Hilaryfan17 2007 jan. 06. - 15:06:07
(226/566)
Dóra1206 2007 jan. 06. - 15:04:43
(225/566)
Mibõl gondoltad, hogy õ énekli?
karolina 2007 jan. 06. - 15:02:47
(224/566)
tuti?
Dóra1206 2007 jan. 06. - 15:00:56
(223/566)
Ez nem Zac hangja, neki még mélyebb hangja van!
Hilaryfan17 2007 jan. 06. - 14:38:28
(222/566)
Ha valaki akar valamit vegyen fel msn-re...
Harlem-89@hotmail.com

+vannak:

film (magyarul)
filmzenei cd
Vanessa cd-je
Vanessa klippje
karolina 2007 jan. 06. - 14:38:25
(221/566)
<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=fxUJvjzXFAI&amp;NR" title="http://www.youtube.com/watch?v=fxUJvjzXFAI&amp;NR">www.youtube.com</a>

ez Zac igazi hangja... nincs vele baj, de tényleg nem olyan magas, mint Andrew-é, aki valójában besegít az énekben...
Hilaryfan17 2007 jan. 06. - 14:36:18
(220/566)
Most pedig jöjjön az a dal, ami vezeti a Digital Sales, azaz downloads listát. Zac Efron és Vanessa Anne Hudgens duettje a 100-as összesítésben is igen csak elõkelõ helyen áll a letöltéseknek hála, hiszen a negyedik helyre robbant be, nem is akárhogy, hiszen a dal a 86. helyen debütált az elmúlt héten. Ez a viharos elõrelépés köszönhetõ egy igencsak népszerû TV film/musicalnek Amerikában.

A 'High School Musical' két fiatalról szól, akik egy karaoke versenyen találkoznak, és fedezik fel zene iránti szerelmüket. A fiatalokról szóló musical dalai hihetetlen sikernek örvendenek Amerikában, és ez a download listán érzékelhetõ is, hiszen csak ennek köszönhetik a dalok (igen, több dal), hogy a százas rangsorban is vihartempóban törnek elõre. A legjobb helyezést Zac Efron és Vanessa Anne Hudgens (a két fõszereplõ) érte el a Breaking Free címû dallal. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy valószínûleg nem Zac Efron énekli a dal(oka)t, mert az imdb.com oldalán a film szereplõgárdájában szerepel egy Andrew Seeley nevû ifjú is, aki Troy hangját adja, annak a Troy-nak a hangját, akit Efron játszik...

A Breaking Free egyébként megdöntötte a Billboard legnagyobb elõrelépõ rekordját, hiszen 82 pozíciót ugrott elõre, ami eddig senkinek se sikerült! Az eddigi rekord 75 hely volt a mai napig.

Újra 'High School Musical'. Bár számunkra teljesen érdektelen ez a film illetve ismeretlenek a szereplõk, mégis szóba kell újra hoznom, hiszen a második legnagyobb elõreugró, nem csak a listán, de a második legnagyobb elõreugró is a Billboard Singles Chart történetében a 23. helyen található. És ismét Zac Efron, akinek a hangját Andrew Seeley kölcsönözte, a 100. helyrõl 77 pozíciót repült elõre a Get'cha Head In The Game címú dallal. És ha valaki azt hinné, hogy ennyi volt a 'High School Musical', nagyon téved!

A hét legmagasabb új belépõje Zac Efron (azaz Andrew Seeley) és Vanessa Anne Hudgens egy másik közös dala lett a 28. helyen. A második és harmadik legmagasabb debütálók is a musicalbõl valók a 34. helyen (High School Musical Cast) és a 35. helyen (Lucas Gabreel &amp; Ashley Tisdale). Sõt a negyedik új belépõ is a 'High school Musical' gárdájától való (a 43. helyen).

Az elsõ olyan új dal, ami nem ebbõl a musicalbõl való, hanem egy hagyományos zeneszám, a 48. helyen található. Kisebb csoda, hogy ilyen dömping után létezik olyan együttes, amelyiknek a semmibõl az elsõ 50-be sikerült kerülnie. A POD nevû rock csapat elõször 2001-ben tûnt fel az Alive címû dallal, majd legjobb helyezésüket a Youth Of The Nation-nel érték el, hiszen egészen a 28. helyig menetelt. Egyébként ez a dal lett legnépszerûbb daluk is. E két daluk után 4 éves szünet jött, és ha volt is felvételük, a 100-ba nem kerültek fel. Most viszont változott a helyzet, sõt ritkaság, hogy új dal ilyen magasan nyit az amerikai listán (ha e heti musicaleseket kivesszük a kalapból). A Goodbye For Now a 48. helyen debütál.
karolina 2007 jan. 06. - 14:35:58
(219/566)
Szia! Felvettelek az msn-en, de te nem engem....
valaki el tudja küldeni nekem a Vanessa féle cd anyagát?
Köszi!
Vanessa1 2007 jan. 06. - 14:19:22
(218/566)
mármint a Start of Something-ben és a What I've been looking for-ban Vanessa alakitott nagyot félre ne tessék érteni:D

