10/10
JuDitta2 2008 júl. 01. - 19:01:11 10/10
(406/1986)
Arra gondolsz, amit a rész végén a pasi üzent? xD Valami olyasmit mondott, hogy: Azt hiszed te mindent tudsz errõl!? Pedig nem tudsz te semmit..! Muttattak a jövõbõl. A Holtak járni fognak! És én ebbõl nem maradok ki.
Tuti nem pontos, de valami ilyesmit mondott Melindának. Amúgy ha érdekel bnõm oldala: www.jennilovehewitt.gportal.hu xD.
A rész elején azt hittem, h az a pasi tök rendes, aztán a végén meg még a gonosz oldalra is beáll.. hát szép mondhatom.. xD
10/10
davidos15 2008 júl. 01. - 18:36:01 10/10
(405/1986)
ez a mai rész sztem is tök jó volt :D amúgy Románónak hívják és sajnos nem fog szerepelni, mert én már néztem az imdb-n és aszerint 2007-ben már nem szerepelt a sorozatban és összesen is csak 6-7 epizódban szerepelt..az mondjuk igaz, h az õ oldalára, tehát a sötét oldalra állt..jó lenne, ha vki leírná, h mit mondott Melindának abban az üziben amit át kellett adnia, mert a hanghatások miatt nem nagyon értettem meg(az is lehet, h már nagyot hallok:))..kíváncsi vagyok, h mi lesz ezzel kapcsolatban még a következõ részekben
10/10
SzaSza13 2008 júl. 01. - 18:25:53 10/10
(404/1986)
wow!!!:)de JÓ VOLT A MAI RÉSZ!!!:)...majd a jövõ héten tuti elõkerül az a Ramón(vagy nem tudom hogy hívják...az a fekete kalapos ember...:) ),mert gondolom róla volt szó,amikor az ékszerész beszélt Melel!;)
Neee.....nem hiszem el,hogy vége nyárra...:'(HAladjanak gyorsan a szinkronnal,és adják a 3.évadot,de gyosan!:)
10/10
davidos15 2008 júl. 01. - 16:37:49 10/10
(403/1986)
hát azt nem hinném, h ilyenkor lehet tudni, de sztem leghamarább õszre várhatjuk a 3.évad részeit(tehát új részeket)...nem hiszem, h rövidebb idõn belül le tudják szinkronizálni.
kymara 2008 júl. 01. - 15:09:55
(402/1986)
Meddig??
10/10
Laci911 2008 júl. 01. - 14:23:17 10/10
(401/1986)
Jövõ héttõl nem lesznek új részek!
:-(
10/10
SzaSza13 2008 júl. 01. - 11:16:18 10/10
(400/1986)
klassz:] a pénteki részben mondja el Deliának VÉGRE MEilnda a titkát;) :)
10/10
davidos15 2008 jún. 30. - 15:12:51 10/10
(399/1986)
arról azóta még, ha jól emlékszem akkor nem volt szó...gondolom pihentetik egy kicsit, és majd az évad utolsó részeiben fognak felpörögni az események, ahogy az lenni szokott...
Noir 2008 jún. 30. - 14:49:37
(398/1986)
bocsi! nem mitch hanem jim XD csak elõbb olvastam egy mitchet és összekevertem :D szóval melinda férjének a hátán..jim :D ok :D
Noir 2008 jún. 30. - 14:47:14
(397/1986)
amikor elkezdték leadni akkor tökre azt hittem, hogy valami nagy szellemes, ijesztegetõs hülyeség és most h újra leadják a részeket, belenéztem szerencsére tévedtem :D azóta rabja lettem! :P sajnos 1-2 rész kimaradt és eltudná valaki mondani, hogy mi lett annak a résznek a folytatása, amikor kiderült, hogy mit jelentett az a latin söveg Mitch hátán?? ez volt azt hiszem szerdán és én csütörtökön meg pénteken nem láttam :S :( elõre is köszi!!! :D
Siliana 2008 jún. 29. - 14:07:38
(396/1986)
Californicationben nagyot alakított.:D
Sajna (szerencsére) nem fogom látni, mert külföldön leszek:D
jeffero 2008 jún. 29. - 13:24:12
(395/1986)
Most hétfõn A pom-pom lány szelleme címû epizódban Madeline Zima szerepel mint Maddy Strom.
