Téma: Superhero

blaze86 2008 máj. 13. - 19:11:27
(14/114)
Még annyit, hogy vicces, hogy a film plakátjának köze sincs az egészhez... pl. a fsz. csaj nincs rajta, de többen igen, akik csak pár filmkocka erejéig szerepelnek (pl. Anderson).
blaze86 2008 máj. 13. - 19:09:10
(13/114)
Annyi, amennyi. Hozta a Horrorra akadva-filmek feelingjét, sõt, talán nem volt benne annyi pisi-kaki-ondó, mint számítottam, és ennek örültem. Egyébként meg kretén, értelmes emberek ne nézzék meg! :)) A meglepetésekre és ellentétekre épülõ gegek egy kicsit már uncsik nekem, a filmben is sok csattanót ki lehetett találni elõre, csak inverzben kell gondolkodni. De ez tényleg csak ennyirõl szól, és egynek jó... (inkább ezt nézem meg, mint a Kis Vukot! :)
1/10
Bigpapa 2008 máj. 12. - 12:50:30 1/10
(12/114)
Olvastam a hozzászólásokat és nem nagyon értem egyik felet sem.
Aki ide keveri Buster Keatont, az megemlítheti Harold Loyd-ot is, aki szerintem még Keatonnál is jobb volt.Chaplin nekem néha kicsit már sok volt,de még õt is szerettem.
A csupasz pisztoly, az Airplane, a Nagyon különleges ügyosztály filmeken nõttem fel. Rongyosra néztem az Ûrgolyhók kazettát, a Fényes nyergeket,A Világtörténelem 1. részt (ebbõl nem készült el a második rész), a Lenni,vagy nem lenni filmet. Ez mind Mel Brooks alkotás(aki nem ismerné).A Haláli fegyver is iszonyat jó volt. Ezekben valóban van humor. Igazán jó és ötletes humor. Ha ma berakok egy bármilyen Leslie Nielsen filmet, betegre röhögöm magam századszorra is, mert 10-20 év után is vicces: "A betegeket kórházba kell szállítani!-Miért? Mi az?-Egy ház betegeknek,de ez most mindegy. Mikor tud leszálni?-Nem tudom.-Saccolni tud?-Úgy egy két óra múlva!- Egy két óra múlva tud saccolni?-Nem! Leszállni tudok akkor!"
És van még ezer ilyen poén, amit szinte minden Abrahams és Zucker fan kívülrõl fúj.

Ezt a Szuperhero-t az életben nem nézem meg többé.
Voltak benne elvétve tényleg jó poénok,de az a sok fingás,hányás,pisálás inkább vulgáris, sem mint poén.
Mindegyik filmet láttam, amit kiparodizáltak, de így sem éreztem azt, hogy ez is akkora alkotás lesz,mint amiket eddig felsoroltam,vagy felsoroltunk.
A X professzor sulis jelenet tetszett ,meg a szögbelövõs is, de a többi valljuk be õszintén, elég gyenge lett.
Baromira vártam ezt a filmet, de személy szerint csalódtam.
Nem mondom, hogy senki se nézze meg, hiszen ízlések és pofonok....,láttam, többeknek tetszett.
Az én értékelésem 10/4 (jóindulattal)
Goat 2008 máj. 11. - 12:31:19
(11/114)
Biztos nagyon jó. mikor lesz feliratosan is?
Echte 2008 máj. 09. - 14:31:23
(10/114)
Buster Keatonon igenis nevetek, de könyörgöm õ XX. század elsõ felében alkotott. És ami még fontosabb õ lehengerlõ stílussal csinálta. De a burleszk egy külön mûfaj, ne próbáljuk azért õt hasonlítani a mostani paródiákkal. :)

