10/10
hgabor12 2009 júl. 23. - 23:39:41 10/10
(338/5098)
Huh, megint 5 oldalnyi beszélgetést olvastam el egyszerre, mert megint nyaralni voltam, most 2 nap alatt gyûlt fel 5 oldal :)

1) Ez az FX fénykard érdekel. Milyen ez pontosan? Nem mûanyag, 50.000 Ft, késboltban is árulják? Ez játék?

2) Lenne még egy kérdésem V-kony: a fénykardok energiaforrása akkor színes kristályok. A klónok és a droidok fegyvereinek az energiaforrása is kristály?

3) Ugye ha tudsz meg infókat errõl a legósorozatról, az élõszereplõsrõl, a 2. évadról, meg ilyenekrõl, akkor raksz fel ide képeket, meg írsz ide róluk? Én nem mondom magam fannak, nem vagyok fenn fórumokon, csak innen tájékozódok nap, mint nap. Köszi.

4)Ezt az eddigi beszélgetéseitekbõl szûrtem le, szólj V-kony, ha vmi rossz:
A TCW, az ez: The Clone Wars.
A CW, az szerintem a Genndy Tartakowsky féle sorozat lehet, Clone Wars.
A Kotor az meg a régi idõk PC játéka: Knights of the old Republic.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 21:45:28 8/10
(337/5098)
Komolynak szánták???
Az kizárt!
Nekem van egy halom Star Wars figurám és mobillra felvettem egy negyedórás karácsonyi részt.Képzelheted,hogy jobb lett a Holiday Spacial-nál.
Szerintem ennél van rosszabb is:Az ewokos mese.
Tetszési indexem:
A Birodalom visszavág
A Jedi visszatér
Baljós árnyak
Sithek boszúja
Egy új remény
Klónok támadása
TCW sorozat
CW sorozat
TCW film
Holiday Special
Ewok cartoon
Neked mi a tetszési indexed ezekkel kiegészítve ird kérlek le!
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 21:33:19 8/10
(336/5098)
Hogy lehet ilyet kitalálni???
Ez Lucas ötlete volt?
Ha legaláb karácsonyi lenne és nem lenne Chewi családja benne,és Leia nem énekelne akkor poénos különkiadás lenne.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 20:57:09 8/10
(335/5098)
De nem is karácsonyi,ugye?Hanem valami Life Day-t ünnepelnek.Szerintem a legrosszabb Chewbacca családja!
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 20:31:56 8/10 Előzmény Naphinel
(334/5098)
Tényleg oda írsz ahova akarsz.Ebben igazad van.Én is sokkkal jobban szeretem az eretedi trilógiát de én nagy fan vagyok így  az elõzményeket is nagyon szeretem.A Clone Wars mozifilmet és sorozatot nem annyira.Mindamellett láttam a karácsonyi Star Warst is.Nme rossz bár elég bizarr.Ha fanként szereted az eredeti trilógiát,akkor a youtube.com-on nézd meg a Star Wars Holiday Specialt mert az a klasszikus szereplõkkel van mint:Luke,Han Solo,Leia,Chewi.Amúgy V-kony te mit szólsz a Holiday Special-hoz?
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 20:31:39 8/10 Előzmény Naphinel
(333/5098)
Tényleg oda írsz ahova akarsz.Ebben igazad van.Én is sokkkal jobban szeretem az eretedi trilógiát de én nagy fan vagyok így  az elõzményeket is nagyon szeretem.A Clone Wars mozifilmet és sorozatot nem annyira.Mindamellett láttam a karácsonyi Star Warst is.Nme rossz bár elég bizarr.Ha fanként szereted az eredeti trilógiát,akkor a youtube.com-on nézd meg a Star Wars Holiday Specialt mert az a klasszikus szereplõkkel van mint:Luke,Han Solo,Leia,Chewi.Amúgy V-kony te mit szólsz a Holiday Special-hoz?
Naphinel 2009 júl. 23. - 20:06:38
(332/5098)
Nevem is van, TE!
Amúgy oda írok, ahová akarok, ezt nem ti mondjátok meg!

