kgyuri0 2008 aug. 05. - 20:03:13 Előzmény Miki1900
(93/113)
Nyugodjatok le gyerekek!

Ti nyilván MAGYAROK vagytok és roppant szellemesek!

„Nem GYF-tõl tanult angolul, az egyszer biztos. GYF nem menne át egy átlagos (nemzetközi, tehát nem Állami NYB féle)középfokú angol nyelvvizsgán”

Nem menne át? Tényleg? Humpykám, ne törd össze a szívem!
Hát ez meg miféle gárgyult megállapítás! Hogy jön ez ide?
Gondoljátok hogy pont ezen a fórumon kellene megvitatni GyF angoltudását?!
Pont velem? Megtisztelõ!
Én mégis úgy vélem, ti nem vagytok épelméjûek!
offtopic
Miki1900 2008 aug. 05. - 17:55:36
(92/113)
hát akkor szibolikamentesen, tautológia nélkül foglald össze, h mit akarsz te, és mit akarsz mondani.
tudod, aki egyszerûen fogalmaz az nem feltétlenül egyszerû.
az értelmet nem az adja, h bonyolultan fogalmazunk, hanem az, h mi a mondanivalónk lényege.
kgyuri0 2008 aug. 05. - 17:49:52
(91/113)
Annak, akit esetleg érdekel:

A neandervölgyi emberre elõször valóban én hivatkoztam, s mindenki pontosan értheti, ha akarja, ezzel, szimbolikusan összefoglaltam a Humpykám által emlegetett kambodzsai, ruandai, és más népirtásokat.

Tényleg nem értem, mit ért GyF-en?!
Csak nem GyurcsányFerencet?
A POLITIKAMENTES!
Hát összenõ, ami összetartozik? (Egy klasszikust idézve!)
offtopic
Miki1900 2008 aug. 05. - 17:42:23
(90/113)
Talán gyurcsány ferenc, gyurikám.
kgyuri0 2008 aug. 05. - 17:40:06 Előzmény Humpy
(89/113)
Ki az a GyF, Humpykám?
Miki1900 2008 aug. 04. - 21:00:13 Előzmény Tilla
(88/113)
Albert EMBER volt. ALbert-oldal meg TÁRGY. amire MI kérdéssel válaszolunk! oké?

Humpy! ezt mindenképpen látnod kell! neked és azoknak akik nem szeretik, h Magyarországot becsapják!
http://tdyweb.wbteam.com/DrabikSzentes0612_1.htm

