5/10
Anonnim 2008 szept. 02. - 11:05:14 5/10 Előzmény sematyi
(11/171)
Remélem az összes magyar hang ugyanaz lesz ami eddig volt!!!
9/10
sematyi 2008 aug. 27. - 12:03:40 9/10
(10/171)
Szerintem a DVD úgy január környékén jöhet ki mert a május,június,július,augusztusi filmek szoktak decemberben kijönni de azért van eséj még a karácsonyi megjelenésre is.Amúgy ha a www.starwars.com on megnézitek a videóknál azt a két jelenetet szerintem tudtok majd pontozni én is úgy pontoztam.
bucmaci 2008 aug. 20. - 20:16:00
(9/171)
mivel még csak most kezdik vetitgetni a mozik, meg látva a vetítési idõt, november vége, december eleje a dvd megjelenés várható ideje
pmark922 2008 aug. 20. - 20:03:57
(8/171)
HALI
NEM TUDJÁTOK MIKOR JELENIK MEG DVD-N?
5/10
Anonnim 2008 aug. 06. - 17:00:58 5/10
(7/171)
Én nagyon remélem hogy egy szinkronhangot sem cserélnek le!
sipka 2008 aug. 03. - 12:40:55
(6/171)
Oké, oké :P Elfelejtettem oda írni a "THE" szócskát :) Erre nem is igazán figyeltem, hogy most "A klónok háborúja", vagy csak egyszerûen "Klónok háborúja". :DDD
Tehát én mindvégig az új "THE CLONE WARS"-ról beszéltem XDDD

UI: Fúúúú, ez aztán egy jó kis topic lett :) Hiszen "Dr. V-kony" szinte leírta az összes cselekményt a filmbõl, miközben mi meg félreértjük egymást... (Bár azt bevallom, hogy ezaz én hibám volt, mivel nem idéztem pontosan a címet... Lehagytam a "The"-t.. Na mindegy :)
sipka 2008 aug. 02. - 20:43:59
(5/171)
Nem hiszem, hogy keverném a dolgokat..
Tudom, hogy két "Clone Wars" létezik. S én most nem a "Cartoon Network"-ös ultra mini-sorozatról beszélek, hanem a hamarosan mozikba kerülõ 90perces animációs rajzfilmrõl.
A legelsõ hozzászólásom alkalmával, be is szúrtam az elõzetesét..
sipka 2008 aug. 02. - 19:48:48
(4/171)
1. Mondtam én olyat, (egyetlen szóval is) hogy "uncsi"?

2. Mondtam én olyat, hogy "Engemet egyáltalán nem érdekel ez a film"?

Egyedül csak azt VÉLEMÉNYEZTEM, hogy már baromi hosszú a "STAR WARS" cselekmény-fonala (SZERINTEM)! (Hisz manapság már könyvek tucatjai, és (szám szerint kb.) 11 képregény sorozat szól eme klasszikussá vált fantasy-kalandról.) De tudom, tudom... :) Rengetegen kíváncsiak rá... Bár jobban örültem volna, ha "Kevin J. Anderson-Rebecca Moesta: Ifjú Jedi lovagok" címû könyv sorozatát viszik vászonra, (amely valamivel a "Jedi visszatér" után játszódik) nem pedig a "Sith-ek bosszúja" elõzményét. Na mindegy.
Amúgy elfelejtettem megemliteni, hogy az alkotás játékideje 90perces lesz... Szóval senki se várjon egy eddigiekhez hasonló, két órás ûr-kalandot :P Ha az egyik "Star Wars" részt, egy "Harry Potter" vastagságú könyvnek veszük, akkor a "Clone Wars" címû animációs rajzfilm csak egy rövid terjedelmû novella lehet mellette...
sipka 2008 júl. 26. - 13:13:41 Előzmény sematyi
(3/171)
Nem azt állítom, hogy unalmas lenne a "Star Wars" bármelyik része :) Én csak azt mondom, hogy már igazán befejezhetnék valamikor....
Az a baj, hogy George Lucas szinte már megtáltasodott a sztori cselekményét illetõen :P MINDENT EL AKAR MESÉLNI!!! XDDD
Például, hogy mi történt a "Klónok támadása" után, vagy a "Jedi visszatér" elõtt, vagy netán a "Bajlós árnyak" alatt (csak más helyszínen)..... Szóval ha nagyon akarná akkor rengeteg részt csinálhatna.... De szerintem már nem kénne.

De mint már mondtam: Én ettõl függetlenül is várom a "The Clone Wars"-t :P

UI: Amúgy már 9-esre értékelted? Fura...
9/10
sematyi 2008 júl. 23. - 21:04:38 9/10 Előzmény sipka
(2/171)
Nem tudom mi bajod.
Igaz kicsit kezd "uncsi" lenni de annyi dologra nincs még válasz(pl:Anakin sebhelye,stb.).
És hiányos a sztorid mert Corustcant-ot is megtámadják stb.
sipka 2008 júl. 15. - 19:06:05
(1/171)
Egy újabb "Star Wars" rész.... :(
De kérdem én: MINEK?!! Hiszen már mindenki tud mindent (legalábbis nagyjából) :) Számora teljesen értelmetlen ez a fajta "csináljunk még egyet" alapelv.
Már így is rengeteg cselekményt kell észbetartanunk, mivel a "Star Wars" gigantikus sztori-kavalkádja nem csak 6 alkotásból áll.. Ott vannak például a képregények, könyvek, videójátékok, illetve a "Cartoon Network"-ös mini-rajzfilm sorozat, amelyek mind-mind illeszkednek a "Star Wars" bonyolult univerzumához (ami lassacskán vetekedni fog a "Barátok közt" címû magyar szappanoperával) :(
S nem mintha gyülöletet táplálnék eme sci-fi történet iránt, csak elég nevetségesnek tünnik, hogy szinte már egy hosszan tartó sorozatként kell elkönyvelnem ezt a nagyszerû "ûr-sagá"-t... :S Na mindegy.

Egyébként ez a rész "A klónok háborúja" címet fogja viselni, aminek a története (idõrendileg) "A klónok támadása" és a "Sith-ek bosszúja" között fog játszodni.. Röviden arról szólna az egész filmidõ, hogy Anakin Skywalker és ifjú padawánja (új-szereplõ) Ahsoka, szövetséget akar kötni a hatalmas Jabbával. Viszont ezt a cselekedetet Dooku gróf nem igazán "csipázza", így mindent megtesz annak érdekében, hogy Anakin ne tudhassa végrehajtani feladatát..... Hát ennyi lenne :P

Amúgy (számomra) a legdícséretre méltóbb dolog, hogy egy új módját választották a megfilmesitésnek: AZ ANIMÁCIÓT :P Tetszik ez a fajta "sokrétûség", ahogy különbözõ technikák, illetve eszközök segítségével mesélik el ezt a látványos kalandot :P (Most már csak a marionett bábu-s variációt kénne még megcsinálniuk :DD)
Szóval azon túl, hogy nem tartom logikusnak ezen epizód elkészültét, még én is úgyanúgy várom, mint a többi "Star Wars" fanatikus :) Tehát szeptember 18.-ára mindenki keresse elõ a mûanyag lézerkardját, mivel akkor mutatják be nálunk Anakin, animációs párbajait a sötét erõkkel :P "Az erõ legyen veletek!" :DDDD

UI: Ja tényleg!! A lényeget el is felejtettem: eme mostani alkotásnak lesz még folytatása egyfajta "Cartoon Network"-ös sorozat formájában.. :S Hát nem szuper?! :I

www.youtube.com/watch?v=JklzIdACO3A