izsuzsko 2009 dec. 08. - 19:55:48 Előzmény crazyforyou
(69/109)
Sztem (bár nem szoktam nagyon ilyen jellegû mûsorokat nézni)ez a mûsor épp azért jött létre, a mai világban egy "átlagos" nõ (vagy akár férfi)sem érzi magát jól(nem szereti a testét), hiszen az nem hasonlít a magazinokban levõkével!! Tudom h ez közhely, de ez van!Mindenkinek van vmi baja magával, hiszen úgy senki sem nézhet ki! Végül ezt is példázza a fotós által készíttet kép. Azon már mindenki jól néz(het)ki!
Szóval (bár sztem ez is csak egy üzlet), de mégis többet ér, mintha plasztikára invitálna!!
sztem akinek arra van szüksége, annak már komoly problémája kéne hoyg legyen..
crazyforyou 2009 dec. 07. - 15:03:40 Előzmény Littlebear
(68/109)
Véletlenül tükörbe néztél???? :DD
borfalu 2009 dec. 06. - 20:00:29
(67/109)
Valóban, szerintem is.
Marcipáncica_ 2009 dec. 06. - 16:48:07
(66/109)
azért legyünk õszinték:
azok a nõcik akiket eddig láttunk egyáltalán nem voltak sem igazán dagik, sem igazán csúnyák. kb mindegyik átlagosan nézett ki, amin azért egy jó ruci, haj meg smink sokat tud javítani!! (sõt! a boxoló csajszi kimondottan jó nõ volt, ott fõleg csak lelkiekben kellett helyretenni a dolgokat, és elinditani egy "úton"!)
akik igazán rászorulnának egy ilyen átalakitásra, azokon többet kéne dolgozni, de az lenne az igazi kihívás, és az igazi siker!!!
Littlebear 2009 dec. 06. - 16:40:49 Előzmény crazyforyou
(65/109)
Utálod a tested és öngyilkos leszel! :D
crazyforyou 2009 dec. 02. - 10:00:24
(64/109)
Talán csak azért tûnik feleslegesnek Soma ténykedése,mert így elég fura kb 5 percbe összesûrítve,és talán érthetetlen is,de ha belegondolunk hogy 1-2 lelki probléma azért enyhíthetõ úgy 5-6-7-stb óra foglalkozás után,akkor azért van értelme hogy így is segítség a hölgyek önbizalmát.
7/10
horvik 2009 dec. 01. - 23:43:56 7/10
(63/109)
Sziasztok!

Én is néztem még annak idején a Zone Club-os verzióját a mûsornak. Kicsit jobbnak is találtam az ottani mûsorvezetõt, de csak azért mert a személyisége megnyerõbb volt számomra (az a lelkesítõ fajta, Márk meg inkább belassult típus). Ettõl függetlenül a mûsor szerintem szuper. És szüksége is van a nõknek ilyenekre. Egyáltalán nem értem a negatív kritikákat... Egyrészt nem értem, hogy miért gond az, hogy koppintás, ha jó a mûsor és még segítõ szándékú is? Ha nem lennék tökéletes és kevés önbizalommal rendelkeznék, akkor még jelentkeznék is! :DDD De szerencsére én meg vagyok magammal elégedve! :) És remélem, hogy e mûsor hatására többen is elérik ezt. Szerintem sokan félreértelmezik itt a mûsor szándékát. Nem az a cél, hogy meztelenül ne legyenek terhességi csíkjai és narancsbõre a hölgyeknek, hanem az, hogy ezzel együtt szeresse Önmagát. Még a legocsmányabb ember is vonzó tud lenni, ha szereti a Saját magát.Egyetértek azzal az elõttem szólóval, aki a férfiakat (partnerüket) is hibáztatja a mûsorban szereplõ hölgyek hozzáállása miatt. Nagyon sokat számít, hogy mennyi bókot és odafigyelést kapunk a társunktól... Csak sajnos a férfiak többsége annyira böszme és önzõ, hogy idõvel elfelejtik éreztetni a kedvesükkel, hogy micsoda bomba nõ! Bezzeg kritizálni azt tud az összes! (Tisztelet a kivételnek) Szóval ez a mûsor csak a normális önképet próbálja helyrehozni. (-> lásd, mindegyik rossz kép mellé áll) Szvsz. hatásosabb a külföldi verzióban ez a rész úgy, hogy fehérnemûs önbizalommal teli hölgyeket hívnak be különbözõ méretekben és ahhoz képest kell kiválasztania a testét a delikvensnek. Illetve Soma szerintem felesleges, de ez legyen az én véleményem. Mindent összevetve abszolút nézhetõ és élvezhetõ mûsor!

