!!! :D legalább is nekem erre szükségem van, hogy olvassalak, mert óriási!! :D csodálatos volt a kedd-szerda összefoglaló, ez jobb mint nézni! De ha már megnéztem, nevetve gondolok vissza "és tényleg!!!" haha :D

A hentes hatalmas volt!!! :D meg ez a Beyza jelenti a Bors magazinnak :DDDD nem lehet bírni!!

:)
Én most néztem meg a mait, mindjárt ide zúdítok egy jó adag hülyeséget, aztán majd ha pótoltad, szokásosan várom lelkesen a reakciót!
mihenike 2019 nov. 14. - 22:10:55 Előzmény bekka51
(1372/1547)
én is mindig Gelincsiket írok, de ez már jó ideje egy másik nyomortelep, valami kimondhatatlan nevü „Kismedzliznem“
mihenike 2019 nov. 14. - 22:08:05 Előzmény libra26
(1371/1547)
igen! akár Kenan mészárlása, megspékelve a villa felgyùjtàsàval, lehetett volna a FINÁLÉ :)
mihenike 2019 nov. 14. - 22:06:22 Előzmény Sumomo
(1370/1547)
én még nem lâttam, de én már szóhoz sem jutok lassan :D
mihenike 2019 nov. 14. - 22:05:26 Előzmény bekka51
(1369/1547)
ez nagyon jó volt :)
mihenike 2019 nov. 14. - 22:02:00 Előzmény libra26
(1368/1547)
Ááà :) elveszett a regényem :) kezdhetem ùjra :D az események/információk eszméletlenül zùdùlnak ránk, szóval kedd&szerda összemosódnak teljesen :)

Efsun&Arda
A szomorù Efsun megtalálható a nyomortelepi dombon, ahonnan Arda elrabolja és magával viszi a nyaralóba! ùtközben annyi ordibált, hogy én már majdnem földhöz vágtam a tv-t :) de Nyurgának is elege lett belöle, hiszen megkötözte és leragasztotta a száját :D!!!!!
de ahogy eldölt a székkel, kétszer is (!!!!!!!) majdnem meghaltam a röhögéstöl!!!!!
Gyerekek, a bölüm vágások miatt mindig idözavarban vagyok, de Ardával mindez alig 24 óra leforgása alatt történt?! A leszùrás, a mütét, Zeynep sztorija, Sultán cirkusza és Efsun elrablása?!?
Nyurga micsoda vacsorát rittyentet, amit miss Gelincsik el sem hisz és csak ordibál.
„megesszük a limonádét“ mi van?!?! szegény Nyurga zselézett haján landon 2Liter Limonádé, majd indul a fogócska a tengerpart felé tartva, de STOP Arda sebe felszakadt :) haha :) nagy nehezen Efszunka összerakja a képet és megegyeznek, hogy együtt leleplezik Zeynepet!!!! de amikor azt mondja, hogy „már megint Zeynep miatt kell szenvednen“ ezelött mikor is szenvedett ö Zeynep miatt?!? :) oh ALLAH!!!!

Hülya&Kenan&Asim&Bahar&Ates
DE HOL VAN MEGINT MEHMET???????
Asim „elvesztettem a gyermekeim anyját“
Gyermekeim anyja besétál, mint egy félörült, aki abban a hitben van, hogy Kenanomat megöltem egy éles késsel és még rá is gyùjtottam a házat :)
(Oh te kis naív, nem tudtad, hogy ennyitöl nem halhat meg Kenanom???? :) )
Asim felhívja Ardát, hogy béküljön ki Efsunnal, oh ez a férfi! normális ez?!?! mióta is szereti ennyire Hülyát? hol volt 8 évig?!?! és mit csinál itt?!?!?hiszen már Müge sincs itt!!!!!
De amikor Ates azt mondta Baharnak, hogy „eddig kétségei voltak Asim és Hülya házasságait illetöen, de mostmár tudja, hogy szeretik egymást...“-kifolyt az agyam :)-erre rátromfolt Bahar, minközben vígasztalta Virágszálamat :)

Beyza
Na ne!!!!! micsoda kapcsolatai vannak, miután kapott 2 pofont is, felhívta a Bors magazin föszerkesztöjét és leadta a nagy sztorit „Zeynep Erdemli viszonyt folytat Arda Atahannal és a férfi házasságot ígért neki“ Ezért ugye pénz is jár?!? -amit mikor és hogyan fog megkapni, hiszen azt sem tudják, hogy kivel beszéltek :) nem lehet kibírni ;)

Zeynep&Ganimet&Szultán
Ganimet a hentesnél óriàsi volt, a Gelincsiki pletykafészkek kiverték nála a biztosítékot! de a hentes volt a legjobb!!!! szétröhögtem magamat! de ugye Ganimet elájult a hentes elött, mègis 5 perc mùlva Sultán házában termett, ahol Szultán hamarosan agyvérzést kap, annyira felidegesítette Zeynep-angyal!!!! de hogy ezek hogy el vannak ezzel a nöi becsületén folt esett, ez már elviselhetetlen :)

Sultán&Hülya
Felbecsülhetetlen! „mi van már?“ „ez már megint kezdi“ imádom, amikor ezek veszekednek!!!! „de én vagyok a hibás, amiért hallgatlak“

Zeynep&Zuhal&Volki tolki
Volki tolki próbálná védeni a kisangyal becsületét, de jól összeverik öket a kocsmában. az egyik alak a kocsmában: „végre megszabadultunk Efsuntól erre megkaptuk helyette a céda Zeynepet“
Az ál-öngyilkossági kísérletre én már nem is tudok mondani! annyira abszurd volt és 3 perc alatt lezajlott minden!!!!! Zeynep teljesen elborult!!!!

Kenan
Én nem láttam törökül Hülya álmát, de amikor nem csak Asim feküdt a földön, már tudtam, hogy ez nem valós esemény, de a borzalmas megvágásokat is észre vettem ám, mert valami minösíthetetlen rossz volt!!!!
De kérem, Kenan ugyanabban a ruhában flangál amiben leszùrták&felgyùjtották :)
és a lényeg, TÙLÉLTE és LESZÁMOL az ATAHANOKKAL

:)