Igen, Zuckerék csinálták a számomra is legviccesebb paródiákat még hajdanán. Mára sajna õk is kifáradtak, jó példa erre A fõnököm lánya címû rettenet, nomeg a korábbi filmjeik színvonalát meg sem közelítõ Horrorra akadva 3-4. A Superhero Movie esetében pedig kizárólag David Zucker volt producer, tehát semmiféle szellemi termék (írás, rendezés) nem kapcsolódik hozzá. Õ egyébként most épp a Karácsonyi ének egy új, vicces feldolgozását forgatja, arra kíváncsi leszek...nagyon örülnék, ha visszatérne a régi szikra!
paladins 2008 máj. 09. - 12:56:50
(9/114)
a filmrõl csak annyit, hogy könnyesre röhögtem magam a kb. 200 emberrel együtt :-)
gombos 2008 máj. 09. - 07:30:21
(8/114)
Sztem a hülye ruháik már eleve viccesek. Ha lenne idõm, biztos megnézém barátaimmal, nem érdekel, hogy gagyi.
10/10
Rakohammas 2008 máj. 09. - 00:45:59 10/10
(7/114)
Most szeretnék hozzászólni azokhoz akik ócsárolják a filmet. Amelyiküknek szakmája a filmkritika akkor azok ne olvassák. Tettetek már le valamit az asztalra életetekben? Nem nagyon hinném. Mert ha olyan marha okosak vagytok mér nem irtok egy jó kis vigjátékot? Esküszöm megnézem. Kiváncsi lennék hogy sikerül. Biztos annyi 'jó' ötletetek lehet... A nevetséges és a szánalmas szó között lavirozok, hogy melyik illik jobban rátok. Persze biztos a gépetek elõtt majd ti tartotok annak, de ehhez a nagy fantáziához is csak gratulálni tudok:)
atyx88 2008 máj. 06. - 23:39:38
(6/114)
Most lehet h meg fogtok érte kövezni de én az ilyen filmeken tom magamat a legjobban kinevetni. Jóllehet h pár poén már elég morbid meg gagyi is de attól még nem lehet rossz a film, igaz még nem láttam de a horrorra akadva eddigi 4 része megvan és azok jók voltak...
Echte 2008 máj. 06. - 14:36:54 Előzmény NovakX5
(5/114)
Inkább annak nincs humorérzéke, akinek ez vicces. Legalábbis én nem tudok nevetni az állandó pofáraeséseken, fingásokon, pisiken, kakikon, amikkel ez a film leginkább operál. A paródia nem errõl szól. A filmes mûfaji elemeket más eszközökkel kéne kifigurázni, sokkal kifinomultabban, ahogyan tette azt anno az Airplane, a Csupasz pisztoly sorozat, a Nagy durranás 1-2., a Haláli fegyver, az Ûrgolyhók és hasonlók. A Horrorra akadva-filmek már megkezdték a leépülést, az ilyen trágya hulladékok, mint a Csajozós film, a Bazi nagy film és most a Superhero Movie (ami nemsokkal jobb az elõtte említett két filmnél) pedig hírbõl sem ismerik a humort. Szomorú, hogy manapság már csak ennyire telik.
8/10
NovakX5 2008 máj. 06. - 10:41:32 8/10 Előzmény daved
(4/114)
Nemtudom miért kell így lehúzni. Valóban egy "vérbeli paródia". Olyan a film, amilyennek egy paródiának lennie kell. Aki látta a filmeket, amelyekre épül, annak garantált szórakozást nyújt. Lehet rajta jókat nevetni, tele van jó poénokkal. Akinek nem tetszik a film, annak nincs humorérzéke, nem látta a filmeket amiket paródizál, vagy egyszerûen csak nem tudja mi a lényege a paródia mûfajának...
1/10
daved 2008 máj. 04. - 23:39:54 1/10
(3/114)
Szánalom a köbön, akinek tetszik annak csak gratulálni tudok.
"vérbeli paródia" haha, csak reklámfogás

http://forumline.extra.hu/comment.php?comment.news.315
Heyy 2008 ápr. 28. - 16:32:23
(2/114)
Hû, ez nem lesz semmi...! XDXDXD
Vadasanad teve 2008 ápr. 28. - 14:46:53
(1/114)
Nagyon jó én biztos megnézem!