Üdv
Vik
10/7
Mély Bíbor 2009 dec. 01. - 22:03:27 Előzmény adrienng
(62/109)
Kedves Adrienn,ha félreérthetõ volt bármelyik szavam,akkor elnézésed kérem.Soha nem beszélnék egyetlen hölgyrõl sem sértõ szándékkal.Igyekeztem egy elõttem írt véleményhez udvariasan hozzászólni.Keresd meg,és azt olvasd el.Érdemes.
Már csak egy mondat: Le a kalappal az összes hölgy elõtt,akár milyen alkatú is
crazyforyou 2009 dec. 01. - 12:45:11 Előzmény kovaryo
(61/109)
Teljesen mindegy hogy ki érdekli,mert nem errõl volt szó.
7/10
kovaryo 2009 nov. 30. - 19:10:53 7/10 Előzmény Edekon
(60/109)
Márk nem érdeklõdik a lányok iránt, szóval akármennyit "tapizhatja" :D
crazyforyou 2009 nov. 28. - 19:17:18 Előzmény Edekon
(59/109)
Ez nekem is feltûnt hogy Márk szereti tapizni õket,de szerintem ez még belefér,vagyis nagyon kedvesen csinálja,biztos senki nem sértõdik meg rajta.:)))

Örülök hogy férfi létedre tetszik a mûsor,mert voltak itt elég negatív kritikák is...
10/10
Edekon 2009 nov. 24. - 21:28:57 10/10
(58/109)
A mai adásban lévõ Móni szerintem nagyon bájós kishölgy!Nekem nagyon tetszik!Szerencsés a férje...remélem tudja.Azé eléggé benne a férfi keze,hogy ennyire nincs önbizalma szerintem.Bárcsak ilyen szép párom lehetne nekem is!:(
Csak nekem tünik úgy hogy Márk a szokásosnál is többet "tapizza" a leányzót?:)Mázlista:P
Nagyon klassz a mûsor férfi létemre mindig nézem ha tehetem!
jufok 2009 nov. 24. - 12:55:25 Előzmény adrienng
(57/109)
Elég borzasztó olvasni, amit írtál, igazán sajnálom a férjedet ha van.
Ezek szerint én nem vagyok valamirevaló anya, mert sportolok, kozmetikushoz, szoliba járok, és örülök, hogy a férjem még két gyerek után is büszke rám. Ja, õ is ad magára, nem slampos, se nem kövér vagy ápolatlan, sportolni jár. Ez hogy valakinek van gyereke csak kifogás. Ez nem szabad, hogy gátoljon abban, hogy valaki adjon magára. Attól, hogy anya lettem, még nem szûntem meg nõnek és feleségnek lenni.
crazyforyou 2009 nov. 22. - 21:51:29 Előzmény adrienng
(56/109)
Azért az ápolatlanságot nem lehet a pénzre fogni!

Csak egy kis érzék kell hozzá hogy kreálj egy klassz frizurát,fésû,csatok,hajgumi,sampon,na jó balzsam ez nem akkora összeg,és egy elegáns konty máris megvan.

Kozmetikus is kihagyható,otthon nagyon sok minden megoldható,én például hetente egyszerû sóval radírozom le a bõrömet,érzékeny bõrûeknek cukor is jó.Fantasztikus a hatása!

És régi ruhákból is lehet úgy válogatni hogy mindig újnak tûnjön,kiegészítõkkel variálni,vagy átszabni egy ruhát.

Ezeket csak azért írom le,mert én is voltam olyan helyzetben,hogy elhagyhattam volna magam,de nem tettem,mert bármit is hoz az élet,én sokkal de sokkal jobban érzem magam a bõrömben,ha jó a tükörbe nézni!
knatalia 2009 nov. 22. - 21:24:08 Előzmény adrienng
(55/109)
Sajnos még csak két és fél részt láttam... sem fõmûsorban sem ismétlésben nem vagyok képernyõ közelben. Ha valaki el tudja nekem küldeni majd az összest valahogy, azért hálás lennék.
knatalia@indamail.hu
10/10
adrienng 2009 nov. 22. - 16:38:32 10/10 Előzmény Mély Bíbor
(54/109)
Sok anyuka nem azért "nem igényes", mert slamposnak lennie kényelmesebb, hanem egyszerûen azért, mert NEM JUT IDEJE ÉS PÉNZE ÖNMAGÁRA. Minden VALAMIREVALÓ anya és feleség/élettárs az utolsó leheletéig a családjáért él, nem marad egyszerûen energiája saját magára. Vajon hány pasas veszi ki a részét az otthoni feladatokból...?!?!
Az egyedülálló anyák meg a belüket is kidolgozzák, hogy megteremtsék a biztonságos mindennapokhoz a betevõt meg a befizetni valót. A fitneszbérlet, egy normális és csinos ruha + cipõ, a kozmetikus, a fodrász, kisebbfajta vagyont emészt fel. Akárcsak az egészséges és nem hizlaló élelmiszerek is. Amikor egy gyerekcipõ 10 ezernél kezdõdik (és csak 6-8 hétig jó), egy minõségi melltartó meg 8-9 ezernél, akkor könnyen ki lehet számolni, hogy "felturbózni" egy anyukát mennyibe kerül...

