Asys 2007 dec. 01. - 09:26:30
(66/166)
Visszatér,de minek???Régen is gagyi volt,most meg pláne...Testhezálló, kék-piros gúnya,meg piros törölközõ!Klafa,remélem többször nem tér vissza Zuperman...1valaki miatt érdemes megnézni:Kevin Spacey!Persze ennél még a K-Pax is jobb filmje volt!
szegfû 2007 nov. 29. - 19:19:07
(65/166)
Hmmm. Batman álarc mögé bújt, Supermannak elég volt egy sztk keretes szemüveg. Egyébként kevinspéci nagyot alakított.
10/10
de Niro 2007 nov. 25. - 13:35:33 10/10
(64/166)
Még ne adjuk fel!Én a kettõtõl várok sokat!!!Ha ott sem lesz semmi,akkor bizony olyan anyag került a palacsintába, amit még a WClehúzása közben sem látok szivesen....:)
10/10
de Niro 2007 nov. 25. - 13:32:09 10/10
(63/166)
Na!
Aki látta a filmet, annak írom:
***SPOILER***
Honnan van a gyerek? A második részben Clark és Lois tényleg összejöttek és bizony nemileg közösültek, erre tisztán emlékszem...:) És azszem valami tök fura pokróc volt rajtuk.... A kérdés inkább az h mért lett ereje a kissrácnak, hiszen amikor a vizsgált aktusra sor került, szupermanus-barátunk nem volt több csak egy földi halandó(ha jól emlékszem).
Szerintem amúgy a film kellõen visszahozza a filmes legendát a köztudatba,erre volt jó sajnos a sztori elég gyengére sikerült, viszont a repüléses jelenetek gyönyörû szépek lettek, azokat van h visszanézem csak úgy...:)
Tudjátok sok mindenre koncentráltak a szereplõk, hiszen a farm egy kicsit smallvill-es a szerkeztõség a Lois és Clark sorozatban látottakra hasonlít, és a látványvilágot meg felturbózták a modern kor számára,közben pedig egy különleges technológiát alkalmaztak, h a nézõnek úgy tünjön, mintha nem is ebben a korban (régebben) játszódna....
Lois-t játszó hölgyeménnyel nem vagyok megelégedve!!!!Gyenge színészi teljesítmény!!!
9/10
skillet 2007 nov. 18. - 11:20:35 9/10
(62/166)
Nekem valaki nagyon pedzegette, hogy annó végigröhögték a moziban a filmet..ennek tudatában ültem le megnézni az új superman-t dvd-n. és kellemesen csalódtam. én nem röhögtem 1x sem. aki a régi supermaneket látta, az nem fog rosszabbat, sem jobbat kapni azoknál. tökéletesen beleillik a sorba. akinek azok tetszettek, ez is tetszeni fog, akinek meg nem...ez sem fog tetszeni. röviden ennyi. szerintem jó volt a film.
Platypus L.K. 2007 nov. 10. - 13:59:42
(61/166)
Eppen ez a bajom a sztorival: ennyi ido mulva (a regebbi Superman-filmek utan) valamivel tobbet vartam volna a mitosz "ujraertelmezesetol", ahogy te fogalmaztad. Ehelyett megint "csak" egy elrablott Lois Lane-t es egy gonoszkodo Lex Luthort kaptunk. Es csak ennyit, semmi tobbet. Sajnos. Azt hittem, hogy valami hudenagy durranasra keszulnek a forgatokonyvirok, ha mar visszahozzak a koztudatba Supermant, es valamivel nagyobb fantaziaval vannak megaldva, minthogy a csontig leragott elemeket hozzak vissza, ennyi ev utan is... Ez a bajom a filmmel, hogy ujat nem tud mondani, es a regi sem igazan van ott a szeren.
