kate0 2009 okt. 31. - 13:30:28
(43/83)
Csak Matt miatt szerettem volna megnézni és amikor betettem a DVD-lejátszóba és elkezdtem nézni, 10 perc múlva ki is vettem. Ezt eljátszottam kétszer. Harmadjára hátha sikerül végignéznem...
3/10
Raptor0 2009 szept. 22. - 22:34:13 3/10
(42/83)
5 perc után kivettem 3/10.
10/10
gletty 2009 jún. 20. - 00:05:13 10/10
(41/83)
Elolvasva az ismertetõt nem jöttem lázba tõle, dehát emile hirsch-film, úgyhogy csak megnéztem=) Nagyon tetszett a színkavalkád, bár ebbe a szembetûnõ környezetbe valami extrémebb sztori kerülhetett volna, váratlan, akár egyértelmû ok nélküli fordulatokkal, meg mondjuk egy hirtelen, levezetés nélküli végzõdéssel. de azért vihogva néztem végig (igaz, a tízéves öcsémmel=). így csak 8/10, csak emile miatt.
8/10
dodszy 2009 jún. 15. - 11:16:51 8/10
(40/83)
Ez egy nagyon jó gyerekfilm, és aki nem vár tõle mást, annak felnõttként is nagyon élvezetes.
10/10
indienemesh 2009 máj. 31. - 15:19:08 10/10
(39/83)
szerintem marha jó ez a film!! nekem iszonyatosan tetszett!! jópofa, izgalmas,és semmi köze valósághoz :D. én nagyon jól szórakoztam! ajánlom mindenkinek aki nem látta, és ki akar kapcsolódni! 10/10.
sipka 2009 ápr. 09. - 21:04:08
(38/83)
Hát majdnem epilepsziát kaptam az élénk színvilág és a képrángás kettõsétõl, de sikeresen túljutottam a "Speed Racer"-nek nevezett akadálypályán. S azt a szót, hogy ROSSZ, semmi esetre nem írnám le (hoppá, pont most írtam), mivel igencsak távol áll a lehúzó jelzõktõl. De egy biztos: az irritáló környezet csak hosszú-hosszú percek múlva tud stagnálódni a szem számára. Hiszen nem könnyû egy olyan verseny megtekintése, amelyben tarka kocsik mozognak egy villódzó pályán, miközben rengeteg színes vakú rögzíti a látottakat :) Aki mondjuk érzékenyen reagál a túlzott audiovizuális hatásokra, azok nagy ívben kerüljék el ezt az egyébként viccesen giccses családi mozit.
A történet (a maga rikító megtestesülésével) nem ROSSZ (hoppá, megint leírtam). Hiszen a sztori középpontjában álló sportág hazugságra és pénzre épülõ történelme ígéretesnek hangzik. Az más dolog, hogy a megvalósítás egy édeskés szirup, ami nehezen emészthetõ. A filmbéli majom, és gyerek párosítás pedig kifejezetten idegesítõre sikeredett. Legalább Michael Jackson feltûnhetett volna benne egyfajta jópofa poénként.
Egyébként a többi színész se tudott tovább lendülni a kétdimenziós karakter megjelenítésen, így ne várjunk hiteles játékot, mert itt ezt lehetetlen volt megoldani. Most komolyan, hogyan lehetne elmélyülni egy alakításban, miközben retina égetõ színpompa vonul végig a háttérben :)
Bár tudom, hogy hülyeség ilyenekbe belekötni, de azért lényeges szempontnak tartom az efféle momentumokat :P Amúgy a film vége egész élvezetes, szinte szemkápráztató. S már abból látszik az alkotás gyermekbarát hozzáállása, hogy a végsõ dicsõségnél nem szeszes itallal ünnepelnek, hanem......TEJJEL!!!! :D Vicces jelenet XDD
Szóval közepesnél jobb, de egyáltalán nem eget rengetõ.... A legjobb szó rá a: FURCSA :P
kukori3 2009 jan. 31. - 08:38:39
(37/83)
Én szerencsére DVD-n láttam mert pocsék a szinkron,de nekem nagyon tetszett a film. Igazából Rain (Taejo) miattnéztem meg. Szerintem õ mindent kihozott a caracterbõl amit lehetett.
lebowski05 2009 jan. 29. - 20:55:58
(36/83)
Azt hittem, hogy a Wachowski tesók már nem tudnak a Matrix 3 szintje alá menni, de ez is sikerült nekik.
5/10
Lery 2008 okt. 27. - 23:56:18 5/10
(35/83)
Az érdekes, hogy ezt a fajta, hát nemistudom, underground képivilágot bele merték csempészni egy mozifilmbe. Sõt, ez tulajdonképpen dicséretes, de ettõl még nem lesz jó a film.. Van pár élvezhetõ akciójelenet (fõleg a vége felé) de a képivilág többnyire irritáló, a történet pedig nem túl figyelemreméltó. Én nem használnék olyan kifejezéseket a filmre, mint az "igénytelen", nem mondanám, hogy "bénák" az animációk, mivel ritkán láthatunk ennyire tudatos filmeket, de ennek ellenére nem jött be. Kiváncsi vagyok, hogy az anime fanok mit szóltak hozzá.
polarka 2008 okt. 23. - 17:24:49
(34/83)
A történet nem olyan nagy szám, de a képvilág, a környezet, meg úgy minden eléggé érdekes volt és a verseny is izgalmas és pörgõs volt.
2/10
masiniszta 2008 okt. 01. - 17:49:01 2/10
(33/83)
Tegnap akartam megnézni ezt a filmet itthon, de 10 perc után kikapcsoltam.
Gyenge párbeszédek (a szinkron katasztrofális, nem is tudom, mikor hallottam iylen rosszat), sztori unalmas (már amennyire 10 perc alapján meg tudom ítélni), iszonyat béna animációk. Borzalom. Szerintem.
5/10
abruzzi 2008 szept. 27. - 03:44:59 5/10
(32/83)
Érdekes képi világa van a történetnek...
Fox szerepeltetése engem is meglepett!
Sárkányölõ 2008 szept. 21. - 14:23:23
(31/83)
Tetszett a film. Sajátos nagyon az atmoszférája, mert teljesen szines világban jáétszódik, minden csillog-villog, az autók, emberek fizikája rajzfilmszerü. Ha ezt elfogadja az ember nagyon laza film, néha egészen jó poénokkal.
Sliyu 2008 szept. 20. - 16:38:50
(30/83)
"...itt is mindig eszembe jutott Jack doki, és szinte vártam már az elfátyolosodó tekintetét, amit aztán a vége felé meg is kaptunk."