http://tdyweb.wbteam.com/Drabik5_1.htm
8/10
Tilla 2008 aug. 04. - 16:45:40 8/10
(87/113)
Ja, figyelmesen olvastam a véleményeteket és nem gondoltam, hogy szeretitek, vagy akár rokonszenveztek Hitlerrel. Csak azért írtam, hogy nem hat meg a kétségkívül szuggesztív egyénisége. Az ilyen tehetségeket csak akkor tudom értékelni, ha jó célra fordítják.
8/10
offtopic
Tilla 2008 aug. 04. - 16:41:14 8/10
(86/113)
Oké! A husit neked adom, bár nem vagyok vegetariánus. :-)
Albert Schweitzer EMBER volt. Valaki azt mondta róla: "erkölcsi zseni". Amúgy teológus, filozófus, organamûvész, orgonaépítõ, és orvos. Keress rá a nevére, sok helyen olvashatsz róla, bár hivatalosan nem propagálják. Érdemei kétségbevonhatatlanok, a nézetei pedig kényelmetlenek a modern világnézetben.
offtopic
Miki1900 2008 aug. 04. - 16:18:49
(85/113)
a pacifistákról én ugyanazt gondolom, mint a vegetáriánusokról.
mi sem szeretjük Hitlert, nehogy azt hidd (gondolom azért írtad ki, mert azt hiszed). csak a témához kapcsolódóan írunk.
milyen oldalról beszélsz állandóan? ALbert S-oldal? az mi? hol van?
8/10
offtopic
Tilla 2008 aug. 04. - 16:04:02 8/10
(84/113)
Psssz, fiúk! Gondolom, azok vagytok. Olyan jó véleményt cserélni, sapiens módon. Azért szerettem ezt az oldalt, mert békés, jópofa volt. Mondtam már, hogy utálom a politikát? Érdekes dolgokat írtatok, s bár nem mindíg, nem mindennel értek egyet, tisztelem a véleményeteket. Amíg másnak nem árt, miért anyázzak bárkit, csak mert máshogy látja a világot? ( Az "Amíg másnak nem árt" aláhúzva!)
Hogy ellentmondásba keveredünk önmagunkkal? Ilyen kis helyen nem igazán lehet alaposan vitázni, ehhez oldalak, órák kellenek, s még akkor is elõkerülhet a nagykés. :-)
Bocs, hogy bele szóltam, de pacifista vagyok, s talán mond valamit az is, hogy Albert Sweitzert a legnagyobbak közt tisztelem. (Hitler nincs fenn a listámon)
offtopic
Miki1900 2008 aug. 04. - 12:48:51 Előzmény Humpy
(83/113)
tényleg. kgyuri mondjon le!
offtopic
Humpy 2008 aug. 03. - 23:37:16
(82/113)
OFF, még mindig: "Tényleg, ne szopjatok be minden hülyeséget gondolkodás nélkül." - mondja kgyuri0.
Mi aztán nem szoptuk be itt, Miki1900 és jómagam.
Talán másnál több szerencséje lesz kgyuri0-nak.
Gondolom, nem fogja abbahagyni, úgyhogy sok erõt és kitartást kívánok/kívánunk Neki! :)))))
offtopic
Humpy 2008 aug. 03. - 23:30:33
(81/113)
OFF, továbbra is: "ennek az embernek a mézes-mázos képét és angol kiejtését hallgatva, mérlegelve a beszéde tartalmát valamint a jelenlegi világpolitikai helyzetet, ne vegyük észre állati gyûlöletét..."
Ez is olyan aranyköpésed mint a többi. Talán GYF-rõl szól ez a jól sikerült értékelés?!

Freedman-nak még az angol kiejtése sem elég jó? Neked talán nem elég jó. Nem GYF-tõl tanult angolul, az egyszer biztos. GYF nem menne át egy átlagos (nemzetközi, tehát nem Állami NYB féle)középfokú angol nyelvvizsgán. Anyanyelvi szintû angol kiejtésbe legfeljebb csak egy manipulátor-provokátor típusú egyén kötne bele. Nem is értem az egészet, de már oly mindegy.
offtopic
Humpy 2008 aug. 03. - 23:16:40 Előzmény kgyuri0
(80/113)
OFF, mostantól teljesen:
"a holocaustot a neandervölgyi ember kiirtásával hasonlítani sztem nem adekvát."
Ki is mondta ezt az oltári baromságot? kgyuri0. Kivel vitakozik itt kgyuri0? kgyuri0-val. Kivel keveredett itt ellentmondásba? Saját magával. Ki tud itt segíteni ennek az önellentmondásnak a feloldásában? Itt a fórumon senki.
És kinek címezte ezt a bõdületes hatökörséget kgyuri0? Humpynak. És mivel érdemelte ki Humpy ezt a sértést? Az 52-es számú hsz-ával. És mibõl gondolta kgyuri0, hogy Humpy beveszi ezt a zagyvaságot? Nyilván abból, ahogy õ maga mondja "raffinált politikailag befolyásolt önjelölt próféták lesnek rátok".
Vigyázzatok kgyuri0-val!

Érdemben befejeztem vele ezt a témát. :(((
Miki1900 2008 aug. 03. - 20:24:51
(79/113)
nyugi, figyelünk.
mondtam, nem is kezelem tényként, csak mostanában egyre több olyan komoly embertõl, forrásból hallom, h Freedman egy érdekes ember, akinek a szavát érdemes meghallgatni.

