10/10
greengirl1 2007 nov. 02. - 13:48:33 10/10
(466/566)
sztem igazából nem is troy a leghelyesebb hanem chad:A...troy csak a második nálam...chad a best
AYGOOO 2007 okt. 31. - 11:49:43
(465/566)
"...szívesen visszmennék, még középiskolai eleji korszakba :)"

Az Isten/Mohamed/Buddha - ki, hogy hívja - nagyon bölcs volt az ember teremtésekor, mert tudta, hogy (valószínûleg) soha nem leszünk képesek megállítani az idõt, így egy csodálatos képességgel ajándokozott meg mindenkit: a képzelettel. Ennek a segítségével bárhol és bármikor ott lehetsz. A test nem fiatalodik, mert a materiális világ része, így múlandó. Ellenben a szellem... Na ezt viszont mindig az egyén öregbíti. :)
AYGOOO 2007 okt. 31. - 11:19:07
(464/566)
Azzal az "intenzív" sebességgel, ahogy most jön lefelelé a két rész DVD-pakkja...kis szerencsével nekem is meg lesz decemberre. Ez, még egy csigának is szégyenfolt lenne a becsületén. Háromszoros hurrá a XXI. szd-i magy "hightechnek": Hip-hip-hurrá! Hip-hip-hurrá! Hip-hip-hurrá! :)
csancsy 2007 okt. 30. - 19:07:15
(463/566)
Hát, én 14-nek, szívesen visszmennék, még középiskolai eleji korszakba:)
Ja, én is sokszor hibázok, most vettem észre, hogy az elõzi szólásnál, az utánt kihagytam a vetítés szó után. De tényleg véletlen, túl gyorsan írok, és nem figyelek oda.
10/10
petne 2007 okt. 30. - 17:58:08 10/10
(462/566)
AYGOOO-val egyetértek, hogy nem köthetõ korhoz a film. Én lassan 25 leszek és mégis lázba hoz. :) Nagyon tetszett mindkét rész, alig várom már a decembert, hogy a második rész dvd-jét is a kezembe vegyem.
AYGOOO 2007 okt. 30. - 16:40:54
(461/566)
Mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Én pillanatnyilag 15-16-nak. ^^ Te?
Ehh, most veszem észre, hogy mennyire tré' lett az elõzõ postom; tele van helyesírási hibákkal: lemaradt szavak, ragok, j<->ly... Beépíthetnének utólagos javítási opciót, hogy lehessen menteni a menthetõt. :)
csancsy 2007 okt. 30. - 16:31:54
(460/566)
Ja, pontosan, néha már túl öregnek tartom magam:)
Amúgy ryan elsõ részben nekem is unszimpi volt, a szöszi még jobban, viszont második részben nagyon határozottá válik, de majd 2.rész vetítése beszélek errõl bõvebben, nehogy rám fogják, hogy lelõttem a poént.
AYGOOO 2007 okt. 30. - 16:23:19
(459/566)
Örülök neki és jó érzéssel tölt el, hogy nem csupa süket fülre talál a mondandóm. Szerintem fogjunk össze és tömörüljünk szakszervezetbe, mert úgy néz ki, hogy az új nemzedékkel mellett mi csak kisebbség. :))

KisTigris, tõled még meg szerettem volna kérdezni, hogy miért pont Ryan? :S Szerintem nagyon ellentmondásos figura, a szerepek kakukktojása. Ha megnézed mindenkinél egyértelmû, hogy ki kihez tartozik, de Ryannél ez az elsõ részben abszolút hiányzik. Egy könnyen befolyásolható (ellentmondásos), unszimpatikus (képmutató) és jellemtelen karakter lett belõle, aki hol ide, hol oda húz és ez csak azért nem doborodik ki jobban, mert állandóan a "ParisHiltonklón" mellett puliskodik...

*1*
Kelsi: Milyen hangnem?
Ryan: Óhh, ezt már megbeszéltük a saját zondoristánkkal.