Õt jobban A dadus (The Nanny) címû sorozatból ismerhetjük (1993-1999, Grace Sheffield), valamint a Kaliforgia (Californication) sorozatból (2007, Mia Gross).
10/10
simonics.heni 2008 jún. 28. - 21:47:53 10/10
(394/1986)
Szia!!!
Nagyon szeretem ezt a sorozatot. Nagyon elgondolkodtató.
Engem érdekelne a teljes sorozat,mert sajnos nagyon sokat nem láttam belõle. Kérlek ha tudsz írj ha másnem privátban:)
Brigi05 2008 jún. 28. - 20:06:12
(393/1986)
[b]Megkezdték a 4. évad forgatását, a képeket megtekinthetitek a magyar Jennifer Love Hewitt oldalon (aki Melindat játssza, ha vki nem tudná)
katt ide: http://jenniferhewitt.extra.hu
Puszi, Brigi
Newsee 2008 jún. 28. - 15:18:47 Előzmény kymara
(392/1986)
Ha nem tévedek, akkor Abigail Leigh Spencer az autóversenyzõ neve
10/10
davidos15 2008 jún. 28. - 10:02:49 10/10
(391/1986)
kösz, h leírtad, hogyan és miért alakult ki ez a h...e írósztrájk...amúgy azt én is nagyon szeretem, ha a sorozat folyamán van egy rejtélyes szál, ami miatt mindig meg akarom nézni a következõ részt, csak azt nem szeretem, ha ezt a rejtélyt nem oldják meg és csak úgy befejezetlenül hagyják, mint az 1.évadban is volt, mert ha nem raknak bele ilyen történeteket, amelyek több részen át folytatódnak, akkor ha már régebbtõl nézem a sorozatot elkezdem megunni, mert ha csak a szokásos epizódok vannak, akkor minden rész végén lezárul egy megszokott rész, egy szakasz és a következõben megintcsak egy új kezdõdik ami megintcsak lezárul és ettõl olyan szagatottá válik a sorozat, ami miatt egy idõ után megunom...ja, és az a kalapos meg röhogõs fickó, az az elsõ évad vezetõ szála volt, amit csak úgy félbehagytak és eltûntek mint a kámfor...az derült ki róluk, h a kalapos volt Románó, aki egykor spanyolországban volt szektavezér, a röhögõs pedig hû követõje volt és ez a Románó rászedett egy csomó embert - számszerint már nem emlékszem - h legyenek öngyilkosak és Payne prof. azt mondta Melindának, h a lélekkel való manipulálás sokkal nagyobb hatalom, minthogyha csak úgy megölte volna azokat az embereket és ezáltal õ amolyan sátánféle lett a földön, meg a túlvilágon is, mert asszem , h õ is megölte magát a tömeges öngyilkosságnál és Melindát akarja a túlvilágról megállítani h átkeltse a lelkeket a fénybe és azt akarja, h örökre itt ragadjanak a földön, hát kb. ennyi derült ki róla és azt sajnálom, h a 2.,3.évadban semmi sincs róla pedig sztem vele kapcsolatban még egy csomó érdekes dolgot vihettek volna a sorozatba, no de mind1, legalább elkezdtek egy új rejtélyt... még Románóval lesz egy olyan rész is amikor Andrea átkelését akarja majd megakadályozni meg egy repülõlezuhant áldozatait, no de Melinda természetesen legyõzi csak néhanyan állnak majd Románó oldalára..tehát õ amolyan sátánféle (volt)...hát kb ennyi, rem., h érthetõ volt, ha vmi-t nem értettél akkor kérdez nyugodtan, biztosan visszaírok.
10/10
Andriola 2008 jún. 28. - 00:45:55 10/10
(390/1986)
Sziasztok! Köszönöm szépen SzaSza13 és Erkov!!!