és ezeknek a forrásoknak vannak zsidó barátaik, errõl beszélgetnek is a zsidó barátaikkal, tehát az antiszemita jelzõt nem lehet kitenni rájuk.

de azt én is észrevettem, h néha túlontúl németbarát Freedman. pl a lenyel nõ lövése Párizsban, és az hogy a németek csak ezután kezdtek durvább bánásmódba a zsidókkal szembe. ez hihetetlen. nem beszél Freedman a fajelméletrõl. mondjuk õ zsidõ, õt is érintette, de azért megérte volna azt mondania, h szerinte is hölyeség az.

figyelünk és tudjuk, h a "raffinált politikailag befolyásolt önjelölt próféta" akár még te is lehetsz.

a segítette szó meg idézõjelbe van. Hitler rémtettei egy cionista körnek TALÁN jól jöhettek, mikor a háború utáni rendezéshez kellett támogatókat találni. egyértelmû volt szövetségeseket találniuk, azzal hogy az ellenségkép megvolt. nem nehéz a nácik ellen szövetkezni, és a közvélemény még becsüli öket is érte.
offtopic
Miki1900 2008 aug. 03. - 20:11:23 Előzmény Tilla
(78/113)
Az Amerikai Zsidó Bizottság Commentary címû folyóirata 1955 februári számában Benjamin Freedmant egyenesen zsidó antiszemitának nevezte. Freedman 1954-ben a következõket mondta az antiszemitizmusról:

„Az antiszemita kifejezés egy másik olyan szó, amit el kell távolítani az angol nyelv szókészletébõl. Az antiszemitizmus kifejezés ma csak egy célt szolgál. Arra használják, hogy befeketítsenek valakit. Amikor az úgynevezett vagy állítólagos zsidók úgy érzik, hogy valaki ellenzi valamelyik céljukat, akkor az antiszemita szó alkalmazásával lejáratják áldozataikat, vagy antiszemitának minõsítik mindazokon a csatornákon keresztül, amelyek a rendelkezésükre állnak, és amelyeket az ellenõrzésük alatt tartanak. Megfelelõ jártasságom van ezen a területen. Mivel az úgynevezett vagy állítólagos zsidók nem voltak képesek megcáfolni a palesztinai helyzetre vonatkozó nyilvános kijelentéseimet 1946-ban, ezért dollármilliárdokat költöttek arra, hogy engem antiszemitának nevezve befeketítsenek, azt remélve, hogy ily módon lejáratnak a közvélemény elõtt, amely komoly érdeklõdést mutatott az iránt, amit nekem el kellett mondanom. 1946-ig az úgynevezett vagy önmagukat zsidónak kikiáltók szemében egyfajta kis szent voltam. Amikor azonban nem értettem velük egyet a nyilvánosság elõtt a Palesztinára vonatkozó cionista célokat illetõen, hirtelen elsõ számú antiszemita lett belõlem.”
offtopic
Miki1900 2008 aug. 03. - 20:09:28
(77/113)
nem is gondoltunk rólad mást.
kgyuri0 2008 aug. 03. - 19:46:01 Előzmény Miki1900
(76/113)
Én azt gondolom, vakság kell ahhoz, hogy ennek az embernek(Freedman) a mézes-mázos képét és angol kiejtését hallgatva, mérlegelve a beszéde tartalmát valamint a jelenlegi világpolitikai helyzetet, ne vegyük észre állati gyûlöletét a zsidókkal szemben s a cionistákkal szemben: Miért is ajánlottak volna a németek olyan békét az angoloknak, hogy „minden maradjon a régiben, ahogy elõtte volt” (akkor elég hülyék voltak), hogy beindították a háborút, pláne amikor állítólag annyira nyerésre álltak volna: a németektõl föltételezett ekkora értelmetlen jóindulat ugyanúgy légbõlkapott, mint a cionisták értelmetlen ördögi kegyetlenségét készpénznek venni.
Tényleg, ne szopjatok be minden hülyeséget gondolkodás nélkül, figyeljétek meg hogy raffinált politikai lag befolyásolt önjelölt próféták lesnek rátok: a különlegesen jól értesült kiválasztottaság ostoba, csalóka látszatát hintve szerte. Persze, mint jól tudjuk(SimicskaLajos): mindenkinek alkotmányos joga, hogy hülye legyen.
kgyuri0 2008 aug. 03. - 18:17:35 Előzmény Tilla
(75/113)
Sztem AlbertSchweitzer oldala egy nagyon jó oldal!
kgyuri0 2008 aug. 03. - 18:14:29 Előzmény Humpy
(74/113)
Amerika monnyon le!!!!