*2*
(végre valami pozitívum)Ryan: Aztaaa... Jól csinálják.
Sharpey: Azonnal tennünk kell valamit! Oké! A meghallgatás csütörtökön van, a kosárlabda meccs és a tízpróba vereseny pedig pénteken. Hmm... De kár, hogy nem egy napra tették mindhármat és nem egy idõpontba...
Ryan: Hát az nem jönne össze, mert Troy és Gabriella nem lehetne ott a...
Sharpey: Hmm? Hmmm?
(pálfordulás)Ryan: Ahh, büszke vagyok rá, hogy a tesód lehetek!

Ennyit a befolyásolhatóságról és a jellem kapcsolatáról és még lenne más is a tarsojomban. :) A második részre érvényes változások pedig már megint más tészta, de azt majd akkor vitassuk meg, miután leadták a TV-ben. :)
csancsy 2007 okt. 30. - 14:32:10
(458/566)
Pontosan, számból vetted ki a szót. Én is 22 éves vagyok, és egyetértek minden egyes szavaddal.
AYGOOO 2007 okt. 30. - 14:08:15 Előzmény helme
(457/566)
enrgy[kukac]vipmail[pont]hu - dobj egy MSN címet és segítek eligazodni :)
AYGOOO 2007 okt. 30. - 14:05:45 Előzmény xXxKisTigrisxXx
(456/566)
Picit tényleg tömény lett, de érthetõ volt, ne aggódj. :)
Véleményem szerint ez nem köthetõ korhoz vagy NEMhez, hogy kire milyen hatást gyakorol a film. Vegyünk pl engem: már betöltöttem a 22-t és hapsiból vagyok, mégis teljesen elvarázsol a hangulata és folyamatosan a bûvöletében élek mióta elõször láttam. A Walt Disney Picturesnek és Kenny Orteganak köszönhetõen újra élem a tinédzser korom és mondhat rám bárki bármit: eszméletlenül élvezem! :) Isten bocsássa meg, de szerencsésnek érzem magam, hogy nem tartozom a nagy magyar átlaghoz, akiknek a TV-zés fogalma egyenlõ a folyamatos megaláztatást közvetítõ Balázs-, Mónika- és Gyõzike-show-kal, valamint a töménytelen mennyiségû erõszakot sugárzó akciófilmekkel.
AYGOOO 2007 okt. 30. - 13:55:19 Előzmény Rili
(455/566)
Kinek a pap, kinek a papné - szerencsére nem vagyunk egyformák. Demokráciában élünk, ergo mindenkinek joga van kinyílvánítani a véleményét, de nem mindegy hogyan. Akiket kritizáltam, velük sem az a gond, hogy fenntartásaik vannak a filmmel kapcsolatban, hanem a stílus, ahogy azt közre adták, finoman szólva is szánalmas és sértõ. Tökéletes tükörképe annak, hogy mi van a fejükben; röviden és tömören: semmi...
helme 2007 okt. 29. - 17:58:54
(454/566)
Nemtom én fiú vagyok és lassan én is a 2. X-et töltöm de nekemtetszett a film. Bár nem láttam végig. Szal most eszeveszettül keresem , hogy honnan tudnám letölteni...
csancsy 2007 okt. 29. - 17:38:41
(453/566)
Nem éreztem kötözködésnek, nyugodtan elmondhatod a véleményed:)
Igen, tudom, gondolom azért hívják Grease-nek, mert ez is zenés film, kevés párbeszéddel, meg 1 szerelmespárral, ezt lentebb is leírtam, hogy ennyi a hasonlóság
Most gondolj bele, amúgy van ezen kívül valami közös? Semmi. Hsm-ben nincs autóverseny, nincs a végén bombázóvá válás (eleve szép az eleján Vanessa., nincs terhesség, nincs ballagás, talán az eleje, hogy õk is össztalálkoztak, és utána meglepõdés ereje, hogy egymást látják a suliban. De az egyik nyáron, a másik is télan történik, de utána a történet menete teljesen más. Grease-nek a lényege a banda, ballagás, HSM-nek pedig a musical eleve.