Platypus L.K. 2007 okt. 29. - 13:31:52
(60/166)
Lehet gratulalni: e film keszitoi is laza eleganciaval setaltak bele a 21. szazadi filmkeszites (de kimondottan sci-fi) legnagyobb csapdajaba. Nevezetesen, hogy egy egesz filmet akartak a vizualis effektek tomkelegere epiteni. Ennek az eredmenye pedig UGYANAZ lett, mint mas hasonlo filmek eseteben: a latvany ugyan lehet hudeb*zmeg, de emiatt a film nem er tobbet egy 2 ora hosszura nyujtott kepernyokimelonel :)
szilvus19 2007 okt. 13. - 21:12:43
(59/166)
Szeretem azt a történetet de csak az elsõ filmet láttam a 4-bõl mert állitolag ennyi van.A smallville azért jobb, de mindegy.
Naszóval lenne egy kérdésem.Hova tûnt Superman, mennyi idõre és miért?Ezalatt Lois Pulizer-díjas cikket irt és ellene hangolta az olvasókat.És ezt sajna nem értem, biztos mert a többi filmet nem láttam és így elég hiányos a sztori.
Lécci aki érti hogy mire gondolok és tudja az világosítson fel.köszi
sipka 2007 okt. 13. - 20:56:17
(58/166)
Az elvárásaimnak nem igazán tudott megfelelni ez az alkotás... Mondjuk az is igaz, hogy a "kedvenc szuperhõseim" elnevezésû listámban, igencsak hátra került ez a Kripton bolygóról származó, sérthetetlen csodagyerek. De ettõl függetlenül (hogy nem kedvelem "Superman" személyét) még tetszhetett volna ez a nagy költségvetésû képregény adaptáció!! Jó azért nem volt olyan katasztrófális, de valamivel többet vártam... Például, már megint feltünnik ez a Lex Luthor!!! Nem is értem, miért kell mindegyik "Superman" részben megjelennie!! Azzal tisztába vagyok, hogy Lex a legnagyobb ellensége, de kérdem én: "Õ sosem alszik?!" Vegyük példaként a "Superman" képregényeket: ott alig találkozhattunk Lex karakterével!! Állandóan valami hasonló erõvel felvértezett idegennel harcol... (Ezt onnan tudom, hogy rengeteg "Superman"-es képregény birtokában vagyok.) Így tehát nem értem, miért nem valami földönkivülivel verekszik, vagy valami más híres ellenséggel!!! Hisz Batman se állandóan Jokerrel hadakozott!! Ott volt neki a "Pingvin ember", a "Kétarcú", a "Madárijesztõ" és még lehetne sorolni!! Oké, tudom hogy a "Superman" címû alkotásokban is feltünnik egy-egy emberfeletti gonosz, aki nem riad vissza egy piros színû alsónadrágos hapektól :), de ettõl függetlenül mindig ott van a háttérben az a kopasz kis rohadék (Lex Luthor):D Na mindegy. De nem csak ez volt az egyetlen bajom a "movie" nézése közben... Ott van például az a jelenet, amikor Superman szemébe lõnek... Hát azt én biztosan kihagytam volna, mivel számomra teljesen nevetségesnek tünt.. De azért, hogy necsak negatívumokat mondjak: Tetszett a látványvilága, illetve a speciális effektek!!! (Mondjuk ez elvárható egy 260 milliós költségvetésû filmtõl.) Még feltudnék sorolni pár momentumot ami még tetszett, de már így is elég hosszú lett ez a hozzászólás... Amúgy valamelyik hozzászoló megemlitette, hogy honnan van a szupergyerek, mert szerinte nem volt nemi közösülés Superman és Lois között a második részben. Mivel én már nem emlékszem, hogy "össze melegettek-e" a "Superman 2"-ben, ezért csak ennyit tudok válaszolni: Superman hihetetlenül gyors... Szerintem ennyi elég is magyarázatnak :DDD
vareg 2007 okt. 05. - 01:00:49 Előzmény Platypus L.K.
(57/166)
uncsi volt. Közelébe sem ér a többi (mostani) szuperhõs filmeknek.
Platypus L.K. 2007 szept. 10. - 12:21:55 Előzmény Platypus L.K.
(56/166)
... bocs, "gyilkos teknosbekat" akartam irni. Nem gyilkos gombat. De a lenyeget ertitek.