Egyébként javaslom minden kedves férfinak, hogy nézzen szét saját "társadalmában" is. Harminc fölött 100 férfiból 90 ápolatlan, kövér, jellegtelen, de a nõ mellette - legyen akár 1-2-3 vagy több gyermeke és járjon csak egyszerû, olcsó ruhában, és/vagy legyen rajta 5-10-15 kg "felesleg" - mégiscsak RAGYOG mellette.

Egy nõnek szépnek, kívánatosnak, okosnak, vonzónak, anyának, feleségnek, sikeres dolgozó nõnek és persze fantáziadús lepedõakrobatának kell lennie egy személyben, mindennap, a nap 24 órájában. Ezt - nagyon kevés kivétellel - a férfiak nem tudnák teljesíteni. Így hát több tisztelet a nõk iránt, kedves pocskondiázó, fanyalgó és okoskodó "urak"!

Köszönettel,
egy igazi nõ
offtopic
Mély Bíbor 2009 nov. 20. - 21:48:52 Előzmény bigdawid
(53/109)
Én tökéletesen egyetértek veled Dávid.Attól,hogy egy hölgy világra hoz egy gyereket,még igényesnek kell,hogy legyen magára.Az én feleségem kettõ gyereket szült nekünk,de Õ nem hagyta el magát soha.A mai napig jár tornázni...Nekem az a megjegyzésed nem tetszett,hogy így kell a szart becsomagolni. Én ezt sértõnek éreztem azokra a nõkre nézve.Ennyi Üdv.
1asokközül 2009 nov. 19. - 10:02:15
(52/109)
Könnyû azt mondani... de azért majd nézd meg a barátnõdet/esetleg késõbb feleségedet, hogy mennyire bírja majd magát formában tartani szülés után... Igazából ez leginkább idõ és pénz kérdése... na meg, hogy mennyire bírja szusszal az anyuka... hiába szeretne valaki edzésre járni, ha nem fér bele a napirendbe, nem bírja energiával, ezer és egy fontosabb dologra kell figyelnie, és költeni a pénzt mint, hogy csini ruhákat vegyen magának... gyerek mellett már átértékelõdnek a dolgok, hidd el... Késõbb mikor a gyerek(ek) már nagyobbak és megnéz egy régebbi fényképet magáról, persze hogy nem lesz nagy az önbizalma... csak azt látja mennyire megöregedett, megváltozott a teste... és akkor már nehéz helyrehozni a dolgokat kívül is és belül is...
offtopic
umma 2009 nov. 18. - 22:21:13
(51/109)
Azért, hogy az ilyen baromarcokban is megfogalmazódhasson valami gondolathoz hasonló ingerület, ami végigfut a neuronhálózatuk receptorain.
offtopic
bigdawid 2009 nov. 18. - 21:55:52 Előzmény Mély Bíbor
(50/109)
Hát ne tudom.Nekem a barátnõm ugyan azon a véleményen van mint én.Miért kell szarul kinézni egy gyerek után?Nem kell.Csak a nõk azt hiszik ha megszereztek egy palit és csinálnak neki egy gyereket akkor már nem kell igényesnek lenni mert elvileg nem a külsõ számít.Amiben igazat adok mindenkinek hogy tényleg nem a külsõ számít de ne legyünk már álszentek.Azt ne mondja nekem valaki hogy ha a párja elhízik vagy nem ad magára akkor az ugyan olyan jó mint amikor foglalkozott magával.Szerintem akkor az is igénytelen akinek ez kell.Az elején minden szép és jó aztán meg jön a fekete leves.:D Szerintem egy nõ mindíg legyen igényes magára akár szült 2 gyereket akár nem.Tudnék olyan példát mondani aki 4 gyereket szült és nem törõdött bele hogy már nem olyan mint 25 évesen és eljár edzeni stb. és bomba jól néz ki.Csak ennyi az egész.Aki igénytelen az az is marad.