én õszintén szólva nem sok különbséget látok, de mégis mindkét filmet imádom.
xXxKisTigrisxXx 2007 okt. 29. - 12:48:29
(452/566)
Nekem a kedvenc szereplõim Gabriella és Ryan, Ryan annyira jól csinálja amit csinál... róla elhiszem amit eljátszik a többiekrõl is de fõleg a két fõszereplõ egy kissé túl jó... kicsit mesterkéltek de attól még nagyon édesek csak színészetet még gyakorolniuk kell, viszont Ryan nagyon hiteles szerintem. Én nagyon szeretem a musicalaket sokat nézek és szó ami szó ez nem tartozik a legkomolyabb témájúak közé de attól még mûfajilag musicalnek számít.
xXxKisTigrisxXx 2007 okt. 29. - 12:43:13
(451/566)
Hello Emberek!
Én megnéztem ezt a filmet, és a másodikat is, kétszer, és azt hiszem amíg csak menni fog a tv-ben addig ha tudom megnézem újra és újra...:)Nagyon édes, aranyos filmek teljesen elvarázsoltak...persze lehet h. azért mert NÕ-bõl vagyok és hát minden ami érzelmekkel teli az elvarázsol...:) Akinek nem tetszik azok ne azoknak írjanak akiknek tetszett, hanem a filmrõl alkotott véleményét írja le lehetõleg szakértõi hozzáállással, és nem pedig a többi emberke kritizálásával.Persze lehet kritizálni a filmet de csak észérvekkel, amúgy meg ne azokat kritizálják akik megnézik hanem azokat akik csinálták, és magát a filmet... akik megnézik azokat semmi jogotok kritizálni mert ez az EGYÉN szuverén és szabad döntése volt amihez a többieknek SEMMI KÖZE AZ ÉG VILÁGON!!!! No.. egy kicsit lehet h. zavarosra sikeredett de csak azért mert felháborítanak az efféle lélekromboló hozzászólások! Szió!
SR 2007 okt. 29. - 00:24:45
(450/566)
Nem kötöszködni szeretnék,de azért valami kapcsolat csak van Grease és a High School Musical között mert másnév ezt a filmet Grease 4-5-nek is nevezik
Amugy én nem igazán vagyok oda az ilyen típusu filmekért,de szerintem ez a film tényleg jó,a koreoográfiáról nem is beszélve nem kis munka lehetett ezt betanulni
n-kitti 2007 okt. 28. - 14:52:45
(449/566)
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy ki játsza a filmben azt a lányt, aki szerezte a darabot? Tudjátok az a zongorista csaj. Vagy legalább, hogy hogy hívták a filmben? Elõre is köszi mindenkinek.
csancsy 2007 okt. 28. - 08:50:49 Előzmény Rootwin
(448/566)
Szia!
Aygooo-val egyetértek, kicsit normálisabban is megmondhattad volna véleményed, enyhén szólva durva voltál. Szólásszabadság nem azt jelenti, hogy káromkodhatsz és pszichiáterhez küldesz mindenkit. Mert itt megjegyzem 10-17 millió emberrõl beszélsz,hogy menjen dokihoz és ez csak még Amerikában. Nézd, meg hogy milyen rekordokat dönt a film, és ez nem véletlen, és nem sablonos grease utánzat, csak annyiban hasonlít, hogy zenés film, amúgy semmi köze hozzá, legfeljebb még annyi, hogy középiskolában játszódik. Szóval, gondold át mégegyszer
10/10
Aurórácska 2007 okt. 28. - 00:30:43 10/10
(447/566)
Hát nemtudom ki hogy van vele de nekem nagyon tetszik a film !! Már nem egyszer láttam de akkor is nagyon jó!!

Akinek meg nem tetszik az ne írjon kommentet!!