Gemini24 2008 jún. 28. - 00:39:50 Előzmény davidos15
(389/1986)
Az írósztrájk azért alakult ki (ha jók az értesüléseim) mert a forgatókönyvírók nem voltak megelégedve azzal a pénzösszeggel amennyi jutott nekik a munkájukért, tehát elhatározták, hogy addig egy sort sem írnak, míg megfelelõ részesedést nem kapnak a neten és dvd-n árusított, terjesztett filmekbõl befolyt összegbõl. Nehogy már szegények éhenhaljanak, az amerikai tömegfogyasztók meg Gray's Anatomy nélkül maradjanak, hát megegyeztek. De azóta egy csomó sorit nem folytattak, félbehagytak, és lehúztak a vécén még meg sem született ötleteket.

A szellemekkel suttogó tényleg ötletes és izgalmas, és idõnként nagyon félelmetes film, mint a "tegnapi" halálfejmaszkos srác! brrr
Tetszik, hogy van egy vezetõ szál, ami többé-kevésbé végigfut a sorozaton és a részek nem különülnek el teljesen egymástól. Nem úgy mint szegény Numb3rs-ben.
Yosh! Az AXN-en most láttam egy régi részt, ahol elszippantották a lelkeket, de nem derült ki micsoda. és a rész végén Melindáék házának a tetején állt két alak és az egyik röhögött, aztán elsszívták a csillagos eget is.... Ennek lesz folytatása? Valaki valamit? + Mitch hátán a latin szöveg? hm? hm?

Hú azzannyát neki...0óra 38 én meg ... a szót! Pedig még csak kávét sem ittam! Gomen! Jó éjt!
10/10
davidos15 2008 jún. 27. - 23:03:19 10/10
(388/1986)
jól elszámolgattál itten magadnak, pedig én csak úgy becsléssel mondtam, h kb. õsszel kezdik - de kitudja - és még el is találtam...amúgy miért volt írósztrájk??? sztem tök hülyeség, remélem, h vége lesz hamar és már jövõre nem hat ki újra a sorozatok forgatására, azért mert õk ott sztrájkolgatnak szinte minden sorozat évada félig-meddig csonka lett...amúgy arra én is fel vagyok háborodva, h elkezdik az egyik érdekes és végre izgalmas sztorit, amitõl több rejtelmesség és kétség van a sorozatban és nem fejezik be, pedig ez a Románós dolog is sokkal érdekesebbé tette a sorozatot, én nagyon kíváncsi lettem volna ennek a végkifejletére, erre meg csak úgy kiírják félbehagyva egy történetet, ha nem írják ki, akkor még egy csomó érdekes dolgot vihettek volna ezzel a forgatókönyvbe, pl. lehetett volna úgy is, h a jó és a rossz oldal 'harcolt volna'stb....rem., h legalább ezt a mostanit befejezik majd..mert néha, amikor még az évad elején nincs semmi ilyen rejtély, ami több részen át fojtatódik, akkor már egy kicsit unalmasnak tartom állandóan hallgatni a szokásos szellemmegmentõsdit - persze ez csak az én véleményem
9/10
Korey 2008 jún. 27. - 22:40:10 9/10
(387/1986)
Szerintem végigvetítik újra az 1.-2. évadot, és utána hetente lesz a 3.
Ha így van, akkor júl. 10-én kezdik az 1.-t, és mindegyik 22 részes:
2X22=44/7=6,3/4=1,5 Tehát júl. 10 + 1,5 hónap = augusztus vége...
Tehát így tényleg õsszel fog (szerintem) a 3. évad magyarul kezdõdni...
De lehet hogy az AXN az ismétlés alatt meg hamarabb leadja a 2. évadot és elkezdi a 3.-at... Ami csak 18 részes a forgatókönyvírók sztrájkja miatt...
Pici spoiler ("nem lõ le poént")....
De úgy utálom, hogy pl. a kalapos Romanoval a 3. évadban egyáltalán nem történik semmi (és a 2.-ban sem fog kiderülni semmi), talán a 4.-ben, és a 3. évadban is elkezdenek valamit (ami nem ugyanaz ami a 2. évad utolsó részében elkezdõdik, mert az meglepõ módon lezárul), és az sem zárul le a végéig...
Tehát mindig kitalálnak vmi újat, és a régebbieket meg békénhagyják... Talán a 4. évadban megoldódnak, de nem lennék meglepõdve, ha nem.