Platypus L.K. 2007 szept. 08. - 16:42:57 Előzmény Jim Raynor
(55/166)
A sci-fi es akciofilmekben en sem a mondanivalot keresem, azoktol szorakoztatast varok el. De ebben a filmben sajnos ez sem volt meg. Lehet hogy mar tele vagyok a Smallville porgos sztorijanak fordulataival es szinte istenitem az ottani fiatal Lex Luthor karakteret, de ez a film nekem egyszeruen UNALMAS volt!!!
Latvany es effektek ide vagy oda, a sztori egy nulla, nulla fokos fordulattal vagy csavarral (az a budos szuperkolyok nem sokat er...). Es hiaba tudja az ember, hogy Superman ugyis mindenkit megment a vegen, attol meg elvarja, hogy ne csak ennyi legyen az egesz! De ennyi lett!!!
Kevin Spacey pedig tenyleg jo szinesz, az altala megformalt Lex is turheto. De aki azt mondja, hogy az a jo, ha egy szuperhosnek primitiv es idetlenkedo ellenfelei vannak, hat az megelegedne a Supermario gyilkos gombaival meg a husevo novenyekkel is... de Lex csapatanak ertelmi szintje meg azoket sem kozeliti meg...
Az egesz film annyit sem ert, mintha a Smallville elso evadjabol neznem meg akarmelyik epizodot, csak tobb oran keresztul (mert azok meg holt unalmasok voltak). Lehet, hogy altalaban Superman jon, oszt` megment mindenkit (mint a szuperhosok altalaban), de ezt ilyen nyersen a kepunkbe vagni egy-ket kepi effekttel "fuszerezve"... Valamivel tobbet vartam volna a filmtol.
Ágmi 2007 febr. 18. - 14:15:23
(54/166)
Nekem a Batmanbe az nem jött be hogy:
-Az autója sohase volt ilyen bazi nagy
-elõrõl kezték a filmet
-Joker ölte meg a szüleit
Newcastle United 2007 febr. 18. - 13:47:56 Előzmény Ágmi
(53/166)
Alapból nem nagyon szeretem a szuperhõsös filmeket. Lehet már kinõttem belõlük, az új Batman azért tetszett.
Ágmi 2007 febr. 18. - 10:25:21 Előzmény Newcastle United
(52/166)
Szerintem aki látta a többi részt is annak biztos bejött mert a sztori nagyon jó illõ folytatása a többi résznek.
Hé emberek szupermen egy hõs úgy mint pókember...
Nem tudom, hogy mi nem tetszik nektek benne szerintem nagyon is meg lett csinálva. Szuperman erõsebb mint valaha és még gyereke is van ez tuti film!
Newcastle United 2007 jan. 28. - 19:42:45
(51/166)
Nem egy nagy durranás, egyszer nézhetõ. Kevin Spacey azért Lex Luthorként jó volt.
Lois Lane 2007 jan. 13. - 16:48:08 Előzmény bourn
(50/166)
Igazad van!A legújabb Batman film tényleg nagyon fantasztikus!Nekem is nagyon tetszik.
Andi16 2007 jan. 10. - 17:04:46 Előzmény ibolya
(49/166)
nekem is nagyon tetszet ez a feldolgozás és érdemes lesz meg nézni még1szer:D
bourn 2006 nov. 28. - 01:29:29
(48/166)
1ébként sztem is trágya ez az új superman, SMALLVILLE-t nem nagyon nyomja le 1 Superman feldolgozás sem :) de ez csak az én szerény véleményem. és remélem az a pletyka, h ha sikeres a superman returns akkor lessz közös mozi filmje a batman: begins-el csak kamu. azt a zseniális filmet remélem nem cseszik el azzal, h ien gagyi Superman filmel összerakják.... de ha már összrakják akkor remélem a batman alkotói csinálják majd
bourn 2006 nov. 28. - 01:24:52
(47/166)
axendra: A superman DC Comics hõs. Nem Marvel. félre ne érts nem kioktatni akarlak csak gondolom te is szeretnéd jól tudni :) Mint ahogy Batman is DC hõs, meg Flash és Aquaman és stb... :)