Amúgy ez eredeti trilóga a jó, a többi hármat nem szeretem... érdekes, de a hangulat nem ugyanaz.
Az eredeti tril. a favorit!
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 18:43:15 8/10
(331/5098)
Az EU-nak számít,hogy Boba Fett túlélte a Sarlackot??
Ahsoka mint rabszolgalány?Azt a wookiepedián irják ugye?
Hogyhogy rabszolga volt?Mikor?Tudom,hogy EU de mond el,kérlek!
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 17:51:49 8/10
(330/5098)
És V-kony!
Olyan kár,hogy a jediknek csak kék vagy zöld kardjuk lehet.
Ez régen nem így volt ugye?
Plo Koonnak például régebben sárga fénykardja volt.És csak Windunak volt lila.A JK sorozatban újra lehet sárga,narancssárga és lila.
De a Klónok támadásában,a TCW-ben,és a Sithek bosszújában miért csak zöld-kék kardok lehetnek és miért nincsenek dupla kardosak is?
A Kotorban és a JK-ben is lehetnek dupla és kétágú kardosak.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 17:30:53 8/10
(329/5098)
De Adywan kijavította!
És olyan jó ötlet volt,hogy Luke készített egy saját kardot és az már zöld lett nem kék.
Hogy jutott ez Lucas eszébe?
És hol lehet megnézni a Comic Cont?Hol jön ki?
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 16:57:27 8/10
(328/5098)
Hé!Te!
Fogd be!A Clone Warst én sem szeretem annyira de mi bajod az elõzmény trilógiával?
Mi az,hogy utánzat?
Ez a klasszikus trilógia elõzménye,hogy hogyan bukott el Anakin és lett Darth Vader,hogyan haltak ki a Jedik,Hogyan halt meg Luke és Leia annyja,hogyan élte túl Obi-Wan és Yoda a klónháborút,megismerhetjük Vadert amikor még jedi lovag volt,megtudhatjuk hogyan harcoltak a klónháborúkban a jedik.
A Clone Wars sem utánzat csak gyerekeknek való kissé bugyuta sorozat ed méltó a SW-hez.
Naphinel 2009 júl. 23. - 16:42:50
(327/5098)
Ez már szégyen. Borzalmas számítógépes bloá! Megszégyenítik vele az egész Star Warsot (bár már az elsõ három része sem fényes, de kusza...)Az eredeti trilógia a jó, a többi utánzás! :S
norton15 2009 júl. 23. - 16:39:54 Előzmény Dros
(326/5098)
Ez nagyon jó ötlet, nekem tetszik.:) Mármint hogy a Birodalom szemszögébõl néznénk az eseményeket, ahogy szépen kiépítenek mindent, leverik a maradék ellenállási gócokat, és szépen eltüntetik a szenátust. Tehát lehetne ilyen cselszövõs-ármánykodós szál.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 16:29:23 8/10
(325/5098)
Hogyhogy pá nap mulva V-kony?
Valami kiderül?
És lenne egy kérdésem:
A 2004-es Special Edition dvd-kiadás Egy új reményében miért van az,hogy mikor Luke gyakorol a Falconon apja kardjával miért zöld ott a kardja?
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 15:27:06 8/10 Előzmény Dros
(324/5098)
Szerintem,hogy sikeres legyen a zélõszereplõs akkor nem scak csempészekrõl,fejvadászokról szóljon.
Hanem Darth Vaderrõl,Han Soloról és Csubiról,Landoról.
De jó lesz,hogy Boba Fett életérõl sokat megtudhatunk,nameg Greedoról a naygszerû rodian fejvadászról,és Jabbáról a huttról és Oolárol a táncoslányról.
Mit gondoltok???
Dros 2009 júl. 23. - 12:53:41
(323/5098)
Hát nem is tudom :S
Mondjuk ha a black sun benne lenne lehet tényleg izgalmas lenne de én inkább valamilyen birodalmi szemszögébõl nézném :(
Dros 2009 júl. 23. - 12:00:36
(322/5098)
Ja az el is felejtettem. Borzalmas :)
A 2 játék elment sõt egész hangulatosak voltak, de ez már kezd tényleg túl gyerekes lenni így :/
Igaz most az új generációt kell megnyerni hisz mozifilm egyhamar nem lesz de hát... nagyon kell majd ütnie annak az élõszereplõsnek.
Dros 2009 júl. 23. - 11:11:09
(321/5098)
TIE, Csillagrombolók
Még mielõtt valami habzó szájú rám tapadna :D
Dros 2009 júl. 23. - 11:09:01
(320/5098)
Eddig abban a hitben éltem, hogy csak mesterek kapnak padawant de a wiki is téged támaszt alá. Nekem elég fura rendszer így de mindegy.
Amúgy a Tartakovskyson kiviül milyen CW sorozat van még? Valamirõl nagyon lemaradhattam :D
Én személy szerint örültem mikor megtudtam, hogy CW lesz a sorozat alapja hisz egy elég fontos fejezete a történetnek (a köztársaság hattyúdala) de elég szomorú lett a végeredmény...
Nekem pl Genndyi sokkal jobban tetszik szerintem jobb lett volna ha inkább arra fekszenek rá. Ez az animációs néhol elég ellentmondó dolgokat mutat be.
Az élõszereplõs a 3. és 4. között lesz szóval arra már csak várni kell :D
De ha sok jeti nem is Quinlan biztos benne lesz párszor õt Lucas mondta DHC nak, hogy semmiképp se öljék meg.
A régi köztársaság meg nekem nagyon nem tetszik valamiért a madalorianos/sith birodalmas dolgok nem tudnak izgatni =(
De a Legacy (a képregény :P) már jóval érdekesebb szerintem.
És az talán jobban is tetszene a fanoknak hisz õk a birodalom uralta galaxison ábrándozva nõttek fel amihez leginkább ez a sorozat hasonlít nagyon. No meg persze az ikonikus dolgok pl TIE Csillagrombolók a rohamosztagosok stb :)
Bár nekem így is a klón háborús idõszak a kedvencem de azt hiszem már nem lesz rendesen kivitelezve :)
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 23. - 09:29:51 8/10
(319/5098)
Azt én sme értem,hogy miért került bele Ahsokamert nagyon gyerekes és degesítõ karakter.
De Anakinnak simán lehet padawanja elvégre háború van és minden Jedi-re szükség van,amúgy hivatalosan Obi-wan Kenobi sem lett hivatalosan mester,hogy Anakint tanítsa.