xDDDD

de tényleg! kicsit beskatulyázta az a szerep. nekem is mindíg eszembe jutott a "dokika" :)
tom991 2008 szept. 20. - 13:20:42
(29/83)
DVD megjelenés november 18-án. Eredeti (2.35:1) képaránnyal, DD5.1-es magyar és angol hanggal, valamint magyar és angol felirattal. Magyar feliratos extrák:

-Speed Racer: Szín-szinergia! – A film látványvilágának megteremtése
-Spritle a profik között! – Látogatás a kulisszák mögött Paulie Litt vezetésével
-Speed Racer: Turbótöltés! – Találkozz a verseny pilótáival, ismerd meg a film elképesztõ autóit és hihetetlen versenypályáit
-Speed Racer: K(upl)ung-Fu – Így készült az autóverseny – igazi autók nélkül!

< És néhány kép a menübõl.
jamesua 2008 szept. 17. - 23:24:46
(28/83)
Kicsit elõítélettel fogtam bele a film megtekintésébe, mert már halottam hogy sokaknak nem tetszett. De ellent kell mondjak a többségnek :)
Hamár elõttem a Mátrixot hozták fel példának akkor maradok annál. Amikor megnéztem a Mátrix elsõ részét õszintén bevallva kellett egy kis agymunka hogy megértsem és így értékeljem. Na szerintem ez a film nem az a kategória :) Itt nem kell sok agymunka csak élvezni kell a látványt és a száguldást.
Tehát én azt mondom hogy a maga nemében jó kis film ez.
Bár 19-es monitoron párszor összemosódtak a dolgok ;)
1/10
spiritmate 2008 szept. 13. - 16:17:42 1/10
(27/83)
szoktam anime-t nézni, próbál arra hajazni, de ez egy fos..
FvckingSpeedRacer 2008 szept. 08. - 21:46:00
(26/83)
Ember bazzeg hallod ez mi. a világ legszarabb alkotása. OMG!!!!!!!!!
fordított sincity akart lenni de ez egy fos trágya undorító semmi. SEMMI
ez egy vizuális atombomba az emberiség kiírtására.
offtopic
Will Hunting 2008 szept. 04. - 14:12:39
(25/83)
"DVD" -én

Ez valami új pszichológiai fogalom?
oszlanyiakos 2008 szept. 04. - 13:45:41
(24/83)
Sziasztok!

Látom sokan nem néznek animét. Felhívom figyelmûket, hogy akiknek nem tetszett a film: ez egy erõs anime beütésû film. Tehát emígyen kell rá tekinteni. Mindennnek meg volt a maga jelentése és ráhatása (még a sokat szapult majmos jeleneteknek is).

"DVD" -én már megjelent?

Üdv.:
O. Ákos