ezen a képen Vanessa a Karib 2 premierjén van:)
érdeke nem csak õ szereti .... :D
Vanessa1 2007 jan. 06. - 14:15:55
(217/566)
hujujujjj de lemaradtam....értem Csanita.nekem azt mondták h szivesen vennék ha újságíró lennék,de mondtam h engem a jog érdekel:)ezt csak ugy megjegyeztem:D
mostmár rátok kukkantok mert roccalkodtok itt nekem:DD
am. h a témához hozzászoljak Zac ha õ énekli ha más akkor is a film egyik vezéregyénisége.személyem szerint Vanessa nem alakitott nagyot a breaking free-ben,de õ is egy nagyon nagyon jó hanggal megáldott ember.a Start of Something és a What I've been looking for-ban is nagyot alakitott:))

jah és remélem h nem láttatok Zacrõl ojan képet amin sötétbarna a haja:DDD
Dóra1206 2007 jan. 06. - 13:43:57
(216/566)
Sziasztok!
Nekem is nagyon tetszett a film!

Külföldi oldalakon olvastam, hogy a nagy részét nem Zac énekli, de õ is énekel benne. pl. a Start of something new és a Breaking free elejét és végét! Neki is jó hangja, csak éppen az õ hangja bariton és nem bír olyan magasan énekelni, míg a beugró énekesé tenor! Egyébként ezt én sem értettem, hogy miért nem lehetett akkor az õ hangjához igazítani a számokat! Akkor Vanessa nem bírta volna?

Ezt pedig Zac nyilatkozta, hogy se Ashleyvel, se Vanessaval nem jár/járt! Most sincs senkije.

Egyébként ezen az oldalon vannak a szinkronizált filmbõl videók: <a target="_blank" href="http://gportal.hu/portal/ewe16-linkei/" title="http://gportal.hu/portal/ewe16-linkei/">gportal.hu</a>
gtimi 2007 jan. 06. - 13:26:24
(215/566)
Légyszi valaki küldje el a filmet vagy magyarul vagy angolul. De a magyar jobb lenne. Légyszi küldje el valaki. e-mail: gtimcsi@citromail.hu msn: gtimi@centrum.sk
Timó 2007 jan. 06. - 13:18:14
(214/566)
HA valaki el tudja küldeni nekem a filmet akkor legyenszíves felvenni msn-en!!!ltimke@hotmail.com
sajt6 2007 jan. 06. - 13:12:44
(213/566)
szia

úgylátom megvan neked a film magyarul, nekem csak angolul van meg és úgy nem az igazi:)
nem tudnád átküldeni nekem?
légyszi
köszi
adri1 2007 jan. 06. - 13:12:08
(212/566)
Lehet hogy menthetetlenül romantikus lélek vagyok, de én annyira vártam hogy végre megcsókolják egymást...sikertelenül....
karolina 2007 jan. 06. - 10:25:53
(211/566)
tudom... :-))
Gaz90 2007 jan. 06. - 10:20:20
(210/566)
Megtettem...
karolina 2007 jan. 06. - 10:17:58
(209/566)
az én msn címem:karolina@mp4.it
Kérlek vegyél fel. Ott várlak! ;-)
Gaz90 2007 jan. 06. - 10:16:49
(208/566)
Hát nem hiszem de kinek a papp kinek a pappné...
Én viszont ebben értek eggyet de ha vársz egy kicsit és adc egy msn-címet akkor küldõk neked egy két számot amibõl neked is kiderül hogy ki-kicsoda vagyis kiénekli (ezzel ne hogy úgy érds hogy meg akaom változtatni a véleményed vagy valami ) Tény és való a film nekem is tetszet meg is van dvd-n igaz angolul .Amúgy örültem :D
karolina 2007 jan. 06. - 10:02:52
(207/566)
A rossz helyesírást már kezdem megszokni ezen az oldalon, úgyhogy semmi gáz. Most ahogy írtad, utánanéztem egy pár helyen, de a "hangcserét" illetõen midenhol csak feltételes módban beszélnek meg ott vannak mindenhol a "néhány zeneszámban", a "valószinûleg" a "lehetséges, de még nem bizonyított" stb. kifejezések, úgyhogy nem lehet tutira tudni, de mindenesetre nem zörög a haraszt... ez igaz.
Nem baj. Nekem akkor is tetszett a film és Zac egy valóban nagyon megnyerõ egyéniség, ha õ énekel, ha nem. Szerintem nagy alázattal áll hozzá a munkához, ez látszik... nem csodálkoznék, ha egy második Brad Pitt lenne belõle...