10/10
Neszfor 2007 febr. 10. - 13:59:32 10/10
(7/267)
A 2001: Ûrodüsszeiával egyetemben a sci-fi csúcsa. Ha valaki ennél jobbat akar csinálni meg kell, hogy feszítse magát. :)
tódor 2006 nov. 04. - 22:55:33 Előzmény amatõõr
(6/267)
alap mû.... érdemes megnézni (nekem kedvencem)
az gyszervún kívûl még nagyon komoly kis betét rész a pok történet... és a millió kis pók felfalta az anyját.... mindezt úgyhogy a pokhoz érzelmi kötödése volt a nõnek... amimi ráadásul mesterséges volt
az angol film kritikusok az utobbi 25 év 7. legjobb filmjének választották s igazuk volt... ez csemege a javából, csak meg kell hozzá nyilni, mint ahogy Borgeshez is, akihet Pihlip K. Dicket hasonlítják...

All those moment will lost in time like tears in rain.
amatõõr 2006 júl. 31. - 16:19:59 Előzmény amatõõr
(5/267)
fene, kicsillagozták, így nem érthetõ, inkább magam csillagozom. tehát: "Ló - f*szt, né hoty már!"
amatõõr 2006 júl. 24. - 09:28:14 Előzmény Newcastle United
(4/267)
Nekem nem tetszett, ez is egy amolyan kötelezõ alapmûnek számít, dehát ez van.
Viszont ami kimondottan tetszett, az a magyar nyelvtörõcske rész volt:) "L******T...":)
8/10
Newcastle United 2006 júl. 10. - 11:19:32 8/10
(3/267)
Szerintem se lehet összehasonlítani az Alien sorozattal, egészen más kategória.
A rendezõi változatot érdemes megnézni, a vágott verzióban egészen átírták a végét és egy "átlagos" befejezést csináltak, ha jól tudom a producerek utasítására, mert túl borúsnak találták Ridley Scott befejezését.
Redfield 2006 júl. 09. - 11:34:45
(2/267)
Lehet, de megvan a saját külön hangulata, és nem mondhatod, hogy nincs benne annyi fantázia... A könyv is nagysikerû, amibõl adaptálták, és szerintem remek film. A befejezés pedig egyszerre izgalmasabb is, és egy kicsit (lelkizõsen) megfogó. Nem tudom, hogy a rendezõi változatot láttad e, mert csak abba van benne az a jelenet, (a kulcs), ami önmagában nem mond semmit, de a végével összekapcsolva mindent megváltoztat... :) az álom az egyszarvúról.
Ádesz 2006 júl. 08. - 14:52:59
(1/267)
Hát nem tudom, igen vegyes érzelmekkel gazdagodtam a film végén, inkább negatív mint pozitív. Szerintem ez a film egyáltalán nem olyan erõs és fõleg nem oylan izgalmas mint az Alien sorozat bármely tagja..., mert leginkább azokhoz lehet hasonlítani